Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) alibaba78 válasza legiaap (#15996) üzenetére


alibaba78
őstag

"Ja és 1 Giga datám van, de én elhasználtam 1,15-öt, de nem számlázott fel érte semmi plusz pénzt. Ez hogy lehet?"

Az attol fugg, melyik szolgaltatonal vagy. O2 nem szamlazza ki a tobbletet, egyszeruen lecsokkenti a letoltesi sebessegedet a gprs szintjere, ha az adatforgalmad elerte a limitet. Vodafone peldaul mar kuldene a szamlat.

mod.: Ezert jo a three, tmobile (de csak ezert). No limit, no hassle. :)

[ Szerkesztve ]

(#16002) legiaap válasza alibaba78 (#16001) üzenetére


legiaap
nagyúr

O2-s vagyok. Na ezt sem tudtam, hogy ő csökkenti a sebességet ha túllépem. Nem tűnt fel, hogy lassabb lett volna a netem.
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16003) Balinov válasza Petek (#16000) üzenetére


Balinov
félisten

:R Tavasszal tervezunk autocseret ('01, B5 A4, 1,6B, 143k merfold), lehet majd akkor megkereslek, ir/angol hasznaltautopiac elegge hasonlo.

Amit nezek az '02-'04 A4 TDI (1,9) esetleg S40 Volvo 02-05'-ig bezarolad, szinten dizelbe.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16004) alibaba78 válasza legiaap (#16002) üzenetére


alibaba78
őstag

[link] Addig jo, mig nem tunik fel. :)

(#16005) legiaap válasza alibaba78 (#16004) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt már néztem. ez alapján durván 4 fonttal fognak megterhelni, annyival léptem túl.
Az 5S az első 4G-s telefonom, azt csinálgattam mindenhol a speedtest-eket tesztelgetés gyanánt, aztán a végén csak azt vettem észre majdnem megette a gigás mobilnetem.
34 Megát eszik egy mérés... :Y

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16006) Soticop válasza Balinov (#15993) üzenetére


Soticop
újonc

Nem azt mondtam, hogy nem lehet jó dízeles autót venni, csak több törődést, karbantartást igényelnek mint a benzinesek. Például egy jó Mercedes W124 2.5 - 3.0. dízelt szívesen vennék ha találnék, nem aranyárban. De csak is szívót. Petek kolléga tökéletesen leírta a felmerülhető problematikákat a modern dízelekkel. Az említett passat jó példa, de nyugodt szívvel vennél egy 1.9 PDTDI-is? :U
Kevesebb a csalódás lehetősége ha benzinest választasz. Vélemény, lehet egyetérteni, cáfolni is... :R
Különben is: Diesel for lorries... :DDD

"A gumi kopjon, ne a lelked!"

(#16007) Soticop válasza alibaba78 (#15999) üzenetére


Soticop
újonc

Akár abból... :DD

"A gumi kopjon, ne a lelked!"

(#16009) eszgé100 válasza legiaap (#16005) üzenetére


eszgé100
őstag

LTE/1GB, édesf.szom, ez komoly? :O

nekem 4S van, most néztem a Mobilhasználatot a beállításokban 190GB fogadott és 39.2GB küldött van, ebben nincs benne a tethering, akkor ki tudja mennyi lenne. ez átlag havi 10.42GB, az elmúlt 22 hónapban, mióta megvettem, erre vajon mennyit számlázna ki az O2? ;]

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#16010) alibaba78 válasza legiaap (#16005) üzenetére


alibaba78
őstag

Szoval, nem kapsz extra szamlat, mert az o2 csak lassitja a neted. Emiatt nem kell aggodnod!

[ Módosította: radi8tor ]

(#16011) Petek válasza Balinov (#16003) üzenetére


Petek
tag

Szivesen segitek amiben tudok.

In vino veritas

(#16012) Petek válasza eszgé100 (#16009) üzenetére


Petek
tag

Ezert van nekem is Three-m. Lehet, hogy nem a legjobb a terero, de az ar-ertek aranya verhetetlen. En is kb 10gb korul forgalmazok havonta, es mindezt ugy, hogy van otthon broadbrand is. Arrol nem is beszelve, hogy ha kulfoldre megyek, (EU-n belul) akkor napi £5-ert van korlatlan netem. Ilyent sem kinal mas. Az o2-t neztem, ok £2-ert adnak 100mb-t, ami nagyon keves meg sima bongeszesre is, max annak jo aki tenyleg csak emaileket nezne meg, de azt is csak nagyobb csatolmanyok nelkul.
Az LTE ara meg nevetseges nyilvan mindenhol, mert uj technologia, majd par ev mulva lejjebb megy. Addigra talan nalunk Bath-ban is elerheto lesz. Ez 2015 elott ugysem varhato, ahogy lattam a terveket.

In vino veritas

(#16013) legiaap válasza Petek (#16012) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is Three-nél akartam venni telefont, de az O2 az egyetlen aminek van térereje a melóhelyemen. A többiek elhasalnak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16014) eszgé100 válasza Petek (#16012) üzenetére


eszgé100
őstag

ár-érték, bizony. :K decemberben lejár a hűségem, aztán már downgrade-elek is a sim only One Planre, 15 fontért, de lehet, hogy a 18-as rolling contract lesz belőle, mert a mai készülékek, hát... nekünk is van broadband, és azt sem gondolom, hogy olyan masszív mobilos lennék, mégis elmegy a 10GB havonta

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#16015) legiaap


legiaap
nagyúr

Gyerekek, aki még nem evett tandoori chicken pizzát az próbálja ki. Én nagy pizzás vagyok, de ilyet még sosem ettem. Isteni.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16016) Balinov válasza legiaap (#16015) üzenetére


Balinov
félisten

Dominos? ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16017) legiaap válasza Balinov (#16016) üzenetére


legiaap
nagyúr

City Pizza volt

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16018) Balinov válasza legiaap (#16017) üzenetére


Balinov
félisten

az itt a szomszedzoldszigeten nincsen :)) fejezzuk a pizzazast be itten gyorsan...miota cukros vagyok nem ehetek :O pedig imadom

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16019) emvy válasza Balinov (#16018) üzenetére


emvy
nagyúr

Teljes kiorlesu + nagyon vekony, olasz stilusubol nem ehetsz? Ugy latom, ezekben kb. 25 gramm szenhidrat van, es nem annyira gyorsan felszivodo, ez elvileg belefer, nem?

while (!sleep) sheep++;

(#16020) Balinov válasza emvy (#16019) üzenetére


Balinov
félisten

de, teljes kiorlesubol elvileg ehetek, csak arra nem jottem meg sajnos ra (igaz, nem is kutattam nagyon), hogy lehet-e TK lisztbol eleszto nelkul ertelmes pizzatesztat csinalni. Asszonykarol kiderult, hogy gluten, liszt es eleszto mentesen kell etkeznie.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16021) legiaap


legiaap
nagyúr

Furcsa kérdés: Már több férfin észrevettem (többek közt a munkatársamon is, aki nem ad választ), hogy az egyik kisujjukon nem vágnak körmöt.
Rákerestem google-ban jelent-e valamit. A válasz a drog volt. Létezik esetleg más válasz?
Nem hiszem el, hogy a melótársam drogozna.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16022) Coccolino_O válasza legiaap (#16021) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Én is ezt az egy okát ismerem. Azt meg miből gondolod, hogy nem tolhatja a cuccot?

(#16023) legiaap válasza Coccolino_O (#16022) üzenetére


legiaap
nagyúr

Normálisnak tűnik
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16024) emvy válasza Coccolino_O (#16022) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem is volt ismerosom Angliaban, es kizartnak tartom a drogozast (magasan kepzett, jo munkahelyen, jo pozicioban dolgozo, komoly csaladi hatterrel rendelkezo illeto volt). Aztan persze ki tudja.

while (!sleep) sheep++;

(#16025) Petek válasza legiaap (#16021) üzenetére


Petek
tag

Par napja olvastam pont egy cikket errol valahol, ha megtalalom belinkelem. Arrol volt szo, ha jol emlekszem, hogy asszem Shanghai-ban a taxisoknak van jellemzoen meghagyva a kisujjan a korom, es ok arra hasznaljak, hogy kipiszkaljak a megszaradt valadekot a fulukbol es az orrukbol. Azt is irtak, hogy kinaban tradicionalisan a tarsadalmi rang jele volt a hosszu korom, azt jelkepezte, hogy a viselojenek nem kell fizikai munkat vegezni.

In vino veritas

(#16026) Ck. válasza Petek (#15991) üzenetére


Ck.
addikt

Köszönöm a részletes írást, hasznos dolgokat olvastam. Amint aktuális az autóvásárlás, mindenképp megkereslek, ha nem bánod. ;)
Amúgy milyen géppel tolod? Vmi sokhengeres szörny?
Sajnos 2 szívóbenzinessel és egy turbó diesellel is volt nem kevés gondom, nekem a magyar autópark valamiért jobb állapotúnak tűnik. A legutóbbi autó egy 65 év körüli angol autószerelőjé volt, akivel ráadásul egy cégnél dolgoztunk. És mégis...Na mindegy, nem akarom megint felhúzni magam így estére. :)

Azt nem tudjátok, hogy Franciaországban komp vagy vonatnál ha előre le van foglalva egy járat mondjuk 10:30-ra, de csak 12:00-re érünk oda, akkor elmehetünk későbbi járattal is esetleg vmi adminisztrációs díj fejében, vagy újból meg kell vásárolni azt?
Nagyon nehéz egy közel 20 órás utat úgy megtervezni,hogy biztosan odaérj, ne késs el, de ne is várakozz órákat indulás előtt. Ezért kérdezem. :)

Köszi szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#16027) alibaba78 válasza Ck. (#16026) üzenetére


alibaba78
őstag

"Azt nem tudjátok, hogy Franciaországban komp vagy vonatnál ha előre le van foglalva egy járat mondjuk 10:30-ra, de csak 12:00-re érünk oda, akkor elmehetünk későbbi járattal is esetleg vmi adminisztrációs díj fejében, vagy újból meg kell vásárolni azt?"

A kovetkezo kompra engem felengedett a dfds, amikor lekestem. Nem szamoltak fel extra koltseget. Ha tehetek egy javaslatot, 24 oraval korabban indulj el. Akkor a nem szamolt savlezarasok (Nemetorszag) is belefernek. Raadasul reggel, es delutan csucsforgalom szokott lenni a varosok kozeleben a palyan. Ilyenkor is lenyegesen lassabban lehet haladni.

(#16028) Ck. válasza alibaba78 (#16027) üzenetére


Ck.
addikt

Köszi, igyekszünk alaposan megtervezni és időben indulni. 1 sofőrrel számolva pihenéssel együtt mennyi idő alatt lehet reálisan megtenni a távot? 24 órába belefér úgyis?
Komp vagy vonat az érdemesebb? Helyszínen lényegesen drágábbak a jegyek?

[ Szerkesztve ]

(#16029) alibaba78 válasza Ck. (#16028) üzenetére


alibaba78
őstag

Szivesen!
Hat ez egy eleg nehez kerdes, mert nem tudom, mennyi tapasztalatod van ilyen teren. En 24 ora alatt vezettem le a Budapest-Dunkirk vonalat, de nekem nulla tapasztalatom volt. 1-2 orankent megalltam nyujtozni, hogy ne faradjak el olyan hamar, es ketszer 1-2 orat aludtam, az utolso 8 orat pedig 1 megallassal nyomtam le. Mindenhol a megengedettel mentem, es navigacios rendszert hasznaltam, igy nem tevedtem el egyszer sem, egyedul, valtotars nelkul.
Ha tartasz tole, inkabb hagyjal ra tobb idot szerintem, hogy nyugodtan tudj pihenni, mert kemenyen faraszto egy ilyen hosszu ut rutin nelkul.

mod.: En eddig csak kompot hasznaltam, igy erdemben nem tudok a kerdeshez hozzaszolni, de mindenkepp elore vedd meg a jegyet, ha sporolni akarsz a kiadasaidon.

mod 2: Mindenkeppen koss vmi breakdown covert, mert sosem lehet tudni. Nekem legutobbi tortenetem ~1000 fontba fajt, mert elfelejtettem, es persze murphy, hogy ilyenkor tortenik vmi.

[ Szerkesztve ]

(#16030) Viszlát válasza Ck. (#16026) üzenetére


Viszlát
addikt

Jegytípustól függ, a flexible nyilván drágább, de akkor nem kell extrát fizetned. Én is hallottam már olyat, hogy felengedték a későbbire, viszont ez kizárólag az aktuális személyzet rendességétől függ, vagyis én inkább nem számítanék rá. Viszont ha flexible jegyet veszel, akkor nem kell aggódni, csak az általában kétszer annyiba kerül.

Vonatnál annyi a különbség, hogy ott nyugodtan megveheted későbbi időpontra, ők tuti felengednek korábbira ha van hely (márpedig mindig van). Szóval vegyél +4 órával későbbre, aztán ha mégis odaértek időben, akkor segond.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16031) Viszlát


Viszlát
addikt

Nah, érdekes hírek a Ryanairtől: [link].

4. From 1 Dec, Ryanair will allow passengers to bring a 2nd small carry-on bag (small ladies handbag or small airport shopping bag) no bigger than 35 x 20 x 20 cms which will allow a bottle of wine or equivalent to be carried.

Az ingyenes kis bőrönd mellett ez végképp kiemeli őket a többi fapados közül (főleg a Wizzairrel szemben).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16032) alibaba78 válasza Viszlát (#16030) üzenetére


alibaba78
őstag

En indulas elott felhivtam a dfds-t, es megkerdeztem, hogy mi van olyankor, ha lekesem a kompot? Azt mondta a cust. serv., hogy a kovetkezore felengednek extra charge nelkul.

(#16033) Viszlát válasza alibaba78 (#16032) üzenetére


Viszlát
addikt

Az ugy mondjuk szuper, sehol nem irjak, nem is tudtam errol. Legutobb pont nem volt semmi ut kozben igy majdnem 5 orat vartam Dunkirkben a lefoglalt kompra... Koszi az infot. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16034) alibaba78 válasza Viszlát (#16033) üzenetére


alibaba78
őstag

Kenytelen voltam rajuk csorogni, miutan rajottem, hogy nem erem el kompot, es a weboldalukon nincs lehetoseg idopontvaltoztatasra. :)

[ Szerkesztve ]

(#16035) Petek válasza Ck. (#16026) üzenetére


Petek
tag

Szivesen. Nyugodtan keress meg, szivesen segitek, ha tudok. Most nincsen sok henger gazdasagi megfontolasok miatt, csak 2.5l-es mazda 6, a legjobb eddig 3l-es selymes sorhatos Z4 volt :)
De ez a 2,5-os is megy ugy, vagy jobban, mint egy 2 literes modern dizel, csak persze mas fordulatszamon :)

Nekem 24-26 ora szokott lenni a Baja-Bath viszonylat, ha egyedul vezetek, ha van valtas, akkor 1-2 oraval kevesebb, de en mar nem eloszor megyek. Az is hozzatartozik az igazsaghoz, hogy nem feltetlenul a megengedett sebesseggel megyek. A legtobbet viszont azon lehet sporolni, este 8-10 kozott mesz at a komppal a continensre, mert igy a legforgalmasabb nemetorszagi szakaszokon ejszaka utazol, amikor a leggyerebb a forgalom. Persze faradtsag szempontjabol ez a legrosszabb, mert igy tobbet utazol sotetben, mint ha hajnalban indulsz. Erdemes lehet a kamionstopp idejen autozni. Nagyon nem erdemes akkor autozni amikor sok a turista, tehat unnepek idejen illetve foszezonban, persze ha ez nem megoldhato akkor ott az elso tanacs. Az is hasznos lehet, ha az utitarsad tudja figyelni neked a kozlekedesi hireket. Nemetorszagban sok a parhuzamos autopalya, igy konnyeden ki lehet kerulni egy giga dugot. En ugy szoktam, ha van velem olyan aki erre alkalmas, hogy veszek £5-ert egy napos euro internet passt a three-tol, mielott leszallunk a komprol, aztan a tarsam tudja bongeszni a kozlekedesi hireket. Az is jo, ha a gps-ben van torlodas figyelo, de az nem mindig up to date. Ezen kivul pedig nemetorszagban hallgatom a radioban a hireket. (mondjuk en beszelek nemetul)

Csalaguton meg nem mentem, de a komppal mar kb 20X, es eddig mindig folengedtek az egyel korabbi kompra, ha ugy erkeztem. Keses meg nem fordult elo, igyekszem idoben elindulni, meg neha vissza fele belgiumban meg kell kicsit nyomni :) Az viszont elofordult most agusztusban, hogy annyira tele volt a komp, hogy amikor 3 nappal indulas elott ra akartam tenni egy 3. szemelyt az utaslistara, akkor egyszeruen azt mondtak megtelt a hajo... Ebbol annyit tanultam, hogy legkozelebb eleve 4 szemelynek foglalok jegyet, ugyis ugyan annyiba kerul, es akkor nincsen ilyen meglepetes.

Amugy a vonat dragabb, es erdemes elore megvenni a komp jegyet, mert a helyszinen dragabb, raadasul idot is veszithetsz vele. Amugy mindenkeppen iratkozzal fel a szoba joheto tarsasagok hirlevelere, mert rendszeresen szoktak akciozni 10-20% kedvezmennyel, na en olyankor szoktam foglalni, ha elore tudom, hogy mikor megyek.
Ja es az sem mindegy, hogy Calais, vagy Dunkerque. Elobbi kb fel oraval-45 perccel tavolabb van kocsival magyarorszagtol, viszont fel oraval rovidebb a komp ut, nyilvan uzemanyagban is jelent par fontot. En az utobbit preferalom, mert a tul oldalon hoszabb az utazasi ido, igy inkabb a kompon pihenek fel oraval tobbet.

[ Szerkesztve ]

In vino veritas

(#16036) Petek


Petek
tag

Meg egy csomo dolgot le lehetne irni, hogy az utazassal kapcsolatban mire erdemes figyelni, mint peldaul, hogy sose allj meg ejszaka kivilagitatlan autopalya parkoloban, es egyaltalan olyan helyen ami nem tunik biztonsagosnak. En szemtanuja voltam annak Nemetorszagban, hogy egy skinhead, mikrobuszos banda (8 bika srac) belekotott egy szerencsetlen lengyel sracba, mert az idegen volt. El is kezdtek verni, mire mindenki elsietett, mi is bepattantunk a kocsiba es utkozben hivtuk a rendorseget.

Arra gondoltam, hogy lehetne az autos utazasrol egy osszefoglalot irni, es akar betenni a 0. hsz-e.
Mi a velemenyetek?

In vino veritas

(#16037) #47053824 válasza Balinov (#16018) üzenetére


#47053824
törölt tag

pontosan nem tudom hany eves lehetsz, de jol hazavagtad a szervezeted igy 3x evesen. Persze ha 1es tipusud van, akkor nem szoltam.

(#16038) tildy válasza Viszlát (#16031) üzenetére


tildy
nagyúr

Viszont emlekeim szerint 15 kg-os lehet a feladott poggasz £25 -35-ert, mig a wizzairnel a 32 kg-os £17-25.

" From 1 Dec, Ryanair will allow passengers to bring a 2nd small carry-on bag (small ladies handbag or small airport shopping bag) no bigger than 35 x 20 x 20 cms which will allow a bottle of wine or equivalent to be carried."

A small airport shopping baget a wizzair is felengedte eddig is. ( Igy hoztam a repteren vett unicumot+tokajit is)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16039) Viszlát válasza tildy (#16038) üzenetére


Viszlát
addikt

Nemtom, sose megyek nagyboronddel. A Wizzair valoban felengedte, viszont fizetni kell a kezipoggyaszert, az atlagos meretuert, Ryanairnel most pont az a lenyeg, hogy ingyen viszed a kezipoggyaszt es meg retikult, kiscsomagot is vihetsz mellette.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16040) Soticop válasza Ck. (#16026) üzenetére


Soticop
újonc

Hazaut kocsival.
Jol mondtak 8-10 oras komp, nemetorszagon ejszaka menj at. Belgium: ne nyomd neki sok a rendor, az esso kutakon ingyen pisilhetsz.
Ausztria: nappal ne nyomd neki mert mindenutt kint vannak a csendorok lezerpisztolyal de ejszaka meg egyet sem lattam. Matricat az elso osztrak kuton vegyel ne az utolso nemeten. (nincs akkora tomeg)
Kb. 22 ora szokott lenni Calais-tol, de nem nyomom neki mendenutt betartom a korlatozasokat, viszont nem alszom vagy pihenek sokat. Tankolasnal egy kave es indulas tovabb...

"A gumi kopjon, ne a lelked!"

(#16041) Bubee82 válasza Soticop (#16040) üzenetére


Bubee82
őstag

Én mentem így is úgy is. Nálam a kora hajnali indulás és nappali vezetés jött be. Este veszélyes, főleg a második harmad után.

Mondjuk én állat voltam / vagyok, mert egybe nyomtam le. A második esetben, amikor az esti indulás mellett döntöttem, akkor Belgiumban egyszerűen muszáj volt 1 órát sunynom, különben már a föld alatt lennék. Hozzáteszem, előtte 9 órát ledolgoztam és munkából indultam haza :D

Nekem az utolsó 200 mérföld a kritikus, vagyis Ausztria. Ha este érek oda, akkor az agyam elkezd shut down-olni, ami igen kínzó és kellemetlen.

Az esso kúton nekem 50 centbe került a pisi. Július óta ingyenes lett?

[ Szerkesztve ]

(#16042) CoRe1911


CoRe1911
csendes tag

Hali! Milyen árban vannak a kártyafüggetlen telefonok az itteniekhez képest? (mondjuk Londonban)

" Négy kerék a testet mozgatja, két kerék a lelket! "

(#16043) legiaap válasza CoRe1911 (#16042) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem UK-ban a kártyafüggetlen telefonok drágábbak, mint odahaza. Én bármit néztem eddig természetesen újonnan függetlenül, mint drágább volt. Én még az első pár telefonomat függetlenül vettem, de soha többet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16044) tildy válasza legiaap (#16043) üzenetére


tildy
nagyúr

Ket telefont mondok:
Motorola Razr I , es Google NExus 4.

A razr itt 150 font volt ( kb 53 ezer ft), otthon 70-90 ezer forint.
A nexus itt 199+9.99, azaz 210 font, kb 75 ezer forint , otthon 90 ezer ft es folotte.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16045) Balinov válasza Viszlát (#16030) üzenetére


Balinov
félisten

Ryanaires hir :C Vegre.

Komp: mi 2009-ben egy holland caravan miatt epp lekestuk a Dover-Calais kompot (Seafrance Berlioz), szo nelkul mondtak, alljunk csak be az X rampahoz es mehetunk a kovetkezovel. Visszafele Dunkirk-bol jottunk Norfolkline komppal Dover-be, ott is sikerult epp lekesni, de ott is mondtak, alljunk csak be es a kovetkezo (asszem 1,5 ora mulva indulo) komppal FOC mehetunk.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16046) legiaap válasza Balinov (#16045) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én annak örülnék ha valaki indítana Birminghamből közvetlen járatot BP-re vagy akárhonnan UK-ből Sármellékre, Graz-ba. Tök gáz ez a Birmingham reptér amúgy ahhoz mérten, hogy anglia második legnagyobb városa. Bezzeg ha lengyel lennék még válogathatnék is...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16047) Balinov válasza #47053824 (#16037) üzenetére


Balinov
félisten

2-es tipusu, de mindegy. :(

legiaap: Sarmelleknek en is orulnek, adott esetben 5ik backup repter lehetne, Gyortol nem egetvero a tavolsag. Persze a legjobb egy Dublin - Pér lenne, de belelog a kezem a bilibe :))

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16048) legiaap válasza Balinov (#16047) üzenetére


legiaap
nagyúr

Napokban írtam amúgy sármelléki reptérnek, de nem terveznek járatot indítani fogadni UK-ba. Wizzair sem akar Sármellékre menni, sőt még BP-re sem Birminghamből, Ryanair ugye kb. 1 éve szüntette meg a Birmingham- Budapest járatát és nem tervez újra idejönni... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16049) Balinov válasza legiaap (#16048) üzenetére


Balinov
félisten

...ami kesz rohej, egyre tobb otthoni ismerostol hallom, mennek ki UK-ba. London mellett a tobbsegnek B'ham a cel...sztem siman lenne igen, ha nem is heti 7, de heti 2-3 jaratra..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16050) legiaap válasza Balinov (#16049) üzenetére


legiaap
nagyúr

Lehet Dublinba kéne költöznöm. Onnan legalább van gép haza.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.