Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) szami777


szami777
addikt

Gundival semmi bajom nincs, sőt... Persze nem ez volt élete kommentálása de inkább Ő legyen, mint a Mezei, akinek a foci nagyon nem fekszik.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#46602) OrangeBud


OrangeBud
tag

Van egy sanda gyanúm hogy a tegnapi meccs azért nem teljesen a fociról szolt. Az öngól után Nisimura tudta mi a dolga. Gusztustalan volt az egész úgy ahogy van, Neymar sztárolásától pedig hányni tudnék.

(#46603) 7600 GS válasza viharhozo (#46598) üzenetére


7600 GS
addikt

h eleg davidsandoros, neha egy percig meg se szolal

:D

(#46604) Tibiajax válasza Sickboy25 (#46595) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi az, h nem közvetítette?.. :U
upc-ben is ment, digi csomagban is.. keleti9 fokot nem néztem, ott elképzelhető, h lekapcsolták, mivel az a határon túli magyaroknak is megy. mármint, h nekik (is) szánják
de tök mindegy végül is, kismillio csatorna nyomja, osztrák, svájcin ment, ...románon.. xd
én a dán tv2hd-t néztem az este, schmeichel a müsorvezető, jó fejnek tűnik. mondjuk nem értettem egy szót se, a kép viszont fasza volt (18megabit rulz) + hát úgy kb 4mp-pel jött hamarabb, mint a upc m1hd

(#46605) Integra válasza viharhozo (#46598) üzenetére


Integra
titán

Nyugodtabb pali és ez nem baj, hallgasd meg a német Sky kommentátorait, na ők már gáz sajnos, teljesen elgurult a gyógyszer náluk, irritálóan tudnak kiabálni, meg hájpolni, akkor is yeah baby van még hasonló hangulat fokozó faszságok, amikor épp borzalmas meccsen egy támadás történt..
És egyébként úgy tűnik hogy sajnos az ard/zdf kommentátorai is mennek ezen irányba :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46606) Integra válasza OrangeBud (#46602) üzenetére


Integra
titán

Akartam is kérdezni, hogy a kamu tiziig volt e más olyan lerántás vagy felrúgás, amelyikért tizit oszthatott volna a bíró.. Mert ha nem, és ez volt a brazilok első próbálkozása, akkor csúnyán befújta a brazilokat a továbbjutásba szerintem is..
Ordas kamu tíz volt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46607) nextman


nextman
aktív tag

Gundi egyszer mondta, hogy a szel belefuj a zajmikrofonba.
Ezt nem ertettem, hogy minek kell zajmikrofon?
Nem eleg hangosan szurkolnak a brazilok?

(#46608) 7600 GS válasza nextman (#46607) üzenetére


7600 GS
addikt

A tegnapi szurkolás az lófütty volt. :D

(#46609) OrangeBud válasza Integra (#46606) üzenetére


OrangeBud
tag

Így van,befújta őket mégis csak házigazdák,meg nyitómeccs na meg öngól. Így is a zavargásoktól és a romló gazdasági helyzetről volt tele a sajtó (amit meg is értek mert ~2500 milliárd forint ment rá a stadionok építésére természetesen az ország költségvetéséből) miközben az oktatás,korházi és szociális ellátás a béka segge alatt van. Azért kíváncsi vagyok mi lenne ha nem jutna tovább a csoportból ;]

(#46610) IreN!CuS válasza OrangeBud (#46609) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Inkább ne legyél rá kíváncsi jobb a békesség :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#46611) Sickboy25 válasza Tibiajax (#46604) üzenetére


Sickboy25
addikt

sajnos nincs internetem ahova költöztünk (vagyis van csak mifi, azzal meg nem jön), így ezeket egyenlőre nem tudom használni :) szétbasz az ideg is emiatt... Van egy olyan, hogy mtv1 a közszolgálati csomagban, de ott mindent kódolnak, ami külföldről vásárolt műsor...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#46612) homeless09


homeless09
őstag

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#46613) OrangeBud válasza IreN!CuS (#46610) üzenetére


OrangeBud
tag

Nem rajtam múlik,kell a braziloknak még pár pofátlan bíró :D és akkor nem lesz gond.

(#46614) Sickboy25 válasza OrangeBud (#46609) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ha milyen ismerős a helyzet kicsiny országunkkal...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#46615) bagyulajuve válasza homeless09 (#46612) üzenetére


bagyulajuve
addikt

most néztem épp trollfocin, szakadtam rajta, a munkatársak meg nem tudták min röhögök :DDD

Resistencia eterna

(#46616) 7600 GS válasza homeless09 (#46612) üzenetére


7600 GS
addikt

Épp könnyesre röhögtem magamat rajta haverral. :DDD

(#46618) Tibiajax válasza 7600 GS (#46616) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amíg ti könnyes szemmel vihogtok, addig én szurkolok majd egy kicsit az argentinoknak
meg hogy vágjon minél több gólt Messi meg Lavezzi

muhhah

(#46619) 7600 GS válasza DeathAdder (#46617) üzenetére


7600 GS
addikt

Ilyen riporternők nálunk miért nincsenek? :D

(#46620) Sztbeni


Sztbeni
őstag

amit tegnap láttunk, az kiábrándító volt. Nem is biztos, hogy végignézem a vb-t. Úgyis megnyeretik a rohadt brazolokkal...

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#46621) Sickboy25 válasza Tibiajax (#46618) üzenetére


Sickboy25
addikt

Higuain lesz a vb gólkirálya ;)

Sztbeni: várható volt sajnos, de azért nem ennyire drasztikus, mint ahogy túlreagálod...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#46622) Tibiajax válasza Sickboy25 (#46621) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, várj csak akkor. most akkor van argentin támadó egyszer egy aguero, lavezzi, palacio, messi, higanyi.. ki van még? :D di maria, Ricky....
elég gyengék.. :)

(#46623) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Van itt mééég :C

(#46624) Sickboy25 válasza Tibiajax (#46622) üzenetére


Sickboy25
addikt

Támadók: Sergio Agüero (Manchester City – angol), Lionel Messi (Barcelona – spanyol), Gonzalo Higuaín (Napoli – olasz), Ezequiel Lavezzi (Paris Saint-Germain – francia), Rodrigo Palacio (Inter – olasz), Franco Di Santo (Werder Bremen – német)

jah ezek a támadók + Maxi Rodrigez és Gago középen

és nincs Tevez ,amit nem értek...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#46625) kutkut válasza Sickboy25 (#46624) üzenetére


kutkut
addikt

Na meg Di María (csak őt már nem sorolják támadónak), aki az egyik legnagyobb fegyvere a csapatnak. :)) Legjobb 4 szerintem biztos, és akár döntőzhetnek is. :)

Meizu MX3 32GB

(#46626) Tibiajax válasza kutkut (#46625) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én oda soroltam.. :B Rickyvel együtt

(#46627) kutkut válasza Tibiajax (#46626) üzenetére


kutkut
addikt

Oda is sorolható, bárhol megállja a helyét. :))

Meizu MX3 32GB

(#46628) zolynet válasza Integra (#46606) üzenetére


zolynet
addikt

biza ordas kamu volt

Life is too short to stay stock!

(#46629) Carvus válasza kutkut (#46625) üzenetére


Carvus
senior tag

remélem Momoék jól megtréfálják őket!! :U ;]

(#46630) viharhozo válasza zolynet (#46628) üzenetére


viharhozo
addikt

Igazabol az a kerdes, tenyleg olyan fontos-e a vilag minden reszerol jatekvezetot hivni. Azok is rengeteget hibaznak, akik a foci elmezonyeben biraskodnak (angol, spanyol, nemet birok), mit varjunk azoktol, akik sokkal gyengebb bajnoksagokban toljak az ipart.

Mas. Az NST teljesen megszunt, vagy irnak vhova azok, akik regebben csinaltak? Azt latom, h nehany klubblog visszatert, de az NST-t sehol se talalom.

Apdet, kozben megtalaltam.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#46631) DeathAdder válasza zolynet (#46628) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem igaz!
Ez sub-zero műve, csak a muglik nem látják őt :DDD

(#46632) szami777


szami777
addikt

Persze jól tudom ez máshol is előfordul. A fotó mindenesetre jókor készült.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#46633) szentes711


szentes711
tag

Akkor nézzük a mai menüt:

Mexico-Kamerun 2:0
Spanyol-Holland 2:0
Chile-Ausztrália 2:0

:DDD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#46634) pohár válasza szentes711 (#46633) üzenetére


pohár
félisten

a hollandok is lőjenek már gólt, legalább jön egy kis apró :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46635) 7600 GS


7600 GS
addikt

[link] :O :(

Sosem felejtem el, hogy találkozhattam vele!!

[ Szerkesztve ]

(#46636) Sickboy25 válasza szentes711 (#46633) üzenetére


Sickboy25
addikt

eltévedtél?? ez a másik topic... :DDD

Ez is Brazília és a legdrágább jegy helye :((

Megint Brazília...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#46637) L_YKing válasza Sickboy25 (#46636) üzenetére


L_YKing
addikt

Azt hittem oda is írta, hogy "fapapucs" :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#46638) Enzolord válasza 7600 GS (#46635) üzenetére


Enzolord
addikt

Nyugodjon Békében!!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46639) bandus válasza Sickboy25 (#46624) üzenetére


bandus
veterán

lemondta a válogatottságot.

feljebb meg az a gif :D ez a fred nagyon antipatikus, el is ásta magát nálam. meg a hulk körüli hypeot sem értem, ő a brazil böde :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#46640) Sickboy25 válasza bandus (#46639) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah miután nem kapott meghívót... Nem??

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#46641) 7600 GS válasza Enzolord (#46638) üzenetére


7600 GS
addikt

Egyedül már csak Buzánszky van életben az Aranycsapat tagjai közül. :(

Annyira fájdalmas mindig egy ilyen hírt olvasni. Nyugodj békében Gyula bácsi! :(

(#46642) szentes711 válasza Sickboy25 (#46636) üzenetére


szentes711
tag

Dehogy raktam meg majd ha h... leszek. Majd Belgiumra és Uruguayra szánok egy kis aprót. :DDD
Én valamiért Krul-t állítanám ma este a holland kapuba!

7600 GS: Köszönünk mindent Párduc :( :R

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#46643) IreN!CuS válasza 7600 GS (#46641) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nyugodjon békében

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#46644) pohár


pohár
félisten

sírok :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46645) KisTücsök válasza pohár (#46644) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD :DDD
___

A himnusznál Luiz ahogy énekelt. :D Az is jó volt.

(#46646) pohár válasza KisTücsök (#46645) üzenetére


pohár
félisten

én Neymar futásánál totál kiakadtam, valami hatalmas :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46647) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ez a Galaxy reklám volt már?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#46648) Tibiajax válasza 7600 GS (#46635) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a francba...
nem vagyok vallásos, de annyira szeretném hinni, tudni, h így jó neki (is), találkozhat a régi nagyokkal, akiket ismert, akik már mind elmentek közülünk

(#46649) Sickboy25 válasza Tibiajax (#46648) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én szerintem ez így van (bízom benne)...
Engem még általánosba jártam vagy talán a gimi elején apu mutatott be Czibor Zoltánnak, aki egy komáromi kiskocsmában éppen aktuális kisfröccsét fogyasztotta.... Mára már talán együtt fröccsöznek valami jobb helyen ismét :(

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#46650) pohár


pohár
félisten

hivatalos reklám... te jó isten :W :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.