Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#91425) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Vettünk konyhabútort, épp most akarom berakni a helyére, de felmerült pár probléma, mégpedig:
- a régi bútornál fali csap volt, most ilyen lesz, ez ugye munkalapból jön ki. A fali csaphoz közvetlenül megy a vízcső, alul semmi kötés, semmi nincs benne. Leszedtem a csapot, a benn lévő könyököket el tudom fordítani annyira, hogy lefele nézzenek - viszont mivel '70es évek végi építés, még vascsövek vannak benn - ezt tudom Henco csővel toldani? Létezik hozzá fordító/miegymás?
- A régi cső szigetelve van valami rongyszerű anyaggal, ez kell a Hencora is? Olyan fél-fél méterről van szó.
- Levéstem a csaptól alulra, ahova a bekötést alakítanám ki. A bútor feletti részre fali panel kerülne, ezt ragaszthatom a csempére?
- Vésés közben ugye lejött pár csempe, olyan részen amit végülis takar a bútor, viszont nem szeretném így hagyni, mivel tudnám nagyjából kijavítani a hiányzó részeket? Nem kell, hogy szép legyen, csak mégse maradjon így...

Köszönöm előre is a segítséget :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.