Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81201) zoo8800 válasza TomMusic (#81195) üzenetére


zoo8800
veterán

[link]

rip and tear, until it is done

(#81202) TomMusic válasza zoo8800 (#81201) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszi!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#81203) 6030D válasza Hasaggymeg (#81199) üzenetére


6030D
Ármester

Péntek esti elalvás előtti check list pár év múlva.
- Bringa töltőn?
- Mobil töltőn?
- Garmin töltőn?
- Wattmérőben elem rendben?
- Lámpákban?
Ok, akkor alvás... basszus, mikor lett utoljára tej cserélve a gumiban??
:)
Nem ám csak úgy pikk-pakk tekerünk.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#81204) Hasaggymeg válasza 6030D (#81203) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Még így is amíg (főleg télen) beöltözöm és felszerelem a nyeregtáskát,km órát,pumpát,(gyakran) első,hátsó lámpát,keverek italt,megkeresem "Bike" nevű lejátszási listámat a telefonon,beteszem fülesemet,felteszem tévészerű napszemüvegemet,elkötöm a lovat,esetleg fújok a gumiba,vagy gyorsan megtörlöm-megolajozom a láncot majd fél órás művelet.Egyelőre egyetlen töltendő kellékem van,a Sigma Buster 200,de ezt minden tekerés után,használattól függetlenül,teljes feltöltés után teszek le.Mobilom meg munkaeszköz,mindig töltve kell lennie.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#81205) JackFeryll válasza Hasaggymeg (#81199) üzenetére


JackFeryll
őstag

Di2-nél először az első váltód fog kikapcsolni.
Ha jól tudom nem lehet kézzel váltani mint a Campa EPS-nél.
Amúgy menet közben is tudod állítani a váltót, remélhetőleg erre csak akkor van szükség ha valami idegen support autóból más kereket kapsz és ehhez kell állítani picit mert más a spacing. (azért ez elég ritka esemény :) )
A kényelemért megéri hogy 1-2 havonta feltöltse az ember és cserébe nem kell leszállni a bicikliről rendszeresen állítani a váltón. Szerencsére már vannak "olcsóbbak" is. (Ultegra,XT)

Egyébként egy Force eTap ütős lenne (vázfüggetlenség, elérhető ár), de nem biztos hogy megéri piacra dobni.

[ Szerkesztve ]

(#81206) 6030D válasza Hasaggymeg (#81204) üzenetére


6030D
Ármester

Nincs is jobb érzés, amikor az ember a betervezett téli 1 órás tekerés előtt Michelin babaként beöltözve elmegy a tárolóig, majd szembesül vele, hogy defektje van. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#81207) Hasaggymeg válasza JackFeryll (#81205) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem tudom,de nekem bár elég jó vázam van,volt mikor a kerék kivétel/betevés után picit utána kellett állítanom.Mondjuk azért le sem kell szállni,a pöcögtető finomhangolója elég ahhoz. Akkor lenne számomra igazán vonzó az elektromos,ha a mozgási energia,vagy mondjuk a nap töltené és nem kellene soha levenni tölteni.

(#81206) 6030D... :K ...akkor meg még le is izzadsz és nyirkosan indulni nulla alatt egy élmény tud lenni.Nekem néha defekt nélkül is sikerül,hisz a házban öltözöm,így nagyon kell figyeljek ne folyjon rólam a víz még mielőtt kimennék a hidegbe.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#81208) deicide válasza 6030D (#81203) üzenetére


deicide
veterán

Ez nem pár év, a Di2-n kívül az összes többit nekem is tölteni/elemcserélni kell. És a pulzusmérő pántot kihagytad. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#81209) Pepszi


Pepszi
tag

sziasztok,
karbonszíjas/agyváltós géppel van esetleg tapasztalatotok ilyen hidegben?
Nekem az első szezonom vele és -5 fok alatt az első pár kilométeren iszonyatos hangja van :(
Nem tudom, ez így normális-e.

(#81210) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Nem értek hozzá de ez az országúti elég jó vételnek tűnik enmyiért: [link]

Vagy nem? Azért csodálkozom mert már egy ideje árulja és nem tudja eladni.

(#81211) ivana válasza geotigris9 (#81197) üzenetére


ivana
Ármester

Fékfolyadék (vigyázz!!! nagyon agresszív szer), vagy próbáld gáz pákával melegíteni.

Because: Ez egy koskormányos trekking, ami nem feltétlen rosdz ötlet, de ilyen fejcsőszögnél ekkora stucnival elég fura lehet. Kb. fele ekkora stucni kellene erre.

(#81212) Because válasza ivana (#81211) üzenetére


Because
őstag

nem ismerem a geoját és igen attól félnék, hogy túl hosszú így már...

(#81213) geotigris9 válasza Hasaggymeg (#81207) üzenetére


geotigris9
tag

Köszönöm az infókat aki írt melegítésre gondoltam én is már. (Van hőlégfúvó is meg kis gáz égő.) Attól tartok nem tudom velük teljesen felhevíteni az egészet. Sajnos olyan a szelelőző - "kukucska" nyílás, hogy az ajtó alsó részén lényegében teljes szélességében végig fut. Lehet néhány négyzet-centiméter terület ahol összeállhatott. Ma kapott még egy adag csavarlazítót. Reggel az jutott eszembe végső esetbe valami vasdarabot ráhegesztek a belső részénél valami nagyobb erőkart amit már lehet jobban "bántani", hogy végre meginduljon. /Már az is lehet a hegesztés hője is segítene bár ebben nem bízok./

Tegnap egy funkcionális póló (hosszú ujjú) és a régi bringás kabát felül, alul két speckó nadrággal mentem ki tekerni. Szóval soványka M. baba kinézetem volt csak most. :D

Amúgy meg az a jó ha nem izzadsz le már a lakásban, mert az annak a jele, hogy túl vagy öltözve.
Tehát ha nem izzadsz le bent és ha kilépsz az ajtón és fázol akkor jól vagy felöltözve. :)
De ennek a fázásnak kb. 10 - 20 perc tekerés után meg kell szűnnie.

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#81214) Hasaggymeg válasza geotigris9 (#81213) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mínuszokban félek lengén öltözni.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#81215) ígyvanferi válasza Runner_fxr (#81196) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na igen, kb. háromszor annyiba kerül egy elektromos Ultegra hátsóváltó, mint egy hagyományos. Plusz még az akkumulátor.
Persze ha épp megindul mögüled Quintana felfelé a Galibier-n, akkor jól jöhet, hogy félreváltás nélkül azonnal a megfelelő fokozatba kapcsolhatsz. De erre nem nagyon kell mostanában felkészülnöm. :) (Naná, hisz' tél van, nem a Galibier-n edzünk.)

(#81216) geotigris9 válasza Hasaggymeg (#81214) üzenetére


geotigris9
tag

Akkor lehet a gond, ha megállsz a préri közepén miközben le vagy izzadva egy fél órára. Ha giga szél van az még esetleg lehet kevés így az öltözet.

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#81217) 6030D válasza geotigris9 (#81213) üzenetére


6030D
Ármester

Jelenleg nagyjából 25 35 fok különbség van a lakás és a kinti hőmérséklet között.
Szerintem nincs olyan ruha, amiben bent nem izzadsz, kint nem fázol.

Vagy akkor embere válogatja. Itt a városban is van egy srác, aki most januárban is rövid gatya+pólóban jár dolgozni, meg edzeni. Meg a Dunában úsznak, meg plank-elnek. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#81218) Dottore


Dottore
addikt

Pár évvel ezelőtt én minden nap kimentem este tekerni, télen is, bármilyen hidegben.

A titok a jó ruha. Ezzel kapcsolatban nekem is rá kellett jönnöm, nem árt megfogadni a tapasztalt bringások tanácsait. Egyébként valóban ökölszabály, hogy kicsit fázni kell mikor kimész és megállni sem nagyon tanácsos kiizzadva. Szóval túlöltözni szerintem sokkal rosszabb.

Plusz tipp, ebayes kínai neoprén maszk. Nagyon frankó arcüreggyulladás ellen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#81219) geotigris9 válasza Dottore (#81218) üzenetére


geotigris9
tag

Igen a maszk az elengedhetetlen a mínuszokban ilyet használok a "Techno" változatot és teljesen jól véd a hideg ellen is. Nyilván a olcsó kínai maszkok is jók ilyen célra. Vagy lég szelepes sima munkavédelmi pormaszk is szóba jöhet, már teszteltem bár akkor 1 -2 fok + volt.

Lehet nem hegesztek rá semmit (kicsit komplikált főleg, hogy ideglenesre szántam.) végső esetben marad úgy ahogyan volt nem lenne jó ,ha szétrepedne és kuka lenne most a kazánajtó. Majd szét nézek még melegítés terén is a neten aztán majd meglátom.

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#81220) fpeter07 válasza TomMusic (#81145) üzenetére


fpeter07
veterán

Menj el fohazkodni elotte, utana meg gyonni. A kissrac furan nezett, volt fagyi, nincs fagyi.:-)

(#81221) Dottore


Dottore
addikt

Nemrég vettem egy Kind Shock Super Natural droppert. Piros kar, piros porzáró.
Ha valakinek van fekete, esetleg sárga (csak a kar és a porzáró) , azzal szívesen elcserélném. Nem fekszik a piros.

[ Szerkesztve ]

(#81222) Napfénysüti válasza ígyvanferi (#81215) üzenetére

Szerintem egy Ultegrával, pláne egy Dura Ace szettel se vált mellé az ember. Ebben pont nem hinném hogy nagy előnye lenne az elektromos váltónak. Viszont tény hogy kisebb erőt kell kifejteni a váltáshoz.
Nekem a Galibieren még a 105-ös is tökéletesen tette a dolgát igaz nem kellett halálra váltanom magam. :D

Més que un club!

(#81223) szjoci válasza Dottore (#81221) üzenetére


szjoci
őstag

Próbálj meg picit jobban odafigyelni rá, hallgasd meg a bánatát, és akkor szerintem össze fog jönni. Hajrá! ;]

(#81224) Hasaggymeg válasza ígyvanferi (#81215) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Azt a Di2-t mellyel lépést tartasz a kis kolumbiaival még nem találták fel! ;]

sjoci...biztos vastag. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#81225) szjoci válasza Hasaggymeg (#81224) üzenetére


szjoci
őstag

Azzal szerintem nem szoktak problémázni. Akkor van gond ha olyan mint a hajókötél: húzni lehet de tolni nem :DDD

(#81226) -=RelakS=- válasza Dottore (#81218) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

2-3 nadrágba, 2-3 hosszúujjúba + bringás kabát, illetve egy felső aláöltözőbe szoktam kimenni, ha ilyen idő van.
Nálam pont az szokott lenni, hogy mivel nem bringás cuccok vannak rajtam, hanem kutyaközönséges melegítő, hogy ha tekerek, épp annyira átfúj a szél, hogy komfortos legyen, de ha megállok, akkor szauna :DDD

Eddig nem fáztam meg, szóval nekem bevált ^^ Az meg, hogy mislen baba vagyok, és kicsit fura a mozgás, hát istenem...

Ja, és a maszk az kötelező :D 0 fokhoz közeli hőmérsékletben majdhogynem tavaszi levegőt belihegni, az valami csodás :D Csak még meg kéne oldanom, hogy a kilihegéstől ne párásodjon be a szemüvegem :W :U

geotigris9
Te hogy oldottad meg, hogy ne csússzon le az arcodról? Nekem folyton lecsúszik, és elszorítja az orromat, ezért egy spárgával a fülem felett még átkötöm.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#81227) 6030D válasza Dottore (#81221) üzenetére


6030D
Ármester

Lehet, hogy már írtad, de milyen bringád van?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#81228) Dottore válasza -=RelakS=- (#81226) üzenetére


Dottore
addikt

Ugyanígy nyomtam, mígnem egyszer kipróbáltam milyen ha kicsit félreteszem a szkepticizmusom. Hát konkrétan ég és föld. Nem is a megfázás, hanem inkább az ízületekre gyakorolt hosszútávú hatás meg a komfortérzet.

szjoci
Kicsit törtem a fejem míg rájöttem. ;)

6030D
Egy régi 26 colos Giant XTC Team és egy Radon Swoop 170

[ Szerkesztve ]

(#81229) TomMusic válasza TomMusic (#81202) üzenetére


TomMusic
őstag

Na kivettem, megnéztem a fékbetéteket, úgy néz ki, mégsem kell őket cserélni. Szóval máshol lesz a bibi. Viszont kérdés, hogy a tárcsát, és fékbetéteket a kettő közül lehet valamelyikkel tisztítani: izopropil alkohol, petróleum ?

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#81230) atok666 válasza Napfénysüti (#81222) üzenetére


atok666
őstag

Azert tud jo kis dolgokat az elektromos valto. Pl, ha atdobod az elso tanyert, akkor hozza tudja automatikusan valtani a hatsot - ha akarod - hogy maradjon a kadenciad, egy poccintessel dobja at az elso tanyert, stb. (vagy szepen logolod, hogy mellyik attetelt hasznalod leginkabb, stb.)

Atok

(#81231) Napfénysüti válasza atok666 (#81230) üzenetére

Persze csak én a pontosságra reagáltam kifejezetten, ott meg nincs nagy különbség. Nekem amúgy az automata trimmelés miatt eléggé bejön az elektromos váltó, bár élőben még sajnos nem próbáltam. Ha lejjebb megy az áruk még az is lehet hogy a következő bringám már egy Ultegra Di2 váltós karbon gép lesz. ;]

Més que un club!

(#81232) -=RelakS=- válasza Dottore (#81228) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nekem van egy olyan gondom, hogy vennék fel ilyen spéci ruhákat szívesen, ha rámjönnének :D Csak pl a hasam is olyan, mintha bármelyik pillanatban mehetnék szülni :DD

Amit vettem Decathlonban bringás gatyát, az is a legnagyobb volt szerintem, mégis alig bírom belepréselni magam.

Az ízületeimet meg én is féltem, a térdemet leginkább, szóval ott meg olyan szivacsos térdvédő befigyel, hogy ha azt átfújja a szél, meg is érdemli.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#81233) Pttypang


Pttypang
veterán

Mentem egy 45 km-es kört a Bükkben, felmentünk Ómassára, erre nézm ,hogy a telefon lofütty átlagot és 33 km-t regisztrált, utána eldobta az egészet..
Azért kicsit zavaró az ilyen.. :D

Everybody lies.

(#81234) Dottore válasza -=RelakS=- (#81232) üzenetére


Dottore
addikt

Nem gond ez, sokkal inkább előny. Az alsó réteg egy speckó gumis anyag. Erre bőven elég egy thermo, plusz vékonyabb bő síkabát ami jótékonyan nem feszül a zsírrétegre ami melegít és hosszabb túrán van honnan lebontani energiát a szervezetednek. Mázlista... :)

[ Szerkesztve ]

(#81235) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#81232) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vicces vagy,de legalább őszinte. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#81236) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#81235) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ja, bár lehet, hogy a zsír alatt én is csak egy Dávid szobor vagyok :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#81237) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#81236) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...vagy Vénusz.Willendorfi. ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#81238) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#81237) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mondom _alatt_ :DDD :DDD :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#81239) 6030D válasza -=RelakS=- (#81236) üzenetére


6030D
Ármester

Haverom január óta fogyott 110+ -ról 80+ -ra. Bringa, étrend, rendszeres edzés... Szeretnék olyan lábakat. :K
Bírja is az emelkedőket (de van itt is olyan fórumtag, aki ugyanilyen). Nem véletlen, amelyik izom mozgatott nagy súlyt, az repítheti a kisebbet.
Úgyhogy azon kívül, hogy a strandon minden csaj téged nézne :P ;) , a hobbidban is jelentős fejlődést tudna hozni egy kis mínusz.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#81240) geotigris9 válasza -=RelakS=- (#81226) üzenetére


geotigris9
tag

Sehogy nem volt nincs ilyen problémám vele. (Az embereknek sok esetben nagyon eltérő az orrszerkezetük lehet ez lehet az oka a te esetedben esetleg.)
Annyi van most a maszkkal, hogy a 4. éves szezonban van már és el akart szakadni az eggyik pántja már. Ez annyira nem meglepő ennyi idő távlatában. Tekintve, hogy állandóan folyik az orom és két kilométerenként fújhatom ki tehát ekkor le kell húzni a maszkot minimum. (Természetesen nyúlik feszül ilyenkor mindig.) Ez sajnos a kezdetekkor is fennálló állapot volt nálam sajnos. Most már odáig fajult a dolog, hogy lényegében tekerés közben orrlégzés lényegében zéró mert folyamat el van dugulva. A hideg miatt meg még extrábban folyik. :U
Na ennyit az egészségről.

A maszkra visszatérve kapott ott néhány öltést és két oldalról ragasztottam rá textil foltot és sikeresen túlélte a műtétet ma is használtam egy 20 as távban.

Ha nem anatómiai adottság miatt csúszik le akkor nem tudom mi lehet . Biztos, hogy eredeti Respro?

szerk: Amúgy ez a maszk bitang jól bírja ahhoz képest már menyit nyúztam csak most akart elszakadni.

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#81241) -=RelakS=- válasza geotigris9 (#81240) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A Respro weboldaláról rendeltem, csak nem adnak hamisítványt :)

Ráadásul a leírásuk alapján megmértem a fejemet, és egyetértettünk abban, hogy az XL-es maszk kell. Emlékeim szerint az a legnagyobb belőle.

8030D
Ilyet kéne nekem is csinálni, bár a diétából tudom, hogy semmi sem lesz :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#81242) geotigris9 válasza -=RelakS=- (#81241) üzenetére


geotigris9
tag

Ha jól emlékszem a két méretben volt én a kisebbet választottam az M -s volt. Lehet akkor neked is a kisebb kellet volna. Nyúlékony anyagból van szóval ha jó a méret kellően tart, szóval ha így lecsúszik akkor ez a gond nálad, hogy túl nagy.

Én azt csinálnám, hogy vennék rá egy darab tépőzárat és rávárnám a pánt végétől visszább kicsivel ahol már annyira fog tartani a pánt, hogy ne csússzon le tekerés közben sem. Kicsit furán fog kinézni a maszk, hogy lényegében a tépőzár az oldalánál van, de szerintem így már nem fog lejönni akaratlanul. Vagy ha van rá zsetonod vegyél kisebb méretűt az akkor biztosan jó lesz már méretben. Szerintem túl bőven mérted le nem szántál elég nagy nyúlást a maszknak.

Na lemértem úgy éri körbe a fejemet a maszk, hogy ha nem nyújtom a pántoknál a két tépőzár eleje 1 cm-es részen tud csak összeérni. Magyarán vagy 5 - 6 cm-t nyúlik a maszk a pántoknál összesen ha felveszem rendesen.

Nálad hogy ér körbe?

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#81243) -=RelakS=- válasza geotigris9 (#81242) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Gyorsan feltettem.
Ha a tépőzárakat egymásra rakom pontosan, és kicsit kitátom a számat, már lejön az orromról.
Ha olyan szorosra veszem, hogy a tépőzárat még éppen össze tudom húzni, akkor már kényelmetlen, de még úgy is simán le tud csúszni az orromról. Inkább olyan érzés, mintha kicsi lenne a függőleges mérete :D

Pont mivel tud flik-flakkokat az anyag, most hirelen kipróbáltam, hogyha lefelé fordítom mindkét szárat, és úgy rakom össze a tépőzárat, akkor viszonylag a helyén marad fent a maszk, alul meg elég laza, hogy ki-be csússzon az állam.
Egy próbát meg fog érni :)
Nagyobb bajt a szemüveg felé szökő pára jelent, ezen még kell agyalni :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#81244) geotigris9 válasza -=RelakS=- (#81243) üzenetére


geotigris9
tag

Én most elhagytam használni védő szencsit a téli szezonba így nem párásodik, lévén nincs fen. :P

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#81245) inifini


inifini
tag

Milyen szép idő van, de az ..... jég miatt nem lehet az erdőben tekerni, az országútim meg még a gyártónál van javításon. Most menjek el az mtb-vel közútra? De jó is az széles gumival :F

[ Szerkesztve ]

(#81246) rétisün válasza inifini (#81245) üzenetére


rétisün
veterán

"az országútim meg még a gyártónál van javításon"

miért is? bocs, ha volt róla szó, lehet csak nekem nem rémlik :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#81247) Dottore válasza inifini (#81245) üzenetére


Dottore
addikt

Erdő. Jégen kerüld a hirtelen mozdulatokat, ülést engedd le. Jó lesz meglátod. :)

(#81248) -=RelakS=- válasza geotigris9 (#81244) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az jó, de nekem dioptriás is van :P

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#81249) #27813376


#27813376
törölt tag

Hogy én se maradjak ki. Mátra, minusz 10 :P

(#81250) -=RelakS=- válasza #27813376 (#81249) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

-GYILKOS! TERRORISTA!
-*bammegytasli* HülyevagyBéla, az csak egy bringás

:DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.