Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273443) MC Pite


MC Pite
veterán

Amiknek 2 monti vagy 2 outi van, az játszós meg versenyzős? Vagy egyik melóbajárós?

6030D: 21mm? :D

Fall-N: Mindent lehet, csak akarni kell :D [link] Itt egy volt a falon, egy alatta, egy mögötte.

parandroid: Nekem nem jött be kormányon az óra.
Évente oárszor navigálok vele, ezbugye vaktérképet, eredendően elég. Van egy eTtex20asom, de már 5-6 éve nem raktam fel a kormányra (se). 98%ban elég a vaktérkép.

mauigaic: Jó az üzemideje is, de sajnos egy Ultra Trail Mont Blanc-ra azért kevés,
Nem vágom ez milyen tevékenység, de mióta ebből van X, szerintem visszakerült a korona. Plusz extrémebb meleget, hideget jobban bírja. Hja, a térkép miatt vettem Epixet, hogy felbontás is legyen hozzá (Fenix ebben nem acélos). Nem rossz, de maradok a vaktérkép, meg párévente az eTrexnél.

Nyomatékkulcs: Autószereléshez van 28-120(?)asom, de kicsi nincs (korábbi melóban a 8Nm +/- 1Nm-el megvolt mindig kézzel). Van olyan ami nem is drága és nem is vacak? :)

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.