Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21805) sssent válasza -=RelakS=- (#21793) üzenetére


sssent
senior tag

Az ésszel szabálytalankodók (akik nem akadályoznak és nem veszélyesek) engem sem szoktak zavarni. Bevallom, mostanában én is rendszeresen járok egy 100m-es behajtani tilos szakaszon. Falnak simulva, gyök kettővel, nem úgy, mint a képen látható Puntós, vagy az engem itt előző anyuka az óvodás gyerekkel, aki majdnem felkenődött a ház mögül felbukkanó autó szélvédőjére, és természetesen még ő volt felháborodva. A vicc, hogy cicanadrágostól, sisakostól kb. kétszeres tempóval előztem meg őket kicsit korábban, és fel sem merült benne, hogy talán nem véletlenül fékeztem hirtelen sétatempóra. Itt egyébként rendszeresek az ilyen esetek.

(#21802) sanzi89:
A lehetőségeket használd ki, de ha beáll eléd (szándékosan vagy véletlenül, az most mindegy), akkor szerintem nem érdemes mondjuk 3 autónyi előny miatt felhúzni magad, vagy akár csak szóváltásba kezdeni. Szerintem megkaptad a választ többünktől is: mész ahogy eddig, ha beáll eléd a tuskó, akkor hagyod, hadd legyen egy kis boldogsága.

Cathfaern:
Bringás felelősségbiztosításokról (ha van ilyen az MKK-tól függetlenül) nem tudsz valamit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.