Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113270) Runner_fxr válasza INMOTEP (#113267) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én egy szóval nem írtam olyat, hogy el fog törni, bár nyilván könnyebben el lehetne törni, mint pl egy Cube vázat, csak azt írtam, hogy ezen az árszinten abszolút az olcsóság van szem előtt, nem a minőség. Épp ezért a váz merevsége, geometriája, hajtáshatékonysága itt mellékes. Te akarsz rá egy csomó pénzt költeni, annyiért már normális bringát is vehettél volna. Erre mondtam, hogy ne tedd. Én nem akarok veled megvetetni semmit, de azt el kell fogadni, hogy bizonyos kerékpár kategóriák nem olcsók, a fatbike sem az olcsó bringák közé tartozik, még belépő szinten se. Ha valaki ilyet akar, vagy össztelós bringát, akkor ott több száz ezres ár a belépő kategória. Szakmailag erősen kifogásolható a gondolatmeneted, mert a kerékpárépítés elsődleges szempontja a váz, onnan indul az építés, te meg pont itt rontod el, és rossz alapokra akarsz építkezni. De ha te úgy gondolod, hogy szakmailag jobban tudod, mint itt mindenki, akkor igazából azt sem értem minek írsz ide? Segítő szándék vezérel engem is, és mást is, de ha te ezt támadásnak véled, akkor tényleg zárjuk rövidre a beszélgetést. Sok sikert a bringádhoz!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.