Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103112) hegyimorc válasza Runner_fxr (#103109) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Bár én lehet inkább ezt fogom kipróbálni."

A legszarabb belsőm amit valaha próbáltam. Már első alkalommal kilyukadt, egy olyan pici tüskétől amit alig találtam meg a külsőben. Megfoltoztam, utána szép lassan pár nap alatt, de érezhetően veszített a nyomásból. Ismét lyuk, ráadásul nem is külső oldalon, tehát nem tüske szúrta át - de nem is küllő - hanem simán csak szar volt az anyag. Kapott egy újabb foltot, a következő alkalommal "hólyagosodott". nem volt egyenletes a falvastagsága ... Nem kísérleteztem vele többet. mert már így is úgy éreztem magamat mint a gyalog galoppban a király aki mocsárra épített várat :D

Lehet, hogy egyedi hiba, de ezek után nem biztos, hogy sorozatban fogom tesztelgetni aranyáron, hátha nem mind ilyen szar :D

(Van még egy, a nyeregtáskában tartalékbelsőként. Ha egyszer szükség lesz rá, akkor lesz egy második esélye a bizonyításra, de egyelőre nem ajánlom senkinek)

Az egyetlen jó amit tudok róla mondani az az, hogy egyetlen lyuk sem volt olyan nagy, hogy azonnal eleveszítse a nyomást. Sőt olyan pici lyukak voltak, hogy még víz alatt is alig találtam meg. Nem úgy lyukad mint a butyl.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.