Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) tutis


tutis
őstag

Kicsit segítsetek már értelmezni a dolgokat: Van egy GPU előfizum, ebben ugye megjelennek az EA játékok is. A GPU freemailes email címre van megváltva. Lényegében eddig minden a freemailes fiókra ment (xbox fiók stb)
Játékon belül (fifa, battlefield) kér EA regisztrációt, de hiába próbálom a freemailes fiókot megadni neki, technikai hibára hivatkozva nem sikerül, így nem megy a játékokban az online rész. (sorry, we are experiencing some technical difficulties, please try later)
Kérdés, hogy az EA regnél bármilyen mail címmel próbálkozhatok, és az nem fog bezavarni, esetleg van-e megoldás a freemailes fiók kiderítésére miért nem jó neki? Próbáltam jelszó emlékeztetőt is, de nem küldött levelet, ezért gondolom EA regem sosem volt, mégse sikerül új reget leadni erre a mail címre. (Amúgy alapból regisztrációnál a mail címet kitölti a freemailes címmel.)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22152) craftsman01 válasza tutis (#22151) üzenetére


craftsman01
senior tag

Google és nincs baj.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#22153) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, a háromgombos reset sem oldotta meg. Ups ügyfélszolgálat felvette a rendelést, holnap jön érte a futár.

(#22154) toompa válasza tutis (#22151) üzenetére


toompa
őstag

Ma már senki nem használ freemailt.
Megbízhatatlan.
Rég váltanod kellett volna.

(#22155) modflow válasza gduck (#22147) üzenetére


modflow
veterán

Akinek nincs 220-a, a 230-ból is kihúzhatja? :)

(#22156) gduck válasza modflow (#22155) üzenetére


gduck
addikt

Jó kérdés, az bukta. Nálam is 235 van, szóval ez a leírás nekem se jó! :U :DDD

#22153DaveHutt: hát reméljük hamar küldik a cseredarabot! Első generációs gépet szerintem nem fogsz visszakapni, elemezni fogják mi történt vele.

[ Szerkesztve ]

(#22157) Steve1207 válasza Zoleee83 (#22150) üzenetére


Steve1207
veterán

Ugyanaz itt is. Engem érdekel amúgy, hogy mi okozza csupán technikai részről is, de amíg nem jön egy nagyobb sw update és lesz több készlet addig próbálok csak pár címmel csapatni, azért ne adja be a törölközőt egyből. Annyi féle hiba van, vagy 10 féle megoldás van a gépkikapcsolós dologra is, kinek ez, kinek az jött be. Elindult a béta teszt :D

.

(#22158) Chaser válasza DaveHutt (#22153) üzenetére


Chaser
titán

sok sikert, gondolom kiemelten foglalkoznak az új genes defektes gépekkel, talán már jövő hét hétvége előtt nálad lesz az új(?) gép

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22159) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

A Home -olást hogyan lehet beállítani?A gyerkőcnek is vettem egy gépet és a gpu-t megosztanám!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#22160) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Én eddig 5 játékkal játszottam, volt benne sx támogatott is. Fagyás, bármi egyéb nem jött elő, az egyszeri (bekapcsolás utáni) kontroller csatlakozási hibától eltekintve. Napi 4 órát ment eddig a gép.

(#22161) 30z.Samu válasza Dawide@axele (#22159) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mi ez alapján csináltuk meg.

-Press the Xbox button in the middle of your controller and cycle all the way to the right in the new menu to your profile.
Click the “Settings” option.
On the General tab click the “Personalisation” Option
Click “My Home Xbox”
Then click “Set this as my home Xbox” or “Remove this as my home Xbox” depending on what you are looking to do here.

Sic Parvis Magna

(#22162) tutis válasza toompa (#22154) üzenetére


tutis
őstag

És gondolod az a baj hogy a freemailes fiókra nem tud küldeni megerősítő e-mailt? Mert a regisztráció gomb lenyomása után rögtön hibát ír, elég fura hogy tizedmásodperc alatt lecsekkolná a mailboxot. amúgy meg maga a freemail postafiok nincs használva kb semmire, csak a címe van beregisztrálva mindenhova.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22163) AMD Power válasza NoOne1976 (#22160) üzenetére


AMD Power
titán

Én már szerintem így egy hét után kb 20 óránál tartok. 1x a BF5 kifagyott és kidobott a gép a menübe. Ennyi volt eddig.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22164) DaveHutt válasza gduck (#22156) üzenetére


DaveHutt
őstag

Merem remélni, hogy egy letesztelt vadonatúj készüléket kapok!

(#22165) vg válasza DaveHutt (#22164) üzenetére


vg
addikt

Nekem is volt egy One gépem, ami nem kapcsolt be egyik napról a másikra. Visszaküldtem, és még csak szét sem szedték úgy megjavították.

(#22166) 30z.Samu válasza vg (#22165) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kéz rátétellel? :D

Sic Parvis Magna

(#22167) vg válasza 30z.Samu (#22166) üzenetére


vg
addikt

Nem tom, lehet ráleheltek.

(#22168) 30z.Samu válasza vg (#22167) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor más magyarázat nincs, knock-os lett a géped, Ők felszedték és visszaküldték. :D

Sic Parvis Magna

(#22169) Norb79 válasza vg (#22167) üzenetére


Norb79
őstag

Tippre system patchbe belefagyhatott, az megpandeli, akkor kívülről felpatchelték és ehhez meg se kell bontani csak rádugni egy pendriveot.
Nem lepne meg, ha a fenti esetre is hasonló gyógymód lenne.

(#22170) toompa válasza tutis (#22162) üzenetére


toompa
őstag

Valószínűleg nem tàmogatott a freemail.
Csinálj egy gmail fiókot hozzá.
Aztán szépen lassan költöztesd át oda mindened.

(#22171) dunc


dunc
nagyúr

Sajnos X box X series nél COD BO Cold Warnál zombi módba ha a ray tracking be van kapcsolva csontra fagyasztja a gépet, ért ki is kapcsol....Tudnak a hibáról, addig is ray tracing nélkül hibátlanul játszható.

(#22172) Chaser válasza vg (#22165) üzenetére


Chaser
titán

nekem is volt egy olyan, de karc mentes volt ahogy elküldtem, mást nem is néztem ( : így a serial kimaradt
azért halt meg szegény mert nem használtam, na mondom hatalmas :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22173) vicces válasza tutis (#22162) üzenetére


vicces
addikt

én úgy emlékszem, hogy a freemail.hu az ea-nál tiltólistán van. másik email-cimre lesz szükséged :K

:)

(#22174) pzstm


pzstm
titán

közel 40 órát ment mindenfélével a masina, azon kívülhogy AC Valhallával nincs Quick resume valamiért semmilyen bajom nincs, lekopogom :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22175) boost válasza pzstm (#22174) üzenetére


boost
addikt

Valhallánál lekapcsolták a resume-t.

(#22176) Madoc válasza tutis (#22151) üzenetére


Madoc
veterán

Microsoft fiókodban :Fiók alias-nak vedd fel egy gmail-es emil címedet majd állitsd azt elsődlegesnek és aztán akár törölheted is a freemailes címet.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#22177) Tuomas válasza pzstm (#22174) üzenetére


Tuomas
addikt

Én is nyúzom rendesen, 40 órát szerintem én is beleraktam.
Egyedüli hiba némi hanghiba volt: bekapcsolás után kontrollerbe dugott fülessel akadozott a hang, újraindítás után megoldódott.
Másik hiba quick resume után fh4-el a hang recsegős lett, és valamikor még a hud, és az autó is villogott, de ez gondolom inkább a játék hibája volt, mint a gépé.

We were here

(#22178) elder troll


elder troll
senior tag

Ha már úgy is téma a quick resume:
jól értelmeztem, hogy ha egy játékot nem zárok be, akkor a letöltés 40 Mb/s fölé nem megy?
Forza Motorsport 6-ot szándékosan nem szoktam bezárni, és legközelebb egyből már a start race-hez dob. Ez kifejezetten tetszik, de azt is megfigyeltem, ha egy játék megy a háttérben, akkor a letöltés nem megy 40 Mb/s fölé. Hiába volt kikapcsolva a gép (nem instant on), amíg be nem zártam a FM6-ot, addig lassú volt a letöltés.
Ez utóbbi véletlen volt, esetleg bug vagy fícsőr?

[ Szerkesztve ]

(#22179) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ubisoft Details Ghost Recon Breakpoint’s Next-Gen Enhancements, Profile Info Transfers ‘Easily’

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22180) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Next Mass Effect Game Teased by Brand New Artwork



Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22181) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Everything You Need to Know About Joining the Xbox Game Pass Community

Ezt majd lefordítva berakom az összefoglalóba

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22182) rdt89 válasza #20411392 (#22097) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen. :R Azóta frissült a lista is és leírták miket javítottak és tényleg ezek a hibák megszüntek. :)

#22174pzstm: De 3 nappal ezelőtt még működött ez a funkció, szerintem most vették ki belőle, mert ott is voltak anomáliák. :)

(#22183) pzstm válasza boost (#22175) üzenetére


pzstm
titán

ohh értem, köszi mindenkinek.

Amúgy Valhallánál acsikkal is bajom van, ahogy néztem másoknak is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22184) 30z.Samu válasza pzstm (#22183) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én csak egy apróságot vettem észre, vannak azok a tégla emblémák a térképen, amik egy képet mutatnak, amit egy user töltött fel. Na én azt egyszer tudtam megnézni, a kövinél már server error-t írt ki. Mondom oké. :D

Sic Parvis Magna

(#22185) Solten válasza Baltazár123 (#22087) üzenetére


Solten
addikt

:Y Felskalazva hogy tartja a lepest ez a csopp doboz a nagytesoval... Impressziv. Jo lett a cucc.

Saor Alba

(#22186) -FLY->


-FLY->
őstag

Ma de szedett le a gép frissítést, de nálam még mindig nem indul el a dinamikus téma menüpont. Persze ez nagyon periférián lévő dolog, de akkor is azért működhetne.

(#22187) kebab90


kebab90
kezdő

segítséget kérnék ha tud valaki adni.
Van egy xbox series x és egy LG CX valamint pár 4k uhd hdr film
Na most az xbox a csomagban kapott hdmi kábelle van összekötve a tv-vel.
Az elején amikor megpróbáltam lejátszani a filmet végig hdcp problémával elszált.
Ezt úgy oldottam meg, hogy xbox-on a felbontást 4k ról 1080p-re és vissza 4k ra állítottam.
Ezután elindult a film és ami nagyon fura, hogy az xbox on a lejátszó 2160p-t mutat míg a tv 1080p-t és a hdr sem működik.

(#22188) Dawide@axele válasza 30z.Samu (#22161) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Köszi!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#22189) tutis válasza Madoc (#22176) üzenetére


tutis
őstag

Köszönöm az infót, van amúgy gmailes fiókom, talán microsoft account is kapcsolódik hozzá. Viszont megpróbáltam a battlefieldbe beregelni a gmailes címemet, és azt se engedte, ugyanaz a hiba...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#22190) l.skywalker válasza 30z.Samu (#22184) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez már Odysseyben is így volt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22191) Ati007


Ati007
őstag

nagyon lassan szedi le a játékokat wifin :((( (pedig digi 1 gigás net, laptoppal a konzol mellett mérve is meg van 500Mps de valamiért az SX lassú. )

(#22192) bandi0000 válasza Ati007 (#22191) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha az elméleti sebessêg érdekel, akkor futtass rajta speedtestet

Xbox One: bandymnc

(#22193) Ati007 válasza bandi0000 (#22192) üzenetére


Ati007
őstag

igen ez most sokat segített ...... nem elméleti sebességre vagyok kíváncsi de nem gondolnám hogy 2-3Mbps kéne leszednie a játékokat.

(#22194) Madwe válasza kebab90 (#22187) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt még tedd hozzá, h a játékok mennek 4k hdrben nálad, azaz nem a tévével van valami, hanem xsx-en van vmi elállítva/bug...

[ Szerkesztve ]

(#22195) Rossi


Rossi
addikt

Bazz, leülök nap végén a TV elé, hogy akkor egy órácska Gears...
Hát nem, 13 GB frissítés, majd reggelre meg is lesz.
Mondom akkor Forza H4, hát nem, az is frissít, 1 GB...
Ez így nagyon frankó... :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#22196) F_Peter válasza Rossi (#22195) üzenetére


F_Peter
őstag

Ezért érdemes használni az instant on-t.

(#22197) Alexios válasza F_Peter (#22196) üzenetére


Alexios
veterán

Ha most jöttek a frissítések ki(márpedig 1-2 órája) akkor azon az sem segít :)

(#22198) bandi0000 válasza Ati007 (#22193) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért mondtam, mert kár a laptophoz mérni, ez nem torrent oldal, ahol több ezren seedelik vissza, van pár szerverpark, nem tudom egyàltalán több-e, és az szolgál ki mindenkit

Amúgy ha instant onba van akkor elméletileg hyorsabban tölthet, de kár nézni, majd lejön mikor lejön

Xbox One: bandymnc

(#22199) Alexios válasza bandi0000 (#22198) üzenetére


Alexios
veterán

Ott a Microsoft Azure infrastruktúra mögötte, azért nem épp csak 1 szerverparkocska van mögötte, legalábbis bízom benne :D

[ Szerkesztve ]

(#22200) Chaser válasza bandi0000 (#22198) üzenetére


Chaser
titán

mondjuk nyugodtan költhetnének rá esetleg
pc gp-n a flájtszimulátort' akartam leszedni, bármikor próbáltam néhány megabit/s, nem megabyte, vicc kategória
a downloaderük is, hogy zabálta a gpu-t, egy downloader, ilyet még nem b@sztam, hagytam is a fenébe

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.