Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) Norb79 válasza Darth_Revan (#21661) üzenetére


Norb79
őstag

Tud, van remote play az iOS és az android appban is. Teljesen remote még nem próbáltam, de lakáson belül elég jó minőségben és elég jó reakcióidővel tolta át ipadre. FH4 teljesen játszható volt reakció idő szempontjából. Kontrollerrel voltak gondjaim, de aztán olvasva pár kommentet rájöttem, hogy abban az X1 kontrollerben pl sose volt firmware update, szóval azt megtettem, remélem így mégjobb lesz.

(#21702) 30z.Samu válasza soundsonic (#21700) üzenetére


30z.Samu
félisten

De, Xcloud.

Sic Parvis Magna

(#21703) soundsonic válasza 30z.Samu (#21702) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Köszi!

(#21704) Alexios válasza 30z.Samu (#21702) üzenetére


Alexios
veterán

Xcloud még nincs Pc-re

(#21705) Zebu


Zebu
addikt

Hm van egy extrém elképzelésem mi lehet a baj a FH4-el nálam. Lehet licensz baj van ami most az XS upgrade miatt jön elő?

Amikor megvettem még nem volt ilyen neve, hogy Standard, csak simán FH 4. Később lett belőle Standard/Deluxe és Ultimate. Most pl ha bemegyek a store-be ott nem tudom leszedni, hanem a saját játékok közül tudom csak. Lehet ez kavar be? Ha igen, akkor ilyenkor mit lehet tenni?

Pl ha az enyémet megnézem a Store-ban akkor nem is hozza elő az edition-öket belőle és azt mondja, hogy már nem megvásárolható.

FH3-mal értelemszerűen semmi gond...

[ Szerkesztve ]

(#21706) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hali !
Súgjàtok már meg, hogy ugyebár az Xbox app-ból eltűnt a Store. Ott lehetett bevàltani a gift card-okat is.
Valaki említette itt, hogy a game pass app-ban van Store. Hol van, mert én sehol nem találtam.
Köszi

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#21707) l.skywalker válasza soundsonic (#21700) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Series gépekét nem, csak One gépekét.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21708) l.skywalker válasza mcwolf79 (#21706) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én voltam, de nem store van, csak mutatja a Game Pass-os játékok DLC-it árakkal. Beváltani csak böngészőben lehet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21709) dunc válasza vaguny (#21624) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia a Ray Tracinget kapcsold ki, és oké lesz!

(#21710) rizsa007 válasza mcwolf79 (#21706) üzenetére


rizsa007
újonc

Nem ! A store-ban van a redeem code és ott tudod beváltani. Én is ott töltöm fel a gift card-ot

(#21712) sith7


sith7
nagyúr

The Force Unleashed 2 - vel szeretne a fiam játszani, de nem tud, mert indulás után egyszerre kilép. Belső meghajtóra van telepítve, minden frissítés le van szedve hozzá.

Mi lehet a gond ? :F

(#21713) Norb79 válasza #98320896 (#21711) üzenetére


Norb79
őstag

Erre nincs szabály, és volt már ilyen rövid idő alatt is minden és mindennek az ellenkezője is. Az elmúlt pár hónap gamepass híreit a lenti linken láthatod:
[link]
Ebből tudsz talán vmi következtetést levonni, nekem nem sikerült olyat, amit hitelesen mernék neked vagy bárkinek tolmácsolni. :)

(#21714) bagyulajuve válasza -FLY-> (#21695) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez így sztem is logikus :)

Resistencia eterna

(#21715) Scholes9 válasza 30z.Samu (#21676) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekünk volt, kikönyörögtem anyámtól :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21716) Wesder válasza Scholes9 (#21715) üzenetére


Wesder
félisten

Én 2004-ben kaptam és 10 évet szolgàlt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21717) dani0113 válasza gduck (#21570) üzenetére


dani0113
senior tag

:R

iPhone 13 Pro 128GB

(#21718) Ctrl+Alt~Del válasza #98320896 (#21688) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Hogyhogy miért? Ott nagyobb a konzolos bázis, legalább kétszer akkora mint az Xboxon. Így a nagy számok törvénye alapján többen vesznek most PS5-ot mint boxot.

[ Szerkesztve ]

W | W | H | W | W | W | H

(#21719) soundsonic válasza Alexios (#21704) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Az kár, akkor amíg működésre nem bírják kevesebbet tudok játszani :)

Még egy kérdés, akkor most vehetnéák akár xbox 360-as lemezt is és nagy valószínűséggel tudnék vele játszani, vagy csak a store-ban lévő 360, one-os játékokkal? Köszönöm!

(#21721) IG55 válasza DaveHutt (#21699) üzenetére


IG55
senior tag

Lehet, hogy a box érzékenyebb az ilyesmire.

(#21722) Ctrl+Alt~Del válasza #98320896 (#21720) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

110 millio vs kb. 50 millio.

W | W | H | W | W | W | H

(#21723) Ctrl+Alt~Del


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Elkezdtem a Gears Tacticst. Soha nem játszottam ilyen stratégiai játékkal meg, igy nagyon szokatlan. Pláne ez a körökre osztott harc. :O

De mint játék Sztem jól össze lett rakva.

W | W | H | W | W | W | H

(#21724) ClydeBeka2 válasza bagyulajuve (#21671) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Eddig instant on-ban volt, amíg kb. mindent letöltöttem, de mostmár elég lesz az eco mod. Kevesebb fogyasztás, környezetkímélőbb és kb. 5 mp-el indul lassabban. :K

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#21725) milan1225


milan1225
csendes tag

Sziasztok! Tudom hogy a többség most megkövez, de játszik itt valaki konzolon egér+billentyű kombóval Fortnite-on? Series X-en próbáltam és valahogy az egér érzékenységet nem sikerül belőni,játékon belűl sensitiven ha állítok javul, de ha egy kicsit is jobban rándítom az egeret akkor tesz egy 180fokot rögtön(COD ColdWar tökéletes bármiféle módosítás nélkül)... Haverom állítása szerint One-on még működött frankón, azóta neki is probléma ez a dolog Series X-en.....

(#21726) vaguny válasza dunc (#21709) üzenetére


vaguny
tag

Az említett meccs közben kapcsoltam ki, lehet az sem tetszett neki. Utána játszottam később még egyet Ray Tracing nélkül, ekkor a meccset már eleve úgy kezdtem, és így nem jelentkezett. Remélem nem is fog.

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#21727) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Akik Gears Tactics-oznak: néztétek az achievementeket? :U
Mindjárt vége az első végigjátszásomnak, talán meglesz az 1000 killes achi, de van itt egy 10000 kill is utána... 10x végig kell vinni, vagy mi? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21728) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Tudom, hogy off, de a tv topicban meg hiába kérdeznék erről:
Van itt valaki, aki mostanában vett TV-t kifjezetten az új gépek miatt?
Egy 2 éves 55" Samsungom van, aztán mivel se HDR 10bit, se 100hz nem megy rajta, így gondoltam, szívesen kicserélném egy újab, komolyabb darabra, amivel talán javulna a next gen játékok grafikája is?

Gondolom itt főleg a valódi HDR lenne egyedül szemmel, laikusként is azonnal látható előrelépés. (amúgy a jelen TV_m is 4K és HDR is, csak épp egy belépőmodell).
Gondolom ott a bibi, hogy valódi javuláshoz egyből egy OLED-re kéne beinvesztálni, csak azokkal meg a jól ismert régi probléma áll fenn, miszerint egy sima, alap 75" 4K TV árából kapok egy 55" OLED-et. Jobb, de kisebb kép, vagy a méret legyen a lényeg?
250-350k környékén nézelődöm és tényleg csak azért, mert bízom benne, hátha más is TV-t cserélt most a next gen miatt.

Köszönöm!

(#21729) oriic válasza Bad Pritt (#21727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gears-eknél ez már megszokott, a korábbi részekben volt olyan achi hogy Seriously, amihez 100 000 (százezer) kill kellett. :D

Live-Die-Respawn

(#21730) Bad Pritt válasza oriic (#21729) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor ezt elengedtem.
Amúgy ennél van pár poén achi, pl. Aw man, I shot Marvin in the face, mikor kilövöd véletlen az egyik csapattársat. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21731) Voy15 válasza HagaNRG (#21728) üzenetére


Voy15
tag

Én pont az új generáció miatt vettem új TV-t, és én a helyedben inkább kisebbet vennék, de akkor az OLED legyen :)

(#21732) pzstm válasza HagaNRG (#21728) üzenetére


pzstm
titán

LG CX szériát javasolnám, 420 köül van az 55".

350-ért 75"-ból LED-ből is max valami nagyon basic kategória lehet. (Sony leggagyibb TV-je is most nagy akcióban 400 eben a méretben....)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21733) Zebu


Zebu
addikt

Egyébként series S-nél sem
lehet hangerőt állítani operendszerből? Hdmin kötöm monitorra aminek beépített hangszórója van. Tök jó lenne egy hangerő szabályozás. One-on nem lehetett ilyet.

(#21734) lionshamlet válasza HagaNRG (#21728) üzenetére


lionshamlet
senior tag

(#21735) sith7


sith7
nagyúr

Mit kell tenni ahhoz, hogy az xbox 360 - s játékok is menjenek ?
Elindulnak, aztán kilépnek, a menüig sem jutunk el.

(#21736) dani0113 válasza HagaNRG (#21728) üzenetére


dani0113
senior tag

Hát 250-300körül mindenképp elengedném a 75ös méretet... Inkább minőségi legyen mint hatalmas. :B

iPhone 13 Pro 128GB

(#21737) NoOne1976 válasza HagaNRG (#21728) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ebben az árkategóriában a "75-ös méretet engedd el. Akcióban beleférhet egy "65-ös, de a realitás az" 55-ös méret. Hidd el, megveszed a nagy, de gyenge tudású tvt, utána a játék élmény se lesz olyan.
Az általad megadott keret egy minőségi "55-ös ledre elegendő. Abból viszont a felső kategóriát is meg tudod venni (várhatóan) most a bf időszakban.

[ Szerkesztve ]

(#21738) dunc


dunc
nagyúr

A lemez beolvasás tényleg nagyon hangos, több lemez esetében is, nem feltétlen elsőre, de pár alkalom után sajnos igen.

(#21739) Chalez válasza HagaNRG (#21728) üzenetére


Chalez
őstag

Itt az aprón 55" C9-et is adnak 350-ért garanciával. Érdemes lehetne őket megnézni...

(#21740) AMD Power válasza dunc (#21738) üzenetére


AMD Power
titán

Most kivételesen sajnálom,hogy nincs semmilyen lemezem. Pedig ezt én is szívesen letesztelném!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21741) Lifer092 válasza dunc (#21738) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nálam idáig nem jelentkezett ez a "hiba", pedig pár lemezt már kapott amióta megérkezett.

(#21742) Pickle Rick válasza HagaNRG (#21728) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nekem egy 55”-os BX Oled valtott egy felso kategorias LG Nanoled TV-t. Mondanom sem kell h eg es fold a kulonbseg. 350 kornyeken sztem most lehet is talalni majd ilyen OLED-et, nem sokban marad el CX-tol sztem. Ez a modell is teljesen kihasznalja az XSX tudasat (4k hdr 10bit, 120hz, dolby vision stb stb.).

Egyedul a beegesre kell vigyazni, de ez minden OLEDre igaz. Kis odafigyelessel elkerulheto ez is sztem. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#21743) oriic válasza AMD Power (#21740) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt mondjuk en is.

Valahol kallodik otthon egy X360as Modern Warfare 3 lemez, azzal esetleg melo utan megnezem en is.

Live-Die-Respawn

(#21744) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

új LEGO játék projekt a láthatáron:
Traveller's Tales Games' new project is "a major IP based LEGO game built in Unreal"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21745) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mivel már meg kellett volna jelennie, nem meglepő, de 2021-re csúszott a Sniper Ghost Warrior Contracts 2 [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21746) natë válasza dunc (#21738) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem minden meghajtó "hangos" valamennyire, teljesen normális a jelenség, ha csak a súrlódó hangot hallod. Mondjuk azért is figyelsz rá, mert:

1. olvastad, hogy van ilyen probléma
2. túl halk az XSX

;]

(#21747) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ez Resetera, de lehetséges?

Borderlands 3 runs at 120fps in Performance Mode on PS5 & Series X

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21748) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Boss Phil Spencer Apologizes For Xbox Series X/S Shortages

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21749) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Massive Capcom Data Leak Reveals Planned Resident Evil Village Online, Ace Attorney Collection & More

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21750) Zebu


Zebu
addikt

Beindult a FH4. Ki kellett húznom monitor USB HUB-ot a gépből, akkor elindult a kontroller. Utána visszadugtam ,azóta megy szépen.

Gyanús nekem az USB port a gépen, mert abból az egyből nem működik a külső vinyó. Szerintem valami baja van. Olyan mintha csak az 5V menne át rajta, mert a HUB az üzemel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.