Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) hadam98


hadam98
senior tag

Még egy jó hir. GreenManGaming elkezdett Xbox kulcsokat árulni, egyelőre Európába kis részébe, lassan valószínűleg jön Magyarországra is :D

(#16502) Zoleee83 válasza hadam98 (#16501) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez nekem nincs meg, milyen kulcsokról van szó? :)

@wesder - A Fallen Order-t nagyon vártam majdnem megvettem mostanában. :D
És ugyanez az NFS Heat-tel is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#16503) hombre[EU] válasza i@lex (#16500) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a marha aki nem tavalyi,hanem új játékokkal akar játszani?. :DDD és a komplett nextgen élményt akarja ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#16504) Wesder válasza hombre[EU] (#16503) üzenetére


Wesder
félisten

Vigyàzz! Mindjàrt elkezdi skandàlni hogy "Remake" meg "DLC" :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16505) hadam98 válasza Zoleee83 (#16502) üzenetére


hadam98
senior tag

GreenManGaming régóta árul játék kulcsokat, rengeteg jó deal van az oldalon, eddig PC játék kulcsokat árult :)
Előre is írom mielőtt valaki megkérdezné, igen megbízható és össze se hasonlítható pl. egy G2A-val, ez az oldal teljesen megbízható, hivatalos kulcsokat árul.
Twitter: [link]

[link]

ui: Twitteren írtam, hogy adják hozzá Magyarországot, a GreenManGaming be is lájkolta :D

[ Szerkesztve ]

(#16506) F_Peter válasza hombre[EU] (#16503) üzenetére


F_Peter
őstag

"és a komplett nextgen élményt akarja"
Azt akarja majd 2-3 év múlva, mert addig nem igen lesz. :)

(#16507) Petya2900XT válasza Wesder (#16494) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Az is ugyanolyan unalmas,ahogy a TheVR szóra elkezdesz fennhangon nyávogni,hogy mekkora ripacsok. Megvan neked is a véleményed egyszer leírod és megy mindenki a dolgára,de azért nem kell hittéríteni,hogy ha szerinted valami szar akkor mindenkinek tudnia kell róla,mert SZERINTED sz@r.

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#16508) _ak_ válasza hombre[EU] (#16503) üzenetére


_ak_
addikt

Én nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy valójában ez a konzol hozza csak azt többnyire amit az előző generációra ígértek. Így ebből a szempontból kb. most játszhatunk úgy a jatekokkal, ahogy azokat el akarták adni.

Nyilván nem mindre igaz, de ettől még azt érzem, hogy mindig ott az ígéret a nagy felbontásra és a csomó fpsre, de az ritkán valósult meg maradéktalanul.

Let's begin, de gozaimasu!

(#16509) Csokifalo válasza i@lex (#16477) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

Nem különb mint egy multi pl aqua aki ugyanúgy másfélszeres szorzót használ pl. a 3000-s vga-k esetében mert hiánycikk. Kereslet és kínálat, kapitalizmus. Ennyi. Csak ha egy cég csinálja az üzletpolitika ha magánban akkor az gerinctelen.Érdekes felfogás

[ Szerkesztve ]

(#16510) hombre[EU] válasza F_Peter (#16506) üzenetére


hombre[EU]
veterán

10-12hónapot tippelek :DDD ott is és itt is (remélem)
volt valami vr kompatibilitásról pletyka

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#16511) Zoleee83 válasza hadam98 (#16505) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi az infót! :R
Nyomtam én is egy pls add hozzá Mo.-ot, hátha. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#16512) craftsman01


craftsman01
senior tag

Most megyek haza melóból. Van már valami normális gameplay az S-el. Nem Gow nem FH4.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#16513) 30z.Samu válasza craftsman01 (#16512) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még nincs, csak tesztek.

Sic Parvis Magna

(#16514) F_Peter válasza hombre[EU] (#16510) üzenetére


F_Peter
őstag

Optimista. :)

Igen, a Flight Simulator kódjában találtak utalást rá. Amúgy az ilyen jatékokban tartom a legjobbnak a vr-t (FS, Squadrons).

(#16515) craftsman01 válasza 30z.Samu (#16513) üzenetére


craftsman01
senior tag

Akkor most ez ilyen fél embargó engedmény?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#16516) IntelKiller7 válasza i@lex (#16491) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az utolsó mentsvár. :DDD Ha már az IGN érdemi dolgot nem mondott, csak azt amit a dobozban található rövid összefoglaló is leír. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16517) hombre[EU] válasza F_Peter (#16514) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pontosan, illetve forza vagy sea of thieves
és már a resi8,hitmanben is ott lesz... azt az 1évet a köv.generációs headsetre értettem.

Life, Uh, Finds A Way

(#16518) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Itt a [link] BF5

Xbox One: bandymnc

(#16519) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Megláttam a sok hsz-t, linkek után leesett, hogy miért pörög a topik. :))

Xr

(#16520) AMD Power válasza frankdelgado (#16283) üzenetére


AMD Power
titán

Amúgy igen! :K

Xbox [link] Series X teszt

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16521) MarioAna


MarioAna
senior tag

MS Fligh Simulatort vajon fogja tudni 1080p-ben stabil 30-on a kisebbik konzol?

(#16522) Bep válasza Csokifalo (#16509) üzenetére


Bep
senior tag

Ezekre az egyénekre azért mondják, hogy fogantatásuktól máig nem változtak semmit, mert hivatalos partnerektől előre begyűjtik, így a tisztességes vásárló nem tud hozzájutni. Ő pedig nyerészkedni akar rajta mindenfajta közösségi hozzájárulás megfizetése nélkül, akkora árréssel, mint mekkora talán a hivatalos partnernek sincs.

(#16523) batai15


batai15
félisten

Hali van aki series S és ps5 (meghajtó nélküli változat) között vacilál ?
Őszintén szólva a ps5 játék árakat sokallom , ott maximum majd a god of war ami igazán izgat.
Viszont Xbox valahogy szimpatikusabb, igaz a 100ks bővítő kártya árak nem piskóták .
Ráadásul valszeg az új Elder scrolls erre fog megjelenni.
Igazából pár competive játék ami érdekel, nagyjából ezek meg vannak mind2 gépre is.

(#16524) Madwe válasza batai15 (#16523) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pshez is annyi lesz az ssd eleinte mint a series bővítő...
Tes játék meg vagy exklúzv lesz vagy nem :D
ps5öt viszont márciusig biztos nem kapsz.

(#16525) 30z.Samu válasza batai15 (#16523) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha csak a hardvert nézzük, akkor kár vacilálni, az S sokkal gyengébb. Viszont bővítőkártyából szerintem idő kérdése és lesz olcsóbb alternatíva illetve PS-t ki tudja mikor tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16526) batai15 válasza 30z.Samu (#16525) üzenetére


batai15
félisten

Igazából nincs annyi időm hogy a pro változatokat kihasználjam ,egy kis koca gamingre kellesz majd.
Van jó pár PS játékom ,amit meg is osztottunk haverral ,de mivel ps5nél ezeket a játékokat amúgy is újra meg kéne venni így teljesen mindegy .
Anno amúgy xbox360 párti voltam , látom van Fable is például.
Azért vacilálok az olcsóbb modell között ,mert lehet grafikában gyengébb lesz ,de sebességre nem .
És szerintem utóbbi van olyan fontos ha nem fontosabb legalábbis nekem mint a grafika .

[ Szerkesztve ]

(#16527) Zoleee83 válasza batai15 (#16523) üzenetére


Zoleee83
addikt

SS és PS5 all digit. között nincs mit vacilálni, sokkal gyengébb gép az SS a PS5 AD-nál.
Bővítő is valszeg olcsóbb lesz a Sony-hoz.
A játékárak más kérdés, attól függ, hogy többségében mivel játszol, ha fontosak a PS exei, akkor oda billen a mérleg eleve, ha minden más, pl multicímek + az MS "exek" + Bethesda + EA játékok a fontosabbak, akkor egyértelműen Xbox (Game Pass-szal), de abból is a Series X, ha már a PS5 all digit. volt a kiszemelt, az erő miatt mondom csak.
XSX mellett szól az 1TB SSD + a lemezmeghajtó + a jóval erősebb gép is, ellenben 71k-val hosszabb a gép ára.

Szerk.: nem kell még1x megvenned PS5-re a játékokat, visszafelé kompatibilis a PS5 a PS4-gyel, kb 10 játék nem csak.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#16528) hombre[EU] válasza batai15 (#16523) üzenetére


hombre[EU]
veterán

dobj még hozzá és vegyél X-et

Life, Uh, Finds A Way

(#16529) hadam98


hadam98
senior tag

Nem olyan gyenge az a Series S, az értékelések is elég jók és, hogy valamit hozzak is... Star Wars Squadrons 1440p/120FPs Series S konzolon, 4K/120 Series X-en :)

Star Wars: Squadrons offers up two options on Xbox Series X/S: better visual quality or better performance. Better visual quality means an improved lighting model, running up to 2160p/60 FPS on Series X and up to 1440p/60 fps on Series S. Better performance takes that same resolution and bumps it up to up 120 FPS on both of Xbox's consoles. If you have a television that supports Variable Refresh Rates, Motive added a toggle in the menu for that.

(#16530) Wesder válasza batai15 (#16526) üzenetére


Wesder
félisten

Màr miért kéne megvenni, mikor van BC?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16531) 30z.Samu válasza hadam98 (#16529) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem gyenge, de a PS-nél jóval gyengébb. Ez tény. :)

Sic Parvis Magna

(#16532) batai15 válasza Wesder (#16530) üzenetére


batai15
félisten

Bc ?

(#16533) hadam98 válasza 30z.Samu (#16531) üzenetére


hadam98
senior tag

Igen, de akár PS5 mellé is jó lesz a Series S, hiszen ár érték arányban sokkal jobb megoldás.
Mondjuk azért a 4K és 1440/1080p között van különbség, annyira pedig a PS se erős...

[ Szerkesztve ]

(#16534) Wesder válasza batai15 (#16532) üzenetére


Wesder
félisten

Visszafelé kompatibilitás.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16535) Madwe válasza batai15 (#16526) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem kell újra megvenned, futni fog az ps5ön is...

(#16536) 30z.Samu válasza hadam98 (#16533) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, de az volt a kérdés, hogy ki melyiket venné a kettő közül. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16537) Wesder


Wesder
félisten

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16538) Madwe válasza hadam98 (#16533) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mennyire? A ps5 az xsxel van kb pariban, 4k60 targettel vagy 4k30 rtvel, míg az xss a xox-el s ps4 proval van pariban, csak ssdvel meg 1440p60 targettel.

(#16539) pzstm válasza Wesder (#16537) üzenetére


pzstm
titán

bőven tökéletesek ezek a számok....pláne a patch nélküli gameknél :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16540) craftsman01 válasza batai15 (#16526) üzenetére


craftsman01
senior tag

Na én nem vágom az ilyen embereket mint te. (nem sértésnek szánom).olyan szinten sujkulták azt ,hogy visszafele kompatibilis,hogy még én akit semmennyire nem izgat a ps még én is tudom. Ez olyan mint múltkor egy csávó írja ő nem is tudta,hogy jön S,miközbe nincs olyan Xbox hír ahol ne lenne mindkető megemlítve.És nem nem egésznap a neten lógok,dolgozó ember vagyok.Tényleg nem sértésből.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#16541) Wesder válasza pzstm (#16539) üzenetére


Wesder
félisten

A Fallout 4-et a 60fps mód miatt szerintem megint végigtolom. Így hogy vàrni is alig kell, biztos jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16542) hadam98 válasza Madwe (#16538) üzenetére


hadam98
senior tag

A PS4 Pro-nál és a One X-nél is ezerszer jobb választás a Series S, erősebb és jobb is. Aki mindenképp PS5 konzolt vesz annak mellé szintén jó választás a Series S. A PS5 pedig gyengébb mint a Series X, hiába az a nagyon gyors SSD (ezt a fejlesztők is megmondták). A Series S a jelenlegi Game Pass Ultimate ár mellett ami havonta 1300Ft verhetetlen áron van. Természetesen nem 8 AAA játékot kell rá rakni a kevés tárhely miatt (igaz itt a játékok kevesebbet foglalnak).

(#16543) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nagyon nem ide tartozik ,de NEM HISZEM EL , HOGY A 300000-ES PS5 MÁR JEGELVE VAN 🙄🙄🙄II AZ A MARHA,AKI MEGVESZI ENNYIÉRT ?!?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16544) Def26 válasza mcwolf79 (#16543) üzenetére


Def26
félisten

ez lenne boxal is, ha olyan előrendelést kapott volna mint a ps. szerintem nincs ezzel baj, :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16545) 30z.Samu válasza mcwolf79 (#16543) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hallottam story-t, hogy 350-ért is elviszik. :F

Sic Parvis Magna

(#16546) batai15 válasza Madwe (#16535) üzenetére


batai15
félisten

Hát de nem úgy van hogy mentések nem lesznek kompatibilisek ?

(#16547) Wesder válasza batai15 (#16546) üzenetére


Wesder
félisten

Fejlesztőtől függ, de attól hogy a mentésed kuka még nem kell újra megvenned a jàtékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16548) Madwe válasza hadam98 (#16542) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bocs, de össze vissza a te preferenciád szerint írtál jelzőket, azt tettem rendbe. Szerinted a ps5 az xsshez áll közelebb, mert a jelzőid alapján ez jött le :) ? Nem, az xss teljesítményben az xoxhez s ps4 prohoz áll közelebb, frisseb architektúra s ssd ide vagy oda.

(#16549) batai15 válasza craftsman01 (#16540) üzenetére


batai15
félisten

Akkor meg ne sértegess. :U nem kötelező mindennel tisztában lennem . Ráadásul úgy emlékszem hogy mentések nem lesznek kompatibilisek.

(#16550) Madwe válasza batai15 (#16549) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, a legtöbb esetben azok. amúgy a ps4es mentéseid kezeli az xbox, vagy nem értem az indokot ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.