Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) Bird válasza feki4eva (#17496) üzenetére


Bird
addikt

Nem is hasonlítom a pchez, inkább a felhasználás minőségbeli, kényelmi szempontjait helyeztem előtérbe. Gyorsan hozzáteszem, hogy elmúltam 40, így mások az igényeim, mint a fiatalabb korosztálynak. ;)

Jó látni, hogy mi konzolosok mennyire ugyanúgy látjuk ezt a 'gamer' kérdést. :R

Zoleee83: 👌 :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17502) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

A finishben vagyunk, 15 év után újra konzol :C Vicces, hogy 11.09re írja a tervezett szállítást :DDD

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#17503) HUmenetke


HUmenetke
tag

Valamelyik nap játszottam egy kis BF1-et pcn. Annyira borzalmas voltam benne, mintha kb egeret nem láttam volna még sosem :K

(#17504) Phoen|x válasza Wesder (#17500) üzenetére


Phoen|x
őstag

Mi a szösz. Köszi az infót! :R

Go Gunners!

(#17505) Bird válasza ClydeBeka2 (#17502) üzenetére


Bird
addikt

Hiába írja, az bizony 10-e lesz. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17506) feki4eva válasza Bird (#17501) üzenetére


feki4eva
csendes tag

Üdv a klubban, "sajnos" én is idén lettem 40. Valahogy azt gondolom, hogy megérettünk a minőségi kikapcsolódásra, minél kevesebb sz@rakodással :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17507) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Nos köszönöm a sok megerősítést. Akkor szerintem viszlát PC és helló Series X + PS5 max asszonynak veszek egy laptopot ha kell neki, de kb mindent telefonon intéz ő is. :R

(#17508) Bird válasza feki4eva (#17506) üzenetére


Bird
addikt

Én csak instant kikapcsolódásnak hívom! ;) Az SX meg persze a Ps5 töltési ideje is erre méginkabb ráerősít. Azt gondolom most előzi be először a gamer pc szegmenst, tömegek fognak átpártolni konzolra. Végre valós alternatíva lehet sokak számára ezzel a brutális teljesítménnyel jobban mint eddig bármikor. ÉS akkor még a ray tracingrol nem is beszeltunk. :)) Izgalmas lesz ez a generáció. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17509) #91166208 válasza Scarletiel (#17507) üzenetére


#91166208
törölt tag

Veszel mindegyiket vagy csak xbox ? :DD

(#17510) HUmenetke


HUmenetke
tag

Ha most van egy hónap game passom, de 10. előtt veszek egy év liveot, az konvertálódik 1 év gpura? :F

(#17511) Wesder


Wesder
félisten

Itt egy Series S

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17512) batai15


batai15
félisten

Végre sógor is adja befelé a derekát . :C

(#17513) Def26 válasza batai15 (#17512) üzenetére


Def26
félisten

na, leitattad? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17514) dani0113 válasza HUmenetke (#17510) üzenetére


dani0113
senior tag

Ha csak sima pass akkor mehet rá a gold és úgy a gpu,de ha ultimate, akkor addig nem szabad 12hó goldot beírni, mert 4hó gpu lesz belőle,tehát vagy le kell mondani előtte a pár nap gpu-t, vagy kivárni és úgy gold + gpu.

iPhone 13 Pro 128GB

(#17515) batai15 válasza Def26 (#17513) üzenetére


batai15
félisten

Nem ,csak kezd gondolkodni . :R
Jut eszembe ss még mindig kalapban van. Milyen SSD ajánlott hozzá ?

[ Szerkesztve ]

(#17516) Hunt3r22 válasza HUmenetke (#17510) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem.

Le kell járnia a gamepassodnak, utána kell goldot + ugp-t venni.

10. előtt amit írtal az EA access íródik hozzá. 1 év ea access = 4 hó ugp.

Xr

(#17517) Wesder válasza Hunt3r22 (#17516) üzenetére


Wesder
félisten

Ha sima GamePass-a van, akkor nem kell hogy lejàrjon.

Példa:
Van 3 hó gamepassod, arra veszel egy év Goldot, és egy hó GPU-t, akkor abból 16 hónap GPU lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17518) Zoleee83 válasza Wesder (#17511) üzenetére


Zoleee83
addikt

Uhh, azigen!
Egyből megakadt a szemem a fémvázon körben, az nagyban segíti a hűtést, állítólag SX-ben is ilyen megoldás van. Királyul megoldották! :C

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#17519) prokxy válasza HUmenetke (#17510) üzenetére


prokxy
veterán

Mi lesz 10-e után? Ez már nem játszik utána?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17520) Wesder


Wesder
félisten

Megjött az X|S Update a Figyeldakutyàkat: Légió-hoz

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17521) Scarletiel válasza #91166208 (#17509) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Igen a terv az, hogy lesz PS5 mindenképp és egy Series X amin mennének a multiplatform játékok illetve Forzák (esetlegesen MS exclusive játékok). Így ha párom tv-t néz vagy PS-ezik én akkor sem unatkozok :D A PC meg ilyen téren feleslegessé vált, mert multiplatform játékokat nem szívesen játszok rajta a grafika és a bíbelődés miatt, dolgozni nem szoktam rajta, és kb minden nap csak facebook, prohardver, meg youtube-on nézzük meg a legújabb tech videókat a Series X-ről meg PS5-ről programra van használva. :U

(#17522) HUmenetke válasza prokxy (#17519) üzenetére


HUmenetke
tag

ja, csak olvastam valahol valamit, hogy lesz valami auto konvertálás 10.-én :) de ezek szerint csak ea-play

Köszi mindenkinek, már tisztán látok

(#17523) szabogabor10 válasza Wesder (#17520) üzenetére


szabogabor10
veterán

:DDD

Gondolkodom a Legion-ön, nagyon szerettem a 2-t, de ez azért kicsit más stílusnak tűnik. Nem tudom, bejönne-e ez az anyone is a potential protagonist elv. Szeretek azonosulni egy adott karakterrel.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#17524) #91166208 válasza Scarletiel (#17521) üzenetére


#91166208
törölt tag

Hat en nem tudom mit vegyek, haverokkal beszelgetunk megallas nelkul. Egyik tabor pst vesz masik xsx et. :O

(#17525) Scarletiel válasza #91166208 (#17524) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Ha van keret szerintem érdemes mindkettőt. Ha nincs akkor ilyen esetben én úgy döntenék, hogy ahol számomra jobb játékok, szolgáltatások vannak.

(#17526) 3L1T3


3L1T3
addikt

A beérkezett XSX-ek gyártási ideje 2020.08 :) Ha valakit érdekel! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#17527) Zoleee83 válasza #91166208 (#17524) üzenetére


Zoleee83
addikt

Túl sok mindenen nincs gondolkodni, én úgy jártam hogy nem juttott PS5, de nem akartam konzol nélkül maradni, előtte Xbox-om volt.
A Game Pass-ban rengeteg játék van amivel játszani fogok és megvettem volna PS-re, illetve elérem a multicímek esetén a legjobb nextgen minőséget. Most vettem hosszú időre GPU-t, egy darabig elleszek vele, rengeteg a jó arc a topicban, lesz kivel játszani is.
Mindezt úgy tettem, hogy elég komoly könyvtárat hagytam hátra PS-en, de lesz PS5 is a későbbiekben, szóvel megvár.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#17528) RudY válasza 3L1T3 (#17526) üzenetére


RudY
addikt

Engem inkább az illata érdekelne leginkább. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17529) Moby válasza RudY (#17528) üzenetére


Moby
addikt

Nekem van eladó kisüvegben!!4!

(#17530) RudY válasza Moby (#17529) üzenetére


RudY
addikt

:DDD Fürdővizeddel együtt érdekelne. ;]

(#17531) Voy15 válasza kazuma921 (#17493) üzenetére


Voy15
tag

Nálam detto teljesen ugyanez. Egyszerűen beleuntam a PC-s cseszekedésekbe, meg abba, hogy a világ összes pénzét képes lennék rá elkölteni. Nincs is PC-m már vagy 10 éve, melóra pedig kizárólag mac-et vagyok hajlandó használni.

A konzol nekem sokkal kényelmesebb, igaz én is már közelebb vagyok a 40-hez mint a 35-höz :DD

(#17532) BomiBoogie válasza axlfsi (#17064) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Simán lehet, hogy ezt javítják firmware-rel, azért a Sonynak is elég fontos lenne, hogy vegyék a tévéjét. :D

(#17523) szabogabor10
Legionról olvass azért teszteket, mert sok helyen azt írják, hogy ennek ellenére kicsit egysíkú lett.

[ Szerkesztve ]

(#17533) Wesder


Wesder
félisten

Úgy làtszik, a Series X talpa mégis "levehető" :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17534) Steve1207 válasza Wesder (#17511) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez lehetett volna még kisebb is, várjuk meg a Slim verziót :D

.

(#17535) Moby válasza BomiBoogie (#17532) üzenetére


Moby
addikt

Sajnos nem fogja. Ez ilyen (a sony BS válasza szerint).

[ Szerkesztve ]

(#17536) RudY válasza Wesder (#17533) üzenetére


RudY
addikt

Azért kíváncsi lennék a konzol aljának a fotójára is így a leszedés után. ;]

(#17537) Wesder válasza RudY (#17536) üzenetére


Wesder
félisten

Csak ezt jött velem szembe Twitteren.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17538) IntelKiller7 válasza RudY (#17536) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Alza.hu--s spaklival én is leszedem. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#17539) prokxy válasza IntelKiller7 (#17538) üzenetére


prokxy
veterán

Ne is mondd, mennyi fogyott abból anno, ugye? :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17540) soundsonic válasza gergobox (#17467) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Nekem most ez jelent meg az alzás rendelésnél. Bár nem tudom ez mit jelent náluk..

#prokxy sajnos most nem volt ilyen kupon :D

[ Szerkesztve ]

(#17541) Madoc


Madoc
veterán

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#17542) Zehman


Zehman
csendes tag

Sziasztok! Van itt olyan aki a notebook.hu-ról rendelt, és visszajeleztek neki? Nekem sajnos a héten elküldött levelemre sem válaszoltak még.

(#17543) ρσгτσ válasza Zehman (#17542) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Elvileg még senkinek...

Egy valaki írta, hogy jött neki mail a rendelés megváltozásáról. Aztán jött egy másik is, amiben tájékoztatták, hogy tévesen mentek ki az ilyen üzenetek.

Mivel nov. 7 -ig kellett visszajelzni az árváltozásos értesítésre, így gondolom csak hétfőn mennek ki az automata üzenetek. Hétvégén nem dolgoznak a központban, csak a boltok vannak nyitva.

Szerk.:
Legalábbis néhány hete még ezt mondták, hogy péntekig van üfsz., a weboldalon lévő kiírás ellenére. Gondolom a COVID miatt lett rövidebb a munkarend.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#17544) feki4eva


feki4eva
csendes tag

Nekem volt egy olyan One X konzolom, amiben Samsung belső ssd került. Érezhető volt a különbség töltési időben, de nem volt drasztikus. Elnézve a mostani szériákat látszik, hogy mit jelent ha valamit úgy is optimalizálnak. Mondjuk a backwardos játékok töltési idejénél azt nem vágom, hogy az X hogyan tölt gyorsabban a konkurenciánál. :))

(#17545) Adams15 válasza Zehman (#17542) üzenetére


Adams15
aktív tag

Engem tegnap hívtak, hogy kérem e árváltozás után is a konzolt. Azt mondta utána, hogy kedden átvehetem majd.

(#17546) mike1334 válasza feki4eva (#17544) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem most külső ssd van az X-re kötve, és az S-hez képest (alap, belső hdd-s) baromi gyors lett a witcher 3 betöltése, kevesebb, mint a fele a töltési idő, de lehet csak harmada.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17547) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Elvileg egyes játékoknál ekkora különbségek vannak a lefoglalt tárhelyekben S és X között:

Nézte már valaki valamelyik videón? Nekem kicsit kevésnek tűnik, például a Sea.

Nem nagyon volt időm az új videókat nézni, mióta letelt az "embargó"...

Adams15:
Te nem jeleztél vissza az árváltozásos mailre a héten?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#17548) Zehman válasza Adams15 (#17545) üzenetére


Zehman
csendes tag

És te a keddi levelükre válaszoltál?

(#17549) Adams15 válasza Zehman (#17548) üzenetére


Adams15
aktív tag

Az a helyzet, hogy én levelet nem kaptam, csak hívtak. Szerintem kedden meglesz, ha elfogadtátok az árváltozást.

(#17550) feki4eva válasza mike1334 (#17546) üzenetére


feki4eva
csendes tag

Külső ssd-t nem próbáltam, mert úgy voltam vele, hogy belső sata3 is megteszi, de mindegy várom továbbra is a keddet a natív ssd próbára :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.