Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127651) Moby válasza Döglött Róka (#127650) üzenetére


Moby
addikt

Bölcs lépés. Én viszont egy nyomorult OCD-s drogos vagyok, aki nem tudja félbehagyni, mert egyfolytában ezen agyalnék.

(#127652) Döglött Róka válasza Moby (#127651) üzenetére


Döglött Róka
veterán

:D Ezert imadom a gamepasst, buntudat nelkul hagyok ott jatekokat ha nem jonnek be.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127653) consono válasza Döglött Róka (#127652) üzenetére


consono
nagyúr

Ebben van valami, én is így vagyok. Aztán lehet, hogy pont így bukok el pár jó élményt, mert korán feladom...

"In God we trust. All others must bring data"

(#127654) Döglött Róka válasza consono (#127653) üzenetére


Döglött Róka
veterán

:D Szerintem nem, 3 ora alatt egy jatekrol kiderul, hogy le tud kotni vagy sem. Pl a Lies of P eseteben ennyi ido alatt kiderult hogy:
- Souls klon nulla kreativitassal.
- A jatekmechanika semmi ujat nem tud.
- Megint egy dark grim set design ami annyira badass hogy azonnal hasra kell esnunk.

Jo dolog a souls like, kar hogy senki nem tud a from-on kivul csinalni.

De ugyanigy pattantam le a sea of starsrol. Megint egy jrpg amiben egyedul a zene jo. Amugy minden ugyanolyan mint barmelyik masikban.

Es emiatt pattanok le az open world cuccok 99 szazalekarol, mert nem tartok ra igenyt hogy egy homokozoban vadidegenek altal megszabott feladatokat csinaljak, csak hogy ures legyen az quest board es vehessek magamnak valami uj kutyut/ruhat. Arra ott a munkam.

Kicsit elkalandoztam :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127655) Moby


Moby
addikt

Fogalmam sincs hol tehetném fel, pc-s topikja nincs, vagy nem találtam. Használ itt valaki xbox appot pc-n, és találkozott már ilyennel? Mi a rák ez? Hetek óta ezzel zaklat, sokszor letölteni sem tudok emiatt(korhatárbesorolásra hivatkozik, kilépek, belépek, és engedi letölteni, de a hibát folyamatosan dobálja). Nem gépfüggő, több gépen is csinálja, valami a fiókommal van. De mi? Mindezt úgy dobálja, hogy közben be vagyok jelentkezve. Játszani is tudok (néha nem).

[ Szerkesztve ]

(#127656) DaVE-1 válasza Moby (#127655) üzenetére


DaVE-1
tag

A ms életében sajnos ez a pc-s app/pc game pass dolog elég trágya megoldás úgy ahogy van. Messze több a gond vele mint a win 7-8-10-11-el valaha is volt

[ Szerkesztve ]

(#127657) Moby válasza DaVE-1 (#127656) üzenetére


Moby
addikt

Évek óta használom. Nem mondom, hogy semmi bajom nem volt vele, de nem volt vele több bajom, mint mással. Ilyen meg pláne nem. Ez most lett talán két hete. A play anywhere meg zseniális, nyilván amiatt használom. Ha megy is valami (ami egyre ritkább sajnos), az szinte biztosan felváltva megy boxon és pc-n. Szal ez nekem KELL, hogy működjön normálisan. És ha nekem már nem is kell olyan nagyon, a kölkeimnek KELL. :D

[ Szerkesztve ]

(#127658) ρσгτσ válasza Moby (#127655) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Talán a PC -s Game Pass topik.

Engem a Game Bar frissítéssel ba***gat állandóan hasonló üzenettel. Ami persze friss...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#127659) Moby válasza ρσгτσ (#127658) üzenetére


Moby
addikt

Köszi, magamtól nem találtam meg :R

(#127660) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Chrono Odyssey - Official Trailer | State of Unreal 2024

MMO PC-re és konzolokra. 2020-ban volt bejelentés, megjelenési dátum még mindig nincs.

Live-Die-Respawn

(#127661) Peat76 válasza oriic (#127660) üzenetére


Peat76
őstag

Te jóóó ég, ez brutál jól fest! :Y :Y,
Na jöhetnek végre az UE5 gamek hasonló külsővel...reméljük a Hellblade 2 is nagyot fog tarolni!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#127662) AMD Power válasza beyruth82 (#127601) üzenetére


AMD Power
titán

Witcher 3 zseniális egy játék. Azt is végig kell tolnod. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#127663) Phoen|x válasza AMD Power (#127662) üzenetére


Phoen|x
őstag

Egy unikornis hátán. :))

Go Gunners!

(#127664) consono válasza Phoen|x (#127663) üzenetére


consono
nagyúr

Is. ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#127665) batai15 válasza oriic (#127660) üzenetére


batai15
félisten

Na hátha crossplay lesz tudjuk akkor haverral tolni .

(#127666) pzstm válasza negyven2 (#127642) üzenetére


pzstm
titán

annyira durva volt nézni az egészet és látni mindezt....s mint tudjuk még ez nem minden, nem minden részletre tértek ki.

Így kell GaaS-t csinálni brutál jó minőségben....államat kerestem a bejelentés után sokáig.

(pláne belegondolva hogy áll egy Skull and Bones :DDD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127667) beyruth82 válasza AMD Power (#127662) üzenetére


beyruth82
veterán

Tervben van mindenképp főleg, hogy kapott next gen frissítéts is. :)

(#127668) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dragons Dogma 2 hánnyal megy Series X-en? ;]

Szóval, mennyi fps-sel fut? Vannak különböző grafikai opciók?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127670) Döglött Róka válasza .LnB (#127668) üzenetére


Döglött Róka
veterán


UI.: Imádom amikor az új hsz-t keresőablaknak nézitek.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127672) pzstm válasza Döglött Róka (#127670) üzenetére


pzstm
titán

ez döbbenet milyen részletekre képes ez a cucc :C :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127673) .LnB válasza T.Peter (#127669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

23fps... édes istenem... :(((
Ráadásul még rosszabbul is néz ki mint PS5-ön. :U
Lehetne azért az MS-nél egy minőségi küszöb. Azt a sz*ros 30fps-t legalább tartsa már fixen. Az is egy nevetséges szint, és akkor se játszanék vele, de így...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127674) pzstm válasza .LnB (#127673) üzenetére


pzstm
titán

másik tesztnél amúgy pont azt láttam, hogy PS5-ön többször esik be 25-26-ra ahol 34 Series X-en :DDD . Mindkettő nevetséges teljesítmény de előre borítékolható volt.

Nekem a PS5 szaturáltságban más meg effektekben/árnyékban néz ki kicsit kevesebbenek, de kb sehol nem hidalok le tőle......

reméljük 2 év és új generáció jön mindkét fronton akár :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127675) .LnB válasza pzstm (#127674) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan jó ötletnek tűnt az első napokban, hogy mindkét ""nextgen"" konzolt rögtön beszereztem...
Hát így utólag ekkora baromságot, soha többet nem csinálok! :(((
Ahogy Gaben mondaná.. "ezzel pont átb****ak" :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127676) pzstm válasza .LnB (#127675) üzenetére


pzstm
titán

Ahogy Gaben mondaná.. "ezzel pont átb****ak" :DDD

Ezen most indokolatlanul hangosan felröhögtem :DDD

Őszintén azt érzem, hogy a PS5 Pro is mondjuk ennél a gamenél max annyit segíthet, hogy kicsit feljebb tornássza az uncapped FPS módot. :U :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127677) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Elindítottam az UPS-t, hogy visszaküldjem a konzolt.
Tegnap ilyet produkált BF 2042 alatt:
[link]

PSN: sirarcheer

(#127678) Kacsakompot válasza sirarcheer (#127677) üzenetére


Kacsakompot
lelkes újonc

De ez játékbeli textúrahiba a HUD-nak semmi baja. Szinte kizárt, hogy a konzollal lenne baj.

(#127679) sirarcheer válasza Kacsakompot (#127678) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Így szokta kezdeni. Utána venti felpörög és a konzol kifagy majd restart.

PSN: sirarcheer

(#127680) Norb79 válasza Kacsakompot (#127678) üzenetére


Norb79
őstag

Ezerszázalék, hogy túlmelegszik. :D

(#127681) .LnB válasza pzstm (#127676) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam egy hosszú választ, de inkább ide írtam meg. Mert itt elég off lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127682) pzstm válasza .LnB (#127681) üzenetére


pzstm
titán

:R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127683) Peat76


Peat76
őstag

Ebben a Dragon's Dogma 2-ben ennyi a változatosság amennyit a videókban látni? Minden helyszín kb ugyanúgy néz ki, szikla, kövek....mező, szikla, kövek...nulla helyszínek közötti változatosság...de játék idő 100+... Beszarok komolyan!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#127684) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Évtized játéka. Jöhetnek a DLC-k.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#127685) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#127684) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én switchen megvettem pontokból mindennel együtt. Borzalmas :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127686) KardosAttila válasza Moby (#127644) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Én csak szeretnék túl lenni rajta, de az utolsó boss számomra verhetetlen, órákat szenvedtem már vele. Szerintem amúgy nem lett rossz játék de az utolsó 2-3 boss megutáltatta velem a műfajt örökre.

(#127687) Bad Pritt válasza KardosAttila (#127686) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dobáld meg. Respec a penis-organ széken, hogy maxos legyen a dobálható cuccaid száma és sebzése, majd Malum District Wandering Merchant, megveszed az összes dobálnivalót, visszamész és addig hajigálod rá a szarokat, amíg mozog.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#127688) Moby válasza KardosAttila (#127686) üzenetére


Moby
addikt

Hagyd a bánatba. A végén sem vár semmi :D

(#127689) umfrider97 válasza parandroid (#127649) üzenetére


umfrider97
csendes tag

Igen néztem köszi, csak valamiért engem mindig külföldiekkel akar összekötni, ezért szerettem volna más módon megérdeklődni.

(#127690) Wesder


Wesder
félisten

Elvileg az új devkit:

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127691) negyven2 válasza Wesder (#127690) üzenetére


negyven2
veterán

:N

Microsoft’s Halo Infinite eSports event to be held using Xbox Series X Dev Kits due to supply chain shortage

Ez ugye 2021 decemberi post...

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#127692) Wesder válasza negyven2 (#127691) üzenetére


Wesder
félisten

Ez eddig ilyen nagy dög volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127693) .LnB válasza negyven2 (#127691) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akko' má' 2021 óta készül az új Xbox Series X Pro Ultimate?! WáóóW! [link] ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127694) negyven2 válasza .LnB (#127693) üzenetére


negyven2
veterán

Lehet még korábban mert ugye ez a X|S dev kit



Ez meg a One X Devkit

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#127695) pzstm válasza Wesder (#127690) üzenetére


pzstm
titán

jah látom semmi

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#127696) .LnB válasza negyven2 (#127694) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most látom, hogy a One X-nél már előre jelezték a 60fps-t. A Series-nél meg nem. Ha én ezt a képet hamarabb látom... Legalább felkészülhettem volna az ilyen Dragons Dogma 2 féle teljesítményekre. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127697) T.Peter válasza Wesder (#127692) üzenetére


T.Peter
őstag

A keret miatt tunik csak nagynak, amugy ahogy negyven2 mutatja, one x devkit meret kb.

(#127698) Dinomano válasza Norb79 (#127609) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem is így halt meg egy videókártyám anno, végtelenbe tartó poligonokkal "kitüskésedett" a kép...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#127699) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127700) parandroid válasza .LnB (#127696) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De hát ott a lista, hogy mennyi rengetegsok játék tudja a 120 efpéjest is!!!!T44!!444!,!,!!!!!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.