Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127851) sith7 válasza Döglött Róka (#127850) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha csak azt használod is, ez akkor is több hónap termése

(#127852) beyruth82 válasza Dlr (#127838) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem meg pont fordítva lehetetlen. Világ életemben kontrollerrel játszottam és el nem tudom képzelni, hogyan lehet egér+bill kombóval játszani :D

(#127853) Döglött Róka válasza sith7 (#127851) üzenetére


Döglött Róka
veterán

És? Pont elég néha egykét SoT coinra vagy diablo szezonra. Másra úgysem jó

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127854) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Sziasztok,
Forza Horizon 5-ben lehet valahogy autót ajándékozni olyan embernek aki a barátlistádon van?

Nem találok ilyen funkciót, csak idegeneknek/random játékosoknak lehet?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#127855) sith7 válasza Döglött Róka (#127853) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem mondtam, hogy nem elég :N , csak aki most áll neki a gyűjtésnek, és csak bing - et használ, annak hosszú idő lesz még fele ennyit is összeszedni

(#127856) DaVE-1 válasza Döglött Róka (#127850) üzenetére


DaVE-1
tag

Elkezdtem 2 hete én is.. nem tudom később milyen pontboszukon lesznek esetleg. De egyelőre kb 2 év alatt lesz egy 15 ezres ruhás kupon..

Binges keresés idegölő napi szinten mivel én sose keres semmit minden oldal amit nézek meg érdekel a kedvencekbe van, szóval nekem ami eszembe jut gépelem be ezerrel a bingbe unalmas nagyon. :F 2 év szenvedés 15 ezerért hát..

(#127857) icemad válasza Döglött Róka (#127853) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk megint variáltak. A megszokott dolgokért kevesebb pontot ad. Viszont bekerültek új dolgok is. Pl itt eddig nem volt olyan, hogy, konzolon játszásért ad pontot. Most már van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#127858) parandroid válasza icemad (#127857) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, elég nagy nerf lett a német verzióban is, kb napi 2-300 pontot bukok az új rendszerrel. Ráadásul az új featur-ök közül pár még nem is működik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#127859) Wesder válasza parandroid (#127858) üzenetére


Wesder
félisten

Az árakat is emeltèk. Eddig 4650 pont volt 5€, most 5170.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127860) homerhamm válasza Krisz0630 (#127854) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom.

Bővebben: csatlakozattok össze egy konvojba, és menjetek mindketten ahhoz a pajtához, ahol el akarod ajándékozni az autót, válaszd ki, hogy bárkinek adnád, azt ha a barátodnál ajándékot mutat gyorsan átveszi.

Őszintén, nem tudom hogy működik-e, de egy próbát megér.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127861) icemad válasza Wesder (#127859) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Basszus, tényleg. Ez eddig nem tűnt fel...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#127862) parandroid válasza Wesder (#127859) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A 3 hónap GP Core szerencsére még mindig 15k pont, ma, vagy legkésőbb holnap meglesz a 45k, gyorsan be is váltom mind, abból lesz + 3x50 nap GPU-m így. Aztán majd meglátjuk, hogy alakítják át. Végülis minden pont ajándék így is. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#127863) NoMagix válasza Krisz0630 (#127854) üzenetére


NoMagix
addikt

Volt rá példa, még régebben PH! tagokkal is tudtunk egymásnak küldeni, de már nem emlékszem pontosan mikor hogy történt.

(#127864) parandroid válasza NoMagix (#127863) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csak valami speckó játékbeli voucher-ből vetkt autókat lehet(ett) így címzettnek küldeni, a sima car dropok azok random mennek. Én sosem foglalkoztam ezzel, rá kell keresni, pontosan hogyan megy, de az biztos, hogy erősen korlátozott a dolog.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#127865) Wesder


Wesder
félisten

IT TAKES TWO has sold over 16 million copies.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127866) eL Geri


eL Geri
őstag

Ha jól látom, sajnos nincs Skyshowtime app Xbox-ra.
Van aki pl. Edge böngészőből használja Xbox-on, ez járható út?

(#127867) Scholes9 válasza eL Geri (#127840) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem ez a stílus 60fps only :B 30 zavaró lenne.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#127868) Bad Pritt válasza Scholes9 (#127867) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem néztem, pontosan mire válaszoltál és egy pillanatra azt hittem, már a sorozatoknál is megy az fps counting. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#127869) Scholes9 válasza Bad Pritt (#127868) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:D ;] :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#127870) Döglött Róka válasza eL Geri (#127840) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Minek RT a diabloba?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127871) consono válasza Döglött Róka (#127870) üzenetére


consono
nagyúr

Minek RT bárhova? ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#127872) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kiment a fejemből a sorsolás. De ma már szabadságon vagyok, mindjárt nekiállok!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127873) Roland861010 válasza l.skywalker (#127872) üzenetére


Roland861010
addikt

Szégyelld magad ... ;]
Jó pihenést!

(#127874) Döglött Róka válasza l.skywalker (#127872) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ez ugy lett volna igazan szep, hogy : "...de mar szabadsagon vagyok, ugyhogy buktatok!"

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127875) homerhamm válasza l.skywalker (#127872) üzenetére


homerhamm
addikt

Szóval elraktad magadnak. Áha! Nem volt szép ez. ;]

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127876) AxBattler válasza Döglött Róka (#127874) üzenetére


AxBattler
félisten

Az semmi, úgy kellett volna, hogy:
"De ma már szabadságon vagyok, mindjárt nekiállok... a végigjátszásuknak!

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#127877) Redneck válasza l.skywalker (#127872) üzenetére


Redneck
veterán

Nab*zmeg. Tűkön ülveve várom, hogy végre ráraboljak az újabb nyereményre, erre színpadiaskodsz. ;]
Egy hete szabin vagyok.

Más:
Nem olyan rossz ez a Far Cry 6 mint gondoltam. Nyilván baromság, meg tele van felesleges körökkel, de ha néha ránéz az ember, el lehet vele pötyögni. Egy percig sem szabad komolyan venni, csak menni kell, osztani a hs-t, és takarítani a térképen. Tölteléknek elmegy egy-egy komolyabb cím mellé.

Bad Pritt:
Toltuk kicsit az általad javasolt műfaj mellett, és egész jó volt splitben, de az autók nagyja és az irányítás gyenge. A single kampányban megszerezhető pontokért és a fizetős autókért kár, de minden nem lehet jó egy GP címben.
Várjuk szeretettel a második részt. :K

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127878) l.skywalker válasza l.skywalker (#127777) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyereményjáték
Eredményhirdetés!

A(z)
Prince of Persia: The Lost Crown Deluxe Edition
Xbox One|Series kódot
nyerte:

lastmohican2

Gratulálunk, jó játékot!

A nyereményedet PM-ben küldjük!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127879) l.skywalker válasza l.skywalker (#127778) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyereményjáték
Eredményhirdetés!

A(z)
Street Fighter 6
Xbox Series kódot
nyerte:

Roland861010

Gratulálunk, jó játékot!

A nyereményedet PM-ben küldjük!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127880) Redneck


Redneck
veterán

Gratulálok a nyerteseknek, jó játékot kívánok!
Éljen Sherkulás! :R

Adok még egy esélyt a Hellbladenek, hátha rossz pillanatban kapott el először. Biztos jó játék, mert nagyon sok pozitív hozzászólást olvastam róla.
Alapvetően szeretem a story orientált különleges címeket.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127881) smokin


smokin
tag

Grat a nyerteseknek:C
Ez a Flinlock nem nézki rossznak.

i'm too old for this shit

(#127882) grafnet


grafnet
veterán

Gratula a nyerteseknek!
Jó játékot!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#127883) Dinomano


Dinomano
senior tag

Gratula a nyerteseknek!
Hellblade jó cucc, picit a harc esetlen bent; de kárpótol a hangulat és a hangok... :DD

/(^_^)____7=--- - - >|

(#127884) Dinomano


Dinomano
senior tag

Destiny 1 complete-et tudnám behúzni olcsón. Anno az alapjátékot kijátszottam, és nagyon szerettem. Xbox Live nélkül játszanám. Érdemes megvennem? Mennyi idő alatt lehet kijátszani a complete sztoriját?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#127885) Döglött Róka válasza Dinomano (#127884) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Van sztorija?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127886) DaVE-1


DaVE-1
tag

Mennyi idő szokott lenni amíg egy frissítés az insider userektől eljut mindenkihez?
Kapott pár játék egér+ billentyűzetes támogatás cloudban és van közötte pár olyan amit szívesen játszanék billentyűzettel is.

(#127887) Wesder válasza DaVE-1 (#127886) üzenetére


Wesder
félisten

Pár hónap, attól függ melyik ring kapta meg most ezt az update-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127888) Dinomano válasza Döglött Róka (#127885) üzenetére


Dinomano
senior tag

:DD Hát...valami van. De nem az a lényeg, gameplay miatt szerettem, valamint a design és a setting miatt.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#127889) Frod válasza Dinomano (#127884) üzenetére


Frod
addikt

Nem tudom mennyire van értelme ma Destiny 1-et venni...
Úgy még annyira se, hogy totál offline akarod tolni az egészet.
(de pl ha ugyanúgy működik, mint a 2, akkor simán lehet, hogy el sem érsz bizonyos kampányokat, mert folyamatosan rotálják, hogy éppen melyik tartalom hozzáférhető, és melyiket teszik el vault-ba)

Do you see the white shadow?

(#127890) l.skywalker válasza Döglött Róka (#127885) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csapja a szádra kezedre! :D Hogyne lenne sztorija! Az az egy dolog ami benne tart ennyi idő után is a Destiny Univerzumban!
Az első rész sztorija szerintem még jobb is mint a második részé. Én is épp most játszogatok vele, csak vannak olyan lépések, amikor szükség van matcmakingre és a megmaradt "tömeg" már nem épp azokat nyomja.
Az alap sztori után van még 4 DLC is:
- The Dark Below
- House of Wolves
- The Taken King
- Rise of Iron

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127891) l.skywalker válasza Dinomano (#127884) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Live nélkül a konzolba se tudsz bejelentkezni ;]
Asszem megy Core (Gold) nélkül is, talán 1-2 rész van amihez kell, nem emlékszem pontosan. Nekem konstans van előfizetésem már régóta...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127892) Dinomano válasza l.skywalker (#127890) üzenetére


Dinomano
senior tag

Ugye Xbox Live nélkül játszanék, úgy -ha jól tudom-, nem lehet klánt csinálni, társakat behívni. Az érdekelne, hogy végigvihető-e így is a játék? Szerettem/szeretem az első részt, Xbox360-ra, PS4-re is megvolt. Most meg XSS-re venném meg a complete-et, ha megéri a DLCk- vel.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#127893) Roland861010


Roland861010
addikt

Nem tudom lehetségesse de ha valaki a Prince of Persia kódját elcserélné egy StreetFighter kulcsra írjon.

(#127894) sith7 válasza Roland861010 (#127893) üzenetére


sith7
nagyúr

olyan nyeri meg, akinek nem kell :O :O :O :O :O :O
akkor minek jelentkeztél a sorsolásra ??? :U :U :U :U :U
csökkented mások esélyét a nyerésre .... vagy , úgy voltál vele, mindegy, inkább itt sz@rják le a tyúkok ? :W

(#127895) Janusz001 válasza Roland861010 (#127893) üzenetére


Janusz001
őstag

Gratulálok.....

(#127896) Krisz0630 válasza Roland861010 (#127893) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Olcsón átveszem :DDD

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#127897) Döglött Róka válasza sith7 (#127894) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az hogy ki mit csinál a nyereményével, az nem a mi gondunk.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127898) .LnB válasza Döglött Róka (#127897) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő egy szóval sem írt arról, hogy mit csinál a nyereménnyel a nyertes. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127899) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

El se kezdjétek egymás izélgetését! Privátban mehet minden

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127900) Bad Pritt válasza l.skywalker (#127890) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem inkább a lore húzott be, csak az meg olyan furcsán volt prezentálva, hogy jobban járt az ember, ha végignézett valami sok órás videót róla. :D
Amit én nem értettem, mikor a D2-be belekezdtem és aztán utánanézve mások sem, hogy a Rise of Iron miért lett szinte retconolva.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.