Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) Silent77 válasza cyberkind (#37548) üzenetére


Silent77
veterán

Fekete péntek miatt voltak gondok, 1 hónapnál több volt a garis csere, vagy a pénz visszafizetés.
Épp ma kaptam vissza a fejhallgatómat, nem volt 2 hét.
Ugyanúgy vásárolok tőlük.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37552) L_YKing válasza medvekutya (#37538) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem csak itt van felteve :D

De most akadt egy jelentkezom :B
10K-ert megy el :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#37553) Krisz0630 válasza bulikavagyok (#37545) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Ez tényleg jó ajánlat, én 120-ért vettem ugyanezt tavaly júniusban, Tintafall Bundle-ban. :D

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#37554) bajzal válasza bulikavagyok (#37545) üzenetére


bajzal
őstag

Jó ár, de amiket olvastam erről a romániai cégről... nem merném megvenni ebben a boltban. Nem vették vissza garanciába, sérült stb... ki tudja milyen garancia lehet erre. Én pendriveot és memóriakártyát vettem innen, de a számla is olyan fura volt mint ha google fordítóval fordították volna :D Én innen nem vennék.

(#37555) medvekutya válasza bajzal (#37554) üzenetére


medvekutya
aktív tag

boxnál pont nem számít a bolti gari, ha kezedben a gép és regisztráltad 😉😊

barca0519951 : persze, hiszen felhívtam mindenki figyelmét az elásott portékádra 😆😆

[ Szerkesztve ]

(#37556) L_YKing válasza medvekutya (#37555) üzenetére


L_YKing
addikt

😂😂
Koszi! 👊

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#37557) bulikavagyok válasza bajzal (#37554) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ahogy Medve is mondja, Xbox-nál pont nem számít, hogy milyen garit ad a bolt. Én simán megrendelném. Utánvéttel, ingyenes kiszállítással nem lehet gond, attól függetlenül, hogy a cég román, és vki szerint megbízhatatlan. :)

(#37558) oriic válasza bulikavagyok (#37557) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha a gep mukodik nem szamit honnan van mert Ms intezi garit.

Mas: aki ki akarja probalni Rainbow Six Siege zart betajat, annak eleg ha megcsinalja azt, hogy amazonrol rendeli a jatekot, ok kuldenek beta kodot, utana meg le lehet mondani rendelest.

Live-Die-Respawn

(#37559) ferensz válasza fityere (#37535) üzenetére


ferensz
senior tag

Helyes, ne is dobj áruforgalomba :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#37560) godzsy2 válasza bulikavagyok (#37557) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én a kollégámnak rendeltem tőlük egy kontrollert PC-hez, hétfőn megrendeltem szerdán már itt volt a futár vele. Ha kinect néküli one is lenne mínusz 30ezres árral máris rendelnék egyet és akkor végre újra együtt nyomulhatnék az öcsémmel multiba. :D

Szerk.: Most látom a kinect nélkülire -14ezer a kedvezmény. Még így is drága. :/

[ Szerkesztve ]

(#37561) fityere válasza ferensz (#37559) üzenetére


fityere
senior tag

:DDD :DD :DDD :D

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#37562) L_YKing válasza ferensz (#37559) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedig licitaltam volna rad :(

:DDD :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#37563) Dinasti


Dinasti
senior tag

Ha jól olvastam 1-2 hónapja itt akkor tényleg várható a 2 next genből még idén a slim változat? Vagy ez csak vmi kamu hír?

(#37564) regener


regener
veterán

Bár a The Crew már decemberben megjelent, a kiadó most érezte szükségesnek, hogy több játékost is bevonjon a buliba. Éppen ezért úgy döntöttek, hogy holnaptól egy időre ingyenessé teszik a játékot a PlayStation 4 és Xbox One tulajdonosoknak.

Az akció keretein belül két óráig nyúzhatjuk a kocsikat, és aki PS Plus vagy Xbox Live előfizető, kooperatív küldetéseket is teljesíthet. A játékban elért eredményeinket aztán átvihetjük a teljes játékba is, ha úgy döntenénk, hogy megvesszük azt.

Forrás: GS

(#37565) gianni85 válasza Dinasti (#37563) üzenetére


gianni85
veterán

jó lesz az 3 év múlva :)

(#37566) oriic válasza Dinasti (#37563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kamu. Annyi volt a hir hogy az SoC mar kisebb csikszelesseggel is gyarthato mar.

Live-Die-Respawn

(#37567) woodbear válasza regener (#37564) üzenetére


woodbear
addikt

2 óra?! Az nem valami sok, bár jó hozzáállás. Hátha eladnak még pár darabot...gondolom elég bukó a játék anyagilag.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#37568) cyberkind válasza woodbear (#37567) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom mit vártak a beta után. :U

Paranormal Cocktivity

(#37569) Hunt3r22 válasza regener (#37564) üzenetére


Hunt3r22
őstag

2 óra játékért nem töltöm le... ha adnának 10 órát akkor talán igen. :DDD

Xr

(#37570) oriic válasza Hunt3r22 (#37569) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokaknal a letoltes tovabb tart. :D

Live-Die-Respawn

(#37571) Hunt3r22 válasza oriic (#37570) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Pl nekem. :DDD

Xr

(#37572) dunc


dunc
nagyúr

Üdv. Forza 5 letöltőkódot, lehet valahol vásárolni?

(#37573) storm3 válasza dunc (#37572) üzenetére


storm3
senior tag

Szia! g2a.comot nézd meg!

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#37574) dunc válasza storm3 (#37573) üzenetére


dunc
nagyúr

köszi magyar forrás? :U

(#37575) Lefty


Lefty
addikt

Dying Light hol a legolcsóbb? Akár dobozos is lehet, VPN-el meg nem kínlódok, usa vagy magyar store-ból vásárolok csak. Tudom, hogy nem nagyon érdekelt eddig, de most kedvem szottyant hozzá. A Witcherig jó lenne elmolyolni, van benne tartalom rendesen. Egyszerűen semmi nincs most, ami lekötne, pedig vagy 5 játékom van félbe hagyva.

[ Szerkesztve ]

(#37576) woodbear válasza cyberkind (#37568) üzenetére


woodbear
addikt

Inkább a Fast&Furioust szedem le azonnal ahogy lehet pénteken :D szerintem az is jobb lesz, mint ez a dö krú. (Lesz benne nitro az acsik alapján :) )

Oldalam: www.swsfoto.de

(#37577) cyberkind válasza woodbear (#37576) üzenetére


cyberkind
félisten

Végre! :C

És igazad van, ez pedig csak egy kiegészítő lesz. :))
Anno amikor még nem volt Forza-m, gondolkoztam a The Crew megvételén hogy jó lesz szórakozni vele, mivel, hosszú, tartalmas és autós, de a Horizon után még a moslékos vödörbe se raknám. :D

Paranormal Cocktivity

(#37578) pzstm válasza woodbear (#37576) üzenetére


pzstm
titán

én azzal majd csak szombat délután tudok játszani leghamarabb, ha a pénteki buliból felébredek addig :D

Apropó Ryse-hoz érkezett 3 acsi, így 2000G-s a játék, holnap ki is szedem őket ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37579) ImpersonatoR

Mielőtt hülyeséget veszek akkor :

Ez = ezzel ?

Csak annyi az eltérés, hogy a lemezest el tudom adni a digitálist nyilván nem csak mert elég nagy az eltérés árban :F

[ Szerkesztve ]

(#37580) tunkiih válasza woodbear (#37576) üzenetére


tunkiih
őstag

Attól a játéktól minden jobb.. :D Kiváncsian várom énis a DLC-t.. :) a filmet is, premier előtti vetítéssel.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37581) pzstm válasza ImpersonatoR (#37579) üzenetére


pzstm
titán

igen, csak annyi

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37582) gianni85 válasza pzstm (#37578) üzenetére


gianni85
veterán

Csak el kell indítanod a játékot és felpattannak :D
Na jó, lehet el kell kezdened a chapter 1-et :)

(#37583) pzstm válasza gianni85 (#37582) üzenetére


pzstm
titán

több kellett azért:
If you've already completed the game, then just replay either chapter 1 or chapter 8. The achievement will unlock.
If you've already obtained 15 executions in a single multiplayer game, simply perform 1 execution. The achievement will unlock.
Just complete a match on Barbarous if you've previously completed seven.

Ez a hétszer ugyanazon a solo pályán dolog nem volt még meg, háromszor gyorsan letoltam, így meg is van a 2000G kereken :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37584) gianni85 válasza pzstm (#37583) üzenetére


gianni85
veterán

Egyébként nekem is elrontotta a szép 1500g-met, mert a 15 kivégzés felpattant :) Ez a játék soha nem lesz nekem 100% mert nagyon meguntam a coop-ot.

Maci: Tomb Raider-t töröltem 685-nél :D Beragadt még egy acsi (öld meg a Fee Fee rákot), aztán felb@szott :) Ez se lesz szép kerek szám

(#37585) L_YKing válasza gianni85 (#37584) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak én szarom telibe hány acsi van meg? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#37586) MunezXBK válasza L_YKing (#37585) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem, Én is. :DD

(#37587) gianni85 válasza L_YKing (#37585) üzenetére


gianni85
veterán

amit lehet kiszedek, de közel sem izgat annyira, mit olyan 2007-2009 között :)
Amíg nem megy a szórakozás rovására, addig csinálom

(#37588) RichieTri válasza cyberkind (#37577) üzenetére


RichieTri
senior tag

hát én meg sajnos a "dö krú-t" vettem meg a FH2 helyett. mostanra meg is bántam.
a legutóbbi peccs után simán lehet flippergolyóként közlekedni autók,szalagkorlátok,kerítések között...és nem lassul az autó. :S kb.-2 hónapig jó volt

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#37589) L_YKing válasza MunezXBK (#37586) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor megnyugodtam. :D

gianni85: Hát én sose erre mentem. Egyszer próbáltam MW2-t 360-on kimaxolni de nem. Inkább élvezem a játékot, mint ilyenekkel szenvedjek. :B

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#37590) oriic válasza L_YKing (#37585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kedvenceknél én minél többet kiszedek. Ez egyfajta presztízs kérdés. :DDD

Live-Die-Respawn

(#37591) sch_a válasza oriic (#37590) üzenetére


sch_a
addikt

Inkább e-pénisz.

(#37592) bulikavagyok válasza L_YKing (#37585) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én dettó telibe...:D Pár napja elképedve láttam, hogy van olyan ismerősöm aki több mint 5000 pontot szedett ki az elmúlt 30 napban. :N

(#37593) pzstm válasza bulikavagyok (#37592) üzenetére


pzstm
titán

6875-nél jár ismerős, ami több mint beteg...én csak azért, nmert ezt pofonegyszerű volt megszerezni...ha megnézitek profilomat, egykezemen megszámolható szerintem a 100%-os játékok száma :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37594) oriic válasza sch_a (#37591) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán. Nálam pl. csak a Halo játékokat maxolom ki, amik köztudottan nem egyszerűek. Így ha valaki kiszed egy-egy nehéz, vagy szinte lehetetlen acsit, arról tudni lehet, hogy bizony ügyes abban a játékban. (boos nélkül persze)

Live-Die-Respawn

(#37595) bulikavagyok válasza pzstm (#37593) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tényleg beteges, ha valaki több ezer, esetleg tízezer pontot szed össze minden hónapban. Szerintem ezen a szinten már átfordul a játék élvezete valamiféle kényszeres eredmény hajhászásba, ami tönkre teszi az egész élményt.

(#37596) pzstm válasza bulikavagyok (#37595) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. Ezt egyszerű volt kiszedni, párat játszottam vele, újra elővettem így nem okozott gondot :B :R

Jól néznék ki ha azért Forzáznék hogy kimaxoljam (ugye maci?:DDD :C)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37597) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok lehet ma veszek ismét egy boxot! Az lenne a kérdésem, hogy várható e mostanában technikailag új verzió? :U

(#37598) papp_no1 válasza pzstm (#37593) üzenetére


papp_no1
senior tag

Nekem az előző gépemen ( 360 csúnya rgh-val ) 9865 pontom volt a 2 év alatt. Tegnap meg az új gépen már szerezetem 10-et ,első gta küldetéssel :D

Tehát megvan a gép, megvan a boldogság. :) UFC-t érdemes megvenni? Kaptam egy FC 4 limitált verziót a géphez, de nem vonz mert 360on kitoltam teljesen a story-t , co op nem vonz.. Gondoltam eladom és veszek valami értelmesebbet számomra. Dyingh lightról mi a véleményetek? :R

Gamertag : pn199 aki akar vegyen fel
Játékaim : cod aw, Gta 5, fifa15, forza5,rayman,sunset overdrive bonus dlc-kkel, warhammer, worms

(#37599) bulikavagyok válasza pzstm (#37596) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze az még elfogadható, ha csak pár játékról van szó, amit annyira bejön Neked mint Ryse, vagy Oric esetében a Halo..:)
dunc: Tudtommal nem.
pn199: UFC benne van az EA Access-ba, illetve van demója is, ha ki akarod próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#37600) vg válasza dunc (#37597) üzenetére


vg
addikt

Igen, xbox onedotone. E3-ason lesz bejelentve.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.