Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) bulikavagyok válasza zsocy (#36800) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm, azt már el is felejtettem.. :B Ezt a Mazda, azt meg a filmforgalmazó fizeti, de a lényeg, hogy mi ingyen kapjuk..:)

(#36802) Tesztelo.hu válasza a lovas (#36737) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Elvileg bármi megtörténhet. Én egyszer rendes áruházban vettem meg a Mátrixot DVD-n és Big Brother zene CD volt a bontatlan tokban.

(#36803) tDr1v3r válasza cyberkind (#36798) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Miata Master Race neveben eskuszom megtalallak es kivegezlek!

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36804) cyberkind válasza tDr1v3r (#36803) üzenetére


cyberkind
félisten

?

Ennyire BF Hárdlájn HC kocka gamer vagy? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#36805) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na az öregharcos visszatért. :) Már töltődnek is le a jó dolgok. :) :C

Live-Die-Respawn

(#36806) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki várta, rossz hír:

Csúszik a Homefront 2 megjelenése is.

(#36807) FragStaR

Lesz az biztos. :D Halo most jött le, meg pár alap játék, mint Rayman, CoD: AW, Titanfall (már ha haver intézi a homeolás resetelését supportnál). Destiny most kimarad, még Worms-öt tolom majd. Meg talán az Ori and the Blind Forestet is beszerzem. Plusz jön a Final Fantasy Type-0 HD is, bár utóbbi még kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36807) ImpersonatoR válasza oriic (#36805) üzenetére

Nofene. Mik vannak amik jonnek lefele? Lesz megint legend coop szenvedes? ;)

(#36808) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

titanfall

Szetesett kicsit a grafika :-)

(#36809) woodbear válasza SütiGTi (#36808) üzenetére


woodbear
addikt

Megesik :D amikor nyomtuk valamelyik nap nagyon szarakodott a szerver, csomószor reconnectelt.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36810) woodbear válasza tDr1v3r (#36803) üzenetére


woodbear
addikt

Benézted kicsit azt a kommentet! :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36811) woodbear válasza oriic (#36805) üzenetére


woodbear
addikt

:) grat! Jó játékot, titanfallba lehet összefutunk

Más:
Titanfall2 multiplatform lesz. Pc, ps4, x1

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36812) SütiGTi válasza woodbear (#36809) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Ilyet meg nem lattam elotte pedig par kort futottam :-) Mostanaban reconnect-et nem csinalt nalam, regebben surun csinalta... jo korok voltak multkor :-)

(#36813) oriic válasza woodbear (#36811) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi. Hja igen T2 már multi lesz, plusz szóbeszédek szerint TPS lesz majd.

Live-Die-Respawn

(#36814) SütiGTi válasza oriic (#36813) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Tenyleg??? :-o Olyan jo jatek ez igy...az elso FPS amit konzolon jatszottam es meg aranylag jol is megy... TPS-ben nem lenne (legalabbis szamomra) annyira jo..

(#36815) woodbear válasza SütiGTi (#36812) üzenetére


woodbear
addikt

Ja. Jo volt :) jövő héten leszek elég aktívan titanfallban ha gondolod, vagy gondolják itt a többiek is.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36816) cyberkind válasza woodbear (#36815) üzenetére


cyberkind
félisten

Horizon-ban nem?

Paranormal Cocktivity

(#36817) SütiGTi válasza woodbear (#36815) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Probalkozok...most heten mutet utani kenyszerpiheno miatt volt sok idom, de majd jovo7en munka utan probalok jonni...:-)

(#36818) Donibrasco


Donibrasco
tag

Gyertek GTA ba!!

(#36819) A.tessz válasza bulikavagyok (#36797) üzenetére


A.tessz
senior tag

Rx8 belefért volna még :((

(#36820) tDr1v3r válasza woodbear (#36810) üzenetére


tDr1v3r
veterán

napasztmek

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36821) vonSux válasza oriic (#36813) üzenetére


vonSux
őstag

TPS? Nehhhhh... :O

(#36822) tunkiih válasza oriic (#36813) üzenetére


tunkiih
őstag

Ha TPS, akkor a TF széria előbb megszünt nálam, mint ahogy elindult.

Garden Warfare-ben csipázom a TPS-t, de ide nem való.

(#36823) oriic válasza vonSux (#36821) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre csak szóbeszéd.

Live-Die-Respawn

(#36824) woodbear válasza cyberkind (#36816) üzenetére


woodbear
addikt

Horizonba csak a single jónéhány bajnoksága van hátra....eleget multiztam vele elhiheted :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36825) pelenka35


pelenka35
őstag

Fifa 15 :)

Gamertag:Rob3rt75

(#36826) appleGjuice


appleGjuice
tag

Sziasztok! Úgy néz ki, hogy nyáron az USA-ba utazom, és ha már ott vagyok, szerintem beszerzek egy One-t. Olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e a garanciát itthon érvényesíteni, illetve, ha felbontott állapotban, kézipoggyászban hozom be, akkor megúszhatom-e a vámot. Köszi!

(#36827) oriic válasza pelenka35 (#36825) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes felállás volt. :DDD

#36826) blackraider

A gari nálunk is érvényesíthető, de amúgy sem Magyarországon foglalkoznak vele, hanem elvileg Németországban. (csak annyi kell hogy regisztrálod a gépet MS megfelelő honlapján ha gond van, és futár viszi el)

A csomag téma az érdekes, szerintem szólnak érte, bár nem vagyok biztos benne, majd egy nálam tapasztaltabb ember ad róla infót.

Arra viszont figyelj, hogy amcsiban vett gépnél más táp van a géphez. (elvileg elegendő egy átalakító, de egy két hete itt írta valaki hogy elfüstölt a tápja)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36828) n000rbi válasza appleGjuice (#36826) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nem tudom mennyire szerencsén múlik, de nekem egy barátom által lett anno ps3-am usa-ból. Fura ez a tápelfüstöléses dolog is, mert ps3-hoz csak egy euro csatis tápkábel kellett és megy gond nélkül a mai napig. (persze meglehet, hogy ms-ék nem univerzális táppal szerelik a one-t)

(#36829) oriic válasza n000rbi (#36828) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fene tudja. Nekem az első Xbox One-om amcsi volt, és csak egy sima átalakító volt a táp végén.

Live-Die-Respawn

(#36830) gianni85 válasza oriic (#36829) üzenetére


gianni85
veterán

Nem lehet, hogy már kicserélt táppal kaptad? Vagy te bontottad ki?
Anno nekem is volt egy NTSC 360-am, és voltam olyan szerencsétlen, hogy én is elfüstöltem :)

(#36831) oriic válasza gianni85 (#36830) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyári táp volt.

Live-Die-Respawn

(#36832) Crazyman33 válasza MunezXBK (#36739) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Két éve kiadott játékhoz hasonlítod azt a "sohamegnemjelenő" játékot? hehe

Amúgy mindenképpen jót tenne a Forzának, ha jobb lenne a Project Cars. Akkor legalább lenne konkurencia és a Forza6-nak már nagyot kellene ütnie.

Viszont nálunk van egy srác, aki folyamatosan teszteli, beszámol a frissítésekről a fórumon, és nem nagyon vigyorog, Durva bugok vannak benne még mindig, és az a PC-s változat. Elképzelhető hogy a konzol változatban tökéletes lesz ha egyszer megjelenik.

Tőlünk is sokan várják és reméljük a legjobbakat.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36833) cyberkind válasza Crazyman33 (#36832) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az Assetto Corsa mindenkinél jobb, utána a Forza, és végül a PC.

De azt hozzá kell tenni hogy engem a szimulátor vonal már annyira nem vonz, a Motorsport untig elég, pedig az nem egy real játék.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36834) Crazyman33 válasza cyberkind (#36833) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ízlések és pofonok.

Nekem (és a csapatnak) rohadt mindegy milyen cím lesz jobb, csak jöjjön ONE-ra, és kapják össze magukat a Törtenes srácok.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36835) cyberkind válasza Crazyman33 (#36834) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs velük baj, csupán az Xbone szoftver a Forza 5-nél még kész se volt, ezek tükrében az 1080p/60fps szerintem csoda, a 6 lesz igazi, még ha fizikában nem is fog forradalmat hozni, ami nem is baj, elvégre sokan csak leülni és játszani akarnak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36836) gianni85 válasza cyberkind (#36835) üzenetére


gianni85
veterán

Ha tartalmilag felhozzák a 4 szintjére és tesznek bele pár (sok :) ) új pályát, akkor én már elégedett leszek.

(#36837) Tesztelo.hu válasza appleGjuice (#36826) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ha a zöld folyosón jössz át, bárhogyan is van csomagolva, megúszhatod, de persze szúrópróbaszerűen kikaphatnak, és akkor lesz anális vegzálás. :) Egyébként nem is a vám a vészes, hanem a 27% ÁFA, amit rápakolnak.

(#36838) gianni85 válasza Tesztelo.hu (#36837) üzenetére


gianni85
veterán

Mondjuk ha doboz nélkül hozza, akkor is bizonyítani kellene, hogy nem kint vette? Ha én viszek magammal itthonról mondjuk egy drága elektromos borotvát, takarítós dokkolóval, akkor azzal is kiszedhetnek, és számon kérik, hogy mutassam be a számlát, hogy MO-on vettem?

[ Szerkesztve ]

(#36839) a lovas válasza gianni85 (#36838) üzenetére


a lovas
tag

Dehogy kell bemutatni.most voltam külföldön es volt nalam ilyen borotva.szepen belerakva bőröndbe.le se szartak...

(#36840) bulikavagyok válasza appleGjuice (#36826) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tényleg az USA-ból akarsz hazacipelni egy One-t? Pillanatnyi árfolyamon számolva (291, de lesz ez még több is :) ) 102e forintra jön ki egy Halo Bundle (ha olyan államban veszed ahol nincs sales tax). Itthon megkapod 105 ezerért a zsír újat, igaz játék nélkül, de nincs vele semmi macera. Vámon én biztos nem sétálnék át egy Xbox-al a kézipoggyászomban, feladni meg nyilván nem merném, mert simán sérülhet miközben dobálják a bőröndömet.. Szerintem felejtsd el.
gianni85: Mennyire életszerű egy Xbox a kézipoggyászodban? Azért ez nem egy borotva..:D

[ Szerkesztve ]

(#36841) gianni85 válasza a lovas (#36839) üzenetére


gianni85
veterán

Én is cipeltem már olyat, meg még sok mást is magammal, igaz csak EU-n belül.

(#36840) bulikavagyok
játékfüggő az illető, viszi magával mindenhova :D Abban viszont egyetértünk, hogy jelenlegi dollár árfolyam mellett én se szarakodnék ilyennel

[ Szerkesztve ]

(#36842) Asbee válasza gianni85 (#36841) üzenetére


Asbee
veterán

EU-n belül. Kicsit más a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#36843) a lovas válasza Asbee (#36842) üzenetére


a lovas
tag

En Isztambulban voltam most...

(#36844) Crazyman33 válasza cyberkind (#36835) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Így van, a 6 lesz a tuti.
Valóban nem kell fizikában újat hoznia. Viszont jópár funkciót kivettek, amit nagyon sok csapat hasznára volt és a versenyek szempontjából sem volt elhanyagolható.
Minden részt a multi vitt a hátán, (bár most egy fokkal jobb volt a karrier) és erre pont a közösségi funkciókat hagyták ki belőle, és nem azért mert félig volt kész. Ha akarták volna agyon foltozzák ápdéttel, de nem tették.

A hibáktól függetlenül mindent kihozunk belőle, amit csak lehet, de ideje már hogy jöjjön a 6. rész.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36845) bulikavagyok válasza gianni85 (#36841) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Játékfüggő..na persze! :D Ja, elvileg átsétálhatsz vele, de kinek hiányzik ez a macera pár ezer forint miatt..

(#36846) gianni85 válasza Asbee (#36842) üzenetére


gianni85
veterán

Vágom, igazából meg se kellett volna említenem :)

[ Szerkesztve ]

(#36847) woodbear válasza bulikavagyok (#36840) üzenetére


woodbear
addikt

Hja, most itt kinn nálunk a helyi MM-ban 350 euró 24hó golddal meg Halo MCC-vel. Szerintem faxa ár. És nem kell usa-bol trükközni

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36848) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#36849) Hunt3r22 válasza woodbear (#36847) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Best buy :Y

Xr

(#36850) Tesztelo.hu válasza gianni85 (#36838) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Igen, bizonyítani kellene. Nagyobb értékű áru kivitele esetén érdemes vámáru nyilatkozatot kitölteni kiutazás előtt, ami bizonyítja, hogy kivitted a cuccot. Ha megvan a cucc eredeti magyar számlája, akkor az is bizonyító erejű persze. Borotvákkal, kis értékű dolgokkal nem foglalkoznak.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.