Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) Zjunior válasza L_YKing (#36345) üzenetére


Zjunior
veterán

Felvettelek:D...
(Donmixes85)
Mikor toljuk?;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#36352) L_YKing válasza Zjunior (#36351) üzenetére


L_YKing
addikt

Hat en vagyok ma egesz nap :D
Tolem akar most is :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#36353) woodbear válasza cyberkind (#36350) üzenetére


woodbear
addikt

Ennyit számít egy kupak az analogokra, hogy 4-5ezer Ft-ot adtok ilyenekért? Mert ha tényleg ennyire fokozza az élményt akkor én is veszek :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36354) gianni85 válasza woodbear (#36353) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem bevált. Védi az analóg tetejét, pontosabban célzok, jobban mozgok, és nem csúszik le az ujjam róla. Okosan kell venni, szokott lenni 10% kedvezmény, és 25$ felett ingyen posta. Múltkor kettőt vettem, egyiket árában eladtam, és máris csak 3ezer volt.

(#36355) woodbear válasza gianni85 (#36354) üzenetére


woodbear
addikt

Hmm...lehet sikerülne az inferno IV a trials fusionben :)
15euróért van amazonon, ami nekem jó teljesen. A hangsúly azon van, hogy ér-e valamit?! De ezek szerint igen.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36356) bulikavagyok válasza ImpersonatoR (#36347) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem, ez leginkább én voltam. :) De már hónapok óta el sem indítottam.

(#36357) cyberkind


cyberkind
félisten

A The Evil Within-ben nem lehet kikapcsolni a szélesvászont?
Ide nem jött patch mint pécére?

Paranormal Cocktivity

(#36358) gianni85 válasza woodbear (#36355) üzenetére


gianni85
veterán

A nem csúszik le az ujjam róla, azt inkább a Vortex verzióra értettem

(#36359) godzsy2 válasza woodbear (#36353) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én is a Vortex-et használom évek óta, már CoD-ozni se tudnék nélküle. :D
Ezeket a kuponkódokat lehet felhasználni 10% kedvezményért:
tmartn
heart
ali-a
midnite
opticm
DRFT
NADESHOT
RAINN

persze értelemszerűen csak egyet enged.

(#36360) zzola válasza godzsy2 (#36359) üzenetére


zzola
félisten

Phantom-nál mindkettő feltét homorú....

[ Szerkesztve ]

(#36361) bLaCkDoGoNe válasza cyberkind (#36357) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem tudok róla sajnos, pedig marha jó lenne mert rettenetesen idegesít engem is, hiszen itt a filmekkel ellentétben dinamikusan én változtatom a nézőpontot és néha baromi szerencsétlen tud lenni, hogy nem látok semmit. Kicsit régi Alone in the Dark feelingem van, ahol néha sikerült harc közben olyan kameraállásba kerülni, hogy semmit nem láttam abból, ami történik. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36362) cyberkind válasza bLaCkDoGoNe (#36361) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak az első pályát vittem át, de már ott többször akadályokba ütköztem, viszont gondoltam hogy nem lesz, elvégre kevesebb pixel, nem kell annyira hajtani a gépet, de szomorú ez.

Paranormal Cocktivity

(#36363) woodbear válasza godzsy2 (#36359) üzenetére


woodbear
addikt

Lehet beruházok akkor a vortexre én is.
Köszi a kódokat, sajna ebayen nem Lehet alkalmazni :(

Oldalam: www.swsfoto.de

(#36364) Rage47


Rage47
veterán

3x kidobott a Bf4 , lost Connection elegem lett mára
Jól sikerült az update

(#36365) godzsy2 válasza Rage47 (#36364) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nyugi, most a CoD:AW-t is elbaszták a tegnapi frissítéssel. A centry gun-t egy ütéssel meg lehet semmisíteni. Eddig nagy segítség volt, ha elértem scorestreak-be, erre most alig öli az ellent. Szerencsére a fegyverek erősségén javítottak, és állítólag a spawn rendszert is módosították, de volt ma egy két meglepetés azzal is free-for-all-ba.

[ Szerkesztve ]

(#36366) storm3


storm3
senior tag

Sziasztok! Lehet beruhazok egy one-ra, talaltam egy hasznaltat jo arban, bar tul jo hogy igaz legyen kateg. Mire erdemes ugyelni ilyenkor? Van valami tipushiba amit lehet hallani/latni?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#36367) EmThor


EmThor
addikt

Madden 15 a Vault-ban

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36368) oriic válasza EmThor (#36367) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És többé nem trial a rajongók legnagyobb örömére. :D

Live-Die-Respawn

(#36369) Mankó


Mankó
veterán

Kíváncsi leszek mikor oldják meg a laggolás problémáját, mert az már szégyen, hogy a Sniper Elite III is meg-meg akad a One-on, míg a 360-on erről szó sem volt. S azt sem mondhatom, hogy szebb lenne, mint 360-on. :(((

(#36370) gianni85 válasza storm3 (#36366) üzenetére


gianni85
veterán

Még a nyitókínálatra is van garancia, így az ilyen ajánlatoknál csak az lenne a lényeg, hogy személyesen menj el érte, és győződj meg róla, hogy megkapod az összes tartozékot, elindul a gép, és hátul a garancia matrica sértetlen.

(#36371) ForRedGlory válasza EmThor (#36367) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Juj de kiraly. Pedig majdnem megvettem a legutobbi akcioban :D

[ Szerkesztve ]

(#36372) gianni85 válasza ForRedGlory (#36371) üzenetére


gianni85
veterán

amikor előfizettem Access-re, megfogadtam, hogy sportjátékot tuti nem fogok venni :)
Kíváncsi vagyok, hogy Fifa 15 bekerül-e nyár elején... na nem mint ha érdekelne, kb 2 éve nem játszok egyik sportjátékkal se :)

(#36373) EmThor válasza oriic (#36368) üzenetére


EmThor
addikt

Köszönöm a pontosítást! :))

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36374) mobal


mobal
MODERÁTOR

Mennyivel hangosabb a One mint a 360? Esetleg halkabb? A táp még mindig olyan búgós?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#36375) EmThor válasza mobal (#36374) üzenetére


EmThor
addikt

Egymás mellett van mind a 2, kb ugyanolyan halkak. Szerintem a One halkabb.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36376) Hunt3r22 válasza mobal (#36374) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Észre sem venni, hogy megy, olyan halk. Mondjuk én csak digitális játékokkal játszok.

Xr

(#36377) storm3 válasza gianni85 (#36370) üzenetére


storm3
senior tag

Tehát ahogy olvasom,igazából semmit sem kellene hallanom amikor üzemel a gép. Semmi zúgás,semmi ventillátor,nulla hang? Esetleg valami 'háromcsippanásgondotjelent' trükk? :) Igazából nem is értem,egyesek miért válnak meg a konzoltól 50-60ezrekért, ez nekem mindig olyan "fishy'.
Ja és köszi a segítséget! :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#36378) bLaCkDoGoNe válasza mobal (#36374) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sokkal halkabb a One, nem is nagyon lehet hallani, ha be van kapcsolva. Nekem fat X360-am van, az eléggé baromira hangos azért alapjáraton is.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36379) fityere


fityere
senior tag

Jön a Wasteland 2 xbox one-ra:) [link]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#36380) Silent77 válasza fityere (#36379) üzenetére


Silent77
veterán

Vótmá 2x is. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#36381) Rage47 válasza mobal (#36374) üzenetére


Rage47
veterán

én a HDD-t hallom ha közel vagyok. de ezt bármilyen laptopnal is lehet például

(#36382) gianni85 válasza storm3 (#36377) üzenetére


gianni85
veterán

Hát az 50-60 már gyanús, főleg ha nem lenne benne az eladó személyes átvételbe kipróbálás után. Én úgy vagyok vele, ami túl jó, hogy igaz legyen, az kamu :)
Én gépem tápja picit ciripel, de nem vészes. Lehet cseréltetem majd nyáron, amikor nem igazán játszom.

(#36383) oriic válasza gianni85 (#36382) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazabol szerintem ha gondja is van, gariztatja es ket het utan van egy jo gepe.

Live-Die-Respawn

(#36384) plejik válasza gianni85 (#36382) üzenetére


plejik
addikt

Az tuti, mi kb. 3 hete belefutottunk egy ilyenbe, 70k ra tartotta a gyerek. Telefonon le is beszéltünk mindent, elmentünk a halál f.szára.. És semmi, se a gyerek, telefonon persze nem lehetett elérni, még indulás előtt is beszéltem vele... Előre nem kért pénz az idióta, szóval nem is értettük az egészet. (havernak kellett volna.) De a helyi kocsmába ittunk egy jót legalább, a 200km -es túra után. (oda-vissza 400km.. :D )

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#36385) gianni85 válasza plejik (#36384) üzenetére


gianni85
veterán

Az ilyennek egyenként törném el az ujjperceit. Szerencsére nem volt még ilyen esetben részem, igaz én nem is tennék meg ekkora utat, de Hardveraprón bőven volt már elég majommal dolgom. Most próbálom is úgy intézni a dolgaimat, hogy ne kelljen árulnom semmit. Végleg elköteleztem magam a One mellett... nincs PC-s kilengés, hadvercsere, meg játékokat is inkább digitálisan veszek. Elegem van a sok bunkó parasztból (mélységes tisztelet a kivételnek)

(#36386) bulikavagyok válasza plejik (#36384) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyszer már engem is megtúráztatott egy ilyen sz**házi, de nem vettem ilyen lazán mint Te..:)
Viszont ettől az egy esettől függetlenül nagyon jók a tapasztalataim az ilyen adás-vételeknél, többnyire nagyon korrekt emberekkel hozott össze a sors.

[ Szerkesztve ]

(#36387) pzstm


pzstm
titán

Middle-Earth Shadow of Mordor takes Game of the Year at GDC

épp tegnap este értem a fősztori végére, iszonyatosan jó. Most még van pár mellékküldetés, s utána szerintem beszerzem a season pass-t is. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36388) gianni85 válasza pzstm (#36387) üzenetére


gianni85
veterán

Semmi esetre se szapulni akarom a játékot, de a Goty azért erősen túlzás...

(#36389) cyberkind válasza gianni85 (#36388) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, mert az a 17+os Batman lesz. :K

Paranormal Cocktivity

(#36390) vg válasza cyberkind (#36389) üzenetére


vg
addikt

Tavalyi Goty-ról van szó.

(#36391) pzstm válasza gianni85 (#36388) üzenetére


pzstm
titán

maga stílusában az, másban persze már nem :B

Mindenesetre amennyi rosszat hallottam róla közel 30 óra alatt egy single-only játék rég okozott ennyire kellemes kikapcsolódást és ilyen élményt :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36392) Rage47 válasza pzstm (#36391) üzenetére


Rage47
veterán

:K

(#36393) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Május 5-én új Wolfenstein játék érkezik: The Old Blood. 8 fejezet, 2 sztori, egyelőre csak digitálisan 20 EUR-ért. Nekem elsőre tetszik.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36394) pzstm válasza bLaCkDoGoNe (#36393) üzenetére


pzstm
titán

gondolom az 20 dollár homeolva fejenként 10 :K :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36395) dcness


dcness
csendes tag

Ha valaki még Forza Horizon 2-re vadászik, annak javaslom az ebay-t, hétfőn vettem egy bontatlan fóliásat, egy magyar eladótól 25 fontért ingyen postával. Ma meg is hozta a postás, minden rendben van vele. Ahogy néztem rendszeresen van neki és más játékokat is szokott árulni. Ha lehet akkor be rakom a linket is ide.

Xbox Series X, PS5 Digital Edition, PS4 Pro + VR, IPhone 13 Pro 256 Gb Graphite + Apple Watch 42 mm Series 3 Silver Alumínium Case, MacBook Air 13” (2017)

(#36396) zzola válasza pzstm (#36394) üzenetére


zzola
félisten

Nekem a home-olásról az alábbi jut eszembe: M5-ös BMW-m van, de nincsen pénzem 19"-os téli abroncsra... :DDD
Ez a magyar nyaló világ!

(#36397) pzstm válasza dcness (#36395) üzenetére


pzstm
titán

ha nem akkor privátot szívesen fogadok :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36398) dcness válasza pzstm (#36397) üzenetére


dcness
csendes tag

Elküldve

Xbox Series X, PS5 Digital Edition, PS4 Pro + VR, IPhone 13 Pro 256 Gb Graphite + Apple Watch 42 mm Series 3 Silver Alumínium Case, MacBook Air 13” (2017)

(#36399) wannnabeees válasza dcness (#36395) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

jöhet ide is a link :)

(#36400) Mister_X válasza mobal (#36374) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyszer éjszaka játszottam egy keveset, majd amikor levettem a fülest, egy végletekig halk, de az éjszakai csömdben mégis hallható "zajra" (búgásnak erős lenne nevezni) lettem figyelmes. Jé, ez lenne a One hangja? Odahajolok a géphez, a zaj nem erősödött. Pislogtam kettőt, hogy akkor ez a zaj most mi, de utána eszembe jutott, hogy a tápban van venti. Lehajoltam és a táp hangja volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.