Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236751) xviktorx


xviktorx
tag

Sziasztok!
Letöltöttem a most nem rég a gamepass-ba bekerült mortal kombat-ot. Az vele a problémám hogy nem tudunk egymással játszani ( helyi coop ). A második kontorllerhez ( ha játékost akarok választani ) egy újabb profilt kér. Hiába adtam hozzá a második kontrollert vendégként akkor is új profilt kér.
Az összes lego játék meg amivel ketten lehet helyben játszani az megy, csak ez a játék nem engedi. Erre tudtok valami megoldást?

(#236752) minilego válasza l.skywalker (#236747) üzenetére


minilego
senior tag

Gratula a nyerteseknek. Úgy néz ki ez az angyal nem tojik semmit nekem. :DD

(#236753) roro27 válasza icemad (#236746) üzenetére


roro27
csendes tag

Igen én is hddre gyanakszom. Hdd cserénél klónozni kellene ugye? De mi van ha behalt? Kuka az egész?

(#236754) icemad válasza roro27 (#236753) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A Microsoft nemrég hasonló megoldást vezetett be, mint Playstationnél a Sony. Lényegében csak kicseréled a régi hdd-t, és pendriveról telepíted az os-t. (amit PC-n kell megcsinálni.) A pontos folyamatot nem ismerem, sosem használtam. Ez egy elég korrekt leírás: [link]
Mielőtt nekiállsz olvasd el elejétől a végéig, ha nem világos valami, inkább kérdezz előtte.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#236755) icemad válasza xviktorx (#236751) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csinálj egy profilt, nem tart semeddig.
A játék biztosan levan töltve? Mert felhőben csak egy ember tud játszani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#236756) xviktorx válasza icemad (#236755) üzenetére


xviktorx
tag

Persze, csak is letöltött játékkal játszom. Ha csinálok még egy profilt az a homeolásba nem csúnyit bele. Mert egy haverral vagyok összehomeolva.

(#236757) useless válasza oriic (#236748) üzenetére


useless
aktív tag

Szerintem pont a GWG játékoknak nem kéne már évek óta kiszivárognia, van éppen elég baja az embernek...

MS-nál erre tuti külön van egy tréfás jelmezbe bújtatott alkalmazott, aki hónapról-hónapra a nemlétező sikersz@rkupacból válogat egy csokrot nekünk, hogy biztosítsa a hó végi nyugtalankodást, és utána a térdüket csapkodják a röhögéstől az "elégedett" twitter-kommenteket scrollozva... :(((

-۞- -۞-

(#236758) icemad válasza xviktorx (#236756) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csinál semmit. Nekünk is van vagy 6-7 profil a gépen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#236759) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Segítsetek légyszíves. Adott lenne egy game pass ultimate előfizetés amit pc-n is használunk. Családban az én fiókomhoz lett vásárolva. Microsoft fiókok össze vannak kapcsolva, de a fiam fiókjában nem használhatja ki a game pass-t. Kell ilyenkor valamit engedélyezni vagy, hogyan tudja Ő is használni? Az xbox one-on a másik fiam email fiókja lett home box-ként beállítva. Esetleg lehet összefüggésben ezzel? Tudomásom szerint 1 game pass így megosztható, de mégsem ezt tapasztalom. Mit kellene ellenőriznem? Ez valami beállítás kérdése?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#236760) Madoc válasza bozsozso (#236759) üzenetére


Madoc
veterán

Amire vetted azt a profilt kell az xboxon home-ként beállítani. Utána mindenki tudja a gépen a gpu-t használni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#236761) oriic válasza oriic (#236748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#236762) bozsozso válasza Madoc (#236760) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm szépen.

(#236763) l.skywalker válasza oriic (#236761) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Király, egyik sincs még meg :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#236764) bozsozso válasza Madoc (#236760) üzenetére


bozsozso
őstag

Már csak egy kérdés. Mi van akkor ha mind a 3 fiók home? Engedte beállítani. Annyi, hogy egymás között minden meg van osztva?

(#236765) homerhamm válasza l.skywalker (#236763) üzenetére


homerhamm
addikt

Az a célod, hogy meglegyen az összes létező Xbox játék? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#236766) l.skywalker válasza homerhamm (#236765) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miért korlátoznám a hörcsögöt egy platformra :D [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#236767) oriic válasza homerhamm (#236765) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vannak gyerekek is nála, nekik gyűjti az összeset, mert neki már sose lesz ideje mindegyikkel játszani. ;]

Live-Die-Respawn

(#236768) homerhamm válasza oriic (#236767) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez gonosz volt. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#236769) oriic válasza homerhamm (#236768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyáltalán nem, csak ismerem. :D Nincs időgépe!

Live-Die-Respawn

(#236770) l.skywalker válasza oriic (#236767) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert mire való a nyugdíj? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#236771) oriic válasza l.skywalker (#236770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Család és unokalátogatás, akiknek magyarázhatod majd, hogy az Assassin's Creed 2077-ben hol lehet felmászni a toronyba a sárkány pikkelyért. ;]

Live-Die-Respawn

(#236772) Suineg


Suineg
senior tag

Sziasztok!

accountomon van 4 usd. Ezt szeretném kiegészíteni transferwise kártyán lévő usd-vel és egy game-t akarok venni. Paypal -en keresztül az acounton lévő pénzt és a paypalt mutatja fizetéskor, (a paypalben természetesen elsődleges a Transferwise kártya), de mégsem zárja le a tranzakciót régió fizetési ellentétre hivatkozva. Ez egy xbox360-ra kiadott játék de játszható one-on is. Lehet, hogy az xbox360 fizetési rendszerét használja, és az lehet a gond?

(#236773) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

Mostanában nem játszottunk az MW2019 játékkal, de ma próbáltunk ketten osztott képernyőn, a szokásos Y-ra nem lépteti be a második playert, és ha csatlakozni szeretnék a barát játékához, akkor ezt a hibaüzenetet dobja. Mi a fene van? Sose volt még ilyen gondunk.

(#236774) Madoc válasza bozsozso (#236764) üzenetére


Madoc
veterán

Igen, csak annyi. Mindenki mindent is!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#236775) bozsozso válasza Madoc (#236774) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm. :R

(#236776) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda



A NYOLCADIK NAP NYERTESEI:

Scholes9
Nyereménye egy Far Cry 6 Xbox játékkód!

JenciHUN
Nyereménye egy Dying Light: Platinum Edition Xbox játékkód!
Gratulálunk!
Boldog Xboxmass-t mindenkinek!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#236777) Luna73 válasza raziel01 (#236680) üzenetére


Luna73
tag

Köszönöm,elengedem.🥺

(#236778) Bizsu1st válasza l.skywalker (#236776) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Gratula a nyerteseknek :)

(#236779) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Boldog Karácsonyt mindenkinek! Köszönet az Xboxmass ajándékokért!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#236780) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Áldott, békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#236781) TaRka94


TaRka94
senior tag

Boldog karácsonyt mindenkinek! :)

(#236782) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Fejhallgató ha 2 jack-es (mikrofon miatt), hogyan csatlakoztatható one x-hez?

#?*@&!

(#236783) post válasza zeon.hu (#236782) üzenetére


post
tag

[link]
Szerintem ilyen kéne neked.

[ Szerkesztve ]

(#236784) zeon.hu válasza post (#236783) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#236785) Guitar14 válasza zeon.hu (#236782) üzenetére


Guitar14
senior tag

Itt hozzá fűzném saját tapasztalatomat.
Aztán lehet nekem volt rossz valami de én ilyet vettem: [link]
És csak hangot hallottam, mikrofon továbbra sem volt. Cserélgettem, dugdostam és semmi.
Végül vettem egy jack-es fülest. (mégegyszer leszögezném: lehet én jártam pórul de nekem nem működött, ha lehet oszd majd meg a tapasztalataidat mert nekem és másnak is hasznos infó lenne :) )

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#236786) ThorsHUN válasza l.skywalker (#236776) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hatalmas nagy respect a felajanloknak, igazan nagylelku es nemes gesztus volt, hogy ilyen brutal cimeket sorsoltatok ki!
Ezenkivul szinten nagy respect l.skywalkernek a sorsolasert, szervezesert, no meg, hogy nem csak ugy behanyta ide ki nyert, hanem rendesen odatette magat a karacsonyi hangulatert!

Koszi sracok! Nektek is es mindenkinek Boldog Karacsonyt!

A nyerteseknek meg rohadj.. szoval jo jatekot es gratula! :D

(#236787) homerhamm válasza ThorsHUN (#236786) üzenetére


homerhamm
addikt

Szilveszterkor meg ki lesz sorsolva egy Series X vagy PS5. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#236788) post válasza homerhamm (#236787) üzenetére


post
tag

Hol lehet jelentkezni? :DD

(#236789) Bella80_


Bella80_
tag

Sziasztok!
Tegnap kaptak a lányaim Xbox series S konzolt. Be is üzemeltük, előfizettem a gamer pass konzol csomagra. Iszonyú lassan telepít egy játékot, valamelyikre 1 órát kellett várni ez normális dolog? Nagyon kevés a gyerekeknek való játék, mit ajánlatok hogyan lehetne igazából jól kihasználni a konzolt? mire érdemes előfizetni? illetve majd mikor és hogyan lehet elmondani az előfizetést, hogy a következő hónapra ne vonják le a számláról a pénzt.

(#236790) fear2


fear2
tag

Sziasztok!

Rég jártam erre. Jó látni,hogy a Jézuska idén is bőkezűen adakozott a sorsolásokhoz.
Gratula a nyerteseknek!

(#236791) zsocy válasza Bella80_ (#236789) üzenetére


zsocy
őstag

Mindenki aki karácsonyra vett konzolt, az most próbál letölteni, persze hogy belassul az egész. Általában nem rossz a sebesség, de ha valami töltés várható érdemes instant on-ban hagyni a gépet, akkor dolgozik a háttérben is.
Vannak gyereknek való játékok is, de egy konzol már nem igazán a kicsiknek van kitalálva. Akinek akkora a keze hogy kényelmesen megfogja a kontrollert az már elég idős autós játékhoz is, vagy egy kis lövöldétől sem álmodik majd rosszat. Ott kell ülni mellette, együtt játszani
Az előfizetés megújulását lemondhatod akár most is, addig nem szünik meg amíg kifizetted. Be kell lépni az MS fiókodba, az összefoglalóban nagyon sok info van erről is.

szerk, most olvasom hogy lányokról van szó, az enyémek pl szeretik az ugrálós platform cuccokat, Ori, Spyro, Super Luckys tale, Rayman, Unravel... Sok ezek közül benne is van a GamePass-ban.

[ Szerkesztve ]

(#236792) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda



A KILENCEDIK NAP NYERTESEI:

Musaka
Nyereménye egy Metro Exodus Gold Xbox játékkód!

KardosAttila
Nyereménye egy The Witcher 3: Wild Hunt Xbox játékkód!

AMD Power
Nyereménye egy Sunset Overdrive Deluxe Xbox játékkód!

RicsiSuly
Nyereménye egy Battlefield 2042 Ultimate Edition Xbox játékkód!
Gratulálunk!
Boldog Xboxmass-t mindenkinek!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#236793) haris válasza Bella80_ (#236789) üzenetére


haris
őstag

Játszani 2 felé képen tudsz. Vagy megveszel egy játékot és az onnan örökre a tiéd vagy havidíjas game pass-t fizetsz, de akkor csak azokat tudod játszani amik részei az előfizetésnek. De onnan bármikor kivehetik vagy később vissza tehetik a játékot.
Illetve ezekkel csak addig játszhattok amíg fizetitek a havi díjat.

Ha már game pass-t előfizettél, akkor gyerekeknek ajánlom a Subnautika játékot. Nem kell gyilkolni, csak túlélni egy lakatlan bolygón. Vannak benne könnyítések, hogy ne legyen túl nehéz (pl nem hallhatsz szomjan) illetve magyar nyelvű játék (igaz, olvasni kell nem szinkronizált)
Aztán ha gondolod megveszed és lemondod a game passt

Lehet nektek jobb választás hogy megveszel időnként egy egy játékot mint havonta fizetsz egy csomó, de nem nekik való játékért.
Mert vannak gyerek játékok, de nem game pass-ben.
Hanem meg kell vásárolni őket.
Pl Lego játékok, just dance, hotel Transzilvánia [link]
Csak ezekért fizetni kell.

SZERK:
kicsit sok lett az ismétlés, de már nincs kedvem újra írni.
Bocs mindenki. :B

[ Szerkesztve ]

(#236794) RicsiSuly válasza l.skywalker (#236792) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm :C :R Kellemes Ünnepeket a fórumlakóknak!

Üdv SRicsi

(#236795) szimszonos válasza l.skywalker (#236792) üzenetére


szimszonos
őstag

:C Gratulálok a nyerteseknek!

(#236796) nova001 válasza l.skywalker (#236792) üzenetére


nova001
senior tag

ohh lecsusztam erről. Lesz még mostanába bármi hasonló ? : )

(#236797) szimszonos válasza haris (#236793) üzenetére


szimszonos
őstag

"SZERK:
kicsit sok lett az ismétlés, de már nincs kedvem újra írni.
Bocs mindenki. :B"
A helyesírási hibák száma még több.

[ Szerkesztve ]

(#236798) makoj30


makoj30
aktív tag

Sziasztok

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Adott egy Xbox One X és az a bajom hogy a játékokat lassan tölti le (Van amikor felmegy 450MB/s de van hogy 50-80MB/s csak)+a saját appokat meg még lassabban. Legutóbb a Store és a gazdafolyamatát 45p alatt szándékozott lefrissiteni,illetve a Warframe is amikor letölt kis update-t az is lassan csorog lefele. Ennyire lassú a HDD vagy egy külső 3.0-ás SSD vagy M.2 jobb lenne a helyzet? DIGI 1000 netem van. Van valami megoldás? Router egy TP-LINK Archer C7 v5.0. Asztali gépek pörgetik a netet rendesen. Ott a Steam a gond.

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#236799) vacs válasza makoj30 (#236798) üzenetére


vacs
veterán

A lassú sebességre Zsocy írt választ tegnap: #236791 :K

(^)(>.<)(^)

(#236800) haris válasza szimszonos (#236797) üzenetére


haris
őstag

Igazad van. Ezért is bocsánatot kérek.
Swiftkey néha nem azt írja, mint amit szeretnék, és vagy észreveszem és javíttatom vele, vagy átsiklom felette és úgy marad.
Karácsony másnapján inkább csak válaszolni akartam, miközben volt ezer más dolgom, így felületes voltam.
De látom ezzel rendesen megbántottalak, így legközelebb jobban vigyázok, hogy mind stilisztikailag, mind nyelvtanilag kifogástalan legyen.
:U
Boldog karajcsont! :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.