Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195251) Prowler


Prowler
senior tag

Upgradeltem ma a One S-t egy Jedis One X-re...viszont semmilyen letöltőkód nem volt a dobozban. Se Fallen Order, se 1 hónap Gold, se Game Pass...most beszívtam vagy EA Accesen keresztül kell letölteni?

Veremivadék Undorkutya

(#195252) Prowler válasza Prowler (#195251) üzenetére


Prowler
senior tag

Ugh...user error. :W :R

Veremivadék Undorkutya

(#195253) Suineg


Suineg
senior tag

Fiúk - Lányok!

Az működik gondolom, hogy 1 hónap (300Ft) MSGOLD-ra aktiválhatjuk most a vásárolt kódot és utána a az MS GPU (300Ft)-t?

(#195254) Madoc válasza Suineg (#195253) üzenetére


Madoc
veterán

Ezt ma 1 órakor már megkérdezted egyszer és ketten válaszoltak is legjobb tudásuk szerint.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#195255) Suineg válasza Madoc (#195254) üzenetére


Suineg
senior tag

Oké, csak musztii meg nem biztos abban, hogy 1 hó MS goldra a tőle vett kód egyből rámehet-e. Amúgy elnézést kérek, de nem találom ugyanezt a kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#195256) Madoc válasza Suineg (#195255) üzenetére


Madoc
veterán

Segitek :#195217 Nem is tudnád más sorrendben megvenni csak a 30-nap 365 nap. Mert a 30 napos teljes előfizetés csak akkor akciós ha nincs live előfizetésed. Azaz ha az egy éveset aktiválod akkor már van élő live-od és így nincs akció neked. Az egy hónapos akciós live gold az teljes értékű nem trial live és arra simán rá mehet akár még +2 évnyi is ,összeadódik. De le lett ez már írva milliárdszor. De leírtam neked mégegyszer.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#195257) Prowler válasza Prowler (#195251) üzenetére


Prowler
senior tag

Ugyanitt 1 hónap ingyen Game Pass kód - csak új előfizetőknek működik. Írjatok ha érdekel. ;)

Veremivadék Undorkutya

(#195258) Suineg válasza Madoc (#195256) üzenetére


Suineg
senior tag

A 195217 hozzászólásomban csak a két MS akciós előfizuról írtam, itt nem írtam közben egy éveset. A többit én is tudom, de köszönöm a segítséged. S kösz, ha leírtad mégegyszer, mert ha nem biztos benne egy régi, megbízható eladó a hardveraprón akkor kétségeim támadnak.
Amúgy nincs harag, én ilyen vagyok, más meg másmilyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#195259) jannid válasza Suineg (#195255) üzenetére


jannid
senior tag

Szerintem musztiii-val való bizniszeléshez ne itt kérj tanácsot. Legyen nagy fiú és oldja meg, hogy hogyan hegeszti össze neked a jó kis brazil goldját....

(#195260) Madoc válasza jannid (#195259) üzenetére


Madoc
veterán

Nyugodtan kérhet. Én mindig musztiii-t ajánlom. Nem brazil goldot árul, analfabéták is tudják aktiválni. 1 napos xboxosnak is ajánlottam és simán beváltotta. 4 éve nála vásárolok. :P Ejnye ejnye ócsárolsz valakit mert te is árulsz ugyanazt? nem szép dolog. :N

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#195261) Suineg válasza Madoc (#195260) üzenetére


Suineg
senior tag

Ne veszekedjetek miattam. Amúgy tényleg Madoc 'eladó' ajánlása is rásegített, hogy eladót keressek. Én Madocban (is) megbízom.

[ Szerkesztve ]

(#195262) jannid válasza Madoc (#195260) üzenetére


jannid
senior tag

:B

[ Szerkesztve ]

(#195263) l.skywalker válasza jannid (#195262) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem ezt itt fejezd be.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195264) kerlac


kerlac
őstag

Sziasztok!

Láma kérdése, de ki tudja ugyebár:

Mivrosoft store-ban elég kedvezméynes a Lego Marvel Heroes csomag (heroes 1-1 és avangers egyben + sok dlc pakk is), ezért megvenném fúiknak, amit majd csak 3 hét múlva szülinapjukon aktiválnék. Számít ez? Kódot megkapom oszt rám van bízva mikor élesítem, vagy van valami idő limit?

köszi!

(#195265) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Musztiii-tól már én is vettem, semmi gond nem volt. Nagyon megbízható, segítőkész, normális eladó. Ha lehet, én is őt ajánlom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#195266) h1mpi válasza AMD Power (#195201) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudsz adni ehhez linket nem találom... meglett

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#195267) Madoc válasza kerlac (#195264) üzenetére


Madoc
veterán

Ha a te fiókodra veszed akkor azonnal letöltődik a home konzolodra.Ha a gyerek profiljára veszed ajándékként akkor egy linket kap a 25 karakteres kóddal együtt és azt a store-ba be tudjátok váltani akár egy hónap múlva is. Csak 30 napot írok mert ennyi tuti volt nálam. Fortnite kódot vettem a gyereknek giftként. Ha a te profilodra veszed mégis akkor vásárlás után belépsz az xboxodra és letörlöd azonnal a feltelepült játékot,majd elrejted a ready to installból.(Start gomb a ready to installon belül a játékon,és ott lesz hogy hide) Az összefoglalóba le van írva hogyan kell ujra előhozni.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#195268) kerlac válasza Madoc (#195267) üzenetére


kerlac
őstag

ok, köszönöm!
gyerekenek (3) még nincs önálló mozgásterük 6-7 évesek, apai felügyelet mellett zajlik a lego xbox játszás :-)
mivel kcisik, majd azt mondom nekik reklám vagy valamit kitalálok :-)

(#195269) Madoc válasza kerlac (#195268) üzenetére


Madoc
veterán

Akkora gyerekeknek ajánlom a decemberi goldos Toy story 3-at! Nagyon király játék! Enyémek imádták.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#195270) MunezXBK válasza Madoc (#195269) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja, zsír. Csak nem tudom átállítani franszuáról. :D

(#195271) kerlac válasza Madoc (#195269) üzenetére


kerlac
őstag

királyság, holnap nézem! Karácsonyig is el kell lenni valamivel! :D

(#195272) icemad válasza MunezXBK (#195270) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én mindent hollandra állítottam az xboxon, így holland lett. Nekünk ez jó. Próbálj meg valami mást beállítani, vagy a storeban nézd meg az értékeléseket. Én is ott találtam megoldást.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#195273) Siffredi válasza Madoc (#195260) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ezt én is tanúsítom. Musztii nagyon megbízható, segítőkész, és valóban nem brazil goldot árul. Én is ajánlottam már, és ajánlom ezentúl is mindenkinek.

(#195274) parandroid válasza MunezXBK (#195270) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem az MM-ben vett, lemezes Dishonored volt így. A mai napig nem értem, miért. Box német régión, angol menüvel, játék csak fhansziául volt hajlandó kommunikálni. Próbáltam, magyarra, németre állítani a régiót, nyelvet, de ez leszart mindent. Szerintem ez valami titkos jakobinus-szabadkőműves agymosós összeesküvés. :DDD

Közben jött gwg-be, vagy gamepassba, szóval beszámíttattam a lemezt a gamestopban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#195275) MunezXBK válasza icemad (#195272) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Angolon van minden, mégis francia.

(#195276) l.skywalker válasza MunezXBK (#195275) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Régió nem német?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195277) RicsiSuly válasza Siffredi (#195273) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

énis nagyon ajánlom musztiii kollégát.Előreutalás után azonnal teamwieverrel megoldotta 2 év goldot nekem.

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#195278) 1eske


1eske
tag

Sziasztok!

En mint teljesen konzol szuz megakadt a szemem az alabbi akcion:
https://www.mediamarkt.at/de/product/_microsoft-xbox-one-s-1tb-all-digital-edition-wei%C3%9F-konsole-ohne-optisches-laufwerk-3-spiele-1747260.html

Ez ennyiert valoban olcso? Hol itt az atveres? Mivel csak digitalisan lehet hozza venni jatekokat azokat csak a Microsoft fele boltbol, igencsak dragan lehet majd csak megvenni hozza, igaz?

(#195279) MunezXBK válasza l.skywalker (#195276) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De. Viszont így is francia.

(#195280) l.skywalker válasza MunezXBK (#195279) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És neked magyar kéne? Akkor a konzol régió legyen magyar és a konzol nyelve angol.

Ha német kell akkor legyen minden német

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195281) l.skywalker válasza 1eske (#195278) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ne haragudj. Olvasd vissza az elmúlt maximum 1 hét hozzászólásait.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195282) MunezXBK válasza l.skywalker (#195280) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Angol kéne, de bszk rá. Majd ha asszony szól, akkor játszik vele továbbra is franciául. :D

(#195283) 1eske válasza l.skywalker (#195281) üzenetére


1eske
tag

Visszaolvastam, latom nem csak en vettem eszre. Kicsit ciki, hogy becsi lakoskent csak most veszem ezt eszre :U

Akkor ha jol ertem akkor akkor barmelyik online shopban vasarolt kodot bevalhathatom a fiokomon, nem feltetlenul kell a Microsoft store-bol vasaraolni hozza jatekot teljes aron.

Live elofizetes nelkull is lehet jatszani vele vagy az elengedhetetlen?

(#195284) StLui válasza 1eske (#195283) üzenetére


StLui
veterán

live mindig van, gold előfizetés kell az online multihoz

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#195285) parandroid válasza 1eske (#195283) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor jársz a legjobban, ha az ms store-ban vásárolsz. Figyelni kell az akciókat, de ha nem teszed, akkor sem lesz drágább semmi, mint bárhol máshol. És akkor még a game passról nem is beszéltünk. Live gold az online multiplayerhez kell csak.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#195286) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok vettem most akciósan gépet és Game Pass Ultimate előfizetést 13 ezer helyett 6500-ért. A kérdésem az lenne hogy karácsonykor lenne kibontva és beaktíválva de vajon meddig felhesználható ez az előfizetés? A géphez van 1 hónap ingyen live aztán 3 hónap 300 Ft-ért Game pass és ezek után a + 3 hónap GPU sorrend aktiválás jó lesz? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#195287) 1eske válasza StLui (#195284) üzenetére


1eske
tag

Tehat ha megveszem es en csak offline akarok jatszani vele akkor az siman menni fog?
Atlagosan egy online jatek kod mennyibe kerul, mire szamitsak? Tegyuk fel, hogy nem a hivatalos helyrol vennem meg, de nem is a black marketrol.

Illetve a sime Xbox One S mennyire idotallo konstrukcio?

peterkeT:

Igen? Ezen most meglepodtem. Azt hittem itt is vannak olcsobban jatek kodok mint steamen. Az MS Storeban meg igy elso ranezesre eleg borsos arak vannak, nem nehez a konzol arat megegyszer, de inkabb ketszer rakolteni.

[ Szerkesztve ]

(#195288) Wesder válasza 1eske (#195287) üzenetére


Wesder
félisten

Egy év múlva itt az "Xbox Two".
Ha neked az nem fontos és olcsón szeretnél beszàllni, akkor vehetsz S-t, bàr màr igencsak köhög itt-ott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195289) soldi3r


soldi3r
veterán

Szevasztok!
Ha nem akarok kormányt tenni az asztalra, akkor van a kontrollernél jobb megoldás F1-hez?

E30 (oo=[][]=oo)

(#195290) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Nem tudtam hová tenni a kérdésem, ezért itt próbálom.
Jövő héten jön elite2 kontroller. Lehet-e 3 parancsot egyetlen gombra, vagy karra programozni ? Érthetőbben: Egy jatekban a rendelkezésre álló italok egyszerre való felhasználása.

Köszönöm.

(#195291) Wesder válasza LittleBoss67 (#195290) üzenetére


Wesder
félisten

Egy gombra max egy màsik gombot tudsz ràprogramozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195292) Benoe77 válasza l.skywalker (#195246) üzenetére


Benoe77
őstag

Ezt akarom én is megcsinálni: hárman SoT-ozni a két fiammal két xbox-on+xcloud.

(#195293) LittleBoss67 válasza Wesder (#195291) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Értem es köszi. Akkor MS még lóg ezzel a jövőben :((

(#195294) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok! Német media marktba meddig tart a 99 Eurós akció? Másik kérdés 10 én lejár a goldom. Utána 300 ft os akciós árban tudok újitani? Vagy már csak teljes áron?

[ Szerkesztve ]

(#195295) Tin válasza 1eske (#195287) üzenetére


Tin
veterán

Egy kontroller ára 50€, most akciósan 40. A benne lévő 1TB vinyó is megér 20€-t minimum. Van rá Netflix is meg egyéb alkalmazások. Vedd meg és vegyél hozzá olcsón game Pass Ultimate-et. Ha csak néha játszol, simán elleszel vele. Fél Magyarország a seggét verné a földhöz, ha ennyiért hozzájutna.

(#195296) Tin válasza jenei1994 (#195294) üzenetére


Tin
veterán

Holnap estig vagy ma éjfélig, nem tudom, de vedd Saturnban, ott ingyenes a szállítás, és Paydirekt fizetéssel lejön még 10€.

Valaki azt írta hogy az Otto-ban valami 80€-ig le tudta kuponozni. Keress vissza.

[ Szerkesztve ]

(#195297) jenei1994 válasza Tin (#195296) üzenetére


jenei1994
addikt

Köszi! :R

(#195298) Mcrazy válasza Tin (#195296) üzenetére


Mcrazy
őstag

Én pedig utána írtam, hogy Otto-ban már nem lehet kapni, valamint csak online lehetett, külföldre nem küld.
Osztrák MM, Saturn-ban dec 2.-ig van. + Controller usb-s adapterrel 39 euró. Ma vettem mindkettőt Saturn-ban, szóval valós.
+ info, ha valaki a Controllert keresi, akkor ne a konzolok között, mert nem ott van, hanem a PC-s részlegen.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#195299) Wesder válasza LittleBoss67 (#195293) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik jàtékban lenne értelme annak, ha lenyomod mondjuk az A-t, akkor mellé még màsik 2 gombot lenyom?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195300) jenei1994


jenei1994
addikt

15 Euróért még vettem + 1 év garanciát. Vicc,hogy ugyan ezt a konzolt itthon 50 ért adják.... :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.