Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188401) Bogyi007 válasza parandroid (#188400) üzenetére


Bogyi007
veterán

Fentebb írták hogy a német árra a kosárban a végénél ránegy az áfa s akkor már az a difi van amit írtam.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#188402) kalozhun100 válasza RicsiSuly (#188396) üzenetére


kalozhun100
őstag

Konzolhoz kapott kontroller vagy külön vett? Illetve hogyan megy a garanciáztatása? Bolton keresztül vagy közvetlen Microsoft?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#188403) IntelKiller7 válasza kalozhun100 (#188402) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Microsoftnál kell időpontért kopogtatni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#188404) Beniii06 válasza Bogyi007 (#188397) üzenetére


Beniii06
őstag

Te is figyelsz?
Nem igazán értem, miért pont nekem válaszoltál, ugyanazt írjuk le, csak másképpen és a végeredmény ugyanaz, ez a deal nem éri meg itthonról, várni kell vele. Az Amazonra sokmindent lehet írni, de azt, hogy "bizonytalan" nem. Megrendeled, postázáskor levonják a pénzt és 1 héten belül itt is van a német Amazon spanyolországi raktárából. Részemről elengedtem a témát.

(#188386) icemad
Az a te dolgod, hogy adót csak szerinted nem fizetsz, mivel 'nálad' is 21% áfa van és azt a +2%-ot ugyanúgy bevasalja rajtad a német Amazon(19%), amint betetted a kosárba a box bundle-t és fizetni szeretnél.
Itthon 8% az áfa különbség és akkor kb. ugyanannyiba kerül pár ezer forinttal mint a lemezes változat. Erre írtam, hogy nem éri meg egyáltalán. Akárhogy magyarázod, a topik 95+%-ak nem jó deal(előttem le is vezették, hogy miért nem számokkal is, ha nekem nem hiszed el), nekünk biztosan itthon nem az. Ja és el is felejtettem, még a szállításnak az áfa különbségét ki kell fizetni, azt nem is írtam. :DDD Off vége.

"Got any other secret weapons?"

(#188405) Döglött Róka válasza Atomgeszi (#188392) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mindegyik resz csoshoooter. 4-nel nem volt meg a hype mert mas csapat vette at a fejlesztest.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#188406) Hunt3r22 válasza Krisz0630 (#188391) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Érdemes, összefügg a sztori.

Xr

(#188407) RicsiSuly válasza kalozhun100 (#188402) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Konzolhoz kapott. Még nemintéztem a garanciát, mert először kell vennem kontrollert, hogy tudjak addig is játszani amég a géphez kapott garanciába van.

Üdv SRicsi

(#188408) Atomgeszi válasza Döglött Róka (#188405) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az igaz, de az 1-2-3 (főleg az 1-2) megvolt még egy jó feelingje. Amit nekünk 4 -ben semmit nem hozott.
Persze lehet csak az emlékek szépültek még meg X360 SD TV osztott képernyőn haverral. :)

(#188409) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na ugye tegnap leîrtam "kalandos történetemet" az cserèlt Elite kontrollerrel, ami szintèn hibás volt.
Na mármost előtte kb. 3 hete cserèltettem ki a OneX-hez kapott kontrollert is, mert annak meg a Jack csatlakozójával nem működött a füles mikrofonja. Na úgy fest ez is eddig bírta. Nem tudom hogy ez is alapból hibás volt-e. Tegnap a COD bétában tűnt fel , hogy néha magától gránátot dob a jobb felső gombbal. Ez különösen kellemes, mikor szembetalálkozok egy enemy-vel. Eddig azt hittem bug, de tegnap este gondolkodtam, hogy a Division 2 -ben is előfordult, hogy magától lerakta a gyògyìtó hive-ot. Azt hittem ez valami új feature, hogy ha lemegy a HP magától lerakja. Hát ezek szerint nem, szóval a cserélt sima kontroller is hibás volt, csak annak épp más hibája van.
Szóval szerintetek ez valami mechanikai hiba a jobb ravasz és a felette lévő gomb között, és esetleg érdemes lehet szétszedni, vagy inkább menjek tutira (már ha ezek után a garanciális csere tutinak tekinthető), és irány vissza garanciális cserère?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#188410) szimszonos válasza Gebriel (#188390) üzenetére


szimszonos
őstag

Én is veszek 2 éves játékot mivel nem fér bele az időmbe minden játék ami bejön hónapok múlva,meg eleve késésben vagyok mivel 2 éve van xbox one-om és addig is sok jó játék jelent meg amiket megpróbálok pótolni folyamatosan.Az a 2 játék amit felsoroltam lehet hogy 2 évesnél régebbi valamivel de arányosan még most is negyedáron vettem mint a hivatalos és harmadáron mint a mostani agyonakciózott digitális ára.De ez az újabbakra is vonatkozik mert a RDR2 játékhoz 7-8ezer ft-ért hozzájutsz addig a legolcsóbb digitális ára 13ezer ft körül volt.Egy családban mint nálad lehet hogy jobban megéri digitálisan behúzni mert több 2 gép is van a családban és így tudnak multizni egymással gondolom azért kell,vagy ha egyszerre akarnak játszani vele.Kinek !i a kényelmesebb és mi éri meg.Van jó pár digitális játékom is mert 200-300 ft-ért x360 játékok vagy egy 895ft Sleeping Dogot már azért vétek otthagyni még ha a hometársamnak nem is jön be.Tehát én úgy gondolom hogy elfér egymás mellett a lemez és a digitális tartalom,és remélem még jóideig így lesz.Örülök hogy a nextgen tartalmaz optikai meghajtót.

[ Szerkesztve ]

(#188411) AMD Power válasza Bogyi007 (#188397) üzenetére


AMD Power
titán

Én mondjuk teljes mértékben egyetértek veled.

Én még 13e Ft sem szórakoznék ezzel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#188412) szimszonos válasza szimszonos (#188410) üzenetére


szimszonos
őstag

A hsz egy részét icemad #188389 hsz-hez akartam.Vannak olyanok akiknek családon belül jobban megéri a digitális,mert ott már tényleg nincs anyagi különbség a lemezes javára ,1 digitális játék vagy 2 lemezes és kényelmi szempont sem elhanyagolható már ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#188413) Madoc válasza szimszonos (#188410) üzenetére


Madoc
veterán

Rdr2-t 6 vagy 8k - ért vettem előrendelésbe. Digitálisan.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#188414) Bep válasza mcwolf79 (#188409) üzenetére


Bep
senior tag

Alaphelyzetet tekintve gariztatás, viszont, ha mellé vesszük a garanciáztatási statisztikai mutatóidat "tök mindegy" :DDD .

Viccen kívül, gari. Lehet már a garancia igény leadásának pillanatában küldik a csere kontit, meg se várják, míg a rossz beér, nálad.

(#188415) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#188416) Mariann333


Mariann333
friss újonc

Sziasztok! Segítséget kérnék. Tegnap véletlenül több digitális játékot is vásároltunk az xboxon a microsoft store-ban. A számlámat már beterhelték, de ezeket szeretném visszacsinálni. Van erre lehetőség és milyen indoklással fogadják el? Van valakinek valami ötlete? Köszönöm szépen!

(#188417) Maxxy10 válasza Mariann333 (#188416) üzenetére


Maxxy10
addikt

Beszélj a supporttal és kérj refundot a játékokra. Ilyenből nem szokott probléma lenni.

(#188418) TaRka94


TaRka94
senior tag

Böngészőből eltűnt az m.prohardver-es oldal?

(#188419) Mariann333 válasza Maxxy10 (#188417) üzenetére


Mariann333
friss újonc

Igen, próbáltam de a refundos űrlapot nem engedte elküldeni. De holnap felhívom őket. Csak az a kérdés, hogy indoklásba mit fogadnak el. Kb 20 db jatekot vett a 7 éves gyerekem (összesen kb 80e Ft értékben). De valaki azt mondta, hogy ez az én hibám, mert be lehetett volna állítani a szülői felügyeletet. Szóval így nem
sok esélyem van, hogy visszaadják a pénzt. Esetleg jobb lenne más indoklás...

(#188420) parandroid válasza Mariann333 (#188419) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem kell más indoklás, pontosan ezt mondd el nekik. Jó eséllyel elfogadják, a topikban többeknek volt már hasonló problémája. Legutóbb valakinek a gyerek százezres nagyságrendben költött a fifában in-game cuccokra, azt is visszakapta.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#188421) MasterMark válasza Mariann333 (#188419) üzenetére


MasterMark
titán

A te hibád, mert ha hozzáfér a géphez, akkor be kellett volna állíts jelkódot a vásárlásra.

De egyébként vissza szokták adni így is.

TaRka94: Nem a böngészőből, hanem a szerverről amióta az új kinézetre álltak át. Használd az m.gamepod.hu-t.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#188422) Mariann333 válasza MasterMark (#188421) üzenetére


Mariann333
friss újonc

Igen sajnos màr tudom, csak nem értek hozzá ennyire és nem tudtam, hogy ez lehet.
De nem jobb ha esetelg mást mondok. Pl. Hogy nem ezeket a játékokat akarta megvásárolni és nem tudta, hogy mit jelent a buy gomb? Vagy nem tudom, csak félek, hogy nem tudjuk visszacsinálni és buktam a 80.000 Ft-ot. Hálásan köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#188423) szimszonos válasza Madoc (#188413) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem tudom egyről beszélünk-e de a Red Dead 2 magyar store-ban 20ezer ft körül volt előrendeléssel.Nem tudom hol vetted de már most nem igen tudnád megcsinálni.Argentin meg egyéb store-ban se hinném hogy 6ezer ft körül volt.Bezárult a Revolut meg a stb kerülőutak ha akkor még volt is,meg az árakon is igazított a Microsoft.Most próbálj majd agy CoD MW vagy valami új játékot előrendeléssel 6ezer ft-ért venni.

[ Szerkesztve ]

(#188424) zsolti72837 válasza IntelKiller7 (#188349) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm! :B :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#188425) bilon73 válasza Mariann333 (#188422) üzenetére


bilon73
aktív tag

Csak oszinten. Nem fognak akadekoskodni. De azert ezt ne jatszatok el tobbszor.

(#188426) Mariann333 válasza parandroid (#188420) üzenetére


Mariann333
friss újonc

Köszönöm! És ezt melyik felületen lehet visszaigényelni? Telefonon is lehet holnap esetleg és magyarul?

[ Szerkesztve ]

(#188427) icemad válasza Mariann333 (#188426) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt is olvasd át. Szülőknek nagyon hasznos. Minden lényeges infó benne van.
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#188428) bulikavagyok válasza Mariann333 (#188426) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tel.: +36 80 01 85 90

(#188429) parandroid válasza Mariann333 (#188426) üzenetére


parandroid
nagyúr

Mobilról nem találom a srác utolsó hozzászólását (ha valaki tud névre keresni, hajrá!), de azt tudom, hogy megoldották a visszafizetést: [link] .

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#188430) parandroid válasza szimszonos (#188423) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ikrekkel home-olt, gondolom. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#188431) akooos válasza parandroid (#188429) üzenetére


akooos
veterán

Ha az új felületet használod, jobb szélén a lefele nyilacskaval lenyílók egy menü, ahol az összes hsz-e megtalálható az illetőnek.
[link]

(#188432) r.levente75 válasza icemad (#188427) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha jól értelmezem itt csak akkor lehet felügyeletet beállítani a vásárláskor ha van külön gyerek fiók es arra.
Ha csak egy fiók van egy felnőtt es azon játszik mindenki, arra is be lehet állítani vásárlási jelszót?

(#188433) Madoc válasza parandroid (#188430) üzenetére


Madoc
veterán

Nem, ez a teljes ár volt argentin store-ban. ez még feleződött is a home-al. Arra cáfoltam rá hogy a játék 13000-volt legolcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#188434) Mariann333 válasza berek21 (#184591) üzenetére


Mariann333
friss újonc

Szia! Hasonlóan jártunk tegnap. Tudnál esetleg segíteni? Nagyon köszönöm.

(#188435) MunezXBK válasza Mariann333 (#188434) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ugyanazt tette, amit javasoltak neked.

(#188436) NemMo


NemMo
őstag

Nagyon buta kárdéssel fordulok hozzátok, de csak 1 hete van rendes tv-m és pár napja boxom. Szóval a hdr-t azt a tv- n tudom bekapcsolni és nem a játékokban ugye? A kontraszt javító a neve, ha jól sejtem. (Samsung tv)

(#188437) MasterMark válasza NemMo (#188436) üzenetére


MasterMark
titán

A "kontraszt javítónak" köze sincs a HDR-hez.

Egyébként mindkét helyen be kell kapcsolni. Mármint magán az Xbox-on is meg a TV-n is.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#188438) parandroid válasza akooos (#188431) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ez jó tipp, köszi, nem ismertem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#188439) icemad válasza r.levente75 (#188432) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vásárlásnál nem tudom, de belépéshez belehet. De szerintem sokkal szerencsésebb mindenkinek külön fiók. Mondjuk egy 6-7 éves gyerek így nem tudja elindítani a Resident Evilt. Ha meg egy fiók van mindenkinek, akkor azzal játszik, ami a gépen van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#188440) r.levente75 válasza icemad (#188439) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerencsére a fiam nem indít el olyan játékot, ami tudja, hogy nem gyereknek való. 4 éve így megy, eddig hibátlanul, most 10 éves a fiam, viszont gondoltam az ördög sosem alszik alapon, kellene valami biztonság csak és kizárólag a vásárlásra.
Storeban sem mászkál a fiam, tudja, ha valamire rá is menne, akkor kérdez.

(#188441) AMD Power


AMD Power
titán

Sracok.... biztos en vagyok az elfogult es lehet,hogy csak a 4K teszi de ez a Metro Exodus valami eszmeletlen jo lett. A grafika,hangulata valami szenzacios. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#188442) szimszonos válasza Madoc (#188433) üzenetére


szimszonos
őstag

Ez akkor volt,de azóta a Microsoft eszmélt.Hasonló árak vannak most ia.Cod MW2 Argentínoknál is már 15ezer ami nalunk 20ezer.Marad a gift card meg egyéb nyalánkságok max pár ezer ft haszon reményében.

[ Szerkesztve ]

(#188443) Krisz0630 válasza Hunt3r22 (#188406) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Köszi! :R

Akkor a néggyel kezdek, hiába a nagy kísértés az ötre. :D

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#188444) matex válasza AMD Power (#188441) üzenetére


matex
tag

Nem vagy egyedül. Más játékoknál mindig szaladok, de itt sokszor sétáltam, megálltam és néztem a tájat, tárgyakat, épületeket. Az eddigi legszebb 4K-s játék, amivel játszottam. Hangulatban is, és a története is tetszett. Szerencsére Game Pass-ban játszottam ki, de ha megvettem volna, akkor is megérte volna a pénzt.

(#188445) MunezXBK válasza matex (#188444) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Lesd meg a Man of Medant. ;)

(#188446) matex válasza MunezXBK (#188445) üzenetére


matex
tag

Kipróbálom, köszi a tippet! ;)

(#188447) Wesder válasza Krisz0630 (#188443) üzenetére


Wesder
félisten

Én az 5-tel kezdtem. Van benne összefoglalò így nem maradsz le semmiről. Na meg kicsit utànaolvastam így nem kellett végigvinnem az előző 5 részt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#188448) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hali,
nemrég vettem egy 3hónapos live-kulcsot, igazából működik, két játék viszont nem indul el, mert ugyanúgy kér live/pass/ea access előfizetést, mintha nem élne a live-om.. miért lehet ez?
a két játék egyébként a rocket league és minecraft.

a forza4, gta, ill. a nemrég -még az előző live előfizuban-ban megvásárolt forza6 simán indul és megy online.. tehát -elvileg- a kód oké

(#188449) Siffredi válasza Tibiajax (#188448) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hali,

Egy dologra tudok gondolni, hogy a két játékot game pass keretein belül töltötted le korábban, és játszottál vele, most pedig csak sima goldot vettél, és azért nem tudsz vele játszani.

(#188450) Tibiajax válasza Siffredi (#188449) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszönöm. igen, az lesz az..most hogy így írtad, végiggondoltam és tuti.
na most, mi az, amit tudok ilyenkor csinálni?

a 600ft-os ultimate-re való upgrade-et bár felajánja, de aztán mégsem engedi, csak 4ezer akármennyiért. gondolom, mivel az accommal már egyszer éltem a 600ft-os upgrade-del a múltkor.
pedig jó lenne az ultimate...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.