Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187651) spiky03 válasza l.skywalker (#187628) üzenetére


spiky03
veterán

Ezt vettem pedig, de amikor bejelentkeztem akkor mar csak a 300 hufos 1 honapot dobta ki....
Nah mindegy ez is tobb mint a semmi.:D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#187652) F_Peter


F_Peter
őstag

Újra település után megjelentek a Gears Ultimatet bónuszok.

(#187653) Crytek


Crytek
veterán

Nálam a single alatt ami hibát láttam a végigvitel alatt:

Amikor viszik vasuton a rakétát és mutatják, na az a jelenet kb 15 fpsel futott vagy lassabban. Azon a részen amikor azt a nagy szörnyet aminek a hátát kell löni a miután belevezettük a fagyos vízbe na ott is a jelenet lement de nem volt a képernyőn hanem a pálya hátuljába lett hirtelen. + láttam hogy félpercenként irta hogy connection lost. Mondjuk nem coopoztam, hordáztam így ez nem zavart.

Nyilván alsó hangon 12-15millió ember tolta le van terhelve a rendszer. De ezt majd ugyis mondják napokon belül mennyien tolták.. Kevés olyan rendszer van ami ekkora rohamot kibir hibamentesen

Next PC Upgrade: 2022

(#187654) oriic válasza Crytek (#187653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A vizes jelenet nálam is bugos volt. De szerencsére csak a nyitó animáció. Utána rendbe jött.

Live-Die-Respawn

(#187655) Wesder válasza Crytek (#187653) üzenetére


Wesder
félisten

...és aztàn felébredtél.:D
12-15m ember, hàt persze:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187656) birorichard válasza Wesder (#187655) üzenetére


birorichard
őstag

a lenyeg azon van gondolom, h alul voltak skalazva a szever eroforrasok (mint ahogy mindig is vannak indulaskor). am 10-15 milliot en is soknak tartok. tizede realis kb.

(#187657) hadam98 válasza icemad (#187642) üzenetére


hadam98
senior tag

AOC/Phillips igazából mind2 "egy márka" bátran ajánlom mind2-t sokkal jobb ár érték arányban mint egy Samsung vagy egy LG. Mindig is Phillips tv-m volt most is az van, nehezen lehet velük mellé nyúlni.
AOC ha játékra kell, bár azok inkább pc-hez vannak hangólva, ha nem érdekel a kompetetiv játék, akkor vegyél Phillips monitort, ha fontos a HDR és a 4K vagyis a komoly képi világ.

[ Szerkesztve ]

(#187658) Veron válasza Veron (#187604) üzenetére


Veron
őstag

Az előző kérdésemre tudjátok a választ: [link]

Valamint látom, hogy van ami meglépte az Elite kittel való upgrade-et. Van ennek bármi gyakorlati haszna, jobb lesz tőle a kontroller?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#187659) Wesder válasza Veron (#187658) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen az az Elite Kit?
A kontroller nincs hozzàkötve, de garanciàban tudni fogjàk hogy nem azt kaptad a géphez ha trükköznél vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187660) S e t h válasza pzstm (#187611) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez mindenkinek nyilvánvaló, csak az Ubinak nem.
Illetőleg üzleti megfontolásból van az a pénz, amiért a Breakpointból Divisiont csináltak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187662) icemad válasza hadam98 (#187657) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az biztos, hogy Sonyt nem ajánlok senkinek. Ilyen egy trágya tévét még nem láttam... A képe aránylag jó, de minden másban kuka... A Panasonicnak nyomába sem ér.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#187663) parandroid válasza icemad (#187662) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez is egyénfüggő. Nekem a második van zsinórban, teljesen elégedett vagyok vele, pedig belépő modell. Mondjuk direkt nem androidost vettem, hanem maradtam a saját szoftveresnél, az jobban bejött. Ezen kívül lg-t, és samut láttam még, de nekem mindkettő fura volt - nyilván megszokás kérdése.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#187664) hadam98 válasza icemad (#187662) üzenetére


hadam98
senior tag

Nyilván minden márkának van roszabb és jobb modellje, nekem Sony tv-m nem volt, de ár-értékbe nem a legjobb az se, viszont a felső kategóriának a képe azt mondják gyönyörű.
Ha monitorról van szó akkor a Sony viszont sehol nincs.

Nyomom a Gears-ot mint az állat, eddig idei év egyik legjobbja, a grafika valami pazar, jó a sztori is, kíváncsi leszek a végére. Megnézném, hogy néz ki X-en, sajnos hiába van 4K tv-m ha nincs hozzá megfelelő konzolom, majd be kell újítanom X-re.

[ Szerkesztve ]

(#187665) parandroid válasza hadam98 (#187664) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg gyönyörű. Lányom most tolja. Lejött a szobájából a nappaliba, hogy az S helyett az X-en játszhassa, meg a nagy tévén, szóval lehet különbség, ha egy tinédzser kibújik érte a kis birodalmából. :DDD Én meg mozizok, és élvezem a sztorit, lőni úgysem tudok. Tomb Raidert is így ‘játszottuk’. :U Betöltős fagyással már találkoztunk mindenesetre, újraindítás megoldotta.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#187666) Veron válasza Wesder (#187659) üzenetére


Veron
őstag

erre gondoltam Elite kit név alatt: [link]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#187667) Wesder válasza Veron (#187666) üzenetére


Wesder
félisten

Ez kb a szarnak egy pofon. Se profilozàs, se àllíthatò ravaszok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187668) hadam98


hadam98
senior tag

Bleeding Edge Test kód, 1 van csak bocsi.
A teszt mindig Szombaton 8-12-ig van.

Kód: 2HS8C8ADZM

Itt lehet aktiválni beírni a kódot: https://www.bleedingedge.com/en

[ Szerkesztve ]

(#187669) Ronam válasza hadam98 (#187668) üzenetére


Ronam
addikt

Van nekem is egy: 3K12ZUDI0H

(#187670) szupermacs


szupermacs
veterán

Örülök, hogy nem vettem meg a Gears 5-öt.

Mivel most olcsón be tudtam zsákolni 2 hónapnyi GPU-t, így gondoltam kipróbálom. A sztorit még nem toltam végig, de tervezem, mert érdekel. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a nagyon durván 2D karakterekből. Egyikért sem tudok izgulni, igazából minden feszültséget és hangulatot csak a hangok, zenék és a kamera ad.
A víz szörnyen néz ki a játékban, AC:BF után ez nekem egy kicsit fáj. A 60 fps csodaszép, de a grafika ettől függetlenül nekem nem tűnik izgalmasabbnak, mint az előző rész. Azt hiszem amit lehetett azt ott kimaxoltak, itt csak változatosabbá tették a pályákat (aminek ideje volt már). A hitboxok szörnyűek viszont. Szinte minden fegyverrel gyerekjáték headshotot adni. Ez kicsit kiábrándító volt. A fegyvereknél a tárakból a lőszer csak úgy hullik kifele, nekem legalábbis ez volt az érzésem. Az új lancer viszont elég jó, kellett már egy ilyen. A képernyő villanása sebzésnél túl sokat takar, a korábbi design sokkal jobb volt. A vér a képernyőn korábban szintén jobb volt, itt nem érzem rajta, hogy brutális lenne. A játék bugos, glitchel. Talán másoknál nem jött elő, de Act 2 elején amikor menekülni kell a faluból ott beragadtam egy helységbe és újra kellett kezdenem az egész szegmenst. A lopakodás működik a játékban és a sealth kill, bár nem volt szükség ilyesmire a szériában, majd talán multiban biztos lesz erre kihegyezett játékmód (ha nem, akkor fölöslegesnek érzem a B és RB gombok funkciójának felcserélését. Multiban a karakterválaszték nagyon durván kevés, nem érdekel, hogy majd havonta jön content, meg az sem, hogy most jelent meg. Ez nekem kevés, a Gears 2 szintjét hozza, ami 10 éves.
Ami pedig a legfájóbb, hogy megint van mikrotranzakció. Itt sokan legyintenek egyet mert megszokták, meg csak kozmetikumok vannak benne. Engem viszont felkúr, hogy boostot és színes-szagos baromságokat lehet vásárolni. Az MS nem egy szegény cég, akiknek ennyire szüksége lenne a pénzre, de ha azok lennének sem érdekelne engem. Azt a pénzt amit az ingame Store feltöltésére költöttek és azt az időt egy értelmes kiegészítőbe is fektethették volna. Vagy én voltam az egyetlen, aki várt valami sztori DLC-t a Gears 4-hez a Season Pass mellé? Mert szépek a reskinelt régi pályák, de az Ultimate kiadással kicsit átbaszva érzem magam. Nagyon remélem, hogy itt nem ez lesz.

A GPU időszakom alatt végigtolom a játékot, megvenni viszont nem tervezem. Mivel a tartalom csak 2 év múlva lesz elfogadható szinten számomra (az előző részből ítélve) így majd akkor olcsón lemezesen beszerzem.

(#187671) Wesder válasza szupermacs (#187670) üzenetére


Wesder
félisten

Gears kapcsàn a te véleményedre adok leginkàbb, mert tudom mennyire oda meg vissza vagy a szériàért. Nézd a jò oldalàt. Engem behúzott, pedig tudod hogy nem nagyon jött be nekem eddig a Gears.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187672) HunChris válasza Wesder (#187671) üzenetére


HunChris
senior tag

Act 3 elejéig terveztem ma a játékot, de "csak még egy mellék küldetést megcsinálok, meg még egyet, meg még..." :D
2 bug volt eddig nálam soloban, egyik a kontroller lemerülése után körbe körbe szaladgált, és hiába az elemcsere vagy a másik kontroller, a dash-ban kötött ki, plusz szintén egy átvezető animációnál fekete képnél maradt, majd dash-hez ugrott. Multiban tényleg idegörlő a sok kidobálgatás, mindkét xbox lanos volt. One X-en sokkal élesebb és folyamatosabb a játék a one s-hez képest. A bugok ellenére bejön a játék, szórakoztató, magával ragadó.

[ Szerkesztve ]

(#187673) AMD Power válasza Wesder (#187671) üzenetére


AMD Power
titán

Én amúgy sem akartam most neki esni, de olvasva a sok bugot inkább megvárom amíg jön rá egy nagyobb patch.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#187674) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Előfizettem az Ultimate Pass-ra. Le szeretném pc-re tölteni a Gears 5 UE-t, de nem tudom, mert mikor rámegyek a telepítés "gombra" akkor egy kis piros áthúzott karika jelenik meg, és nem engedi telepíteni. Valakinek van ötlete, hogy mit csinálhatok rosszul?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#187675) pzstm válasza bajtokarpi (#187674) üzenetére


pzstm
titán

Win10-ből 1903-at használsz?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#187676) l.skywalker válasza bajtokarpi (#187674) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mellette van 3 kis pötty. Arra menj rá, majd próbáld a "refresh/reload/retry"-t... esetleg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#187677) bajtokarpi válasza pzstm (#187675) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia.

Köszönöm a segítségedet, most frissítem a win10-et. Remélem megoldja.
l.skywalker neked is köszi.

battletag: bossi#2666

(#187678) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Pár bugba én is belefutottam a Gears 5-ben,pl egyszer egy checkpointnál beragadt a mentés, és folyamatosan írta, hogy ment, aztán mikor betöltöttem volna a checkpointot,nem történt semmi, elég bosszantó volt,mert pont egy nagyon nehéz részen voltam túl, utána le is vettem a nehézséget intermediate-re. A hétvégén nagyjából 5-6 órát játszhattam, összesen pedig lassan 10 óránál tarthatok,de még mindig nem jutottam az Act 2 végére, igyekeztem minden mellékküldetést megcsinálni, amiket felfedeztem meg is lettek, illetve a nehézség miatt sok helyen elég sokszor meghaltam, így elnyúlt a játék kicsit. Ami nagyon tetszett, hogy a környezetet fel lehet használni a harcok során, de ezt játék közben elfelejtettem, és és sok meghalás után jöttem rá, hogy sokkal egyszerűbb ha a jeget lövöm ki a nagy szörnyek alól, nem pedig az őket védelmező droidot, aztán pedig őket. Nekem így is nagyon tetszik a játék,de ezek a bugok nekem is lerontották az élményt kicsit, remélem 10.én jön egy patch.
Másvalami: Aki játszott a forza horizon 4-el megjelenés előtt, emlékszik még rá, hogy a megjelenés előtti időben a statok ott is hiányoztak-e?

(#187679) hadam98


hadam98
senior tag

Én eddig beragadt npc és töltés problémával találkoztam csak ami 2x fordult elő, bőven játszható.
Chapter 4-nél járok szóval ez szerintem semmi bug ahozz képest amennyit toltam vele.
Ez eddig a legjobb Gears számomra, meg is venném ha nem rakták volna bele a Game Passba.
A Blair Witch hatalmas csalódás, nem értem miért nem Gears 5 szintű exkluzivokat csinál a Microsoft, majd talán most lesz valami, hogy felvásárolt ennyi studiót.

(#187680) Boonen007


Boonen007
őstag

Az AC Odyssey és az Origins között nagy különbség van grafikailag? Az Odysseyt végig nyomtam most gondolkozok az Originsen.

(#187681) l.skywalker válasza Boonen007 (#187680) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugyanaz a motor a kettő. Sokan azt mondják, hogy az Origins szebb volt - de szerintem teljesen hasonló.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#187682) Wesder válasza hadam98 (#187679) üzenetére


Wesder
félisten

A Blair Witch indie stúdió.
Semmi köze a Microsoft-hoz.
A Layers of Fear 1-2 meg az Observer ami ismerős lehet tőlük.
Ez kb olyan mint amikir kiderült hogy a NT új jàtéka a Bleeding Edge lesz, és egyből szapultàk az MS-t hogy mi ez a szar, közben meg a csapat sajàt fejlesztése és az MS csak pénzt rakott bele hogy mihamarabb kész legyen, hogy mehessenek egy új projektre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187683) S e t h válasza Boonen007 (#187680) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tartalmilag szegényebb inkább az Origins.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187684) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

25k HUF-ért vajon megéri refubrished FAT-ot venni? [link]

Csak konzol, semmi kiegészítő v. kábel - de kontrollerem van itthon :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#187685) eeXaa válasza l.skywalker (#187684) üzenetére


eeXaa
addikt

szerintem nem... gondolkozok az 1tb os elitem eladni kontroller nélkül, de nagyon többet én se kapnék érte...

(#187686) #81556480 válasza l.skywalker (#187684) üzenetére


#81556480
törölt tag

Legolcsóbb 500-as S-t én 39-ért láttam ( újonnan) így a sajátomat olyan 30 köré áraznám mivel már szét volt szedve , de annyiért meg inkább megtartom még ha veszek is egy X-et . Na most ezzel nem hiszem hogy segítettem , csak leírtam :D Én inkább vennék egy S-t, akár használtan, mint ezt. (végülis ez is használt)

Ez hol van egyébként? Mert nem sikerül kibogarásznom..

szerk: ja és ugye se kábel, se kontroller, így már szerintem egyáltalán nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#187687) pixta78 válasza l.skywalker (#187684) üzenetére


pixta78
senior tag

12 K HUF-ért Hdd-t cserélték az enyémben. Ha tényleg "felújított" akkor megéri.

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#187688) l.skywalker válasza l.skywalker (#187684) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Közben rájöttem, hogy ez valszeg nem factory refub, hanem sufnituning. Így meg az egész egy nagy orosz rulett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#187689) #81556480 válasza l.skywalker (#187688) üzenetére


#81556480
törölt tag

És ha jól tudom ez még külső tápos, szóval az a kábel is drágább, plusz kontroller sincs. Így a bolti 40k-s One S jobb vételnek tűnik.

(angliában van, közben megtaláltam)

[ Szerkesztve ]

(#187690) bulikavagyok válasza Boonen007 (#187680) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem óriási, de észrevehető sajnos. Ha a Origins 10/10-es akkor a Odyssey csak 8.5/10, szerintem. Nekem elég nagy csalódás volt ez anno.

[ Szerkesztve ]

(#187691) Bogyi007 válasza l.skywalker (#187684) üzenetére


Bogyi007
veterán

Láttam az új Konzolvilág katalógust. 68990 forintért a meghajtó nélküli 1 TB-os One S a három játékon kívül (SoT, Minecraft és Forza Horizon 3) ajándék Fifa 20-al lesz akcióban...

Ezek mellett nem lehet használt gépet nagyon eladni majd..

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#187692) mike1334 válasza l.skywalker (#187684) üzenetére


mike1334
veterán

Csak visszalopakodik egy xbox one? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187693) Wesder válasza mike1334 (#187692) üzenetére


Wesder
félisten

A Fogaskerekek 5-nek nem lehet ellenàllni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187694) mike1334 válasza Wesder (#187693) üzenetére


mike1334
veterán

Váltó öt? :D
Vagy akkor már Halálos iramban-osra vesszük a figurát..5. fokozat :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187695) 19Petya83 válasza l.skywalker (#187628) üzenetére


19Petya83
tag

Köszi a tanácsot, de sajnos csak angolul tudnak velem foglalkozni telefonon és ahhoz azért kevés az én angol tudásom.

(#187696) Wesder válasza mike1334 (#187694) üzenetére


Wesder
félisten

A gear az felszerelést, és fogaskereket jelent nem?
Én úgy tudtam hogy a shift a vàltàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187697) oriic válasza Wesder (#187696) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felszereles/fogaskerek. A haboru fogaskerekei. Ok voltak a COG katonak. Meg Marcusek es a tobbi szereplo.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#187698) Wesder válasza oriic (#187697) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor csak jòl tudtam:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#187699) mike1334 válasza Wesder (#187696) üzenetére


mike1334
veterán

Tudom, de sebesség fokozatot is jelent :) Gondolom a fogaskerekek miatt. Próbáltam trendibbre venni a nevet :D
Lásd még: Top Gear :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187700) l.skywalker válasza mike1334 (#187692) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van az a pénz - illetve volna, mert amint látod nincs :D

(#187693) wesder: érdekel, de még van előtte 5 rész amivel játszanom kéne, szóval asszem ráér majd Scarlett-el is.

(#187695) 19Petya83 : magyar ügyfélszolgálat is van: +3680018590 - én eddig itt csak magyarokkal beszéltem.

#Mindenkinek: Gears of War: Ultimate Edition - 3,29€ (cdkeys.com)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.