Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177151) persil válasza gduck (#177149) üzenetére


persil
nagyúr

Csak rosszul ertelmezed.
Amugy szerintem jo lesz, es eleve olcsobb, mint ha mindkettore kulon fizetnel.(persze az alkalmankenti 300 forintos sztorik tovabbra is best buy kategoria)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177152) hhenry válasza l.skywalker (#177150) üzenetére


hhenry
őstag

X

[ Szerkesztve ]

(#177153) NoOne1976 válasza l.skywalker (#177150) üzenetére


NoOne1976
őstag

Azért ez nekem sem tiszta. Van 18 hónap goldom, mire váltható át? Vagy ha mondjuk 3 hónap mukva lesz még hátra 15 hónap gold, veszek mellé 2 havi passt, akkor mit kapok?

(#177154) l.skywalker válasza NoOne1976 (#177153) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is rosszul számoltam feljebb, nem úgy lesz, rosszul értelmeztem a szöveget:

"Az is kiderült, hogy akinek aktív előfizetése van mindkét rendszerre, a befizetett összeg arányában átkonvertálódik az előfizetésének hossza. "

Tehát ha van GP-d és Gold-od is, akkor a befizetett összegeket megnézve átkonvertálják a befizetettt összeg/15 usd szerinti időszakra.

Nálam ez most így nézne ki:

Gold: 2020.12.07 - 20 hónap van hátra, tehát: 20*9.99$=199.8$
Game Pass: 2020.06.09 - 14 hónap van hátra, tehát: 14*9.99$=139,86$
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Összesen: 339,66$ / 15$ = 22,644 hónap

Tehát majd ~23 hónapra elegendeő előfizetésre konvertálják át a két meglévőt.

Magyar árakkal nem tudom, mert nem tudjuk mennyi lesz itt az Ultimate, de itthon nem egységes az ára a két szolgáltatásnak...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177155) Throme válasza l.skywalker (#177154) üzenetére


Throme
veterán

M$-nek a weboldalukra ki kéne tenni egy kalkulátort, amiben csak megadja az ember, hogy milyen van és mire akarja átváltani .... :) persze minden régióra külön ....
Jó lesz ez, van egy kis goldom, van egy kis passom, na akkor kutyuljuk össze, mit dob a gép :D

(#177156) gduck válasza l.skywalker (#177150) üzenetére


gduck
addikt

Ha opcionális, akkor no problem :)
Bár a mondatból nem ezt lehetett kivenni...

UI: majd a teszt alatt kiderül :)

[ Szerkesztve ]

(#177157) l.skywalker válasza gduck (#177156) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, igaz. Ha mindkét előfizetésed van lehet, hogy automatikusan átkonvertálódik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177158) persil válasza l.skywalker (#177154) üzenetére


persil
nagyúr

Itt a jo pont, bizony.

gduck
Azzal kezdodik konkretan a link, hogy "fontos, hogy ez csupan egy lehetoseg..."

Szoval szerint nagy nehezen ki lehetett venni... :D
De mindenkepp jol jar az is, akinek mindket rendszerre aktiv elofizuja van, mivel olcsobb az ultimate. A fent kiszamolt pelda szerint meg meg tobb honapot is kap a kommentelo. Itthon nyilvan mas arak vannak, de az aranyok nagy valoszinuseggel maradnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177159) FollowTheORI válasza szimszonos (#177129) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem meg gyártani fogják sokáig, és ha bejön max kisebbre tervezik.

Szerintem ez lesz a streaming szolgáltatásuk saját kliense hosszútávon is.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#177160) AMD Power válasza l.skywalker (#177136) üzenetére


AMD Power
titán

Én is pont ezt akartam írni. Ettől függetlenül a két szolgáltatás külön külön is él tovább.

pzstm :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#177161) norbi2010 válasza pzstm (#177126) üzenetére


norbi2010
őstag

Na így már végig játszom újra a Fable 3-at, kár, hogy a 2-őt még feljavítás előtt vittem végig, oh well. :D

(#177162) Blaise válasza pzstm (#177126) üzenetére


Blaise
veterán

Melyik Fable játékoknál van magyar felirat ezek közül?

(#177163) Crytek válasza Blaise (#177162) üzenetére


Crytek
veterán

Fable 2ben van egyedül

Next PC Upgrade: 2022

(#177164) humi1 válasza Crytek (#177163) üzenetére


humi1
tag

Ha jól emlékszem 360-on a III-at is magyarul játszottam. :F

(#177165) szimszonos válasza FollowTheORI (#177159) üzenetére


szimszonos
őstag

Én az S-ről írtam hogy szerintem leállnak gyártásával a nextgen megjelenése után nem sokkal.Ha pedig kisebb lenne a későbbiek folyamán mérete,azt már biztos nem S-nek hívnák,de erre nem igen kerül sor.Levannak már osztva a lapok,X-nek lesz lemezes utódja jobb hardverekkel,S pedig eltűnik idővel a süllyesztőben.

(#177166) Crytek válasza humi1 (#177164) üzenetére


Crytek
veterán

Igen csak ahogy a Gears of War széria is magyar volt 360-on bcbe már kimaradt belőlük és One alatt nem magyarok :(

A Fable 2 legalább az..

Next PC Upgrade: 2022

(#177167) EmThor válasza FollowTheORI (#177159) üzenetére


EmThor
addikt

Pont erre gondoltam én is hogy a X1S megmarad lejátszani nativan játékokat + streaming, és az új konzol. Vagy az újból lesz egy erősebb meg egy sima, mint pl. Samsung s10+ meg sima s10.

Forza Street-et meg nyomjátok, mert jó.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#177168) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

pzstm közben az Insider programban már váltott Ultimate-re, 2020 utolsó negyedévéig volt meg mindkét előfizetése, 1$-ért tudott hosszabbítani havonta 6 hónapos Ultimate csomagra és most így áll:

Az ajánlat csak USA, UK, CAN, AUS - Preview Alpha és Previe Alpha - Skip Ahead tagoknak érhető el.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177169) RudY válasza l.skywalker (#177168) üzenetére


RudY
addikt

How to get Xbox Game Pass Ultimate early
Xbox Game Pass Ultimate is available right now to select Xbox Insiders. Here's how to enroll.

(#177170) negyven2 válasza pzstm (#177135) üzenetére


negyven2
veterán

Ez nem csak magyar jelenség, és én már egy jó ideje ignorálom az ilyen dolgokat. Csak be kell nézeni egy-kettő mainstream gamer újság tegnapi fórumába ahol már az pár nextPS-es infó után sokan kijelentették, hogy a nextXbox-nak már most vége mert hát nem lesz benne 8K meg lemez se. :D Mert hát mindenki tudja, hogy ami fent van a zinterneten az IGAZ! :DDD

Magánvéleményként és azt jósolom egyébként, hogy igen, valószínűleg a következő Xbox eladásilag is le fog maradni a PS mögött (kivéve ha jobban elrontják a tartott mint a PS3-as időben), De nem a fentebb írt dolgok miatt. Viszont (ez is csak magánvélemény), hogy valószínűleg időarányosan több nextBox (szimplán fizikai konzol) fog elkelni mint One.

De a legszomorúbb az egészben, hogy sokaknak (én egy pár kvázi nagy múltál rendelkező újságíró is) azon a véleményen vannak, hogy a maga 41+ milliós eladással az Xbox One minden idők egyik legnagyobb bukása.

De én ha nem is hozzászoktam, de sajnos elfogadtam a manapság (nem csak gaming világra, hanem mindenben) tapasztalható világméretű polarizált gondolkodást.

Viszont így a többieknek is, akik csak átfutják a híreket.

Nem, a Game Pass Ultimate nem öli meg sem a sima Game Pass-t sem a Goldot, sem most, sem a jövőben!

Nem, a Xbox One S All Digital Edition nem öli meg sem lemezes játékokat, sem a fizikai lemezes konzolokat (vagyis nem nem fog a lemezes One S gyártása/árusítása leállni) sem most, sem a jövőben!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#177171) l.skywalker válasza negyven2 (#177170) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyébként én úgy tudom, hogy az Xbox CD nyílása a chemtrail miatt tűnt el és a GamePass Ultimate azért kell, mert a föld lapos. Nem tudott mit tenni az MS :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177172) RudY válasza l.skywalker (#177171) üzenetére


RudY
addikt

Tulajonképpen majdnem, de leginkább azért, mert - mint kiderült - 2 napunk van, és ez már igencsak tönkretenné a lemezeket a dupla uvéval. :DDD

(#177173) FollowTheORI válasza szimszonos (#177165) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha a lemezes változatát érted lehet... de a lemez nélküli is One S ám. :)

Igazad lehet, a lemezes változatra értve... sőt szerintem a csereprogramokban beszedett változatok is lehet mennek majd a digital only változatba akár, csak egy burkolatcsere végülis.

De általában véve mivel most jött a One S all digital... amit írtam szerintem igaz.

(Szóval One S maradni fog, csak az all digital.)

Bár ugye akkor meg már miért ne maradna a lemezes is a régi játékokhoz és mindkettő közül választhat a vásárló.

De ha megszűnik valami akkor igen az a lemezes lesz... meg a One X, szerintem az X nem fog maradni, azt váltja majd az új konzol.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#177174) Crytek


Crytek
veterán

Ha jól láttam a boxos kotorban nincsenek acsik :(

Szóval így felesleges tolnom boxon..Akit érdekel írjon privátot. Az első leggyorsabb megkapja a cd kulcsot

Next PC Upgrade: 2022

(#177175) l.skywalker válasza Crytek (#177174) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyik Xbox Classic-ban sincs :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177176) pzstm


pzstm
titán

Konkretan ugy all a dolog, hogy 3 havi holdod es 3 havi gamepassod ha van azt jelenleg 6 havi Ultimatere konvertalja, ha jol remlik a leiras, ami konverzio valtozhat. 2020 elejeig tuti volt gamepass es gold meg 2020 marciusig, ebbol lett a kepen lathato dolog.

Ideig hatradolhetek ugy erzem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#177177) RudY


RudY
addikt

The Sims 4 Xbox One gets mouse and keyboard support in new update
Electronic Arts has delivered mouse and keyboard support for The Sims 4 on Xbox One.
Mouse and keyboard support drops as a part of the larger v1.14 patch, also packing overdue Lunar New Year content and various tweaks and fixes. The update is now available for download to all existing owners, mandatory before starting the game.

(#177178) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Free to Play Days - április 17-23.: Overwatch

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#177179) szimszonos válasza FollowTheORI (#177173) üzenetére


szimszonos
őstag

Megmondom őszintén,hogy mivel jó áron vettem zsír újonnan kb 55k volt 1 karral,így nekem nem éri meg lecserélni erre az új típusra.Mivel még pár lemezes játékot is tervezek a közeljövőben,így nekem egy X meg egy hozzávaló qled tv jóáron ami kellene.Remélem a nextgenre kiadott exclusive játékok kompromisszummal futnak majd X-en is.

(#177180) szimszonos válasza FollowTheORI (#177173) üzenetére


szimszonos
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#177181) Bep válasza Crytek (#177174) üzenetére


Bep
senior tag

Köszönöm, elkelt :) ;)

(#177182) Solten válasza AMD Power (#177131) üzenetére


Solten
addikt

Azt hittem csak trollkodnak a renderkepekkel, hogy ilyen ultraidetlensz@rul fog kinezni, erre tessek, csak siman befalaztak az olvaso helyet... :D Legalabb lehetne kisebb. Kb £190 lesz, nemreg £160-ert dobaltak a blu-ray-es S-t akcioban... :N

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#177183) FollowTheORI válasza szimszonos (#177179) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez jó kérdés... szerintem ha kimondottan nem jön rá (pl cross gen cím), akkor "lefelé nem lesz kompatibilis" egy játék sem sajnos.

Erre ott lesz a streaming viszont... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#177184) #22718208 válasza Solten (#177182) üzenetére


#22718208
törölt tag

Lehetne kisebb???

Azt végig gondoltátok már ,hogy mivel jár ha kisebbet akarnak gyártani?

Újra kell tervezni és le is kell gyártani a vázat, a burkolatot, a nyákot esetleg a tápot is és a hűtést.

1. Ezt meg kell fizetni valakinek. Leginkább a vevőnek.
Szóval ha drágább lenne , akkor az lenne a baj.

2.Ami bevált és jól működik, azt minek átdolgozni és lehetőséget adni a hibákra?

[ Szerkesztve ]

(#177186) Zoleee83 válasza Trenew (#177185) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez 45-50k -ért életképes lehetett volna, 70k körül nevetségesen drága, ugyanazt árulják csak drágábban..
Taps Microsoft szép húzás, csak a vásárló fizet rá, de a cégnek jó buli! :U

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#177187) jeni válasza Trenew (#177185) üzenetére


jeni
félisten

Azért kíváncsi leszek bár ennek nem sok értelme lesz, hogy lesz-e valaki aki mégis majdan beszerezve egy normál S házat ismét berakja majd a Blu-Ray meghajtót?

(#177188) Wesder válasza Trenew (#177185) üzenetére


Wesder
félisten

Az megvan, hogy az Eject+Pair gombokkal tudsz belépni az Xbox Recovery menübe?:U

Zoleee83
Az ugye tiszta hogy az 1TB S àra 300$€? Na most az All Digital 250$€. Ha az S 200$€ lesz akcióban, akkor az AD meg 150$€ lesz mindenhol. Az a baj hogy az otthoni sz@rràgò kocsog àrazàson ez nem fog làtszani.

Vàsàrlow
A nyàkot emiatt nem fogjàk àttervezni. De amúgyis előre lehetett tudni hogy ilyen lesz. Mondtàk is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177189) #92006144 válasza Wesder (#177188) üzenetére


#92006144
törölt tag

Képek alapján nincs meg az eject gomb kívül, csak a nyákon maradt meg.

(#177187) jeni
Több értelme lesz, mint jack dugót fúrni a szifonra ;]

[ Szerkesztve ]

(#177190) Zoleee83 válasza Wesder (#177188) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen tisztában vagyok vele, ahogy az itteni $ vs. Eur árazással is.
A bajom mindössze annyi hogy ne akarjon az M$ egy generacióváltás előtt rámerőltetni jó drágán egy elavult konstrukciót. Nem nem kell az X helyette.:)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#177191) persil válasza Wesder (#177188) üzenetére


persil
nagyúr

Hagyd, ugyis minden szar, a szemet microsoft meg csak lehuz mindenkit, mert tolvajok.
Egyebkent is KOTELEZO elegetni a regi boxokat es dragabban megvenni az uj all digitalt. Mindenkepp. Ja es ne felejtsuk el belehajitani a regi lemezes jatekainkat az ujonnan felfedezett masodik napunkba.

Az ms monnyon le. Tobbet ne is adjanak ki uj konzolt, ugyis csak szar meg draga. Ja es tolvajok, azt mondtam mar?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#177192) chipesz válasza Zoleee83 (#177190) üzenetére


chipesz
őstag

Senki sem tart fegyvert a fejedhez, hogy "márpedig meg kell venned, rád van erőltetve!" :U

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#177193) Maxxy10 válasza l.skywalker (#177178) üzenetére


Maxxy10
addikt

Na most meglátom,hogy kell ez nekem vagy nem :)

(#177194) Zoleee83 válasza chipesz (#177192) üzenetére


Zoleee83
addikt

Akartam venni egy digitalt újabb 2 év garral, de inkább megtartom az árát és megy egy új konzolba, viszem máshová a pénzem. Ennyi, nem erőszak igazad van. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#177195) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Korábban arról volt szó, hogy az új Xbox One S-nél előretelepített játékokat kapunk. Több magyar oldalra felkerült már a gép (Ár nélkül egyelőre), de mindegyiknél az olvasható, hogy kódok formájában kapjuk meg a Forza Horizon 3-at, a Sea of Thieves-t és a Minecraftot is.

Pl: Konzolvilág

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#177196) #22718208 válasza Zoleee83 (#177194) üzenetére


#22718208
törölt tag

Máshol biztosan kolbászból van a kerítés :-)))

Egyébként én az S mellé bevásároltam garanciából is. Így nem izgat ,hogy lejár az M$ gari.

@wesder

Nyilván nem buták a tervezők , eject gomb hiányában találtak más megoldás a recovery menüre.

[ Szerkesztve ]

(#177197) gduck válasza persil (#177158) üzenetére


gduck
addikt

"Azzal kezdodik konkretan a link, hogy "fontos, hogy ez csupan egy lehetoseg...""

Félre ne értsél, nem kötekedni akarok de ezt akárhányszor olvasom, mindig ugyanúgy értelmezem :)

"A tervek szerint valamikor még idén elérhetővé válik az Xbox Game Pass Ultimate (lesz persze bétateszt is), amire 14,99 dollárért, vagyis kicsivel több mint 4000 forintért bárki előfizethet majd. Fontos, hogy ez csupán egy lehetőség, tehát aki csak az egyik szolgáltatásra szeretne továbbra is előfizetni, bátran megteheti. Az is kiderült, hogy akinek aktív előfizetése van mindkét rendszerre, a befizetett összeg arányában átkonvertálódik az előfizetésének hossza.

UI2: bár ha mondjuk arra gondolnak hogy ha valakinek mindkét szolgáltatásra HAVI előfizetése van, akkor persze más a dolog, simán jó az automatikus konvertálás ;)

UI: csak halkan jegyzem meg, hogy örülök a lehetőségnek és annak a hogy az MS mindig újabb és újabb lehetőségeket tesz elérhetővé számunkra, de mivel rendszeresen éves LIVE kódot veszek amikor akciósan 10-ért adják valahol, és a GP előfizetés is hasonló akció vadászat eredménye, így a GPU előfizetési díja ehhez a megoldáshoz képest méregdrága lenne számomra!

[ Szerkesztve ]

(#177198) Bep válasza oriic (#177195) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem ami érdekes, hogy lemez nélküli, használj szolgáltatást pl, GP és adnak hozzá 3-ból 2 olyan játékot ami GP-s. Ha valaki tényleg rámegy a GP-re főleg, most az Ultimat szolgáltatásra, akkor 3-ból 2 zéró értékű.

(#177199) FollowTheORI válasza gduck (#177197) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

"GPU előfizetési díja ehhez a megoldáshoz képest méregdrága lenne"

Ezt így előre nem jelenteném ki, mert erre is biztos lesznek hasonló akciók.

És szerintem majdnem biztos hogy egyben olcsóbb lesz, mint külön külön vennéd, akármilyen kombinációban.

Itt csak azzal lehet baj, ha nincs szükséged GP-re folyamatosan... (vagy live-ra, ami azért szerintem elég ritka).

Az összevonás meg majdnem biztos úgy lesz hogy megnézik mennyi a GP előfizetésed teljes ára (időarányosan) és mennyi a live... összeadják és elosztják a GPU árával.
Így még jobban is jár majd valószínűleg az ember, mert külön külön drágábbak lesznek -> több idő jön ki egyben.

De inkább ne jósolgassunk... majd kiderül hamarosan hogy lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#177200) lanszelot válasza l.skywalker (#177097) üzenetére


lanszelot
addikt

Imádtam a JC3-at /all dlc minden meg van/, de nem tudtam végig játszani, mert pc-n olyan hibás a játék, hogy vége felé játszhatatlan. Elejétől tudják a hibát, de sose fogják javítani.
Ezért soha többet nem veszek JC -t. Pénzkidobás az egész.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.