Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122351) l.skywalker válasza SybenX (#122348) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha hosszan nyomod a kontroller-en az Xbox gombot, akkor bejön egy kikapcsolási menü. Illetve ha megnyomod a gépen a gombot, akkor is kikapcsol de még utána csinál ezt-azt hangosan.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122352) oriic válasza SybenX (#122348) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kulon kulsos hardverrel az s/pdif kimenetre tudsz kotni fejhallgato vagy hangfal rendszert.

Live-Die-Respawn

(#122353) zzola válasza FollowTheORI (#122344) üzenetére


zzola
félisten

:C
Üdv a boxosok táborában!

(#122354) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Oké, hogy rokon nyelv a finn, de azért na... :D

Xbox Onella :))

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#122355) SybenX válasza oriic (#122352) üzenetére


SybenX
őstag

Köszönöm a válaszokat!

(#122356) DaveHutt válasza bLaCkDoGoNe (#122354) üzenetére


DaveHutt
őstag

Szabadon Nadellától :D

(#122357) BalooTM válasza FollowTheORI (#122347) üzenetére


BalooTM
tag

Én is becirmantottam, ráaktiváltam a kezdő 14 napra az éveset, és úgy eltűnt, mint a szél. Mindegy, úgyis megveszem jövőre is az éveset...

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#122358) Zoleee83 válasza bLaCkDoGoNe (#122354) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mától Onellának hívom! :C :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#122359) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem a Minecraftos kontrollerhez is volt 14 nap gold. Csodálkoztam mert sehol nem volt írva :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122360) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Srácok.
Ugye a Cloud II-n a hosszabbító kábel(ezen van a hangerő szabályzó is) vége USB-s. USB to jack kábellel működésre lehetne ezt bírni, vagy döglött ötlet? Próbálta valaki?

(#122359) h1mpi Minden MS cucc mellé adnak. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122361) n.p válasza #57527808 (#122346) üzenetére


n.p
csendes tag

fh3-ban nem éreztem az állandó 60 fps-t, főleg a vegetáció eszi szerintem a gépet.

Azért nem érezted, mert a Forza Horizon 3 30 fps-sel fut. :)

[ Szerkesztve ]

(#122362) motoflug válasza h1mpi (#122359) üzenetére


motoflug
őstag

Mire jó 14 nap Gold? Játékot nem enged letölteni vele.

(#122363) Stauffenberg válasza motoflug (#122362) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Meg ahogy a panaszokat hallom újabban multizni sem lehet trial Gold mellett, így aztán én is felteszem a kérdést, hogy ilyen kiherélés mellett mire jó. Nagyjából semmire.

Én tavaly még bevásároltam olyan 6-8 darab 14 napos trial kódot Cdkeys-en, amikor éppen akciós volt, simán lelaktam őket gond nélkül, multiztam, behúztam a One-os GwG játékokat, stb.

(#122364) AMD Power válasza Fernet (#122343) üzenetére


AMD Power
titán

One S semmi hangja nincsen. Tegnap 4-5 orat toltam folyamatosan es meg szinte langyos sem volt a gep. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122365) #57527808 válasza n.p (#122361) üzenetére


#57527808
törölt tag

úgy már érthető :B
néha érzetre többnek tűnt, főleg az átvezetők, amik nem előre rendereltnek tűntek.
valamiért az volt bennem, hogy a forzák 60 fps-sel mennek, de akkor a forza 7 sem fog ennyivel menni? megrendeltem azt is, de gyors guglizással nem találtam az összeszedett listákban: 1, 2

a one s kontrolleréhez elég egy usb-s kékfog, hogy pc-n használhassam?

(#122366) IntelKiller7
ha a 6 magos zen és 1070 pár ssd-vel nem számít igazi játékos pc alapnak, akkor nem volt :)
amúgy ref r9 290x-nél néha gondolkoztam, hogy leláncolom a gépet, nehogy elszálljon.

(#122368) n.p
köszönöm:R

[ Szerkesztve ]

(#122366) IntelKiller7 válasza n.p (#122361) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Viszont Samsung TV-n, ha bekapcsolsz valami funkciót akkor simán átveri a szemed és 60nak látod. Én is 60nak hittem amíg nem mondták, hogy 30 FPS lockos. :))

(#122346) b(Ad-m)an
Örülj neki, hogy csak ennyi a hangja. :) Ezek szerint nem volt még igazi gamer PC-d. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122367) Stauffenberg válasza IntelKiller7 (#122366) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Interpolációval hozható a 60 fps szerű élmény, még 25 fps esetén is, de nagyon nem tesz jót az input lagnak.

--

Egy igazi gamer PC-t is meg lehet csinálni nagyon halkra és nem is feltétlenül kell hozzá vízhűtés, de olcsó nem lesz ha valaki totális csendre vágyik. De azt aláírom, hogy a legtöbb halknak számító gamer PC hangosabb, mint az Xbox One, bár azért már egy közepes árfekvésben gondolkozva sem kell feltétlenül hangorkánt elviselni. A kisembernek is juthat ma már halk konfig. :)

[ Szerkesztve ]

(#122368) n.p válasza #57527808 (#122365) üzenetére


n.p
csendes tag

A Motorsport-ok 60 a Horizon-ok 30 fps-sel mennek.

(#122369) IntelKiller7 válasza Stauffenberg (#122367) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mennyivel lesz rosszabb az input lag?

Hát 240-es radin is tud üvölteni a venti 120ason meg főleg. :) Jó ventit kell venni és akkor nem lesz gond. Nekem szenyóba volt 120-as radin 2 szar venti.. Nem kívánom senkinek. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122370) Fernet válasza AMD Power (#122364) üzenetére


Fernet
senior tag

Nálam ez játékfüggő. SW Battlefronttal játszom, az alatt semmi hangja nincs. Egyik nap a Rise of TR alatt egy rövid időre megjött a hangja, de egyáltalán nem vészesen.

Azért azt hozzáteszem, hogy a gép nem a végleges helyén van (gyereknek lesz karácsonyra, csak le kell tesztelni alaposan :)) ) ezért egy eléggé zárt helyre került ideiglenesen, nem csodálom, hogy hamarabb bemelegszik.

[ Szerkesztve ]

(#122371) Stauffenberg válasza IntelKiller7 (#122369) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nézd meg itt az input lag értékeket: [link]

Egy jó TV tud simán 15 ms körüli input lagot, ami a PC-s monitorokkal veszi fel a versenyt, ráereszted az interpolációt és rögtön felugrik 100 ms környékére. A közvélekedés szerint 30-40 ms közötti érték még határeset casual játékhoz, felette játszhatatlan.

Minél több utófeldolgozás megy rá a képre, annál rosszabb a helyzet.

(#122372) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fortnite frissítés hozott egy FPS lock kikapcsolást is.

[link]

Live-Die-Respawn

(#122373) IntelKiller7 válasza Stauffenberg (#122371) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

hmm. Ezt nem is tudtam. Este kikapcsolom aztán kipróbálom úgy a BF1-et. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122374) pzstm válasza oriic (#122372) üzenetére


pzstm
titán

kérdés textúrákból levesz-e vagy bármi, most alapból kipróbáltam mintha lecserélték volna a textúrákat teljesen....kíváncsi vagyok meddig megy fel...hátha digitalfoundry megnézi....nem hinném hogy 60 környékét produkálna...40-45 akár...de tényleg passz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#122375) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem semmi, hogy magyar nyelvű szállítólevél volt a németországi microsofttól rendelt Xbox mellé csomagolva, ami egyébként Hollandiából jött. Nagyon odafigyelnek ott a részletekre.

***

(#122376) twi452


twi452
senior tag

Fallout 4 kapott egy szerény 19 gigás update-et, kíváncsi leszek rá milyen lesz X-esítve :)

(#122377) vaguny válasza 3L1T3 (#122340) üzenetére


vaguny
tag

Köszönöm! Amit én tapasztalok komolyabb terhelés alatt az a folyamatosan változó intenzitású szélzaj. Nem mondanám hangosnak, de hallható. Azt nem érzékeltem amit írsz, hogy egyszercsak nagy hirtelen kifújja magából a levegőt és újra csend, hanem kisebb-nagyobb "széllökés"-re emlékeztező módon folyamatosan hallani a ventilátor működését.

Köszönet Pampers a Te válaszodért is!

És mindenkinek, aki még majd beszámol a tapasztalatairól!

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#122378) oriic válasza pzstm (#122374) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ránézésre olyan 45-60FPS között van, de DF tuti rámér majd. (Legalábbis írtam nekik Twitteren, hogy jöhetne egy teszt. :D )

Live-Die-Respawn

(#122379) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Megjött az emagos one s is 50 k-s. Pedig vártam mikor szólnak hogy mégsincs :D Telepítem is muternak a karácsonyi ajándékokat. :D Super Lucky , Chariots, Rayman Legends.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#122380) pzstm válasza twi452 (#122376) üzenetére


pzstm
titán

Fallout 4 és Skyrim X enhanced lett mai nappal.

The Power of X Comes to Bethesda Titles

Fallout 4

Supports 4K Resolution
Enhanced features include:
Dynamic Resolution
Enhanced draw distance for trees, grass, objects and NPCs
Enhanced God Ray effects

Valamint:

nside Xbox One X Enhanced: Dishonored: Death of the Outsider

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#122381) pzstm válasza oriic (#122378) üzenetére


pzstm
titán

Ezt még tegnap nem láttam a blogon:
XBOX

Fortnite now supports Xbox One X in 4K!
Fortnite on Xbox One X pushes the game’s visual settings comparable to what you’d see on a PC set to “Epic” quality.
This includes better-quality reflections (including screen space reflections being enabled); higher quality post processes like motion blur, anti-aliasing, and depth of field; great draw distances; more detailed foliage; shadow casting enabled on more lights and objects; and higher resolution textures and shadows.
Content is rendered at 80% of 4K and then upsampled to 4K via a high-quality software upsampler. The HUD is rendered in 4K.

PC Epic settingset kaptunk? :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#122382) oriic válasza pzstm (#122381) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon úgy tűnik. :C

Live-Die-Respawn

(#122383) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Régi FAT One-om van. Most BF alkalmával behúztam a Forza 7-et. Minden szép és jó volt eddig. Tegnap jött egy 28 gigás update. Feltételezem, hogy a One X peccs érkezett, mert így lett a játék 95.1 giga. Tegnap már nem játszottam vele, elég lassan töltődött le. Ma viszont elég furi dolgokat művel. Az eddigi tükörsima 60 fps sok esetben jó ha 20 van. Brutális eséseket produkál elég gyakran. Ez így nagyon kiábrándító. Másnál is így viselkedik a One X update után FAT One-on, vagy csak nálam van valami bibi?
Kb. két héten belül érkezik a One X hozzám is, ha más nem akkor megoldódik a gond..

(#122384) Gaben360 válasza pzstm (#122380) üzenetére


Gaben360
senior tag

Azt lehet tudni,hogy a Halo MCC mikor kapja meg patchet?
Azt tudom hogy a forza horizon 3 januárba,de erről nem találtam infót.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#122385) Seat válasza Stauffenberg (#122301) üzenetére


Seat
tag

Sajnálom hogy elbeszélünk egymás mellett de legalább Te hozzászóltál a kérdésemhez. Nem hiszem el hogy a ezertudja hány fórumtárs közül senki nem tud arról a nyamvadt adapterről vagy szétnézne otthon hogy mivel van a könyvespolcon a könyv kitámasztva ( láttam már olyat) és ha amúgy sem kell eladná nekem. De hát ez a valóság. Ha nyereményjáték kérdése lenne már ezten túrnák a netet.... Ennyi.

(#122386) lacy86 válasza IntelKiller7 (#122314) üzenetére


lacy86
addikt

Shameletem es erre 30-as szintrol felrakta 46-os szintre 🤪🤪🤪
Elvileg lefokozni kellett volna....
Nah, mindegy
Egyszer majd csak kinyirom 😅😅😅😅

(#122387) AMD Power válasza Fernet (#122370) üzenetére


AMD Power
titán

Nalam mar a vegleges helyen van. Egy szekreny "magasabb" polcan van. Melette mogotte nincs semmi sem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122388) AMD Power


AMD Power
titán

Ez ismeros nektek? :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122389) EmThor válasza AMD Power (#122388) üzenetére


EmThor
addikt

Zseniális! De-de, van hogy elfogy a türelmem, mondom csessze meg, akció! :)

Ja és a Conan Xbox360-ra 299 Ft!!! Ne hagyjátok ki!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#122390) s7evcsenko válasza Seat (#122385) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Mindig ilyen stílusban szoktál kérni? :F
Tessék!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#122391) AMD Power válasza EmThor (#122389) üzenetére


AMD Power
titán

Conan? Linked van?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122392) mike1334


mike1334
veterán

Hát a multis lövölde karrierem egy 15 perc alatt ahogy elkezdődött véget is ért :DDD Nem való ez nekem, ha el is találtam valakit ő max 70-80at sebződött, nekem meg egy lövés és annyi. Kár, hogy nem a szerint válogatja az ellenfeleket, hogy milyen szintű az ember. Ja amúgy Bf1 volt.
Előtte fél óra The Surge ráébresztett, hogy a dark souls szerű játékok se barátaim (ebben nem bénáztam annyira, egyszerűen nem jött be ez az ugrabugra kitérősdi..). Szép lassan leszűkül a lista :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#122393) mike1334 válasza EmThor (#122389) üzenetére


mike1334
veterán

A Conan sztem nem BC-s, de lehet rosszul láttam.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#122394) adalbert1 válasza pzstm (#122380) üzenetére


adalbert1
veterán

Ááá, egyre inkább csábító lett a One X, kár, hogy egyelőre 165k-t úgy adnék ki érte, mintha a fogamat húznák, remélem jövő ilyenkor már olcsóbb lesz, addig meg kihúzom a nem enhanced címekkel, meg a PS4/Nintendo játékokkal. :))
Ha már szó volt róla, az egyik linken azt írják, hogy a Fallout 3 is az enhanced címek közé tartozik, és magasabb felbontáson fut, azt lehet tudni, hogy mekkorán? Illetve arról esetleg van hír, hogy a New Vegas is bekerüljön ezek a címek közé (azzal még nem játszottam)?

Ez itt kicsit off, de van aki 4k monitoron játszik One X-szel? Milyet érdemes nézni? Gondolom itt nincs értelme a freesync és gsync feature-öknek, a konzolos játékok sehogy sem fognak 60 fps-nél gyorsabban futni.

(#122395) Tiboy86


Tiboy86
tag

A microsoft.de-ről rendelt XBOX ONE garanciáztatása hogy működik? Kell hozzá a számla, vagy elég a gépet beregisztrálni? 2 év jár rá, igaz?

ollie: de kell hozzá? vagy elég regiszrálni?

[ Szerkesztve ]

(#122396) ollie válasza Tiboy86 (#122395) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Számla nem volt a dobozban, de ugye az emailt ki lehet nyomtatni, ha kellene.

***

(#122397) bajtokarpi válasza EmThor (#122389) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Ejj de kár, hogy ez nem kompatibilis One S-el.

battletag: bossi#2666

(#122398) AMD Power válasza mike1334 (#122392) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem meg gyakorolj. Egy par nap alatt nem lesz profi controller kezelo! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122399) oriic válasza Tiboy86 (#122395) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell számla, elég regisztrálni csak. Számla maximum akkor kell, ha a reg után nem két év garid van, hanem kevesebb. Ekkor supportot kell felkeresni a számlával és ők megadják a 2 év garit. Ha neked alapból megvan a két év, akkor nem kell számla többé.

Live-Die-Respawn

(#122400) zotyi8


zotyi8
tag

Üdv!

Megjött életem első konzolja. Úgy döntöttem nem újítok a pc-n és érkezet egy one x.

Kipróbáltam az AC Originalt és a Forza Sport 7.-t. Nyugtassatok meg, hogy idővel megszokom a kontrolert :F

Valaki használ hozzá esetleg microsoft sidewinder kormányt? Nem tudtam párosítani. Van jelentősége, hogy az USB csatit előre vagy hátra dugom be?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.