Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122201) ruszi_tomi válasza ruszi_tomi (#122196) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Egyébként 269 juró 1 terrás One S-ért 2 játékkal (Assasin Origin+Rainbow Six) jó vétel, érdemes érte szenvedni? :U

Oneplus 8T 8/256

(#122202) HKorn


HKorn
addikt

Pénteken rendelt S ma meg is jött Amazontól Trans O Flex hozta, minden rendben ment.

Kell valakinek egy AC Origins letöltőkód 10k Huf-ért?

Run&Ride

(#122203) ollie válasza Seat (#122198) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És miből gondolod, hogy adapterrel működne?

***

(#122204) Seat válasza ollie (#122203) üzenetére


Seat
tag

Ezt hogy érted? A kinect adapter arra jó, hogy a NEM FAT Xboxokhoz is csatlakoztatni lehessen a kinectet (One s; One X), mert ezeken már csak usb csatik vannak, a dedikált kinect port eltűnt. A kinect pedig képes felismerni az arcodat, és kvázi passcode nélkül beléptet az accountodba.

[ Szerkesztve ]

(#122205) gduck válasza Seat (#122204) üzenetére


gduck
addikt

Kinect 8-10e (használt)
Átalakító 16e

VICC!

(#122206) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok!
egy kis segítségre lenne szükségünk, kicsit értetlenkedünk :DDD :B
home-olni szeretnék egy haverral. beléptem az én konzolomon az ő nickjébe, beállítottam a home xboxot. visszaléptem enyémbe. az ő gépén is ugyan így be kell lépni az én fiókomba?
egyébként én is beújítottam 8.-án egy One X-et :)

köszi szépen előre is! :R

(#122207) StLui válasza kisengi1 (#122197) üzenetére


StLui
veterán

Én egy éve vettem ilyet, azóta használom

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122208) oriic válasza dobobazsy (#122206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"az ő gépén is ugyan így be kell lépni az én fiókomba?"

Csak ha az ő gépén ő is akar játszani a te játékaiddal.

Live-Die-Respawn

(#122209) zzola válasza kisengi1 (#122197) üzenetére


zzola
félisten

(#122210) dobobazsy


dobobazsy
őstag

akkor sem megy. nem értem..

az én konzolom most az ő profilján otthoni konzol. az övé meg az enyémen. (wtf?)
én látom szerintem az ő játékait, bár az egyik ingyenes amúgy is, csak mostt megjelent a "ready to install" menübe.
elvileg haverom nem lát semmit az én játékaimból. akkor most mi van?

(#122211) MasterMark válasza dobobazsy (#122210) üzenetére


MasterMark
titán

az én konzolom most az ő profilján otthoni konzol. az övé meg az enyémen. (wtf?)

Ez a lényege a home-olásnak...

Switch Tax

(#122212) AMD Power válasza zzola (#122209) üzenetére


AMD Power
titán

Nalunk a Energizer tolto + 2db AA 2100mAh 3499Ft.

Ma vagy 4-5 BioShock Infinite toltam. Baromi jo kis game. A kezelese is egyre jobban megy. Jah es rajottem a celzott lovesre is. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122213) zzola válasza AMD Power (#122212) üzenetére


zzola
félisten

(#122214) dobobazsy válasza MasterMark (#122211) üzenetére


dobobazsy
őstag

lényegében "ami az enyém az övé, és fordítva".
oké. lehet csak nekem volt elsőre fura ez.
mostmár elvileg tudja tölteni a játékaim, csak kellett lehet pár perc, hogy müködjön a dolog.

köszönöm a gyors segítséget! :R

(#122215) IntelKiller7 válasza ruszi_tomi (#122196) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Van rajta elég zsé? Alkalmas egyáltalán Eurós fizetésre? :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122216) l.skywalker válasza dobobazsy (#122214) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezentúl a te konzolod csak fizikailag a tiéd. Szoftver szintjén az övé. Ergo Xbox app-ban nem tudod "ébreszteni" a konzolt és ha PC-ről vagy App-ból akarsz játékot indítani vagy telepíteni azt az ő gépen fogja csinálni. Ill. tudtommal Home-olás esetén nem tudsz csak a partnered játékaival offline játszani

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122217) ruszi_tomi válasza IntelKiller7 (#122215) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Igen,és igen, közben megoldódott, a vásárlási limitemet kellett meg emelnem....

Oneplus 8T 8/256

(#122218) r.levente75 válasza NyMRooD (#122199) üzenetére


r.levente75
addikt

Jó majdnem annyit bír mint a ladda. 5éve használom őket.

(#122219) smokiii1 válasza l.skywalker (#122096) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Ezek tényleg drágák. Inkább gyakorolgatok még a kontrollerrel. Egyébként multiplayerben am se használnám mert -egyelőre legalábbis- nem akarok live-ra előfizetni. Inkább olyan játékokkal játszanék amik PC-re vagy nem jelentek meg, legyen szó akár régebbi 360-as exkluzívokról, akár olyanokról amik már az új generációban jöttek és már nem tudtam velük játszani a gyatra PC port miatt.
És ha már ez is eszembe jutott: 360-as címeknél csak simán berakom a lemezt és mehet a játék?

(#122220) IntelKiller7 válasza ruszi_tomi (#122217) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vagy úgy. :) Az egyszer engem is megszivatott. Azóta 500k-n van a napi limit. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122221) pzstm


pzstm
titán

SMOKE GRENADES AND XBOX ONE X SUPPORT: V.1.9.1 PATCH NOTES

Fortnite is now an Xbox One X enhanced game! (egész pontosan a holnapi patchtől ;))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#122222) 3L1T3 válasza pzstm (#122221) üzenetére


3L1T3
addikt

Végre. Egyelőre furább volt a játék PS4 Pro-hoz képest, és bíztam benne, hogy kapni fog a One X valami patchet! :C :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#122223) tng


tng
tag

Sziasztok,
Forza 7-tel one s bundle-t tud valaki jó áron?

(#122224) IntelKiller7 válasza tng (#122223) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Gyárilag nincs ilyen csomag.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122225) Madoc válasza l.skywalker (#122216) üzenetére


Madoc
veterán

Hülyeség, xbox appbol a saját otthoni hálozaton lévő konzolt ébreszted ha tied ha nem. A játékinditás is ugyanez.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#122226) FollowTheORI válasza ruszi_tomi (#122196) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van rajta pénz?
Vásárlási limit?

Külföldi használat nem tiltott rajta?
Volt már használva külföldön? Vagy a bank elővigyázatosságból letiltotta?

Jah, ok... mobilról nem tartottam ott nem láttam. :)
De akkor megoldódott, általában ezek a bajok.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122227) IntelKiller7 válasza FollowTheORI (#122226) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

(#122217)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122228) FollowTheORI válasza zzola (#122209) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Na jó de az aldi az smart töltő... nem drága az a tudásához képest...
Ezek meg fapados töltök. :)

Ettől független énis eneloop vennék, csak okosat abból is. :)

Az meg még drágább. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122229) FollowTheORI válasza NyMRooD (#122199) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah amugy szerintem az aldi átnevezett varta cuccokat árul (elem, akku). Legalábbis nekem az a gyanúm.
Az elemeit régóta használom, olcsó és jó minőség. Gondolom az akkuk is. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122230) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez a vinyó ügy nem telhesen tiszta.

Ráraktam a boxra a külső vinyót, leformatáltam a boxal, kb 3 másodperc volt, kiírta hogy startra kész. Nem kellett kiválasztanom, hogy médiatartalomra vagy játéktárolásra szeretném e formatálni.
Bementem a storage fülbe ott látom a külső vinyót is, viszont a belső vinyónál látom a capture location feliratot. Hol lehet kiválasztani a két vinyó közül az elsődlegességet? Vagy ha rákötöm a külsőt, akkor alalpból arra ment? Csak azért kérdezem mert, leszedtem egy játékot kíváncsiságból és erre tette, úgy hogy előzőleg nem választottam vinyót.

360-on úgy volt, hogy amíg a belsőn volt hely addig oda mentett, ha betelt igénybe vette a külsőt.

[ Szerkesztve ]

(#122231) DaveHutt válasza smokiii1 (#122219) üzenetére


DaveHutt
őstag

Beteszed a lemezt, majd letölti neked a Store-ból a Backwards Compatible verziót, a legfrissebb patch-csel. Jó szórakozást!

(#122232) mike1334


mike1334
veterán

Van valami jó hack & slash játék xbox-ra? Youtubeon keresgélek, de szinte csak ps4 játékokat ajánl...(god of war, nier, nioh, a viking csajos...). Valami hasonlót keresek ezekhez.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#122233) #21946880 válasza mike1334 (#122232) üzenetére


#21946880
törölt tag

Ha a nioh-t hack&slash-nek tartod (nem az), akkor Dark Souls 3 ;) az egy 10/10-es game.

(#122234) mike1334 válasza #21946880 (#122233) üzenetére


mike1334
veterán

A Nioh-t átmenetnek mondták. A DS széria már túl szivatós nekem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#122235) #21946880 válasza mike1334 (#122234) üzenetére


#21946880
törölt tag

Egyébként a game pass-ben benne van a Devil May Cry, nekem az kifejezetten tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#122236) mike1334 válasza #21946880 (#122235) üzenetére


mike1334
veterán

Rálesek, köszi! :)
(Lehet pst kellett volna venni így utólag...de a forza hiányozna :) )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#122237) Game-over


Game-over
aktív tag

Aki rendelt Boxot Amazonról mostanában:

Jött 3 email miután feladták a boxot, hogy kaptam kedvezményt EA Access/3 hónap gold/éves goldra.

Ebből a 3 havi ami jó, 12€ helyett 5,5 lenne, de mikor megvenném azt írja, hogy nem vehetem meg az én országomban (Mo/USA volt amit kipróbáltam).

Valaki próbálta német címmel?

(#122238) IntelKiller7 válasza Game-over (#122237) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Még jó, hogy nem. :D Német címet adj neki. Az évesre mennyi kedvezményt kaptál?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122239) adrian94


adrian94
őstag

Az miert van, hogy amikor be van kapcsolva az xbox, egyszer csak elkezd villogni rohadt gyorsan a bekapcsolo gomb es neha kattog is valami az xboxon belul!? :F amikor abbahagyta a kattogast (de meg ugyan ugy villog a bekapcsolo gomb) akkor finoman "megutogettem" a racsos felet az xboxnak (mert onnan jon a kattogo hang) es elkezd kattogni ismet :( de nem mindig kattog csak neha, viszont egyre surubben kezd el magatol villogni vagy villogni + kattogni :(

(#122240) sugarforce válasza zzola (#122209) üzenetére


sugarforce
őstag

Ddehogy draga. Persze az altalad linkelt toltokhoz kepest dragabb, de nem is egy kategoria.

(#122241) Game-over válasza IntelKiller7 (#122238) üzenetére


Game-over
aktív tag

Csak német címem nem volt, gondoltam hátha más már próbálkozott vele, így nem kell nekem kideríteni, de mindegy, rászánom azt a 2 percet :DDD

3 havinál -6,5€ (12€)
évesnél -10€ (60€)
éves EA Access -10% (25€)

(#122242) IntelKiller7 válasza Game-over (#122241) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ehh. 3 havi éri meg a legjobban.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#122243) FollowTheORI válasza IntelKiller7 (#122242) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, én azt el is használtam. :)

A másik amit vettem, nem ezzel járt de jó áron volt BF alatt az ez:

12 Months Xbox Live Gold + 12 Months EA Access | Xbox One - Download Code

45 font volt, vagyis kb 16 ezer forint... 1 év EA + Gold access... szerintem megérte. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122244) FollowTheORI válasza Game-over (#122237) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A levélben lévő likről mentél oda?
Nekem simán engedte megvenni...

De amúgy valaki itt már írta, ha van útleveled, azzal talán megoldható meg egy kamu német címmel. :)

De tőlem semmi ilyet nem kért, megvettem simán úgyanúgy, mint a konzolt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122245) Game-over válasza FollowTheORI (#122244) üzenetére


Game-over
aktív tag

Igen, onnan, de nekem a vásárlás gomb után ezt dobja egyből: [link] :(
Elvileg van két hetem amíg él a kód, majd kipróbálom valamikor német címmel.

(#122246) FollowTheORI válasza Game-over (#122245) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hmm... érdekes... próbálj meg megadni neki egy német címet akkor és léptesd onnan tovább... vagy a címek között a profilodon adj egyet hozzá, hátha akkor tovább lép... (és persze ki tudod itt is választani).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122247) #21946880 válasza mike1334 (#122236) üzenetére


#21946880
törölt tag

Van PS-em és az exkluzívokon kívül gyűlölöm. Azok miatt viszont tényleg megérte a 80 ezret amennyiért vettem a slim-et. Az még szerencsére halk is.

Mondjuk megvettem az összes fontos exkluzívot rá és sok közülük számomra kifejezetten rossz (nekem pl se a God of War 3 remastered(ps2-n imádtam egy korábbi részét), se a horizon zero dawn(ez a játék volt az, ami miatt beruháztam a slim verzióra (pár éve már volt sima fat ps4-em), se a bloodborne (alig vártam, hogy kipróbálhassam) nem tetszett), amikért kár volt a pénzt és az időt elpazarolni, de 2 olyan játékkal játszottam PS4-en, amiért minden egyes PS-re költött forint megérte (last of us és beyond two souls (+1-ként az until dawn még ide jöhetne)). Ha egy játék se fog már tetszeni, ami ps-re jelenik meg, akkor is megérte elkölteni azt a ~150 ezret arra a konzolra.

Használtan bagóért adnak PS4-et és ha lemezen veszed a játékokat, akkor szinte 0 pénzből tudsz játszani az exkluzívokkal.

[ Szerkesztve ]

(#122248) FollowTheORI válasza #21946880 (#122247) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Én pont ezért amit csak lehet lemezen veszek meg most... ha nem tetszik, eladom.

Ez óriási előny a digitális meg a PC-s vásárlásokkal szemben. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#122249) RudY válasza adrian94 (#122239) üzenetére


RudY
addikt

Próbálj meg másik elosztót, a túlfeszvédőst az ajánlatok szerint érdemes mellőzni.

[ Szerkesztve ]

(#122250) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Srácok, az normális ha a Boxon belüli store egy csomó játékot nem jelez? Tudtommal megjelent a sima Xboxos Black is BC-ben, de sehol nem találom, összesen 3 sima Xbox játék van fent a storeban. Viszont ha felmegyek a honlapra, ott megtalálható minden. Ha nem a gépen storeból vásárolok mert ott nincs, de megveszem a microsoft honlapjáról a játékot, megjelenik majd a gépen?

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.