Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) iamfabric válasza Edem25 (#10398) üzenetére


iamfabric
csendes tag

Igen azt hiszem valami dlc kijött hozzá,új skilleket tartalmaz.

(#10402) a.sebi


a.sebi
őstag

Szazstok....na megkaptam a ryse sun of romet... Nem nagyon szeretek kampánnyal játszani, de a grafika miatt ugygondoltam kipróbálom, majd eladom...mennyit ér ez a game a hasznalt piacon? Én olyan 8-9 rongyra gondoltam....az megfelelő ár?

(#10403) bulikavagyok válasza a.sebi (#10402) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

8 ezerért már sok hirdetést láttam, alatti még nem. Most is van egy a jatekaim.hu-n 8,5-ért. Én max 6-ért szeretném megvenni a lemezeset, ha majd odáig esik az ára..:))

(#10404) a.sebi válasza bulikavagyok (#10403) üzenetére


a.sebi
őstag

Jol van akkor majd neked odaadom 6ért.... Csak kipörgetem 2 hét kb..

(#10405) bulikavagyok válasza a.sebi (#10404) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, de szerintem 8-ért még el tudod adni 2 hét múlva! :D

[ Szerkesztve ]

(#10406) a.sebi válasza bulikavagyok (#10405) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem baj...hagysz egyszer nyerni forzaban es kvittek vagyunk:)

(#10407) bulikavagyok válasza a.sebi (#10406) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:R Tényleg, Te is nyomtad régen a Forzát... Mostanában elég rosszul megy a kormány miatt. Egyébként nagyon jó, szervezett versenyek vannak az FRH-n, gyere és regisztrálj! ;)

(#10408) a.sebi válasza bulikavagyok (#10407) üzenetére


a.sebi
őstag

Inkább arrol adj nekem majd tájékoztatást, hogy van e olyan opció hogy beállítsam, h multiba ne tudjanak kilökni a parasztok.... Mert ezért hagytam abba....

(#10409) bulikavagyok válasza a.sebi (#10408) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ilyen opció nincs sajnos, de pont ezért jó az FRH-s verseny. Ott bünti jár a kilökésért, de a szándékosság amúgy is kizárt. Tényleg faxa versenyek vannak, időmérővel meg minden extrával..:))

[ Szerkesztve ]

(#10410) a.sebi válasza bulikavagyok (#10409) üzenetére


a.sebi
őstag

Ehez én noob vagyok, de lehet kipróbálom...

(#10411) redXIII


redXIII
senior tag

Na igy relevánsan nagyon jó lett ez a topic.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#10412) iamfabric válasza bulikavagyok (#10409) üzenetére


iamfabric
csendes tag

Egy kicsit írnál bővebben ezekről a versenyekről?Hogy lehet ezeken részt venni?
Előre is köszönöm!

(#10413) bulikavagyok válasza iamfabric (#10412) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezen az oldalon tudsz regisztrálni. Heti egy verseny van egyenlőre, minden vasárnap 18:30-tól (időmérő plusz 3 futam), illetve folyamatosan fut egy köridő online verseny is, amin egy héten belül kell egy minél jobb időd futnod az adott pályán, egy adott autóval. Gyere, nagyon jó móka! :)) Eddig kb 10-12-en vagyunk.

(#10414) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#10415) Zjunior válasza oriic (#10414) üzenetére


Zjunior
veterán

Nagyon adja!:)
Mától??

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10416) raziel01 válasza Zjunior (#10415) üzenetére


raziel01
veterán

Nagyon látszik, hogy április 1.

(#10417) oriic válasza raziel01 (#10416) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#10418) Zjunior válasza oriic (#10417) üzenetére


Zjunior
veterán

:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10419) bulikavagyok válasza raziel01 (#10416) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem nem esett le! :DD ...de a bárd kicsit furcsa volt a titán kezében! :))

(#10420) Def26


Def26
félisten

Erről lehet tudni valami újat? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10421) oriic válasza Def26 (#10420) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fake. :) Amúgy semmit.

szerk:

Volt róla korábban hír is valahol hogy csak egy concept volt az egész.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10422) Def26 válasza oriic (#10421) üzenetére


Def26
félisten

? Tényleg fake volt? Pedig ezért vettem volna újra wp telefont. :D Nekem nagyon tetszett a terv.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10423) Def26


Def26
félisten

cboat április 1. :D
" shcoking e newz. I ave t confimision dat esrom is too bik remoed froom da e xbone. Gamez doogridied ta 578p"

A leggonoszabb pedig ez. :D [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10424) vg válasza Def26 (#10423) üzenetére


vg
addikt

Ez komoly?

(#10425) oriic válasza vg (#10424) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

-.-" Az. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10426) Something_


Something_
őstag

Ilyet használt valaki? Vagy bármi infó van róla? Cronusmax

Ezzel végülis lehetne a one játékokhoz egeret és billentyűzetet is használ? (úgy látom elég sok funkciója van e mellett is)

Hopp: https://www.youtube.com/watch?v=IMJ3WRpcqjk

[ Szerkesztve ]

(#10427) Something_ válasza Something_ (#10426) üzenetére


Something_
őstag

Nah berendeltem egyet. Szállítással együtt 75 euró :S
Tudtam volna kínait venni 15e körül, de azért ez nem az a cucc, amiben megbíznék.

(#10428) Madwe válasza Something_ (#10427) üzenetére


Madwe
nagyúr

ezen csak 1 usb bemenet van, hogy támogat egyszerre egeret és billt? amúgy aki ilyet használ bannolnám sok kontrollerest szétrape-eled:)

(#10429) gianni85 válasza Madwe (#10428) üzenetére


gianni85
veterán

nem 100as ez a megoldás sem. Egyébként meg van jó sok állat kontrolleres játékos is, leszednek azok így is-úgy is :DDD

Talán még Cod BO 1-ben voltam a toppon, folyamatosan jöttek a "cheater" üzenetek, mert pisztollyal osztottam a fejeseket :))

[ Szerkesztve ]

(#10430) Something_ válasza Madwe (#10428) üzenetére


Something_
őstag

Nekem pl a billem egy vevőről üzemel, szóval egy USB port kell.

Ez miért lenne csalás?

(#10431) henesa


henesa
aktív tag

Beléptem a klubba most tölti az első updatet utána jöhet le a titanfall remélem nem fogok csalódni :)

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#10432) Madwe válasza Something_ (#10430) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egérrel menni kontrolleresek ellen ;] ? Kb 1000x pontosabb az egér, gyorsabb is... Persze ha tökéletesen működne az átalakító, gondolom kicsit rosszabb mint natívan egeret használni pc-n de így is ég és föld lehet a különbség kontrollerrel szemben.

Amúgy most nézem hogy bill egérhez PCd is kell menjen kb 8 perctől az érdekesség. Gondolom nem kicsi input laget is generál a történet e miatt?

[ Szerkesztve ]

(#10433) Something_ válasza Madwe (#10432) üzenetére


Something_
őstag

Bárki meg tudja venni ezt az adaptert, szóval ezért nem lehet csalásnak minősíteni.

Szerintem nem kell hozzá PC, max a játék beállításáig kellhet. Néztem, Titanfall-ra lesz külön firmware, gondolom ezt lehet most jelenleg PC-n bekonfigurálni. Ha lesz minden játékhoz külön fw, akkor csak fel kell programozni.

Amúgy sokkal kényelmesebb ágyból kontrollerrel nyomni. Plusz ugye messze kellene lennie az asztalnak a TV-től, mert ha beülnék az 55 elé, elég érdekesen menne a játék :D

[ Szerkesztve ]

(#10434) Madwe válasza Something_ (#10433) üzenetére


Madwe
nagyúr

A videó alapján CSAK akkor megy ha a pc-d capture modeban van (7 perctől nézd ne 8tól). S attól még hogy egy ilyen hackes megoldással megoldható az egér bill támogatás, s vehet bárki attól még inbalanced, ergo csalás. Csalásokat, hackeket (speed, aim, falon átlátsz stb) is tudsz venni pénzért neten, azt is bárki megveheti, akkor az se az :D? Azért az mert hivatalosan nem támogatott az egér bill az adott játékban, de te egy 3. eszközzel mégis azzá teszed, ezáltal sokkal nagyobb előnyben részesülsz. Bár a közbeiktatott pc miatt jelentős ilagra gyanakszom uh lehet még annyira se fog menni :)

Nem véletlen nem szoktak crossplatform multikat csinálni, haloban volt talán valamikor, de azt hamar lelőtték? Ps4en a warframe pl crossplatform, de az támogatja az egeret, pont a miatt, mert az sokkal jobb fpshez mint a kontroller. Már ha egymás ellen ereszted őket...

[ Szerkesztve ]

(#10435) Zjunior válasza henesa (#10431) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem fogsz!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10436) iamfabric válasza bulikavagyok (#10413) üzenetére


iamfabric
csendes tag

Köszönöm válaszod!
Rendben mindenképp ki fogom próbálni. :C
Ha gondolod vegyél fel barátnak…
Gamertag:iamfabric

(#10437) iamfabric válasza henesa (#10431) üzenetére


iamfabric
csendes tag

Üdv nálunk!

Szerintem sem lesz csalódás,aztán próbáld ki nyugodtan a többi címet is :K

(#10438) tDr1v3r válasza Something_ (#10433) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Bárki meg tudja venni ezt az adaptert, szóval ezért nem lehet csalásnak minősíteni."

Mint ahogy bárki vehet privát hacket PC-s jáétkoknál. Akkor az nem csalás?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10439) vg válasza Something_ (#10430) üzenetére


vg
addikt

Miért csalás? Azért basszus, mert 63 ember kezében kétkezes rezgő kontroller van, te meg egérrel és billentyűvel nyomod, halálpontos célzással, villámgyors mozgással. Amúgy ezeket a játékosokat már most simán ki lehet szúrni a 80/10 eredményükkel. Furcsa jellemed lehet, ha nem érzed, hogy ez mitől is csalás...

(#10440) bulikavagyok válasza henesa (#10431) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Üdv a klubban! :)) Fel is vettelek. (IamBulika)

iamfabric: Téged is felvettelek :)

[ Szerkesztve ]

(#10441) Madwe válasza vg (#10439) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nincs is jobb annál mikor BF4ben hosszú távon "tökölök" a sniper puskámmal hogy becélozzak valakit aki egy ak-val mindenféle zoom nélkül pikk pakk kiszed... Biztos kontrollerrel nyomja :D

[ Szerkesztve ]

(#10442) iamfabric válasza bulikavagyok (#10440) üzenetére


iamfabric
csendes tag

Nagyszerű :)

(#10443) Def26 válasza Something_ (#10426) üzenetére


Def26
félisten

Hehe, én ezt próbáltam anno xbox 360 -on. Vagyis ennek egy elődjét. Egy nagy kamu, szerintem ne vedd meg. Nem adja vissza az egér érzetet, mert egy kontroller teljesen másként működik, hogy csak egyet említsek az analóg karok gyorsulása a tengelyek mentén.
Nem pontos, magas érzékenységnél ugrál a cél, ha meg alacsonyra rakod akkor nem tudsz fordulni. Aki ezzel megtanul lőni az meg is érdemli az első helyet. :DDD

Én azt mondom mindenkinek, hogy pötyögtessen és nyomogassa a zoom -ot. Simán leszeded az embereket, mert a sok láma miatt egyre nagyobb auto aim van a játékokban. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10444) henesa válasza bulikavagyok (#10440) üzenetére


henesa
aktív tag

Rendben :)

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#10445) godzsy2 válasza Madwe (#10432) üzenetére


godzsy2
senior tag

System Link-be, ahol nincs lagg, kontrollerrel is simán belőném a billentyűzeteseket. Nem akkora előny az.

(#10446) molnarpeter válasza Something_ (#10427) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha megérkezett, dobj légyszi egy privátot a tapasztalataidról, főleg az input lag érdekel. Nem tervezek vásárolni, de nem sok közvetlen tapasztalatot hallottam még róluk.

(#10447) pzstm


pzstm
titán

http://news.xbox.com/2014/04/ent-twitch-record-breaking-numbers

Xbox tulajok ugy fest igencsak aktivan használják a masinát.

Today, Xbox Live members worldwide are spending an average of 5 hours per day exploring apps, playing games, and watching TV on Xbox One.

To put that in perspective, according to Twitch, it took another console a month to achieve what the Twitch app on Xbox One did within its first week :DD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10448) Edem25 válasza Something_ (#10426) üzenetére


Edem25
tag

[link]

Kell mennie a PC-nek!

Egy megjegyzés, szerintem a féregség legalja ilyet használni és ráadásul nem ettől lesz vlki jobb játékos mert kontrollerrel is bármikor kiállok bárki ellen de aki egérrel akar konzolon játszani az vegyen Pc-t!

(nem sértésnek szántam ne vedd magadra!)

ui: Szeretnék olyan billentyűzetet venni ami egyszerre tud a PC-men is és a One-on is mükődni úgy, hogy nem kell mindig ide oda dugdosni az USB-t lehetőleg wifis ha van ilyen?

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#10449) Jojo5 válasza Madwe (#10441) üzenetére


Jojo5
őstag

Bocsánat, hogy belemagyarázok, eddig Read Only voltam, bár XBO-m még nincs, de egy 360-as boldog tulaja vagyok már röpke 3-4 hónapja...

Világ életemben PC-n játszottam, ott pl. Counter Strike-ban igen jó eredményeket értem el és sok-sok magyar HC-val játszottam, de ezt a kontrolleres célzást máig nem tudom megszokni, pedig pörgetem a Far Cry 3-at pl, és érzem, hogy olyan nyomorult noob vagyok, hogy az már nekem fáj.... :W

Valakinek van valami 5lete az optimális beállításokra, gyakorlásra, mert ez siralmasan szarul megy nekem legalábbis, főleg, ha a PC-s magamhoz viszonyítok... :(

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#10450) molnarpeter válasza Jojo5 (#10449) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Érzékenység maximumra, és szenvedj, amíg meg nem szokod. :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.