Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82201) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Tegnap jó volt, haverok kérdik, hogy milyen gearem van? Mondom, hogy 273 ilvl, hogy elég karcsú, de gyere megyünk Mythic Atal'Dazar Dungeon-ba. :DDD Többiek ugye jó gearbe, majd lesz valahogy. Hát sikerült, teljesen jó volt, párszor wipe-oltunk, mire kitapasztaltuk az ideális taktikát, trash talán komolyabb volt, mint a bossfight. ;] Kiesett egy 340-es back, ezt már gemelhetem meg encházhatom(van most ilyenre lehetőség)? Úgy se esik jobb most egy ideig.

(#82202) no more válasza [-HERO-] (#82193) üzenetére


no more
addikt

War Mode on és world pvp-zz! A legjobb dolog, ami valaha történt a wow-val! :) Vadászni a bountykat marha nagy élmény! Hiányzott már ilyesmi minigame a játékból. A PVE úgyis megint easy lesz mint mindig... Kifarmolod a geart, ami kell és lehet játszani. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#82203) Arnold2 válasza grizlisandor (#82201) üzenetére


Arnold2
őstag

Mi azt tapasztaltuk az első heti mythic-ek után, hogy legtöbb esetben a trashpack-ok nehezebbek mint maguk a bossok. Összesen egy vagy két olyan boss volt, ahol elhaltunk, míg a trashen azért gyakrabban estünk keltünk (kis részben az over pull miat).
Megylátjuk M+-ban mennyire jelentenek majd több kihívásta bossok.

(#82204) grizlisandor válasza Arnold2 (#82203) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen az ideális kezdő targetet kellett megtalálni, meg a jó cc-t, volt hex, valami hunter trap, meg sap.
Priestess Alun'za az elsőre, Rezan másodikra ment le(mert ügyesen ráhúztam a csontkupacra a boss-t és kicsit sok add lett, de utána a vízben húztuk és easy), Vol'kaal is másodjára ment(egy kupacba kell állni, mert jól sebez a trutyi), Yazma már nehéz volt, mert a pókok szépen el tudják állni az utat...

(#82205) Peetey91 válasza no more (#82202) üzenetére


Peetey91
senior tag

Igen ettől tartok, hogy ezt fogja megölni a repülés. :/ Kíváncsi vagyok kitalálnak-e ez ellen valamit, vagy hagyják leépülni.

(#82206) Csapoati válasza Cathfaern (#82200) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, oda nem is kell 340+, de hidd el, nem is lenne meg szept. 5-ig, ha most állsz neki (kivéve ha veszel sok-sok goldért AH-ból cuccokat :D).

grizlysandor: Nem is csodálom, hogy gondok voltak a trashpackekkel, a te dps-ed kb a harmadát tehette ki egy 325-ös ilvl-űnek. :DDD Amúgy már ebben a resetben is könnyebbek a mythicek a gearnek és a tapasztalatnak köszönhetően.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82207) [-HERO-] válasza no more (#82202) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Sajnos a pvp hidegen hagy abszolut, szoval nekem ez a resze mintha nem is letezne a jateknak :D

Macrokban jartas forumtars akad veletlenul itt?

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#82208) grizlisandor válasza Csapoati (#82206) üzenetére


grizlisandor
addikt

Persze, de most már menő vagyok a mythices backembe a kék/ződ cuccaim mellé. :B
Tegnap abban váltunk el, hogy holnap(ma) is megyünk, hát remélem a végén 340 ilvl-el jövök ki. ;]

(#82209) Csokishurka válasza TBT (#82197) üzenetére


Csokishurka
őstag

Milyet rendeltél? :D
Én majd szeretnék egy God save the Queen-t ;]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82210) Cathfaern válasza [-HERO-] (#82207) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Macrokban jartas forumtars akad veletlenul itt?"
Régebben elég sokat macroztam, mi a kérdés? Bár valószínűleg az lesz a válasz, hogy (már) nem lehet olyat :D

(#82211) no more válasza Peetey91 (#82205) üzenetére


no more
addikt

Te nem vettél net-o-matic itemet még pre-patchben? Azt hiszem ez a neve. 20 mark of honorba kerül és a repülőket dismountolja+lerootolja (egy háló), van vagy 100 yard hatóköre. :D Darkshore-ban azzal szopattuk az allyt. :D Dalaranban pvp vendortól lehet venni.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#82212) ldave válasza no more (#82211) üzenetére


ldave
félisten

Most is megkapod egy War küldiért. Talán egy ellenséges karaktert kell csak megölni hozzá 120-on.

A Slime draws near! Command?

(#82213) TBT válasza Csokishurka (#82209) üzenetére


TBT
addikt

Ezt, 2 példányban, de még se híre se hamva.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#82214) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Hello!

Nem tudom installálni a Battle.net appot. Ez most általános jelenség, vagy csak velem szórakozik a Blizzard?
Itt megakad a dolog.
Töröltem az ideiglenes dolgokat és megpróbáltam még 1x elindítani, de ugyanitt megakadt. Friss WIndows.
:R

[ Szerkesztve ]

(#82215) Maddrive321


Maddrive321
csendes tag

Sziasztok, munkatársam annyit beszélt a wowról hogy múlt hétvégén én is belekezdtem, lvl 20ig elmentem és megtetszett, holnaptól lesz időm játszani pár napot az lenne a kérdésem hogy kezdőként érdemes e megvenni a bfa-t vagy ráérek ha elérem a 110es szintet?
És ha lehet kérnék pár hasznos linket hogy jobban megismerjem a játékot, köszi előre is

(#82216) Viktor77 válasza Maddrive321 (#82215) üzenetére


Viktor77
titán

Hasznos linkek Összefoglalóban.
Ráér a BfA, most elég ha előfizetsz, megkapsz minden kieget ingyen Legionig bezárólag.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82217) Arnold2


Arnold2
őstag

Warbringers: Azshara
Mit mondjak, nem lett szimpatikusabb :S

[ Szerkesztve ]

(#82218) Mister_X válasza Arnold2 (#82217) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Remélem jó geart fog dobni ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#82219) whitezo88


whitezo88
nagyúr

WoW PVP in a nutshell :DD [link]

(#82220) #81999360 válasza whitezo88 (#82219) üzenetére


#81999360
törölt tag

Ez nagyon cringe. :(

(#82221) TBT válasza Arnold2 (#82217) üzenetére


TBT
addikt

Nézhető magyarul is:
Warbringers | Azshara | Magyar felirattal

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#82222) Realradical válasza Arnold2 (#82217) üzenetére


Realradical
őstag

Miért, megmentette a népét az enyészettől és még hatalmat is kapott. Jó diplomata

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#82223) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Visszatérő vagyok WoW-ban, és most 90+ szintnél találkoztam a Garrison építgetéssel. Érdemes ezzel foglalkozni, vagy ez már egy letűnt dolog?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#82224) Plata válasza GoTReX (#82223) üzenetére


Plata
félisten

Amíg draenoron mászkálsz vagyis küldizel igen,mert némelyik garrison küldi kell bizonyos zónákhoz úgy emlékszem.És sok xp-t is ad.Meg húzhatod ott szakmát is.

(#82225) Lirion válasza GoTReX (#82223) üzenetére


Lirion
addikt

Csak amennyire a sztori meg a küldik igénylik.

(#82226) qw78er89


qw78er89
aktív tag

Sziasztok!

Általában csak olvasom a topikot, de most kérdezék is.
Sehol nem találtam infót arról, hogy mi a minimum gépigénye a BfA-nak, notebook kategóriában. Gondolok itt arra, hogy minimum grafikai beállítások mellett milyen processzor és vga kell hozzá.

Előre is Köszi

(#82227) echterion válasza qw78er89 (#82226) üzenetére


echterion
nagyúr

Egy 7650m-es gépen 2030m-es procival elmegy HD felbontáson. Bár elég csúnyácska úgy.

**********

(#82228) GoTReX válasza Plata (#82224) üzenetére


GoTReX
őstag

Sziasztok

Köszönöm a válaszokat!:) Akkor csak küldetésekig ,még át nem röppenek a Legion kieg szintjéig. Amúgy szakmám is full nullázódott, és ahogy látom drága lesz ismét felhúzni AH-ból a BlackSmithinget.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#82229) Viktor77 válasza GoTReX (#82228) üzenetére


Viktor77
titán

Külön vannak már a szakmák, kiegenként. Amíg nem vagy 110 ne foglakozz vele, majd felhúzod a BfA BS-t 120-on.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82230) GoTReX válasza Viktor77 (#82229) üzenetére


GoTReX
őstag

Ohh ezt nem is tudtam.Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#82231) Roland861010


Roland861010
addikt

Mind a két nagy szigeten minden területet ki kell maxolni a napi küldetésekhez ?

(#82232) Viktor77 válasza Roland861010 (#82231) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. 3 friendly repu kell csak, a 3 saját területhez. Ha 120 vagy, automatikusan kapod a küldetést. Ha megvan a 3 repu, egyből megvannak a napi q-k.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82233) Roland861010 válasza Viktor77 (#82232) üzenetére


Roland861010
addikt

Valami nem jó
Mind a 3 honored

Sőt kimaxoltam a mythic instas achit is!
Hol kellene kapnom a küldit Horda oldalon?

(#82234) Viktor77 válasza Roland861010 (#82233) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem automatikusan felugrott mikor 120 lettem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82235) #81999360 válasza Roland861010 (#82233) üzenetére


#81999360
törölt tag

Melyik az a 3 amiről beszélsz? :)

(#82236) grizlisandor válasza Roland861010 (#82231) üzenetére


grizlisandor
addikt

Itt a Guides(katt)

Kevés a 3 a freindly repu, kell haladni a War Campaigns-os qt-ekkel is.(én skippeltem őket és azért nem adta be a wqt-t).

(#82237) mrgreen


mrgreen
csendes tag

Megkérdezném az egybegyűlteket akik bétáztak és/vagy most m+ba járnak, hogy mennyire látják élhetőnek főleg m+ra a retri palát? Két kieg után váltok holy-ról dpsre és kézenfekvő volt a pala folytatása de most így i317-on kevésnek érzem hosszú távon. Nyilván lesznek class ballance-ok de főleg utility és mobilitás hiányra gondolok, nincs rendes cc-m és per pillanat elég ócska az aoe dmg. Single targetben tudok hozni 7-8k dpst de trashen megalázóan kevés vagyok egy rendes dps trióban.
Szemezek a lehetőséggel, hogy inkább még most váltok hunter/rogue/mage-re (ebben a sorrendben) hogy hosszú távon élhető legyen a játék. A 140k goldos darkmoon trinket nyilván nincs meg és nem mondom hogy tökéletes vagy elég nagy a gearem ahhoz hogy teljesen megítéljem a helyzetet de ezért is kérdezlek titeket.

(#82238) laceszgamer válasza mrgreen (#82237) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ahogy jön a gear elég erőteljesen erősödnek a classok, volt is erről valami, hogy direkt akarták így, hogy érezhető legyen akár a 315-330 között is hogy van ugrás.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#82239) whitezo88


whitezo88
nagyúr

100as magem van, gondoltam main után felhúzom azt is, mi a legjobb spec levelingre? Legpörgősebb, leghaladósabb.

(#82240) #81999360 válasza mrgreen (#82237) üzenetére


#81999360
törölt tag

Ismét a jó kis FotM... :U

(#82241) malacka87


malacka87
senior tag

Ajj még a teknőc repu kell és megvan a pathfinder. Wanted reset jól jött.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#82242) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

A Rare mobok droplistjét nem lehet megnézni valahol? Amúgy ez mikori újítás? Gondolom ez is ezer éves, csak hát rég volt a Panda :U :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#82243) Mister_X válasza mrgreen (#82237) üzenetére


Mister_X
nagyúr

7-8k DPS 217-en retri palával nem rossz single targeten. Trasht meg eltakarítják a többiek, tankok szokták beletolni a legtöbb AoE sebzést beléjük.

Nekem 327-es survival hunterrel 8.7-10között ingázik a single DPS-em (boss függő), bloodlust + trinket + potion + coordinated assault egyidejű ellövésével és tökéletes rotációval 13K volt a rekord Gorak Tul ellen (M0), multi meg a behúzott trash függvényében alakul. A fegyver csak 330-as, majd még igyekszem több mythic dungeont menni, csak még bepótolok 1-2 sztori küldetést és felhúzom a palám is. Mikor jött (volna) a köcsög alli megmászni a piramist, az egybegyűlteken 64K DPS-t sajtoltam ki ;] Igen, ilyet retri palával nehezen lehet, SV hunternek jó az aoe sebzése.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#82244) Dákesz


Dákesz
tag

Sziasztok
Az azerite trait-ek osszeadodnak ha ket cuccnal is ugyan azt valasztom?

(#82245) BeZol válasza Dákesz (#82244) üzenetére


BeZol
őstag

Igen!

Itt tudod nézni melyik a legjobb. Ez épp a shadow papra vonatkozik, de fent válassz másikat. Persze másnak is itt vannak az eredményei, mi a legjobb.

(#82246) malacka87 válasza Dákesz (#82244) üzenetére


malacka87
senior tag

Én úgy tudom hogy 1-2 igen. Nekem pl a grand crusader proccos csak egyszer lehet fennt. Absorbos az volt 2*5600.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#82247) BeZol válasza Mister_X (#82243) üzenetére


BeZol
őstag

Shadow papozok, és hát nem nagy durrantás a karakter.
339-esként 8-10k között alakul a bossdps mythicen. Itt a többi játékos is ennyit tol a fight végére, de a fight felében jóval nagyobb számokkal pörögnek, mert jobb a burstjük.
Trasheknél többszörösen is probléma van, mert teljesen mind1 milyen talentokkal megyek, 1-2 trashpackra el tudok cd-zni és úgymond szépek a számok, de más classok minden egyes trashpackon szép számokat produkálnak. Ergo per pillanat se trashre, se bossra nem jó a class, mert mindkettőben lever pl. a warrior és a frost mage.

Annyira azért rájöttem (mivel dh mainem volt és kb. sosem rangedeztem), hogy béna nem vagyok, a talentjeim is jók, és a gearem is viszonylag rendben van, mert a fele crit-haste ami a jó secondary stat, viszont 1ik mythic körben egy másik shadow pap volt velem, és mindenhol 10-20%-ot rámvert dps-ben. Trasheknél és bossfighton is. A gear ugyanaz, talent ugyanaz. A fő különbség a fegyóenchant volt (meg lehet máshol is volt neki, nekem sehol sincs, se gemek), mert a quick navigation fegyó enchant 50 haste-et adhat, ami stackelhet 5ször -> 250 haste, és ezt elérve 12secre, ami asszem felmehet 18secig kapsz 600 haste-et úúúúúúúgy, hogy nekem per pillanat összesen van a gearemből 600-700haste :DDD
Na ez átlag 15% dps-t jelent. Egy vacak fegyóencha. Raid előtt enchara váltok, akkor berakom magamnak.
(ezek után nem meglepő, hogy a dotjaim 48szor tickeltek, neki meg 66szor egyik bossnál)

Gondolom más classoknál is sokat jelenthet a fegyó encha, érdemes lehet majd beruházni rá, mert nekem bazi sokat jelent majd. (holy palának is bazi jó ahogy mondták és kb. folyton proccol)

(#82248) mrgreen


mrgreen
csendes tag

@laceszgamer: ezek alapján akkor még bőven van hova fejlődni, így akkor csak magamban nyíghatok a utility és mobilitás hiánya miatt de azt meg én választottam
@Mister_X: single targetben érzem hogy jó tud lenni a class viszont ha arányítva nézem vissza a logot az adott run-ra akkor akkor azt látom hogy egy jobb aoe képességű class hatékonyabb a teljes menetidő alatt mint én és ez az m+nál lesz fontosabb ahol az idővel kell felvenni a versenyt. A másik pedig hogy a mostani 5fősökben érzésre több a trash mint a Legionben volt, egy Motherload!-ban előre látom hogy alig van értelme az ott létemnek annyi a trash.

(#82249) Viktor77 válasza GoTReX (#82242) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem HandyNoteshoz már van kiegészítő, ami kiírja az adott rare dropját ebben a kiegben, eddig volt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82250) Mister_X válasza BeZol (#82247) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valamit egyébként rosszul csinálsz, mert a guild masterem diszkópapként, 338-as ilvl-el, aktív healerként rám ver single target DPS-ben :DDD

@mrgreen: pont Motherlode-on a trash több mint a felét ki lehet kerülni, ahogy Atal'Dazaron is. Tol Dagoron nem tudod, Waycrest Manoron se igazán.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.