Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82501) vvega30


vvega30
senior tag

Szeretném megcsinálni az altommal is a class mountot. Most lett 110 a kari és van egy olyan része a küldetés sorozatnak, hogy csináljak meg 10 wq-t. Most akkor ezzel a karival is ki kell farmolni a reput, hogy feldobja a wq-kat? Mert ugye nem látszik egy sem:(

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#82502) Janusz001 válasza vvega30 (#82501) üzenetére


Janusz001
őstag

Reput biztos nem kell farmolnod, ha már 1db 110 -es nek megvannak a wq -hz szükséges dolgok, legalábbis emlékeim szerint 110 lettem alttal, dalaranban tán még kellett valakivel 1 -et pacsiznom és utána már kaptam is a wq -kat.

(#82503) Plata válasza vvega30 (#82501) üzenetére


Plata
félisten

Ha egy karival a WQ unlockolva van a többi automatikusan megkapja,csak dalaranban beszélni kell Khadgarral azt hiszem.
Nekem törpe huntim volt az első 110-es karim annak idején,megcsinálta a repukat tudott wq-zni,az összes többi karim másik szervereken is automatikusan megkapta a wq küldit és mehetett is.

(#82504) vvega30 válasza Janusz001 (#82502) üzenetére


vvega30
senior tag

Oh. Akkor beszélek akivel csak lehet. Nem sok kedvem lett volna ezzel a karival is reput farmolni.
Köszi mindkettőtöknek.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#82505) Plata válasza vvega30 (#82504) üzenetére


Plata
félisten

Nekem úgy rémlik,hogy ha 110 lett a karaktered haza kell teleportálni Dalaranba és feldobja a küldit,annyi az egész hogy beszélsz a mágus csókával és kész.
Ad egy sípot amivel tudsz hívni taxit és mehetsz wq-zni.
Az a síp irtó mókás,mikor a tenger mélyén hívsz magadnak taxit.
Vajon a tenger alján hogy közlekedik a griff. ;)

(#82506) Csokishurka válasza Mister_X (#82500) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ne haragudj kicsit zavaros nekem amit írtál, de ami minden raid bossfightra van, az valahogy így néz ki:

Vannak a Flaskek, azok egy órára adnak main stat buffot. Ezt raid előtt alatt megiszod hogy ha letelik az effect.

Vannak a potik amiket burst fázisban kell eltolni, pl hunternél Rapid Fire alatt. (nem tudom van e még ilyen)
Ugye boss behúzás előtt 1-2 seccel érdemes eltolni egy potit (ez a pre-poti) mert akkor még a harc közben kijön CD-ből és tudod inni még egyszer.

Remélem erre gondoltál, ha nem akkor bocsi.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82507) Csokishurka válasza Roland861010 (#82495) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nehéz volt belőne a TSM-et?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82508) Csokishurka válasza vvega30 (#82501) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ezzel kapcsolatban egy kérdés. Minden class hall küldit megcsináltam a rugóval. Mi kell még a class mounthoz?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82509) Plata


Plata
félisten

Tudtok valami jó wq addont mondani?
Amivel group-ot is kereshetek wq-hoz?
Sosem volt ilyen addonom,de most hogy már nem lehet partyt keresni wq-hoz kellene egy ilyen addon.
Curse-n találtam egy worldquestlist nevűt,de nem tudom nincs-e jobb.

[ Szerkesztve ]

(#82510) Csapoati válasza Mister_X (#82500) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az utolsóra a válasz igen, ha egy target van csak, akkor az összes sebzést ő kapja.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82511) #81999360 válasza Csokishurka (#82508) üzenetére


#81999360
törölt tag

Broken Shore storyline

(#82512) KraX válasza Plata (#82509) üzenetére


KraX
őstag

world quest list-et hasznalom en is. szerintem a celnak tokeletesen megfelel.

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#82513) miqlas válasza Plata (#82484) üzenetére


miqlas
őstag

... én a milla feletti részbõl mindig tokent vettem :K Május eleje felé bezuhant a gaz-piac, akkor az addig 2-4K/stack-es gazok 7-800 g/stackre estek, le is álltam a dologgal, de addig kb. 9 millát raktam össze :D

42

(#82514) Csokishurka válasza miqlas (#82513) üzenetére


Csokishurka
őstag

Te a farmoláson kívül csinálsz valami mást is a wowban? :DDD :DDD :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82515) Csokishurka válasza #81999360 (#82511) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82516) Cathfaern válasza Csokishurka (#82514) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ennyi pénzt nem farmolással lehet összeszedni :N Tulajdonképpen a farmolás a legrosszabb (szerzett gold / befektetett idő arányt nézve) kereseti lehetőség WoW-ban.

[ Szerkesztve ]

(#82517) miqlas válasza Csokishurka (#82514) üzenetére


miqlas
őstag

... természetesen! Csinálom az allis questline-t (már ami hiányzik belõle), WQ-zek, instázok, még ezt a @#$%# island expeditions-re is megyek, de csak néha! Ja!? ... ahogy Plata említette a pecázást, az nekem is bejön, de csak itt wow-ban (meg régebben DAYZ-ben is) :DDD
Amúgy napi 10-12 stack-et szedek le, van olyan figura errefelé (2-3), aki egész nap rója a köröket!

Cathfaern: BfA óta táblázatban vezetem, mennyi gold jön be naponta farmolából :DDD 08.17-e óta 1,8 M jött össze!

[ Szerkesztve ]

42

(#82518) Mister_X válasza miqlas (#82517) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én másfél óra alatt 55k-t szedtem össze (éljen az Anchor Weed árfolyam), de egyébiránt nyakamon van egy csomó gaz, mert sajnálom AH-ba felrakni az új árszabások miatt.

- Apuka, van nálam 13 stack Winter’s Kiss, mit csináljak?
- Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#82519) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Aki bekapcsolt Warmode-al játszik, milyen sűrűn lát Assasinokat a mapon? Én a Bloodscalpon játszok horda oldalt, de még allival is max akkor találkozok, ha másik szerverrel vagyok egy groupban.

Nem úgy volt, hogy a Warmode több szervert is egybrerak?

Aki Ragnán van, ott milyen wpvp?

(#82520) Jack Oneill válasza Mister_X (#82518) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezt hogy csinaljatok. Hetvegen delelott vegig farmoltam, kb 20 ezer arany jott 1 nap. Nalam olyan oras farmolasbol 10ezer arany max 15 ezer szokott jonni. Es ez nalam soknak szamit. Halaszat, novenyszedes es a kavicsok. Azert orultem, hogy vegre megvehettem eletem elso tokenjet.

[ Szerkesztve ]

(#82521) Csokishurka válasza Lacee1986 (#82519) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát én ragnán vagyok. Ha látok allist nekimegyek, de az a baj hogy alig látok, ha meg rámegyek akkor elszalad vagy beáll mint egy fa, hogy öljem le. (igaz ami igaz majd most állok neki jobban kul'tirasnak)
Bg meg negyed óra míg behív.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82522) Csokishurka válasza Cathfaern (#82516) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen-igen :)
Én is inkább zsugabubuskodok az AH-ban :) Meg lehet találni a "kis kapukat".
Legionban így kerestem kb 500k-t kb 2 hét alatt, hogy napi fél órát AH-ztam. (Igaz akkor még volt frankó mobil applikáció is, jézusom de hiányzik az a progi)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82523) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv,

Olcsóért gametime-ot honnan lehetne venni? Van valami akció most? Köszi. :R

Switch Tax

(#82524) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#82520) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Bar ezzel nekem ilyen tempoban 2 het alatt 210 ezer arany lesz. 1 karival kezdokent az nem rossz.

(#82525) Plata válasza MasterMark (#82523) üzenetére


Plata
félisten

Olcsó game time?
Hát a legolcsóbb ha aranyért veszel,most 183 ezer arany 1 hónap.
Most néztem épp az ah-ban.

(#82526) MasterMark válasza Plata (#82525) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs még aranyam, most kezdeném el. :)

Switch Tax

(#82527) Plata válasza MasterMark (#82526) üzenetére


Plata
félisten

Jah,az más,akkor nem tudom most hol a legolcsóbb.
Instant gamingen olcsó szokott lenni.

(#82528) Csokishurka válasza MasterMark (#82526) üzenetére


Csokishurka
őstag

Tudom ajánlani ezt az oldalt, elég szépen kilistázza az árakat.
(Gametimeot még nem vettem ezekről a helyekről, de pár játékot, win10-et már igen)

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#82529) Hunner válasza Csokishurka (#82528) üzenetére


Hunner
senior tag

cdkeys.com-ról veszem rendszeresen, eddig sose volt gond. Nem egy text-et írnak a kóddal, hanem lekapart kártya fotóját kapod. (nekem hitelesebb)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#82530) Telda válasza Lacee1986 (#82519) üzenetére


Telda
addikt

Én csak az első napokban kapcsoltban be mikor fejlődtem, a plusz xp miatt, de akkor én sem találkoztam hordással. Elvileg igen, több szervert is egyberak. Arathor chaten néha szoktam látni, hogy megy a sírás az állandó horda fölény miatt. Meg hogy 2 raid kempeli őket, 1 a flightpoint-ot 1 a temetőt, hogy még csak éledni se tudj. Azért az ilyen gyorsan elveszi az ember kedvét.

(#82531) Danex válasza Telda (#82530) üzenetére


Danex
addikt

Mythicre készülve sokat kellett most questelnem igy én is inkább kikapcsoltam, a problémám az értelmetlen PVP-vel van, hogy hip-hop a semmiből ott terem 1 raid, utána meg ahogy jöttek úgy tünnek el és jelenik meg a hordás raid, nice phasing...

Amúgy a summonálással kezdhetnének valamit, nevetséges, hogy különböző PVP beállitással nem lehet summonálni.

(#82532) pckownz válasza Danex (#82531) üzenetére


pckownz
senior tag

Egyszeru lenne egy summon icont (buff) rakni a party frame-en a kollega nevehez, es range check alapjan meg is lenne oldva.

(#82533) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Parom gepet szeretnenk lecserelni a letezo legolcsobban, netezesre es world of warcraft-ra. Eleg sok mindennel tisztaban vagyok azert, a kerdes igazabol annyi, hogy mi lenne a leggyengebb laptop konfig(cpu, vga) amin legalabb a texturakat felhuzva 768p-ben elvezheto sebesseggel(stabil 30+ fps) elfutna a wow. Semmi raid, egyszeru jatek, kint a szabadban.

Jelenleg egy x-es asus-a van, gt720m-mel, ami talan szukosen eleg is lenne a bohockodashoz, de az n-es pentium borzasztoan visszafogja azt a gepet. Meg ezer eves is persze.

Legion-ig van meg neki a jatek, 8.0 elott egesz normalisan tudott jatszani, de a patch ota borzaszto. Wow-hoz amugy is cpu kell foleg, az a kavefozo processzor meg aztan semmire nem jo tenyleg.
Hasznalt gepben gondolkodik termeszetesen.

A kerdes tehat, hogy normalisabb procival, es esetleg integralt vga-val mennyivel lenne jobb a helyzet, vagy mi az a cpu-vga paros, amin a fent reszletezett elvarast hozna a gep.
Minden valaszt elore is koszonok! :)

Ui.: Csak laptop johet szoba, ezert is okoz problemat az egesz. 300-ert meg nem vesz gepet csak a wow miatt, mivel semmilyen jatek nem erdekli azt kiveve.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#82534) HoaryFox válasza persil (#82533) üzenetére


HoaryFox
őstag

Mivel nem tudni ársávot, ezért találtam mondjuk egy ilyet

Inkább processzorban legyen erősebb gép, kerülném az U-s energiatakarékos Inteleket. Esetleg ha nem ijedtek meg az AMD-től, akkor valamelyik olcsóbb Ryzen-es gépre gyúrnék rá, pl. ez

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#82535) CactuS válasza HoaryFox (#82534) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt akartam már kérdezni, hogy a sok magos Ryzenekhez hogy viszonyul a wow. Nekem most egy 7700k-m van, viszont nem vagyunk barátok, mióta megvan, így gondolkozom a váltáson. Terheli rendesen a magokat?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#82536) HoaryFox válasza CactuS (#82535) üzenetére


HoaryFox
őstag

Sajnos nincs tapasztalatom Ryzen-nekkel, de többmagos procin is max. 2 szálat teker a WoW, ezért kell a jó magas órajelű proci, azt szereti (Állítólag a HT-s és társait nem nagyon komázza, ezért is szoták mondani, hogy egy bika i3 is bőven megfelelő WoW-hoz)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#82537) powernap


powernap
tag

bfa ban nincs már olyan mint legionban hogy egy adott dropra lehet egy + rollt nyomni?seal of broken fate volt azt hiszem a neve

(#82538) Lajtorja válasza persil (#82533) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Nekem i3 4030U+840M kombóval, 4-esen, 1080p-ben megvan a stabil 60 fps outdoor helyeken laposon. Nem egy mai darab, de kiindulásnak talán jó, főleg ha használtban gondolkoztok.

--- ---

(#82539) Viktor77 válasza persil (#82533) üzenetére


Viktor77
titán

Én innen néznék valamit. Például ezt, felbővítve 8 giga ramra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82540) HoaryFox válasza powernap (#82537) üzenetére


HoaryFox
őstag

Jelenleg nem találkoztam ilyennel, lehet később lesz ilyen.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#82541) Viktor77 válasza powernap (#82537) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82542) persil válasza Lajtorja (#82538) üzenetére


persil
nagyúr

Nagyon jo, koszonom, tampontnak tokeletes, hasonlo kaliberu valaszt kerestem :))
llwynog-nak is koszonom a gyors valaszat, de Lajtorja jobban megragadta a kerdes lenyeget :)

Viktor77: koszi, meg is nezem!

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#82543) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hm. Rare küldi, berakok 2 követőt, 100%. Berakok egy Pandarent 3.nak és 25%ra esik ez mi? :DDD

(#82544) CactuS válasza whitezo88 (#82543) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rasszizmus. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#82545) Plata válasza whitezo88 (#82543) üzenetére


Plata
félisten

Jesszus,tudhatnád hogy ha pandát raksz csapatba az rontja a morált. :(
Panda mit csinál küldizés közben?
Hát neki áll sört főzni amitől hulla részeg lesz az egész banda,részegen küldetés meg hogy sikerüljön? :DDD

(#82546) Cathfaern válasza whitezo88 (#82543) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Stealth-es mission? Azoknál 100%-al csökken, hogy ha nem followert hanem troop-ot raksz be. Picit nehezen látható, de írja :)

(#82547) Balcsix


Balcsix
senior tag

Srácok, melyik 2 proffal tudnék a legtöbb goldot farmolni szintezés közben, aztán majd 120-on?

(#82548) Jack Oneill válasza Balcsix (#82547) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalam a legtobb penz(szerintem masoknal is) mining, fishing, herba altal jon.

(#82549) Balcsix válasza Jack Oneill (#82548) üzenetére


Balcsix
senior tag

Rendben, köszi, akkor felveszem már most őket, hogy addig is gyűljön egy kis pénz, amíg nem vagyok 120...

(#82550) Jack Oneill válasza Balcsix (#82549) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Erdemes a hozza tartozo kuldiket is megcsinalni, amit a trainerek adnak. Ezek altal tudsz adott viragbol,kobol tobbet kinyerni egy szedessel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.