Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65551) Whysperer válasza nonsen5e (#65550) üzenetére


Whysperer
addikt

"azt meg kétlem, hogy meghalt és hirtelen felcsapott volna papnak."

Ezt nagyon tetszik. 8))

Szerintem ,ha meghalok felcsapok űrhajósnak. CV-be beírom,hogy bármekkora G-s terhelést képes vagyok elviselni, a hideget is jól bírom. Oxigénpalack nélkül is jól bírom az űrben szóval aktívan részt tudok venni a Mars klonizálásában. Alvás igény hiányában éberen tudok figelni minden kötelezettségeimre! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#65552) Viktor77 válasza nonsen5e (#65550) üzenetére


Viktor77
titán

Csűrheted-csavarhatod napestig, most nem paladin.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65553) nonsen5e válasza Viktor77 (#65552) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én nem csűrök nem csavarok jobban semmit. ingame szöveget (Dragonblightban van az a csávó az allis erődben, akitől idéztem), és a képességlistából ragadtam ki neveket. Azokat pedig a Blizzard írta, tehát szentírásként kell tisztelni. Mondjuk már az is jópárszor bebizonyosodott, hogy ők sem tudják mi és, hogy van a lore-ban (red shirt guy esete).

Hallgatlak viszont, hogy akkor mégis mi akar lenni Sir Zeliek?

Továbbá minden más pontom él, és ugyanúgy bullshit az egész lore ahogy van, szóval bármit nyugodtan beletehetnének.
Én legalább hozok fel érveket, hogy mit és miért gondolok, nem csak kategorikusan tagadok mindent bármiféle indoklás nélkül.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#65554) Viktor77 válasza nonsen5e (#65553) üzenetére


Viktor77
titán

Paladin volt, aki halálakor elutasította a LK "tanait". Ezáltal megragadt a kettő között (Paladin DK), aki, mivel a hitét nem vesztette el, használhatja a fény erejét.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65555) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok! Hogy erdemes most felhuzni egy profot 0-rol? Meg mindig AHbol megveszem a szukseges alapanyagokat amik a meg narancs/sarga itemekhez kellenek, vagy van mar valami garrisonos, vagy uj modszer amivel olcsobban ki lehet hozni? Papnak szeretnek encha/tailort vagy engit huzni.

(#65556) Dyde válasza Whysperer (#65549) üzenetére


Dyde
aktív tag

Én is kecskeméten tanultam, de nem tudnék ennyit utazni egy nap :)

(#65557) Whysperer válasza Dyde (#65556) üzenetére


Whysperer
addikt

;) tudnék/nem tudnék -->> KELL. 8)

Peetey91: mennyire sürgős? mert Garrisonban felhúzhatod elejétől a végéig.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#65558) lakisoft


lakisoft
veterán

Mi a fene van? Offline-ok a serverek.

(#65559) lakisoft válasza lakisoft (#65558) üzenetére


lakisoft
veterán

Ja ki is volt írva hogy 7:30-tól restart. :Y

update: AH bezárva. WTF?

[ Szerkesztve ]

(#65560) parandroid válasza lakisoft (#65559) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most veszik vissza az ebül szerzett yetikből befolyt goldot. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65561) Whysperer válasza parandroid (#65560) üzenetére


Whysperer
addikt

:C :C :C :C :C :C

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#65562) lakisoft válasza parandroid (#65560) üzenetére


lakisoft
veterán

meg a yetiket is :).

bant ilyenkor szoktak osztogatni? :D

[ Szerkesztve ]

(#65563) Peetey91 válasza Whysperer (#65557) üzenetére


Peetey91
senior tag

Legion-re szeretnem maxolni oket, hatha ott lesz valami ertelmuk a szakmaknak. :D

(#65564) Whysperer válasza Peetey91 (#65563) üzenetére


Whysperer
addikt

Javítson ki valaki,ha tévedek ,de minden Profot 0-700-ig a Garrisonba feltudsz húzni..

pl.:

Bs + mining. Van bánya/meg forge -
Kert van a herbalizmushoz + inscriptionhoz vagy alchemyhez. -

Mind a két karimnak ott húztam fel bent... Legion-ig bőven felhúzol akármennyit karinak.

Bemész a kertbe leszededa virágokat és megtanulsz egy dolgot és +10/1db Craftolás.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#65565) pckownz válasza Whysperer (#65564) üzenetére


pckownz
senior tag

Van barmi haszna jelenleg a profoknak?
/a flask-eket leszamitva/

(#65566) nonsen5e válasza pckownz (#65565) üzenetére


nonsen5e
addikt

Enchantok.
Minimális pénzszerzés.
Achievement.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#65567) Whysperer válasza pckownz (#65565) üzenetére


Whysperer
addikt

Én 1000-1500 ért adogatom el a kék insq staffokat (ingyen van mert indent Garrisonból szedek hozzá. Gondolom nem sokáig 8) de kb semmi. pl a Epic Platet helmet nem is tudtam eladni 200 goldért sem.

igen is kötelezővé tenném ezeket a dolgokat,hog y egy nehezen megszerezhető drága Insq dolog kelljen a nagy dolgokhoz.. --- rendesen encahntolv alegynek a gearjeid gemelve --- és mondjuk a BS tudjon melee fegyver enchantot csinálni --- meg FLASK-ok használata raidekre.

Szóval ,ho gymindenki rendesen érvényesülhessen

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#65568) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Jewelcraftinggal mit lehet a leginkább eladni mostanában?
Most vettem észre, hogy 3500 Taladite Crystal-on ülök. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#65569) Whysperer válasza nonsen5e (#65568) üzenetére


Whysperer
addikt

;)

Oh hjee 2,5 hét szabi.. Szét játszom az agyamat!! 8)) Resto shamanomnak már honorból mindene megvan szóval már megyek is direct AB-ra .. kell a Zöld transmoghoz a AB tabard 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#65570) Retro11


Retro11
senior tag

Egy hete várom, hogy eltávolítsák az authenticatort az accountomról, se válasz, se változás. Persze a gametime megy a levesbe, ekkora cégnél ezt eljátszani.. Valaki kért már innen a fórumozók közül authenticator eltávolítást?

(#65571) Cathfaern válasza Retro11 (#65570) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Többször is, nagyon maximum fél nap volt mire leszedték, de inkább pár óra. Biztos jó kategóriában küldted be (attól függ a ticket prioritása), és jól megadtál mindent?

(#65572) Retro11 válasza Cathfaern (#65571) üzenetére


Retro11
senior tag

Nekem sem az első, tudok angolul, beszéltem velük korábban telefonon is, amikor folyamatosan lopták az accountomat. Egyszerűen semmi reakció egyelőre, most írtam meg a 4. kérelmet. Kezd frusztrálóvá válni a szituáció.

(#65573) lakisoft válasza Retro11 (#65572) üzenetére


lakisoft
veterán

Én simán megkérném őket hogy adjanak plusz gametime-ot cserébe. :R

(#65574) Viktor77 válasza Retro11 (#65570) üzenetére


Viktor77
titán

Egyszer kértem, mert az enyém elveszett (még fizikai volt), egyből megcsinálták, napon belül.
Azóta meg kétszer vetettem le telefonos app authenticatort, ahhoz meg ugye ők nem kellenek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65575) Xantor válasza Retro11 (#65572) üzenetére


Xantor
tag

Nem kötekedésképp, de hogyan tudják lopni az acc-okat, illetve hogyan lehet észrevenni azon kívül, hogy pl. nem tudsz belépni?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#65576) Retro11 válasza Viktor77 (#65574) üzenetére


Retro11
senior tag

Igen, ezt próbáld megcsinálni elromlott telefonnal, sms protection nélkül. GL.

(#65575) Xantor: Ennek kb. 4 éve, akkor sorozatosan feltörték az enyémet. Simán nem tudtam belépni, az armoryban meg voltak achievementek, amik azalatt az idő alatt lettek elérve, mialatt nem tudtam belépni stb. Telefonálgatások után lett authenticator, azóta nincs ilyen gond. Most viszont kuka lett a telefon, meg a gép is egy nap különbséggel, így aztán az elmentett recovery kód is oda lett, az összes képpel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#65577) Zedz válasza Retro11 (#65576) üzenetére


Zedz
addikt

flickr-en elég komoly képek vannak fent. :))

(#65578) Retro11 válasza Zedz (#65577) üzenetére


Retro11
senior tag

Köszönöm! :R

Közben lett megoldás, a live chat és egy mai újság-id kombóról készült fotó segítségével eltávolították az authenticator-t. Majd párszor elnézést kértek a hibáért és kaptam plusz játékidőt. Azt gondolom, hogy így rendben vagyunk. Rendkívül segítőkész ügyfelest fogtam ki. :K

[ Szerkesztve ]

(#65579) parandroid válasza Retro11 (#65578) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na most képzeld el, ha ezt még tetézted volna nem valós névre regisztrált, vagy vett accounttal. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65580) echterion válasza Retro11 (#65570) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem szinte egyből lecserélték, mikor vettem egyet zakcijósan 576-ból, aztán kiderült, hogy nem jó, a GM se tudta működésre bírni (aktiválódott, aztán ben volt jó a kijövő kód). 576-ban kicseréltettem (vittem a laposom és mutattam a srácnak, hogy még a Blizz szerint is szar), és mindenki boldog volt. Az egész csevej a blizz-es arccal 10-15 perc volt összesen. Érthetetlen, ott valami más gond lesz szerintem.

**********

(#65581) Zedz


Zedz
addikt

Hunternek pvp-re milyen petet javallott befognia? :) Illetve milyen talenten lehet most jól űzni a másik frakció írtását? :D

(#65582) malacka87 válasza Retro11 (#65578) üzenetére


malacka87
senior tag

Nekem nemrég volt egy email cím cserélős mutatvány. Megírtam a levelet és kb 10másodperc múlva már kaptam is a dc-t. Igazolás új jelszó és már máisk címen is volt. Kb 2 perc az egész. Microsoftal meg mit kínlódtam és úgy se kaptam vissza a Hotmail accomat... Pedig még a telefonomra is jön a kód meg szem igazolványt is elküldtem nekik de ez kevés mondom akk rohadjatok meg.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#65583) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Elkezdtem egy Gnome Destruction Warlockot, egyelőre csak a questeket csinálgatom, kb 10+ óra alatt jutottam el 18as szintre, és bevallom rettenetesen unom.
Maga a kaszt maxos szinten biztos jobb/izgibb lesz (meg remélem a játék is), de jelenleg kiégek, és marha nehezen veszem rá magam, hogy visszalogoljak, hogy full monoton módon ugyanazzal a 2-3 skillel öljek különböző helyeken 10esével mobokat.
Remélem a Lore is elkezdődik, mert eddig ez is fájó pont, hogy hiába van sok kis quest, meg egy fő, a story kb olyan izgalmas/érdekes mint egy rosszul megvilágított akvárium...

Izgalmasabb lesz később a dolog, vagy vegyem tudomásul, hogy ezzel a 2-3 skilles agyhalállal kell majd hetekig grindelni? :B

(#65584) #81999360 válasza Yiggdrasil (#65583) üzenetére


#81999360
törölt tag

Ha 10 óra alatt jutottál el 18-as szintre, akkor nem is csodálkozom, hogy unod... :DDD
Na jó, nem vagyok gonosz. A Lock szerintem egy olyan class, amire azt mondják az emberek, hogy 2-3 skillt kell használni és már kész is. De ezt megkapják a Mage-k és Paladinok is már TBC óta kb...

Egyértelmű, hogy ennél több kell majd max szinten, ha el is akarsz érni valamit, mindegy, hogy PvE-ről vagy PvP-ről beszélünk. Az már más kérdés, hogy (sajnos) akármit fel lehet húzni 1-100-ra kb akkor is ha csak autoattackot nyomod...

...és ez csak az én véleményem, de marha unalmas akármilyen classt felhúzni...

(#65585) warcat válasza Yiggdrasil (#65583) üzenetére


warcat
veterán

Egyrészt a warlockot túlzottan lecsupaszították a Hunger Games: WoW Ability Pruning - Edition során,másrészt a maradékot level 1-100 között kellett elosztani.
Totál újonc vagy amúgy heirloomok nélkül? Mert a 15-ös szint kb 2 óra, onnantól meg az instákat kell járni.
60-as szintig nem igazán lehet érdemben küldizni,mert belekezdesz egy területbe, majd a negyedénél már túl magas a szinted.
Bár azóta áttervezték,azért még mindig egy 2004-es évben megjelent területeken bóklászol,bár Redridge,Duskwood teljesen vállalható,de anno is igazából az 50+ területek voltak érdekesek.Szerintem hagyd az Óvilágot a fenébe és vergődj el legalább egy Outlandig.

EA: It's in the crate!

(#65586) pckownz


pckownz
senior tag

Anno nagyon rárusholtam a garrison témára, de mellőztem a followereket. Jelenleg van 12 followerem, 5 100-as szinten, 3 belőle 615-640ilvl között. Viszont a küldik nem jönnek fejlődésre, csak 1-2 low lvl van. Bármi esély pótolni?

(#65587) Yiggdrasil válasza #81999360 (#65584) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Akkor felkészülök rá lelkileg, hogy kifog folyni az agyam. :O

@warcat: Igen, abszolút kezdő vagyok, most vettem meg először a játékot, semmim nincs, csak ez a 18as lock. Instázni tudok egyedül is?

(#65588) warcat válasza Yiggdrasil (#65587) üzenetére


warcat
veterán

Van beépített dungeon finder,bejelentkezel,rak melléd 4 másik embert amiből 1 tank egy healer,és mehet a móka,be is rak a helyszínre utazni sem kell, elég könnyűek.
Első alkalommal vannak küldik is, az insta elején adják, ezek 3x annyi xpt adnak,mint a kinti sima küldetések,és a sikeres teljesítésért is jár egy jó adag xp.

EA: It's in the crate!

(#65589) lakisoft válasza Yiggdrasil (#65587) üzenetére


lakisoft
veterán

Melyik szerveren/frakcióban játszol?

(#65590) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

A Legion megjelenésig lesz még valami kontent vagy a jelenlegiekkel kell beérni?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#65591) nonsen5e válasza func93 (#65590) üzenetére


nonsen5e
addikt

Pár héttel a Legion előtt lesz majd a szokásos pre-expansion patch valami world eventtel meg a kasztváltoztatásokkal, de különben semmi.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#65592) func93 válasza nonsen5e (#65591) üzenetére


func93
senior tag

Kicsit sajnálom ezt.. pedig szívesen visszanéztem volna, de úgy látszik akkor csak Legion-kor.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#65593) thomeef válasza func93 (#65592) üzenetére


thomeef
őstag

PVP content mindig van. Azt nem lehet kijátszani vagy megunni :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#65594) lakisoft válasza func93 (#65592) üzenetére


lakisoft
veterán

Úgy érzem ez csak kifogás. Soha nem a tartalommal van a gond hanem a játékosok játékkedvével. Azzal meg nem lehet mit kezdeni :D. Ha nem is a legjobb kieg ez a mostani a raidek egész jóra sikerültek. Azon kívül még old contentben van annyi minden amit lehet csinálgatni hogy 24/24 is kevés lenne hozzá. :). és ez csak PVE vonal.

(#65595) #57919488 válasza lakisoft (#65594) üzenetére


#57919488
törölt tag

Van Selfie, Tanaan, Shipyard, ezek tenyleg sokat dobtak a Content-hez a Raid-eken kivul :DDD
Az sajnos mindent elarul a jelenlegi Contet-rol ha mar a regiebbi old kiegekhez kell viszakanyarodni ha szorakozas kell.
Itt most annyi a valotzas, hogy nem a legutolso Patch utan nem csinalnak semmit legalabb 1 evig hanem WoD kezdete ota mivel egyetlen erdemleges Patch sem jott ki a jatekhoz.
Dio3-ban van Content Patch itt meg csak idohuzas van. Nekem mondjuk mindegy, azert vagyok meg mindig jatekban mert szinte ez az egyetlen egy eletkepes MMO van mar csak a piacon.

(#65596) Arnold2 válasza #57919488 (#65595) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezt most úgy mondod mint ha senki nem játszana Tanan-ban, shipyard-dal (a selfie kamerát hagyjuk). És aki játszik is vele az is utálja..

"..mivel egyetlen érdemleges patch sem jött ki a játékhoz."
Szerinted! Szerintem meg nem!

(#65597) nonsen5e válasza Arnold2 (#65596) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szerinted.

Én a daily questeket is jobban szerettem mint a mostani állapotot (a játékosok 95%-a pedig rühellte, tehát nem volt egy túl jó ötlet).
Szerintem az volt jó.
Az viszont meglátszik, hogy a játékosok mekkora hányada szavazott most a pénztárcájával arra, hogy ez bizony nem jó dolog.

Shipyarddal mit lehet játszani? Naponta 10 másodperc alatt elküldesz két hajót, igazán nagy content.
Én is használom a shipyardot, mert hozza a goldot, meg a legendary questhez is kötelező. Ennek ellenére szeretem? Nem.
Ugyanúgy mint a dailyket is nyomatta a játékosok 90%-a (mert az adta a valor geart), ennek ellenére szerették az emberek ötszázadjára is megcsinálni az "ölj meg 25 farkast" küldetést? Nem.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#65598) #57919488 válasza Arnold2 (#65596) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha Te ennyire elvezed Tanaan-t azzal nincs semmi gond de a jatekosok nagy resze inakbb szenvedesnek veli es csak azert csinalja mert kell. Shipyard meg Garrison v.2., sokat nem dob a szorakzasi faktoron :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65599) Arnold2 válasza nonsen5e (#65597) üzenetére


Arnold2
őstag

És a hónap gamer mártír díját nyerte:


Gertrius

Nyereményed egy újabb kínszenvedő hónap a WoW-ban!!

Tényleg nem értelek titeket. Nagyon régóta itt vagyok a topicban, általában Read only üzemmódban, vagy ha tudok, akkor (több-kevesebb sikerrel) megpróbálok segítő szándékkal fellépni, ha kérdések merülnek fel.
Igyekeztem a negatív hozzászólásokat elengedni, mert legtöbbször egyáltalán nem vinné előrébb a topicot ha belemennék én is. De amit páran az utóbbi időben itt lehoztok...

Magamból kiindulva: nem fizetek olyanért (akár valódi pénzzel, akár virtuális javakkal), amit nem élvezek, vagy már csak muszájból tennék. Mint ahogy arról többször tanúbizonyságot tettem, nekem még most is bejön a WoW. Most egy kicsit kevésbé, mint mikor nagyon ment a szekér, de feltalálom magam. Ha nem így lenne, akkor hagynám a fenébe és inkább olvasnék egy jó könyvet vagy elmennék egy sörre a cimborákkal.

De mit látok itt: "ez így szar, ez úgy szar", "haldoklik a WoW" (isten tudja mióta), "de azért beloggolok (fizetem a havi díjat) MERT NINCS MÁS(!!!)". Illetve, hogy a mindenkori legújabb kiegészítő a valaha megírt legrosszabb kiegészítő.

Ha egy kicsit beletúrnék a WoW topicokba, fogadni mernék 20 goldba hogy találnék Tőled anno olyan hozzászólást, amivel a rengeteg és unalmas daily-ket szidod akkor, amikor azok voltak a menők.
És már csak szigorúan szőrszálhasogatásként, gondolom van valahol erről egy kézzelfogható adat: "(a játékosok 95%-a pedig rühellte, tehát nem volt egy túl jó ötlet)"

"Az viszont meglátszik, hogy a játékosok mekkora hányada szavazott most a pénztárcájával arra, hogy ez bizony nem jó dolog."
Elképzelhetetlenül sem azért mert esetleg a 11 év alatt változtak a játékos szokások és az egyre nagyobb teret hódító MOBA-k valamint az on-line FPS-ek felé mozdultak el az emberek. Amivel így az MMORPG stílus egy szép lassan csökkenő piac lett. Áá, sci-fi. Inkább azért mert a Blizz egyre szarabb kiegészítőket ad ki (benne van az is a pakliban, nem tagadom, de hogy mint FŐ kiváltó ok legyen??)

"Shipyarddal mit lehet játszani? Naponta 10 másodperc alatt elküldesz két hajót"
Legyen mondjuk 50, mert én odafigyelek arra, hogy minél nagyobb siker %-kal menjen el küldetésre, mert frusztrált amikor sorban süllyedtek el a hajóim. Valamint per pillanat az egyetlen HFC loot forrásom.

Megint szőrszálat hasogatok, de itt most, akkor az összes játékos nevében beszélsz?
"ennek ellenére szerették az emberek ötszázadjára is megcsinálni az "ölj meg 25 farkast" küldetést? Nem."
Jómagam ha nem akartam, nem csináltam meg. És igen, akkortájt progress klánban voltam (de nem olyanban, ahol körömtépés jár, ha szerda estig nem vagy valor cap-en) és találtam más forrást valorra.

Elfogadom a véleményed, és természetesen arra költöd időd/pénzed amire Te szeretnéd (az más kérdés, hogy ha olyanra költöd, amit nem szeretsz, majd jössz egy fórumra erről panaszkodni :U ).
De attól még, hogy Neked valami nem tetszik attól az még nem szar (és visszafele a kicsavart ellenkezője rám is érvényes).
Csak a véleménynyilvánítás és a fröcsögés között nagy a különbség, szerintem. És lassan kezdek besokallni, hogy az egyik kedvenc topicomban 0-24-ben azt olvasom, hogy a játék szar, mert pár embernek az nem tetszik.
Holott nem az :)

(#65598) K_mester:
Lásd feljebb. Amúgy Tanaan "kell" részét le lehet tudni, nagyon max 5 nap alatt és akkor már ready to go vagy raidelésre. A repülés része más kérdés. Az sem kötelező és ha meg lehetett élni egy egész kiegészítőt repülés nélkül, akkor ez után is. Ha meg kell a repülés akkor pedig végre kell hajtani azt, amit kérnek érte.

[ Szerkesztve ]

(#65600) nonsen5e válasza Arnold2 (#65599) üzenetére


nonsen5e
addikt

A topik címe nem "WoW fan circlejerk", ezért azt hiszem a kritikának is helye lehet itt.

Ha te is ilyen stílusban adod elő magad, akkor én is.. :U
A hónap elvakult fanboy díját nyerte:

Arnold2

Egyszerűen a WoW-ról szó a topik, és abba beletartoznak a negatív megnyilvánulások is.
Te látszólag a címben szereplő vonalat (ahogy általában a fansite adminok, topikgazdák, stb... szeretik csinálni) szeretnéd továbbvinni, mindenfajta a játékot (innentől Szent WoW) érintő kritikát nélkülözve.

Játszom a játékkal, sosem mondtam azt, hogy az egész egy nagy sz*r, de azokat a részeit amelyek nem tetszenek nem hagyom szó nélkül.
Ha mindenki szó nélkül hagyná a neki nem tetsző részeket, az sem a játékosoknak, sem a Blizzardnak nem tenne jót (ha totálisan, még a mostani állapotoknál is jobban a saját fejük után mennének, nélkülözve mindenfajta visszajelzést, akkor kevesebb előfizetőből, kevesebb pénzük lenne ugye).

Én sosem mondtam, hogy nincs más mmorpg (éppen ellenkezőleg). Játsszok a WoW-val (meg más havidíjas mmo-val is..), mert a raideket élvezem, de jelenleg mást nem. Régen mást is élveztem. A raidek miatt továbbra is belogolgatok, de az a klánomban heti 2, időnként 3 raid, és onnantól kifújt a content.
Az nem megoldás, hogy olyan klánba megyek, ahol heti 15 raid van, mert mennyiségre ugyan több lesz, de ugyanazt az egy helyet látogatnám csak orrvérzésig.
71X-720 ilvl gearben mit tudok csinálni Tanaanban, amitől előrébb lesz a karakterem? Bízom benne, hogy ezen valahogy a Legion artifact rendszere majd valahogy segíteni fog.
A Blizzard feladata a mindenkori max. szinthez értelmes mennyiségű és minőségű, lehetőleg változatos tartalmat generálni, nem nekem keresni az "old content"-ből dolgokat, amikkel egyefene elütöm az időt, amíg nem jön a következő patch.

A daily questekezt elsősorban nem valor forrásért ütötte az ember, hanem mert a valorból kivehető felszereléseket repuk mögé zárták. A hajamra kenhetem a valorpontomat, ha nem repuzok és nincs mire elkölteni.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.