Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65701) pachito válasza k.kristof (#65700) üzenetére


pachito
őstag

Ja tényleg, az fel sem tűnt (Kappa) :DDD Melee Hunter? Érdekes. Dead zone eltörlés meg emlékeim szerint valamikor BC-ben volt, az szerencsére nem ért váratlanul. :)) Piros hunter+öleb kombó miért lett eltávolítva? (Illetve látom, hogy valamilyen formában azért megmaradt, de nem ugyanaz.)

(#65702) Zedz válasza Micsurin (#65697) üzenetére


Zedz
addikt

Csak ha felhúzok egy másik lockot másik szerveren, frakcióban, akkor jó lenne ha meglenne. De azt írták account-wide. :))

(#65703) k.kristof válasza pachito (#65701) üzenetére


k.kristof
őstag

Csak a Cataclysm óta játszok, úgyhogy nem értem, mire gondolsz a piros hunter+öleb kombó alatt.

(#65704) Cathfaern válasza pachito (#65701) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De ugyanaz, csak össze lett vonva a két spell egybe. És csak BM hunternek van (bár ha jól rémlik ez régen is így volt).

Amúgy Dead Zone eltörlésként szerintem te arra emlékszel, hogy régen volt egy zóna, amikor már nem volt melee, de még nem volt ranged. De már nem csak ez van eltörölve, hanem 0 yardról is tudod lőni a mobot, ha pont előtted áll, akkor is. Ezt viszont 100% hogy csak MoP-ra törölték el, mert Firelandsen még sokat szívtam miatta :)

[ Szerkesztve ]

(#65705) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

A handy notes addont nem lehet kinullázni valahogyan?
Hogy újra lássak minden treasuret?
Megy a kétemberes mount boost de mivel felszedtem már mindent én nem látom a treasureoket a térképen.
Van egy profil reset gomb az Interface/addon on belül de természetesen semmit nem csinál.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#65706) pachito válasza Cathfaern (#65704) üzenetére


pachito
őstag

Jaa, így már világos...igen, arra gondoltam :K

(#65707) func93


func93
senior tag

Üdv!

Haverral most vettük meg a legion-t és eltoltuk a lvl boostot. Na már most pvp karik lennének. Hogyan lehet a legegyszerűbben pvp geart szerválni?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#65708) birno válasza [-HERO-] (#65705) üzenetére


birno
addikt

Van benne olyan opcio, hogy mutassa a mar lootolt treasure-t is, csak nalam pl valahogy fel van cserelve a mutassa a megolt rare-k funkcioval, szoval probalgasd, hogy a te verziodban melyik a jo, de az egyikkel tuti mutatnia kellene.

(#65709) Viktor77 válasza func93 (#65707) üzenetére


Viktor77
titán

Ashran. Honorból kivehető a full PvP kék 700(730)-as gear (vagy az elöző szezonos epic, ami nagyjából ugyanaz, pár trinketnél van eltérés az epic javára). Nagyjából 1 nap alatt megvan, és azzal már lehet kezdeni valamit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65710) Zedz válasza func93 (#65707) üzenetére


Zedz
addikt

Ashran +1, illetve csináljátok meg azt a küldit, amiben 4 eventet kell nyerni és 1 boss killt végrehajtani, mert akkor a kapott ládából kaptok egy 710-es itemet.

(#65711) Viktor77 válasza Zedz (#65710) üzenetére


Viktor77
titán

Meg ugye minden bosskill után kék láda jár kék itemmel, illetve minden event után zöld láda honorral, pénzzel, vagy zöld itemmel.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65712) [-HERO-] válasza birno (#65708) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Hmm ezzel az opcioval meg nem futottam ossze, de akkor alaposabban atnezem ezt a menut:)
Koszi a tippet!

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#65713) #32070144 válasza [-HERO-] (#65712) üzenetére


#32070144
törölt tag

(#65714) [-HERO-] válasza #32070144 (#65713) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Akkor itt a bibi, nekem valahogy ez nem így néz ki!
A curse nem ajánlott frissítést szóval elvileg a legfrissebb verzió van.
mi lehet a probléma?

Szerk:
OKÉ megvan bocsi, nyomtam magamnak egy sallert :C :W :DD

[ Szerkesztve ]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#65715) Viktor77 válasza [-HERO-] (#65714) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem sem úgy néz ki, de ha beírod, hogy /handynotes, akkor ott megvannak az opciók, plugins alatt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65716) #32070144 válasza [-HERO-] (#65714) üzenetére


#32070144
törölt tag

Ha jobban megnézed a képet, a plugins melletti "+" jel le van nyitva :D

(#65717) Xorith


Xorith
tag

Roleplay guild van? :)

[ Szerkesztve ]

(#65718) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Valakinek van ötlete, hogy melyik addon lehet ez, vagy hogy tudnám kikapcsolni? Kép
A visszaszámoló sávra gondolok, fogalmam sincs, áthelyezni nem tudom és baromi rossz helyen van. :DD

[ Szerkesztve ]

(#65719) norton2 válasza Peetey91 (#65718) üzenetére


norton2
csendes tag

Ezt a Quartz csinálja. valahol a buffok/debuffok körül keresgélj, valószínűleg a Target résznél.

(#65720) Peetey91 válasza norton2 (#65719) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszönöm, már az őrületbe kergetett. :R

(#65721) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Ha egy quest jutalomtárgyat disenchant-oltam, de szeretném visszacsinálni, az lehetséges valahogy? Kicsit tudom, meredek probléma, de menet közben gondoltam meg magam és egy questchain során szerezhető szettet megtartanék transmog-ra, csak sajna a chest-et széttörtem. :O
Errúl a cuccról van amúgy szó.

**********

(#65722) khmmmm válasza echterion (#65721) üzenetére


khmmmm
tag

Item Restoration néven megy a dolog itt van a [link]. Amit disenchant után kaptál el fogja venni a művelet közben.

(#65723) echterion válasza khmmmm (#65722) üzenetére


echterion
nagyúr

Hú, köszi, ez remek. :C :R
Már azt hittem, buktam a cuccot végleg.

**********

(#65724) DrGonzo22 válasza echterion (#65723) üzenetére


DrGonzo22
őstag

7.0-val az összes, teljesített questért járó item automatikusan hozzá lesz adva az unlockolt transmog itemeidhez - nem csak azok, melyeket választottál, hanem azok is, amiket választhattál volna. Szóval érdemes az összes questet megcsinálni 7.0-ig, hogy mindet kiváltsa addigra az ember; a rewardokat lehet eladni/disenchantolni.

(#65725) echterion válasza DrGonzo22 (#65724) üzenetére


echterion
nagyúr

Unlockolt transmog item? Ezt nem értem. A héten vettem meg a WoD-ot, a Panda "kivesézését" is csak most kezdtem el (korábban megvettem, de aztán nem töltöttem fel gametime-ot). Van erről valami részletes leírás? Esetleg kellene még tudnom valamiről, ami Cata óta merőben más? :B

**********

(#65726) Viktor77 válasza echterion (#65725) üzenetére


Viktor77
titán

Minden, amit valaha megszereztél, illetve megszerezhettél volna (gondolok itt a nem választott quest rewardokra), bekerül egy gyűjteménybe, mint most pl. a Heirloomok. Semmit nem kell félretenni, ha egyszer lootoltad, bármikor felveheted.
Ezért érdemes az összes kieg összes küldetését megcsinálni, hogy minél nagyobb legyen a gyűjtemény, amiből öltözhetsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65727) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Ot nem ismeri valaki?
Ma megfogta az isten labat... :)
De gerince nincs, az is kiderult.
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Elliex/simple

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#65728) echterion válasza Viktor77 (#65726) üzenetére


echterion
nagyúr

De ha a nem megszerezhetők is bele fognak kerülni, akkor minek megcsinálni őket?

(#65727) [-HERO-]: És miből volt az a bizonyos láb?

[ Szerkesztve ]

**********

(#65729) Lirion válasza echterion (#65728) üzenetére


Lirion
addikt

Nem megszerezhető alatt arra gondolj, hogy a küldiért ha jár 3 item, abból 2-t nem tudsz választani, így azok elvesznek. Viszont ezzel az új rendszerrel azok is bekerülnek a transmogolható gyűjteménybe majd.

(#65726) Viktor77
Semmit nem kell félretenni, ha egyszer lootoltad, bármikor felveheted.

Ez nem igaz. Csak a quest rewardok kerülnek automatikusan be a wardrobe-ba, azok az itemek, amiket mobok/bossok dobnak vagy vendrotól vehetőek meg valamilyen fizetőeszközzel csak akkor kerülnek be a wardrobe-ba a 7.0-val, ha a karakternél vannak (táskában/bankban/void storeban) a patch után is. Szóval a nehezen megszerzett tárgyakat nem ajánlatos eldobálni már most...

(#65730) #81999360 válasza [-HERO-] (#65727) üzenetére


#81999360
törölt tag

Mit kell nézni? :DDD

(#65731) fauv


fauv
őstag

Srácok azt szeretném kérdezni, hogy mitől van az, hogy ha wow-ot tört szerveren játszom, akkor a vga-t csak 40-50 %-on hajtja ki a proci , egyéb esetben , eredetin vagy bármilyen más játékban normálisan 99%-on megy a vga.

Ez mitől lehet?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#65732) nonsen5e válasza fauv (#65731) üzenetére


nonsen5e
addikt

Szar, régi patch, bugos, összeakadt telepítés, kevésbé optimalizált wow patch verzió, vírusos, lefogja a gépet egy addon, mittomén.
Mi értelme eredeti mellett törtön játszani? :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#65733) [-HERO-] válasza echterion (#65728) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Hát egy stage 5 ös craftolt shieldet sikerült megvegyen 5 goldért! :D
A többi már történelem.

SSpot: Nézni semmit, csak érdekelt hátha ismeri valaki, hogy át tudjam neki is adni hogy milyen gerinces ismerőse van :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#65734) Lirion válasza nonsen5e (#65732) üzenetére


Lirion
addikt

Nosztalgia, vanilla, bc szerverek.

(#65733) [-HERO-]
Nem értem a problémádat. Nehogy már az idegen játékos legyen a hibás azért, mert te vagy ismerősöd 5 goldért rakott ah-ba egy stage 5-ös shieldet. Ez kissé visszás...

[ Szerkesztve ]

(#65735) nonsen5e válasza [-HERO-] (#65733) üzenetére


nonsen5e
addikt

Hülye lenne bárki nem megvenni. Ez csakis annak a kára, aki nem figyelt amikor beírta az árát.

Én is megvettem volna, aztán tettem is volna vissza a reális árért. Te sem a bolt vezetőségének jeleznéd, ha egy gétéiksz titánnal kiszaladhatnál a boltból 500 forintért fél millió helyett. :P

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#65736) echterion válasza [-HERO-] (#65733) üzenetére


echterion
nagyúr

Elütötted az árat? Részvétem, de ezért nem kellene vele összeakaszkodni, bármit is írni neki. Ha nem törték fel az acc-od és lopta el, akkor nem mondanám gerinctelennek. Ebben az esetben csak saját magad hibáztathatod a figyelmetlenségedért. Drága tanulópénz, de néha előfordul ilyen az életben.

**********

(#65737) warcat válasza [-HERO-] (#65733) üzenetére


warcat
veterán

Erre azt tudom mondani,hogy patch utáni 1-2 hétben(délutáni órákban) ,amikor komoly értéke volt még a felblightnak,berakott valaki egy stage 6 blacksmith fegyót 6990-ért.Én ráwhispeltem,hogy ezt biztos így akarta-e,visszaírt,hogy biztos vagyok benne-e(igen), majd f*ck.
[...]
Rákérdeztem sikerült-e kivennie? igen.A beszélgetés közben vagy után egyszer sem hangzott el,hogy "kösz" semmilyen nyelven :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#65738) Viktor77 válasza Lirion (#65729) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem én is ezt írtam. :) Értelemszerűen 7.0-val lép életbe. Azt nem fogják megoldani, hogy amit vanillában lootoltál, az meglesz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65739) echterion válasza Lirion (#65729) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen, és a többieknek is, így már világos a dolog. :R

**********

(#65740) fauv válasza nonsen5e (#65732) üzenetére


fauv
őstag

" Mi értelme eredeti mellett törtön játszani? :F "

Picit menj fel arénázni és megtudod :D

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#65741) Viktor77 válasza fauv (#65740) üzenetére


Viktor77
titán

Ezzel nem sokat mondtál.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#65742) Xantor


Xantor
tag

Botokat milyen időközönként bannolnak körülbelül? Csak azért érdeklődöm, hogy várjam-e meg vagy menjen a report/videó, stb. egyből. :DDD

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#65743) [-HERO-] válasza warcat (#65737) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Na ez a jó hozzáállás! :R

Egyik frakcióból szerettem volna átvinni cuccot a másikba, eddig nem is volt gond, csak én 1 másodperc alatt nyomtam a buy-ra ő 0,98 sec alatt :)
Eddig oké, de aztán ráírtam elmondtam neki mi a helyzet és innentől kezdve nem volt gerince.
Sajnos az emberek 99%-a ilyen, csak a lóvét meg a goldot látja.
Ajánlottam fel neki goldot is ha vissza adja, erre kiröhögött és inkább 30k ért árulja.
Ha ez fordítva történik meg én is azonnal megvettem volna 5 goldért, DE ha rámírt volna akkor vissza adtam volna neki mert bárki járhat így.
De szerencsére van itt más is aki talán úgy viselkedne ebben a helyzetben mint én.

És igen láma vagyok beismerem, de akkor is bosszantó hogy nem úgy gondolkodnak az emberek ahogy igazából kellene IRL is.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#65744) Cathfaern válasza fauv (#65731) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Régebbi WoW verziók nagyon rosszul használták ki a VGA-t. Szóval ha a tört szerveren MoP előtti verzió van, akkor ez az oka, nem fogsz tudni vele semmit kezdeni.

(#65745) Lirion válasza [-HERO-] (#65743) üzenetére


Lirion
addikt

akkor is bosszantó hogy nem úgy gondolkodnak az emberek ahogy igazából kellene IRL is

Amíg mindenhol ki van írva, hogy pénztártól való távozás után nincs reklamáció, addig ne reklamáljon a boltos se, ha a vevő olcsóbban visz el valamit a rendes áránál. :) Most te is így jártál, fogadd el és lépj tovább, a másik játékost meg ne ócsárold azért, mert élt egy remek lehetőséggel. Örülj neki, hogy ez csak virtuális pénz és nem valódi..

(#65746) warcat válasza Lirion (#65745) üzenetére


warcat
veterán

Jelenleg ha tokenes árat nézünk ,100 forint 1000 gold :) ha reálisabban nézzük,hogy pl eladónak megfelelne a fele is (60k-ért 10€) akkor is 50 forint->1000 gold

EA: It's in the crate!

(#65747) echterion


echterion
nagyúr

Az hogy van, hogy most vagyok 89-es és a Panda első területében lévő quest-eket most fejeztem be? Azt hittem, végig tudom tolni a Pandaren-es lore-t, de ez igy nem fog menni...felgyorsították a fejlődést? Direkt nem toltam dungeont eddig, de most már nem látom sok értelmét így tolni. :(

**********

(#65748) Lirion válasza echterion (#65747) üzenetére


Lirion
addikt

Egyébként is gyors a fejlődés, wod-os zónákat se fogod befejezni lvl 100 előtt, ráadásul itt már a járandó xp-t nem konvertálja át golddá, mint korábban...

(#65749) warcat válasza echterion (#65747) üzenetére


warcat
veterán

Legalább kétszer belenyúltak,az elején olyan 4-4.5 óra kellett egy szintlépéshez Pandarián.
Volt egy nerf még a kiegészítő alatt az altok miatt,majd WoD kapcsán az ilvl squish mellett ugye kivasalták/megnyesegették a szintlépésekhez szükséges xpt.

EA: It's in the crate!

(#65750) birno válasza echterion (#65747) üzenetére


birno
addikt

Ne aggodj, ugyanez lesz draenornal, minimalis dungenozessel 1,5 terureltnyi questig jutottam es csak a fo szalakon haladtam leginkabb, mellek kuldi max ha utba esett, de nem kerestem oket es megvolt a lvl100, de ezen felfogassal neked legalabb nem lesz gond, hogy mindent vegig kell tolni ha tetszik ha nem, amennyiben repulni akarsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.