Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) snoopzkaaa válasza Wolverine (#27283) üzenetére


snoopzkaaa
csendes tag

Köszönöm szépen, válaszaitokat, csemegézk majd belőlük és remélem megtalálom a nekem kellőt, mivel pontos válaszokat kaptam, ezért nem is pontositok a dolgokon, szal meg1x köszöntem.
Minden jót továbbra is
:K

(#27305) szilchi


szilchi
őstag

Kezdő tank gearnek a paladinomnak a következőket gondoltam.Titansteel sisak,cipő meg pajzs,titanium ring meg neck a többit meg a tempered saronite setből pótolnám.Fegyver neg a theater of anguish questből van.Ez ad majd elég deffens-et HC instákhoz?Meg mivel egyik se ad manat,nem fogok gyorsan kifogyni belőle?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27306) Cathfaern válasza szilchi (#27305) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

535 defense (nem def rating) kell hc instákhoz (540 raidekhez). Pala tank egyrészt bejövő healekből kap manát, másrészt ott a Divine Plea is.

(#27307) capafog23 válasza Wolverine (#27300) üzenetére


capafog23
őstag

Valami ilyesmire gondoltam amúgy:
Link

(#27308) Cathfaern válasza capafog23 (#27307) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha ilyesmire gondoltál, akkor miért nem próbálod ki azt az addont, amit ő is használ? Ott írja a videó mellett :) Nice Damage

[ Szerkesztve ]

(#27309) Wolverine válasza Cathfaern (#27306) üzenetére


Wolverine
félisten

Az 540 defense 689 def rating összeszedését jelenti - ezt tegyük hozzá :)

#27307: le is van írva jobb oldalon a videó szövegénél, hogy ezt a Nice Damage nevű, a Curse-ön megtalálható addonnal érte el a készítője :D (a font ismerős, lehet, hogy benne van a SharedMediában is - akkor elvileg az MSBT is tudja; és ha nem látsz ki tőle - ahogy írtad -, akkor állítsd át, hogy kisebb betűméretet használjon, vagy kevesebb adatot írjon ki, esetleg rövidítsen bizonyos dolgokat :) ) szerk: lassú vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27310) Cathfaern válasza Wolverine (#27309) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én nekem a régi SCT nagyon megfelelt, és akárhogy küzdöttem az MSBT-vel, nem tudtam beállítani, hogy pont úgy, pont annyit és pont azokat mutassa mint az SCT. Nekem is az volt vele a bajom, mint capafog23-nak, hogy túl sok mindennel teletolta a képernyőt és igazából azt se tudtam mit kapcsoljak ki. Illetve igazán megoldható a blizz, hogy az ilyen scrolling text addonok nameplate nélkül is tudják a dmg-et a célpontra pozícionálni, szerintem messze jobb úgy, viszont a nameplate zavar :B
Hmm, nincs olyan addon, ami a nameplate kinézetét változtatja? Mert igazából az a bajom vele, hogy túl sok helyet elfoglal...

Szerk:
Megint előbb jár a kezem, mint a ... nos a kezem a google-be írással, szóval meg is válaszolnám a saját kérdésem, van :D

[ Szerkesztve ]

(#27311) Vigneau


Vigneau
félisten

PVP-re DK-ként mennyire jó ötlet a frost presence, unholy "többségű" (21/5/45) talent és a majdan honor pontokra megszerezhető PVP gear?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#27312) capafog23 válasza Wolverine (#27309) üzenetére


capafog23
őstag

Aha, nem tudok olvasni, nagy a hőség nem figyelek.
Megpróbálom kigyomlálni MSBT-t.
Mert ha lecserélem az alap sebzésmutatásra, csak más font-al,
akkor nem fogom látni ha egyes dolgok proccolnak.

Szerk:
Esetleg valami vegyes megoldás, hogy ez a nice damage font addon,
meg keresni mellé valami addon-t ami csak a proccolásokat mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#27313) Wolverine válasza Cathfaern (#27310) üzenetére


Wolverine
félisten

Nameplate-re most már több addon is van - igaz, én egyet sem használok, nekem elég a Contemplate (ez bekapcsolja a nameplate-eket combatban, és kikapcsolja azon kívül) :)

szerk: capafog, esetleg próbáld ki a Ghost Pulse-t - ez tud proccokra is riasztani.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27314) capafog23 válasza Wolverine (#27313) üzenetére


capafog23
őstag

Probléma megoldva.
MSBT marad, lejjebb vettem a betűk nagyságát hit és crit esetén is kb a harmadára,
így már átlátható teljesen az egész.

De ha már ennyire belelendültem van 1 problémám és egy kérdésem.
Kérdés: Hogy lehet recountal kiírni/megnézni mondjuk iron council-nál hogy csak steelbreakerbe ki mennyit lőtt bele? (Heroic i choose you steelbreakerrel szívunk)

Probléma: Altom herb/alchemys és csinálom a northrend alchemy researchöket 3 naponta
és esik belőle endless rage flask, meg másmilyen is. Az a probléma hogy másmilyen az ikonja és nem tudom meginni őket mert ha rányomok akkor azt mondja hogy nem találja az itemet.

(#27315) ricsiv92


ricsiv92
tag

Üdv. mindenkinek!
Szeretném a Ragnaros realm-en lévő human lockomat áttenni a Bloodscalp horda oldalára. Az lenne a kérdésem, hogy ez lehetséges-e, ha igen, akkor hogyan és mennyibe kerül?
Előre is köszi a választ.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#27316) Viktor77 válasza ricsiv92 (#27315) üzenetére


Viktor77
titán

Az Account Manager-ben szerintem mindenre választ kapsz.

capafog23: Elsőre megpróbálnék egy teljes cache ürítést, aztán egy repairt, végül pedig egy újratelepítést.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27317) ricsiv92 válasza Viktor77 (#27316) üzenetére


ricsiv92
tag

Szóval nem lehet? :F

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#27318) szilchi válasza Cathfaern (#27306) üzenetére


szilchi
őstag

Ok,thx.Számolgattam a def ratinget,amit az általam kiszemelt itemek adnak és az jött ki,hogy enchant és gemek nélkül 457 def ratinget adnak a cuccok.Gemekkel meg enchantal olyan 550 körül lesz,ami akkor ezek szerint még kicsit sovány.Vagy?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27319) Viktor77 válasza ricsiv92 (#27317) üzenetére


Viktor77
titán

Miért ne lehetne?

MOD: Ja, most nézem. Human lockot akarsz horda oldalra? Az bajos lenne.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27320) Cathfaern válasza szilchi (#27318) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

HC-ba sovány.

ricsiv92:
Jelenleg nem lehet, idővel lesz alli - horda transzfer, de ennek részleteiről, illetve bevezetési időpontjáról még semmi konkrétumot nem tudni.

(#27321) ricsiv92


ricsiv92
tag

Akkor továbbra is türelemmel várok. :O :(((
THX a választ.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#27322) szilchi válasza Cathfaern (#27320) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor először dps -ként kellene elmennem HC instába,reménykedni,hogy esik tank cucc és reménykedni,hogy nem ninnyázzák el előlem vagy a tank igénylli?Grrrrr..Mondjuk 3.2 után nem is lenne akkora gond mert az új badge rendszernek köszönhetően ismét felélénkül (sokak szerint) a HC instázás.Bár jobban örültem volna,ha össze tudtam volna szedni valami normális alap tank cuccot,amivel mehettem is volna egyből tankolni.Na mindegy,majd azért még körülnézek jobb gear után.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27323) Kharg válasza szilchi (#27322) üzenetére


Kharg
tag

Én is most húzom a dk-m, és tervezgetem már a kezdő tank geart.
Ajánlanám a repu cuccokat(Wyrmrest chest+cipő), meg ofc. a craftedeket, és 78-80as instákból is a simákat.
Összeszedhető a kezdő gear vele.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27324) MCGaiwer válasza szilchi (#27322) üzenetére


MCGaiwer
addikt

simán elmehetsz hcba abban a gearben. anyira nem számít ha bekapsz egy critet, healeljék ki. nagy hülyeség ez a hcba 5xx raidre meg 5xx+5 kell. attól hogy pár skillel a cap alatt vagy még nem fogsz crit sorozatban meghalni. ha kapsz egyet akkor kicsit többet kell healelni de enyi. raiden mondjuk szívás mert ott egy crit akár oneshotolhat is (tehát ide szinte kötelező a cap, de hozzátenném hogy 1 héttel a wtlk megjelenése után kb 520as deffel tankoltam végig egész Naxx25öt), de hcra ez nem érvényes.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#27325) Wolverine válasza szilchi (#27322) üzenetére


Wolverine
félisten

A dolog HP kérdése. Ha megvan a ~25k, akkor a defcap alatt is nyugodtan végigtankolhatsz egy heroicot szvsz. Patchwerkre mondjuk nem mennék így tankolni ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27326) Viktor77


Viktor77
titán

Második patch részlet indul, és már 447 megánál tartunk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27327) SzlobiG válasza Viktor77 (#27326) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah, viszonylag hamar lejött.:U

(#27328) szilchi


szilchi
őstag

Ok,köszönöm az uraknak :R .A Wyrnrestes chestet megnézem,cipőből van Titansteel.Meg igyekszem a legjobb gemeket meg enchantokat beszerezni.Hp meg ha jól tudom necces téma Paladinnál,mivel sok helyen olvastam,hogy Pala tanknak van a legkevesebb HP-ja a tank classok közül.De akkor megpróbálok arra is gyúrni.Még úgyis kell 850K XP,szal lehet csak holnap lesz meg a 80.Addig még tudok alkotni valamit :).

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27329) F-ECT$ válasza Vigneau (#27311) üzenetére


F-ECT$
titán

A presence-eket érdemes próbálgatással belőni (melyik kaszt ellen melyik a nyerő). Függ attól is, hogy van-e healered, és persze azt is vedd számításba, hogy unholy pres-sel nehezebben kiteolnak.

Dive ever, work never.

(#27330) Kharg


Kharg
tag

Ha alt karin jobbklikkelek pitbullra, kihozza a konfig menűt.
Ezt mi okozhatja?

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27331) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Feltettem a legújabb RTM buildet 64-bites, a legújabb 9.7-es ATI drivert. Elindítom a World of Warcraftot megy rendesen a játék de hogyha le akarok váltani az asztalra kékhalált kapok mindig. Az CPU/RAM és a VGA tuningot is kikapcsoltam de akkor is.
Ötlet?

"Csak úgy mondom"

(#27332) Viktor77 válasza Csapi007 (#27331) üzenetére


Viktor77
titán

Valami nem kóser ezzel a 9.7-tel. Ha Dio2-t indítok, akkor is villan párat a képernyő (8.12-vel nem csinálta), meg ha a WoW-ot indítom, akkor is, plusz ha kitabolok, akkor is villan egyet a kép (szintén nem csinálta 8.12-vel). Kékhalál még nem volt, ha lesz, cserélek. Ja, és én XP-t használok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27333) Cathfaern válasza Viktor77 (#27332) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csatlakozom, 9.7, Win7 64bit:
Egy kékhalál, egy random géplefagyás (semmi se reagált semmire), illetve nekem "akad" is a wow. FPS konstans 60 (limitálva, hogy ne pörögjön feleslegesen a vga), viszont néha beröccen 1 másodpercre, miközben fps változatlan. Visszaraktam 9.6-ot, azóta minden rendben.

(#27334) Csapi007 válasza Cathfaern (#27333) üzenetére


Csapi007
veterán

Kösz, megpróbálom, remélem segít.

"Csak úgy mondom"

(#27335) Viktor77 válasza Kharg (#27330) üzenetére


Viktor77
titán

Én egyfajta megoldást tudok. Mindig is együtt használtam a Pitbullt a Clique-el. Na most, ez utóbbiban Ctrl+jobbklikk-re tettem a szokásos player menüt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27336) szilchi


szilchi
őstag

Hmmm....22K HP unbuffed meg 518 defens-et sikerült eddig összeszednem.Van még hely két trinket-nek meg egy gyűrűnek,ahova mehet defenses cucc.Szal már alakul azért :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27337) szilchi válasza szilchi (#27336) üzenetére


szilchi
őstag

Most vettem észre,hogy az alap defens-em nincs még kimaxolva.Ha az is megvan akkor már olyan 525 defense lesz.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27338) Kharg


Kharg
tag

Esik egy jó defes trinket talán normál HoL-ben.
Azt érdemes lehet behúzni szerintem.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27339) Csapi007 válasza Cathfaern (#27333) üzenetére


Csapi007
veterán

9.6-al is ugyanaz. :W
Más játékokkal is. Egyéb ötlet?

"Csak úgy mondom"

(#27340) Wolverine válasza szilchi (#27337) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha használsz Rawrt, akkor tudsz upgrade listát generálni magadnak; és ezt a listát a LootPlan nevű addonba importálva ingame is meg tudod nézni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27341) szilchi válasza Wolverine (#27340) üzenetére


szilchi
őstag

Az lesz,ezt fel is teszem.Voltam HC Nexusba meg timed CoS-ba és simán ment mindkettő,de gondolom a jó healer is közrejátszott.De egyik se panaszkodott,hogy túl gyorsan esne a HP-m.CoS-ba figyelmetlen voltam,mert elszalasztottam egy jó plate gatyát két slottal.Meg a drake se lett az enyém.Majd legközelebb :)

Jelenleg így áll a tankadinom:Sylvestre

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27342) Wolverine válasza szilchi (#27341) üzenetére


Wolverine
félisten

A javaslataim: menj le HC AN-be, Hadronoxból eshet az Essence of Gossamer, ami must-have trinket; és kezdj el az Argent Tournamenttel foglalkozni, remek cuccokat lehet onnan szerezni :) (nem mellesleg ingyen Argent Crusade repu)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27343) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Még mindig nem foglalkozunk a topicban tört szerveres kérdésekkel

[ Módosította: Cathfaern ]

(#27344) szilchi válasza Wolverine (#27342) üzenetére


szilchi
őstag

Az a trinket tényleg jó,csak nehogy úgy járjak,mint egy másik tank akivel voltam instába a sámánommal.Esett ez a trinket és egy mage elhoppolta az orra elől,mondván neki kell ez PvP trinket gyanánt :W .Az Argent tournament meg tényleg jó lesz,mert hajtok az Argent Champion titulusra,ahhoz meg kell Exalted Argent dawn-al meg Argent Crusade-al.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27345) Ribi válasza szilchi (#27344) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát nem kicsit lettem volna ideges.
Mondjuk én 1x láttam esni akkor sem a tankommal.
Viszont ami nagyon kell még az a sapi és vállas enchant, vagyis Sons of Hodir és Argent Crusade. Ezek is must have dolgok.
Argent Crusadenél van egy honored [gatya], ami sokkal jobb mint a mostanid.
De a többi frakciót is érdemes végignézni.
Valamint AH-ban átnézni a kék 78-80-as cuccokat.
Wyrmrest revered

[ Szerkesztve ]

(#27346) FefeeX válasza szilchi (#27328) üzenetére


FefeeX
veterán

Igazából, ha már minden cuccod 80as, meg kell lennie a 25k hp-nak unbuffed, közel defcappel.. De ahogy látom, közben meglett a timed cot - ami timeden ha lement, akkor gyakorlatilag már bármit tankolhatsz - nekem eleinte DK-m is defcap alatt tankolt - azt sem tudtam, mi az - és a néhai frostpres-elfelejtésen kívül sosem volt rá panasz HCban...

Szóval szerintem lazán mehetsz HC-kba, OSbe, naxx offtankolni(peccsverk lehet beszivatna, de a többi annyira nem gáz, és rengeteg def cucc esik - lehet pecsverkik meglenne a defcap is :) ) Wyrmrestes backet érdemes kigyúrni, mert sokat jelenthet adott esetbe, viszont nem osztom a pala a legkevesebb HP-s dolgot... Haver nagyon nehezen tudta a DKval 25k fölé húzni a HPját (mikor frostpresben PVP cuccban már rég 27k volt neki - nem is értettem :D ) - valamint azt szoktam nézni, hogy ratyibb girben gyakorlatilag ugyanolyan HPval mászkálnak a warrik meg a palák, mint én a DKval, unbuffed 31,5k... Maciról ne is beszéljünk, ami meg 48k volt buffolva (vs az enyém ugyanott 39,5k volt)

Jó dolog a tankolás, és HCra is sokkal könnyebben találsz gruppot, eleinte viszont szűrd a hílereket, mert egy csupazöld nem fog megmenteni... :) (tapasztalat -- timed cot, defcap nélkül, druid állította mekkora király, ne nézzük a gearjét, aztán sorban behaltunk 3szor is)

Mikor az AN trinketért jártam, nekem is 10+adszorra esett ki, előtte sosem láttam. Haverokat vittem azóta, defcapesedni, meg tankcucc-fejlesztésre, hát nem kiesett 2 nap egymás után megin? :) Mint ahogy HOSból az axe, mikor nem nekem kell, elsőre esik, nekem 6+ nem.

[ Szerkesztve ]

(#27347) robyroby


robyroby
tag

valaki biztosra meg tudná mondani hogy druid használhat é? 2h axe-t? esetleg tapasztalatból... vagy látott ilyet a gamebe... (tegnap esett UK-ban egy 2h axe in moonkin, cat, bear form +1k AP)

TY :R

(#27348) Kharg


Kharg
tag

Van egy epic BoE shoulder.
A Wapach.
Na az is sokat számíthat, érdemes érte nézelődni ah-ban.
Meg ha van pénzed, a valoros boe bracereket is rengetegen árulják.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27349) FefeeX válasza Kharg (#27348) üzenetére


FefeeX
veterán

Már 500 goldért is, ami szinte ajándék... Mármint a bracert, a shoulder 2k körül szokott menni, inkább egy naxx run, nagy eséllyel esik egy epic vállas... :)

robyroby: [link] --> nem tud. Attól még neked kiírja az addonod, hogy a statok mennyit jelentenének... Nekem is kiírja a class:warrior cuccoknál, hogy mennyi AP-t ad a strength pl... mostanában melyik szerveren tevékenykedsz? Ezek szerint felhúztál egy druidát is? És beninjáztad a 2h axe-t is? :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#27350) robyroby válasza FefeeX (#27349) üzenetére


robyroby
tag

tuttira kenedvágod ezt FefeeX tesó? ;] mert mi a fenének dobja ki azt a lvl70es kék axe-t UK főgenya ami 1k AP-t ad ha cat,bear és moonkin formba vagy:) valamint csak ezekben a formokban adja... (írták valahol h béta wowban druidák rohangáltak axe-ve)

Keress rá Genyo-ra és lásd wow legkeményebb healer-ét :C

-most voltam nyaralgatni-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.