Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27351) Viktor77 válasza robyroby (#27350) üzenetére


Viktor77
titán

Jól tudja. Minden fegyóra ráírja ezeket, de csak te látod, akkor is , ha nem is tudod őket használni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27352) robyroby válasza Viktor77 (#27351) üzenetére


robyroby
tag

lol köszi az infót ;) (mekkora ninja vok:) )

[ Szerkesztve ]

(#27353) Wolverine válasza robyroby (#27350) üzenetére


Wolverine
félisten

A vanilla WoW bétájában tudott a druida axe-et használni, aztán ezt mace-re cserélték, ha jól emlékszem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27354) robyroby válasza Wolverine (#27353) üzenetére


robyroby
tag

pedig nem lenne rossz az a 1k AP lvl70es dudunak :P

(#27355) FefeeX válasza robyroby (#27350) üzenetére


FefeeX
veterán

tuti hogy jelenleg nem tud axe-ot. És azért írja ki hogy akkor, mert druidnak több formja van - és ha fel tudná venni, akkor annyit adna. Másnak nem írja ám rá hogy druid/cat/bear formban annyit ad, csak neked, mert druida vagy, és a statok alapján ennyi járna... Ki van ám ez találva...

Genyo van 17, és mivel nem tudom a realmot, csak hogy druida, még mindig marad kettő... Egyik sem BS-en, felmerül a kérdés, miért hagytad ott BS-t :)

MOD: opsza, az elejét látom már lekéstem, nem lapoztam :) Hát azért vicces lenne egy druid axeszal... Nem illik hozzá, mint hunterhoz sem illik a mace...

[ Szerkesztve ]

(#27356) robyroby válasza FefeeX (#27355) üzenetére


robyroby
tag

lvl 70es dudu nem rohangászik sok Genyo néven ;)
:R

jah és hogy miért hagytam ott:) nem hagytam ott... ezt a dudut még a warri main-el indítottam anno sok jó haver miatt^^ együtt húztuk a karikat...

[ Szerkesztve ]

(#27357) Kharg


Kharg
tag

.lua-t mivel lehet szerkeszteni?

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27358) Cathfaern válasza Kharg (#27357) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jegyzettömb :)
De amúgy: [link]

(#27359) Kharg válasza Cathfaern (#27358) üzenetére


Kharg
tag

Köszi, közben rájöttem, hogy notepad++ ismeri:)

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27360) szilchi


szilchi
őstag

Voltam ma AN HC-ba,nem kis opóka-nyalóka volt :D .Várjuk,hogy a mobok küzdjenek kicsit Hadronox-al,aztán jöttünk volna mi.Erre nem meghalt Hadronox :Y .Ilyent se láttam még....Az Argent Crusade-es gatyát megvettem,tényleg jobbb,bár valamivel kevesebbb HP-t ad.AN-ben azért megéreztem a defcap hiányát.Utolsó boss nyomott belém 19K-s crit-et,elsőre nem tudta a pala healer kihealelni időben és meghaltam.Gondolom defcap-el nem lett volna ennyi a bekapott sebzés.Ja és folyton oom vagyok.Elnyom ok pár skillt,hogy felépítsek aggrot,aztán több mint a fele mana el is ment.Mivel nem vagyok defcap,nem nagyon merem harc közben elnyomni a Divine pleat,mert ha akkor becsúszik egy crit végem is van.Meg valahogy a 3K dps körüli DD-k sokszor túlaggroznak.Ez nooormáááális? :) Ilyenkor szintén nyomnom kell pár skillt,hogy visszavegyem az aggrot..már ha épp van manam.Volt párszor,hogy mana nélkül rohangáltam és nem tudtam senkit magamra terelni.Lehet vinnem kéne több mana potit instába.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27361) Ptech válasza szilchi (#27360) üzenetére


Ptech
őstag

Defcapra gyúrjál rá, annak kell a prioritásnak lennie.
És legyél te a party leader, ha tankolsz, hogy tudd markolni a mobokat - key bindingsban hozzárendelhetsz mondjuk a koponyához meg az X-hez valami nem használt billentyűt, pl az Insert, Del, Home, etc, ez segít a DPSnek hogy a jó targeten legyenek, és ne kelljen a mobok után rohangásznod.
Ha kevés a manád harc közben akkor meg szólj a healernek hogy spammeljen heallel.

(#27362) Cathfaern válasza szilchi (#27360) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Mivel nem vagyok defcap,nem nagyon merem harc közben elnyomni a Divine pleat"
Miért is? Csak az általad kiosztott healek nagysága csökken: "... but the amount healed by your ..."

(#27363) szilchi válasza Cathfaern (#27362) üzenetére


szilchi
őstag

Ok,akkor még finomítok a technikámon.Eddig mindig a dmg-ot osztottam,szal ez (is) új még nekem :).A Divine Plea meg akkor hibás szövegértelmezés volt részemről :B Azt hittem a bekapott heal is csökken.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27364) Viktor77 válasza szilchi (#27363) üzenetére


Viktor77
titán

1. Ugye talent van rá, hogy amíg ütsz, folyamatosan frissül a Plea. Szóval ha mondjuk még 10 mp van belőle és ütsz egyet, akkor visszaugrik 15-re. Ergó sosem jár le.
2. Van rá glyph, hogy amikor rajtad van a Plea 3%-al kisebb damage-t kapsz. Ergó folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27365) szilchi válasza Viktor77 (#27364) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,ki van talentelve.Csak ugye aki nem tud szöveget értelmezni mint én és nem nyomja a Dp-t harc közben az ugye...De akkor ez t is megtanultam és ezután folyamatosan használom.Mondjuk azon is gondolkodtam,hogy leveszem a 4 pontot a Reckoning-ról és inkább átteszem a mana növelő talentre a holy ágra.Mert végülis azt írták pl. wowikin is,hogy pala tanknak nincs sok haszna belőle,max aoe farmolásnál.De bossfightban nem sok vizet zavar.De majd idővel ráérzek a témára.

Meg beszerzem azt a glyph-et is.Mintha néztem is volna AH-ban,de asszem az 50-60 gold-os ára elriasztott.Majd meglesem van e in inscriptor guildben.Biztos olcsóbb lenne nála.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27366) Viktor77 válasza szilchi (#27365) üzenetére


Viktor77
titán

Divine Intellect felesleges, viszont ahogy nézlek, a Spiritual Attunement nincs kirakva.
Minden rád érkező effektív (szóval nem overheal) heal 10%-át megkapod manába.
Ennek, meg a Plea-nak elégnek kell lenni bárhova.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27367) szilchi válasza Viktor77 (#27366) üzenetére


szilchi
őstag

Kössz.Megyek is retalentre.A wowwiki-ről lestem le a buildet,ott nem is írták must have talentnek.Pedig elolvasva tényleg az.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27368) mobal válasza szilchi (#27341) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

armory szerint mondom. ha még nincs a pajzson def. -es encsant akkor azt megéri felrakni, sztem. def. cap megszerzéséig a neckedben is kicserélheted a gemet 16 def. -re + full staminára gemelj ha a többi statod megvan. továbbá vannak ilyen low cost stamos encsantok amit gyk. majdnem mindenre feltudsz rakni (LW -s armor kit).

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#27369) robyroby válasza mobal (#27368) üzenetére


robyroby
tag

érdemes warrival 540fölé menni def. cap ügyben? már csak a csizmám ratyi.. tudnátok ajánlani valami occsót:) thy

FefeeX: ma ne legyek OT? :K

(#27370) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Hú, de tép a downloader. 14 megát sikerült leszednie egy éjszaka alatt.

Where do you want to go today?

(#27371) FefeeX válasza robyroby (#27369) üzenetére


FefeeX
veterán

defcap felett is nő az avoidanced, ha jól tudom, tehát valamennyire érdemes... Cipő titansteel van pl, amit könnyen meg tudsz szerezni...

OT dolgot inkább priviben :)

(#27372) kenwood válasza robyroby (#27369) üzenetére


kenwood
veterán

Technikailag nem,azonban van elonye.
Ha esik egy olyan cucc,amin a tobbi stat sokkal jobb,de a def kisebb,akkor a kicentizett 540-es def miatt akar tobbszaz g is lehet rendbe rakni a dolgokat.
Ennek ellenére en sose mek szandekosan 540 fole (burzsuj vok)

Szilcsi : valasra javaslom a 10 ezer honorbol kiveheto enchantot.
30 stami (durva) ,15 resi,mely beleszamit a defcapbe,mivel igazabol nem 540 def ratinget kell elerned,hanem azt,hogy min. 5.6% legyen a bejovo critek csokkentese es ez lehetseges a def-resi kombinalasaval is.
ugyanezezen logikabol kiindulva,mig nagyon teszkos a trinketed,mehetsz resis pvpsel is.

Parryra/dodgera sose gemelj meg akkor sem,ha a socketbonus (egyedul a meta kivete ) mulik rajta. 4 stami is tobbet er,mint 8 parry.

Talentek : retrin az improved judgements mindenkepp kell,a benediction pedig erosen ajanlott.a holys 5 pont torolheto ,improved hammer of justice szinten folos.spritual attunement kotelezo.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#27373) mobal válasza robyroby (#27369) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

igen. én olyan 545 - 550 közé szoktam belőni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#27374) kenwood válasza kenwood (#27372) üzenetére


kenwood
veterán

talenteknel meg a divinity is hasznos.5% a bejovo healre.elvileg a heart of the crusader mellett is belefer,ha nem,akkor az helyett rakd.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#27375) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nemsokára 3.2?

(#27376) FefeeX válasza Cathfaern (#27375) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerencsére még valószínűleg nem jövő héten lesz, mert ahhoz be kéne jelenteni az aréna season végét... :) Nem várom a DK nerfet, szóval örülök, míg nem jön a patch...

(#27377) whitezo88


whitezo88
nagyúr

PE miért változtatott guildnevet? [link]

(#27378) FefeeX válasza whitezo88 (#27377) üzenetére


FefeeX
veterán

lehet guild nevet változtatni, vagy újat kell csinálni / esetlegesen fizetős?
Bocs, csak erről jutott eszembe...

(#27379) Kharg válasza whitezo88 (#27377) üzenetére


Kharg
tag

Wow-hu fórumon aztmondták, hogy átalakult kicsit.
Nem változtattak, régiben páran még benne vannak..
Ellenben Sleep warrija is sleep lett:)

[ Szerkesztve ]

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27380) Wolverine válasza whitezo88 (#27377) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem változtatás, új guild - de ahogy elnéztem, sem FS-en, sem nálunk nem adtak ki semmilyen infót erről.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27381) kovsol válasza whitezo88 (#27377) üzenetére


kovsol
titán

mert alapító tagot nem akartak kirugni és csináltak újat :) meg jött másik szerverről visza pár ember

May the Force be with you!

(#27382) szilchi


szilchi
őstag

Akkor lehet megint retalentelek :) .Közben esett egy tank kard UK-ben,meg lett egy jobb chest és most már megvan a defcap,pontosabban már 541-nél járok.Meg akkor a gemeket is megnézem.Ma voltam AN HC-ba és 2.-ra esett a trinket Hadronox-ból.Mondjuk nem vittük végig mert valahogy a healer nem volt toppon(volt vagy 4-5 wipe),de a lényeg hogy megvan.Argent crudsade repu-ból megvan exalted,ott majd kiveszem a sisak enchantot.Meg akkor pár WG-t is lenyomok a váll enchantért.Mert nem tom a Sons of Hodir repunak nekiállok e.De majd meglátom.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#27383) Kharg válasza szilchi (#27382) üzenetére


Kharg
tag

Esetleg inscriptiont is húzhatod.
Én pl. azt gondoltam helyénvalónak a dknak.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27384) H.O.D. válasza szilchi (#27382) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Sztem állj neki, a quest chain és utána a dailyk is nagyon jók.

Where do you want to go today?

(#27385) FefeeX válasza H.O.D. (#27384) üzenetére


FefeeX
veterán

Én eddig nem álltam neki egyik karimmal sem (pedig a mainem 5000 acsi körül jár, szóval maximalista vagyok vele) -mivel azt mondták, hogy 2-3 óra minimum csak a felvezető kör... De ha nagyon jók, akkor csinálom én is, csak legyen rá időm valamikor... :)

(#27386) Cathfaern válasza FefeeX (#27385) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Elég sok quest, de igazából végig élvezetes, szóval nem azért 2-3 óra mert elüldenek ölni 100 farkast majd szedni 200 réti füvet, hanem mert elég hosszú sztoris quest chain (és ugyebár mindegyik ad ~13g-t, plusz az esetleges eladható/szétszedhető cuccok. Szóval ha pénzszűkén van az ember, csak jól jön).

(#27387) FefeeX válasza Cathfaern (#27386) üzenetére


FefeeX
veterán

De ugye nincs benn olyan, mint UC visszafoglalása, ahol kb nem lehetett fél óráig abbahagyni a játékot, mert eventes... :)

(#27388) Kharg válasza H.O.D. (#27384) üzenetére


Kharg
tag

Lehet, hogy a hiba az én készülékemben van, de szerintem egy ember második, harmadik karijának nem igazán van energiája kiszedni az exaltedet hodirnál is.
Mainnel honoredig birtam, utána inkább reliceket adtam be és úgy viszonylag hamar megvolt.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#27389) FefeeX válasza Kharg (#27388) üzenetére


FefeeX
veterán

Két karimnak van meg netherwing és shatari skyguard, ogrila exalted repu :) Mondjuk harmadiknak már nem csinálnám meg :) Azért egy idő után elég kínszenvedéses...
Argent tournamentet kb 350 emblémáig bírtam, mondjuk szinte naponta... Meg is utáltam azt is :)

[ Szerkesztve ]

(#27390) F-ECT$ válasza FefeeX (#27387) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs benne ilyen rész.

Dive ever, work never.

(#27391) SzlobiG


SzlobiG
félisten

BS-t nem azzal buffolják, hogy + 1 socketet tud rakni?

(#27392) Wolverine válasza FefeeX (#27387) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd, amikor a mainemmel Storm Peaksbe mentem, akkor ~12 óra alatt végigcsináltam az egész zónát (meglett a questelős achievement is), egyetlen elit megölése maradt ki, mert nem volt elég jó gearem ahhoz, hogy egyedül is meglegyen. Ez így 100 questet jelentett a K3 -> Frosthold -> Temple of Storms -> Dun Niffelem -> Ulduar útvonalon. (mondjuk azóta ritkábban dialyzek arra, még 12k repu hiányzik az exaltedhoz... :DDD) ha a chain megvan, akkor dailyzhetsz - vannak elég viccesek, pl. a "vadássz sárkányra lándzsával", annak 20k hp alatt nekiállni öngyilkosság szvsz -, vagy leadhatod a Relic of Ulduarokat tízesével 250 vagy 350 repuért, vagy ha találsz Everfrost chipet a földön Dun Niffelem környékén, annak darabja 350 repu. Mondjuk volt olyan, amikor egy óra alatt hatot találtam, meg olyan is, amikor 3 napig egyet sem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27393) Viktor77 válasza Wolverine (#27392) üzenetére


Viktor77
titán

Én egy éjjel, 7 óra alatt végeztem Stormmal. Éjfél körül kezdtem, és reggel 7-re meg is voltam. Egy álom volt egyedül questelni, senkitől sem zavartatva.
Amúgy milyen elitet hagytál ki? Csak mert én holy palaként nyomtam végig, ergó a dps-em közelít a nullához, de nem emlékszem semmire ami gondot okozott volna.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27394) FefeeX válasza Viktor77 (#27393) üzenetére


FefeeX
veterán

Holy palaként gyakorlatilag a 200ezres elit ellen is nyersz kivárással, nem? :)
Azért kemény reggel 7ig folyamatosan tolni, 5nél tovább még nem bírtam :)

Wolvi: valami addon van mapster helyett, ami a kis insták térképeit is tartalmazza, és ugyanúgy kis ablakos? Csak mert ebben sajna nincsenek ezek benne, meg 1-2 80as instáé is olyan amilyen... Javították már azóta a cartographert?

(#27395) Viktor77 válasza FefeeX (#27394) üzenetére


Viktor77
titán

De ha jól tudom, akkor Wolvi meg druid, aminek nem igazán jelenthet kihívást semmilyen mob.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27396) Wolverine válasza FefeeX (#27394) üzenetére


Wolverine
félisten

Az insták külön addonnal érhetőek el, a neve InstanceMaps :) (a régi, BC-s Cartographerhez hasonló "mindentegybe" addonok ideje leáldozott, manapság inkább a moduláris felépítés, a külön feladathoz külön addont szemlélet uralkodik) A frissebb Cartographerről nem tudok semmit, lévén nekem nem jött be az a Google Maps-szerű megoldás.

Viktor, a hárpiát hagytam ott Frostholdnál; maciban nem volt meg a dps-em, macskában meg hamar meghaltam... azóta már meghalt, de ehhez kellett egy erőteljes gearerősödés is (az első próbámnál olyan ilvl170 körül lehetett az átlagom).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27397) FefeeX válasza Wolverine (#27396) üzenetére


FefeeX
veterán

De ez olyan, hogy a mapsterben cseréli ki a világtérképet az instance térképre? Csak mert Atlasom van, csak 1. nem szeretem külön nyitogatni, meg keresgetni benne , 2. nem mutatja ki hol van éppen.
Olyan kiegészítő addon nincs, ami (mint a cartographerben volt) a guildtársak hollétét mutatja a térképen?

(#27398) Wolverine válasza FefeeX (#27397) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, az InstanceMaps pontosan ezt tudja.
A guildtársakat a jegyzetkészítő addonhoz, a HandyNoteshoz készített HandyNotes_Guild plugin jelzi ki a térképen :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27399) SzlobiG válasza Wolverine (#27392) üzenetére


SzlobiG
félisten

Minek is oda 20k hp? Nekem a magenak 15K hp-val megcsináltam minden nap ameddig nem lettem exalted és kb 2x haltam a sárkányon szal odafigyelés az egész.:D

(#27400) MCGaiwer válasza Wolverine (#27392) üzenetére


MCGaiwer
addikt

3 karimnál 2,5 óra alatt csináltam meg 0-ról a prequestet és lettem exalted. 2k gold volt a relic ami friendly----> exalted menyiséget adott. nincs az az isten hogy én még1x napiquestet csináljak.

a lándzsás sárkányos quest meg egyszerű, én csak dodgeolni kell a clawt p1ben, p2 meg csak nyomogatod amit kell aztán egyszer meghal. p1ben ugy kell, hogy 2 dodge 1 nagy ütéses rotációt tolsz, és szigorúan egyből a dodge után nyomod a nagy ütést (most nem tom a nevét), így minden clawot dodgeolhatsz.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.