Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101352) Dögöske


Dögöske
újonc

Arra nem találtam választ hogy ez a csütörtökön érkező mop remix maradni fog végleg a játékban, vagy csak ideig, óráig?

(#101353) Healbacsi válasza Dögöske (#101352) üzenetére


Healbacsi
őstag

WoW Remix: Mists of Pandaria will start on May 16th, 2024, at 10 am Pacific Time. This event is being globally launched, which means it will start at the same time (adapted to your timezone) no matter which region you play on.

We currently don't know when WoW Remix: Mists of Pandaria will end, but the calendar on The War Within Alpha (which had the correct start date) mentions the event will end on August 19th, 2024, at 4 pm Pacific Time.

A retail ingame calendarban is ezek a datumok szerepelnek kezdes/indulas.

Gyakorlatilag a prepatchig fog tartani +-

[ Szerkesztve ]

(#101354) Dögöske válasza Healbacsi (#101353) üzenetére


Dögöske
újonc

Köszönöm szépen :R

(#101355) lakisoft válasza Dögöske (#101354) üzenetére


lakisoft
veterán

Az nálunk 2024-05-16 19:00 :R

(#101356) func93 válasza Healbacsi (#101353) üzenetére


func93
senior tag

Végre lesz kedvem altozni :D

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#101357) func93


func93
senior tag

Sziasztok,

elkezdtem csinálni az új kampány küldiket, amik a harbringer-hez kapcsolódnak. Amikor többször is átmentünk a Telogrus Rift területre, az egyik fight közben bele kattintottam egy SW Rift-be és nem tudok visszajutni sehogysem. Valakinek ötlet esetleg? Cancel a küldire, de akkor is csak ennyit ad vissza:

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#101358) BMS válasza func93 (#101357) üzenetére


BMS
őstag

Esetleg ha visszamész Dalaranba ott nincs a mágus előtt egy portal?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101359) func93 válasza BMS (#101358) üzenetére


func93
senior tag

Visszamentem Dalaranba, de az a régi Dalaran. Amikor a quest oda küldött meg a Legion betöltő képernyő fogadott szóval szerintem az az fázisú, de fogalmam sincs oda meg hogy lehetne.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#101360) func93 válasza func93 (#101359) üzenetére


func93
senior tag

Közben sikerült egy rendes mágust találni és van oda dedikált portál. Úgyhogy megvan a Rift is :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#101361) Dögöske válasza lakisoft (#101355) üzenetére


Dögöske
újonc

Én meg már azt hittem hogy reggel 7 :/

(#101362) BMS válasza func93 (#101359) üzenetére


BMS
őstag

Legion Dalaran az Azsuna portal és onnan oda tudsz repülni és a kocsmában kérhetsz dalaran hs-t :) A Crystalsong Forest az a régi.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101363) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

A holnap induló Panda Remixben az alli/horda karik tudnak együtt menni instát/raidet?
És itt újra lesz flex raid?

(#101364) Healbacsi válasza Skyhunter (#101363) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem.
Passz.

(#101365) BoneDragon


BoneDragon
veterán

6 óra és indul a panda móka. Kiváncsi vagyok milyen lesz, bár a challenge rewardokat hiányolom. Igazán visszahozhatták volna. Nekem az a 40 mount amit ki lehet szedni, nem motivál. Úgyse használnám őket soha.

(#101366) BMS válasza BoneDragon (#101365) üzenetére


BMS
őstag

Szerintem is visszatehették volna a régi főnixeket,ha már minden rare droppot meg lehet venni.
Én el leszek vele az biztos. A héten nem tudok N'zoth-ot farmolni mert csak egy karinak van meg a questline a pandariás assaulthoz.
A mechagon meg molten front daily-ket meg hamar letudom.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101367) Healbacsi válasza BoneDragon (#101365) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem lesz semmifele challenge, mivel az is jatszhat vele, aki eleteben nem jatszott meg a jatekkal.

(#101368) Skyhunter válasza Healbacsi (#101367) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Játék se lesz éjfélig, a Timeless Isle betöltőképernyő megfagyott... :C

(#101369) BMS válasza Skyhunter (#101368) üzenetére


BMS
őstag

Nekem megy :D A kis tutorial szerűség nagyon laggolt,rengetegen vannak. Kár,hogy ma alig van időm játszani.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101370) BoneDragon válasza BMS (#101369) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nálam nem lagolt szerencsére. Érdekesnek tűnik, el leszek vele egy darabig. Ez a bronze egész gyorsan jön, mindenből esik.

(#101371) BMS válasza BoneDragon (#101370) üzenetére


BMS
őstag

Én gyűjtök arra a 30 mountra meg talán a játékokat is kiszedem. :) Még jó,hogy az összes rare drop mount már megvan.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101372) BoneDragon válasza BMS (#101371) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most megnéztem infinity bazaart ahol ki lehet venni a cuccokat... hát lesz mit farmolni. Igazi tört szerver feelingje van amúgy. :D

(#101373) BMS válasza BoneDragon (#101372) üzenetére


BMS
őstag

Van 95 napod rá :D Hétvégére le is mondok minden programot(meg a házimunkát is) aztán mehet a grind :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101374) BoneDragon válasza BMS (#101373) üzenetére


BoneDragon
veterán

Már 3k bronze összejött csak questeléssel és 1 dungeonnal, abból már 1 mount meg 1 sett kifér. Elvileg raidért 35k bronze jár és napi szinten resetelődik a raid.

(#101375) ChPessimist válasza BoneDragon (#101374) üzenetére


ChPessimist
csendes tag

Azt nem tudom, de az LFR-ért:

"The first time you complete an LFR wing in a week, you get Lesser Bronze Cache Lesser Bronze Cache which awards 400 Bronze!"

Nekem is olyan 4500 bronze jött össze, elég gyorsan jön. Csináltam egy normal meg HC dungeont, a többi csak quest volt.

(#101376) BMS válasza BoneDragon (#101374) üzenetére


BMS
őstag

Nekem csak 1500 de még csak 4 chapter van meg az első zónából. Meg ugye a geart is be lehet törni bronzért.
12 perces q volt tegnap heroic instára és nem volt már időm.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101377) BoneDragon válasza ChPessimist (#101375) üzenetére


BoneDragon
veterán

Simán lehet hogy amit írtam az fake infó, majd kiderul. Mondjuk ha csak ennyit fog adni akkor hosszú út lesz ahhoz, hogy mindent ki lehessen szedni...

(#101378) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nekem ennyi volt ez a fos, amig a balfasz blizzard nem javitja a scalinget. Hónapokat dolgoztak ezen, volt teszt szerver és magas szinten játszhatatlan mert 1 shotolnak a mobok. Zseniálisak ismét.

(#101379) Dögöske válasza BoneDragon (#101378) üzenetére


Dögöske
újonc

Cata Classic hétfőn indul?

(#101380) func93 válasza Dögöske (#101379) üzenetére


func93
senior tag

Kedd 0:00 elméletileg :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#101381) Healbacsi válasza BoneDragon (#101378) üzenetére


Healbacsi
őstag

Valamit nagyon rosszul csinalsz.

kb. 1-2 mob fajta van, ami magasabb damage-t csinal, de ennyi.. rosszak a socketjeid, vagy nincs eleg sockethelyed, stb.stb.
Ma pl egy DH jott scenarioba total gemeletlen gearbe. Amikor megjegyeztuk, akkor elkezdett anyazni, hogy nem fog gemelni szintenkent, igy vegigtrollkodta a scenariot.

(#101382) BoneDragon válasza Healbacsi (#101381) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hányás szintű vagy? Minden itemem a szintemnek megfelelő plusz minden socketet hasznalok, epic gemekkel.
Redditen is rengeteg post van hogy 65 fölött jatszhatatlan.
Éjjel jött egy hotfix, hogy a bossok nem tolnak már 10millas damaget, helyette csak a felét. :DDD

(#101383) Healbacsi válasza BoneDragon (#101382) üzenetére


Healbacsi
őstag

Pentek reggel 7 ota 70-es. (mint kiderult, nem aludtam)
Miert, ez szamit? [armory]

60 felett a statjaid leesnek. Tobb rating kell egy %-hoz.. ez minden wowkiegben elojon mar tizenX eve igy mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#101384) BMS válasza Healbacsi (#101383) üzenetére


BMS
őstag

Mennyi bronzot gyűjtöttél eddig? Én még csak 64-es vagyok és inkább a küldetésekkel foglalkozok(main meg miden side) még van egy pár zóna hátra de keveslem azt a 33ezret amit összeszedegettem :/

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101385) Skyhunter válasza Healbacsi (#101383) üzenetére


Skyhunter
senior tag

"Friss" 70-esként hogyan van ilyen jó geared? hc insta/raid vagy fejlesztgetted tokenből?

(#101386) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Akinek van jó aoe karija, pl hunter vagy druida, az most menjen timelessre békát farmolni, amig lehet... 40-50k bronze/óra és rengeteg item, pl lesser charm beváltható repura, ami plusz láda és bronze minden alkalommal...
valószinüleg hamarosan nerfelik, én warrioval nem tudtam sokat farmolni, lehetetlen tagelni a mobokat, de azért elszöszöltem én is kicsit itt.

(#101387) BMS válasza BoneDragon (#101386) üzenetére


BMS
őstag

Én frost mage-el próbáltam egy kicsit :D 3-4perc olyan 300-400 bronze volt nekem.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101388) Healbacsi válasza BMS (#101384) üzenetére


Healbacsi
őstag

Jelenleg 98.5k van, de nem farmolom meg, az achikat hajtom meg jelenleg. Amint annak vege, utana megnezem mit akarok megvenni, arra kb mennyi kell, es majd azutan farmolok.

Skyhunter:

Oltem mar par raid bosst normalban a kek cuccok nagy resze onnan van. Az alap raidek mennek mar az embereknek, de Throne of Thunder eddig mindig feloszlott az elso bossnal.
1 trinket lvl 70-ert jar, 1 trinket az [escalation] ocsiert jar, 1 gyuru a hc instak teljesitese utan, 1 gyuru a hc scenariok telesitese utan jar. A nyakas hianyzik, ahhoz minden raiden legalabb normal ki kellene takaritani (ezen meg dolgozom, de eloszor a loremaster reszet akarom megcsinalni).
Az epic itemek warbringer/warscoutokbol.

[ Szerkesztve ]

(#101389) BoneDragon válasza Healbacsi (#101388) üzenetére


BoneDragon
veterán

Elég nagy cigányság, hogy nem account-wide az öcsik. Ez is alt friendly lett, arról ne is beszéljünk, hogy az alt nem kapja meg ugyan azt az xp bonust, amit a mainel összegyűjtöttél.

(#101390) Healbacsi válasza BoneDragon (#101389) üzenetére


Healbacsi
őstag

A kopeny miatt eleve nem alt friendly a rendszer

(#101391) Skyhunter válasza Healbacsi (#101388) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Köszönöm a részletes választ.

Leveling alatt kell/szabad a felszerelést upgradelni bronze tokenből? Néha én is gyengének érzem magam, lvl52 bm hunterrel, gemek, képességek wowhead leírása alapján mennek a gearbe, meta-ból pl a bis2 már kiesett. De 1-1 mobbal 30 secig "verekszek", más meg oda jön és 2 abilityből/spellből agyonveri.

(#101392) Healbacsi válasza Skyhunter (#101391) üzenetére


Healbacsi
őstag

teljesen mas tinker gemek mukodnek szintezeskor, instaban vagy raidben.. Jelenleg amikor questelek a mobok folyamatosan stun/fearben vannak.. aoe builden vagyok, sok hit->sok proc. Egyebb buildek is mukodnek.
Az endgame megint mas..
40 felett egyre jobban erzodik a statok degressivitasa, igy a mobok nehezebben halnak, es nagyobbakat kapsz.
En azt mondom, hogy valamennyire ez ugyanolyan mint a plunderstorm volt, sok fajta build tud mukodni, ki kell tapasztalni. A kopeny szinthe nagyon sokat befolyasol. Egy lvl 70-esnek mar egy rakas statot biztosit.

(#101393) BMS válasza Healbacsi (#101388) üzenetére


BMS
őstag

Én is végig akarok menni legalább a questline-okon. Hajnali 5-ig nyomtam,80k-m van meg kb 3k lesser charm szóval a repukkal nem lesz gond :)
Ha jól számoltam kb 110k kell a 30 mountra az ma meglesz az biztos,onnantól már kevesebb időt ölök majd bele.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101394) ChPessimist


ChPessimist
csendes tag

Amúgy ha én pl. kimaxoltam mindent MoP-ban akkor van értelme megcsinálni a repukat? Abban a kiegben szó szerint no life mode-ban nyomtam és megvan minden repu, minden raid, legendary cloak stb...

(#101395) BMS válasza ChPessimist (#101394) üzenetére


BMS
őstag

Ha kell az acsi akkor persze :) Nekem is megvan minden repu(ami mountot ad :D )

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#101396) Phoen|x válasza BMS (#101395) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nekem is az volt a taktikám.

Go Gunners!

(#101397) Healbacsi válasza BMS (#101393) üzenetére


Healbacsi
őstag

Repu miatt kar lesser charmot farmolni. Paragon nincs. Mire vegzel a questekkel exalted leszel (extra repu van)

(#101398) Garfield.37


Garfield.37
tag

Sziasztok !

Érdekelne a wow.
Az lenne a kérdésem , hogy hogyan lehet csatlakozni ?

Üdv : Garfield.37

(#101399) Viktor77 válasza Garfield.37 (#101398) üzenetére


Viktor77
titán

Battle.net appot letöltöd. Azon belül a játékot. És már játszhatsz is 20-as szintig ingyenesen.
Ha tetszik, megveszed a legújabb kieget (War Within, ha az Epic verziót veszed, abban van 30 nap játékidő), előfizetsz vagy veszel gametime-ot (2 hónapos) és játszol ameddig jólesik.
Vagy megveszed az aktuális kieget (Dragonflight, ez jóval olcsóbb, de ha kijön a War Within, akkor majd azt is meg kell venned), ez tartalmazza az összes előzőt, az előfizetéses rész ekkor is áll.
Ha csak simán előfizetsz, nem veszel kieget, akkor Shadowlands-ig (előző kieg) játszatsz.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#101400) BMS válasza Healbacsi (#101397) üzenetére


BMS
őstag

A bronz miatt farmolom :) A lesser csak arra jó,hogy az ismételhető küldetésből ad ládát amiből eshet gear és uyge azt is be lehet törni. Meg gem is és pl a perfect gem elég jó bronzot ad.
De most inkább questezek,nincs kedvem békázni.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.