Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100951) J o e válasza BMS (#100950) üzenetére


J o e
tag

Így jártam én is, csak pont Superbloom vége felé ért a dc :S Már vissza se engedett, pedig pont a hunteremet próbáltam kicsit felgearelni :)

(#100952) Plata válasza J o e (#100951) üzenetére


Plata
félisten

Ha kész a heti superbloom küldi érdemes még menni rá?
Egyáltalán ad bármi jutalmat utána?

(#100953) Ghoosty válasza Plata (#100952) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nem igazán.
Enchant recept eshet az utolsó "boss"-ból.
Meg a növénynövesztő bogyó is elég jól jön, ha csinálod rendesen a feladatokat.
Talán transmog még eshet a zsákból.
Egyéb hasznos dologról nem tudok, szóval már nem igazán csinálom, csak ha azt látom, hogy már a vége felé járnak, benézek, hogy esélyes-e a következő zsák és ha igen, akkor beszállok a végére.

(#100954) ripla


ripla
őstag

Lesz még valami tartalom a játékhoz, vagy az 1 év múlva esedékes kiegészítőig megint a felére-harmadára fog visszaesni a játékosok száma a semmittevésben?

(#100955) Plata válasza ripla (#100954) üzenetére


Plata
félisten

Hogy ne jönne,még csak a második nagy peccs vót.

(#100956) kicsako válasza ripla (#100954) üzenetére


kicsako
őstag

Lesz majd 10.2.5 frissítés(lásd kép), utána meg jön a 10.2.7?!-el a 4. szezon ahol ismét Fated affixok kerülnek majd be raidbe.

(#100957) Plata válasza kicsako (#100956) üzenetére


Plata
félisten

Follower dungeons érdekesnek tűnik.
Warlock demon customization remélem nem csak abból áll hogy a többi démonnak is lesz ratyi verziója.A mostani is gusztustalan. :U
Inkább kapjunk olyan képességet hogy démon inváziót idézhessünk meg. ;]

(#100958) sztivo válasza Plata (#100955) üzenetére


sztivo
senior tag

10.3 nem lesz, ezt elmondták Blizzconon is asszem..

(#100959) Plata válasza sztivo (#100958) üzenetére


Plata
félisten

Nem mondtam hogy lesz.

(#100960) ripla válasza kicsako (#100956) üzenetére


ripla
őstag

#100955Plata

Ennek örülök, mert már kéne valami újdonság. :D

(#100961) laceszgamer válasza kicsako (#100956) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor el lehet mondani, hogy ennyi volt ez a kieg kb?
Kíváncsi leszek, hogy a kövi 3 kieget miként tervezik, ugye papíron egybe tartoznak, de remélem nem az a tervük, hogy évenként akarnak egy teljes árú kieget megvetetni az emberekkel aztán a 3 kieg ad ki kb másfél " rendes " kiegészítőt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#100962) Plata válasza laceszgamer (#100961) üzenetére


Plata
félisten

Pedig valószínűleg nagyon is.

(#100963) laceszgamer válasza Plata (#100962) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a baj, hogy még ez se csapná ki elég embernél a biztosítékot, mert úgy is lesznek elegen akik megveszik, aztán látják majd, de jó fogy így is, akkor ezentúl adunk ki évenként egy kieget, amik lassan kövérebb DLC-nek is elmennek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#100964) TBT válasza laceszgamer (#100963) üzenetére


TBT
addikt

Ez már megtörtént kvázi házon belül az Activision-Blizzard égisze alatt. Elég csak az idei CoD-ot megnézni, a tavalyihoz képest. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#100965) Plata válasza TBT (#100964) üzenetére


Plata
félisten

Az idei CoD a tavalyi DLC-je. :D
Állati poén amikor a CoD MW3 kéri hogy rakd be a CoD MW2 lemezét ha játszani szeretnél.

(#100966) Csapoati válasza laceszgamer (#100961) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem. Ugyanakkorák lesznek, mint a DF (4 zóna, 3 raid tier), csak 18 havonta jönnek kb. Két csapat dolgozik a kiegeken, szóval már a Midnight is készül, plusz egy a live-on.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100967) kicsako


kicsako
őstag

Egyébként aki szeretne KSM-et, vagy az összes 20as kulcsot portalokhoz, de nincs meg a készsége hozzá, szerintem guildiekből/ismerősökből tudok összerakni booster teamet. Természetesen goldért cserébe, RMT nem játszik :R

(#100968) Plata


Plata
félisten

Valami gond van a szerverrel?
Vagy engem szivat csak?
Evokerrel kétszer kivágott valami 98-as erroral amikor a great vaultra kattintottam.

[ Szerkesztve ]

(#100969) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Rendelt már valaki Blizzard gear store-ból kapucnis pulcsit?
Jó minőségű? XXL hasonlót méretet jelent, mint nálunk? (Kínai alsógatyából volt, hogy 4XL-est kellett vennem, pedig általában XL, vagy XXL a méretem)

(#100970) TBT válasza Ghoosty (#100969) üzenetére


TBT
addikt

Szia!

Igen, eléggé jó minőségűek és a méretük is jó (legalábbis nekem nem volt gondom a mérettel).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#100971) Plata válasza Ghoosty (#100969) üzenetére


Plata
félisten

Igen,a minőséggel és a mérettel nem volt gond,csak marha sokára hozták ki.
Majdnem egy teljes hónap mire megérkezett.

[ Szerkesztve ]

(#100972) savior


savior
őstag

Sziasztok.
Lenne pár kérdésem: Kell külön játékidőt venni, ha megveszem a dragonflightot vagy tartalmaz 1-2 havi előfizetést? Shadowlandsom van régről és az ottani nyersanyagok gyűjtögetésével lehet még aranyat keresni (tehát hogy van e rá kereslet, érnek e még normális összeget, stb)? Mennyire nehéz most a token árát összehozni?
Előre is köszi a válaszokat.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#100973) Ghoosty válasza savior (#100972) üzenetére


Ghoosty
őstag

Elég nehéz most újoncként aranyból finanszírozni az előfizetést. Alapanyagárak nagyon alacsonyak. Profession-ökön nincs catch up mehanizmus tehát kb lehetetlen elég skillpontot gyűjtened, hogy versenyképes legyél.
Ha nem vagy nagyon ügyes és nincs egy jól gear-elt karaktered, akkor boost se fog menni.
AH-n játszadozni lehet, hogy még megy, ahhoz nem értek.
A kieg normál verziója egy perc játékot sem tartalmaz, csak valamelyik nagyon drága fajta.

TBT, Plata: Köszi!

(#100974) Plata válasza savior (#100972) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem előző kieges cuccokért nem adnak már semmit.
Játékidő meg csak akkor jár ha spéci kiadást veszel,simához szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#100975) savior


savior
őstag

Köszi a válaszokat.
És a WoW classic - wrath of the lich king-el mi a helyzet? ott is nehéz összeszedni a token árát? egyáltalán van ennek a verziónak normális játékosbázisa?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#100976) Bencus88 válasza savior (#100975) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én úgy vettem észre, hogy ez az a verzió amit jelenleg a legkevesebben játszabak és elmentek a playerek. Nekem is pár nap van vissza és annyi. Hetek óta csak belépek pár percre de semmi nem tud ott tartani és egyre kevesebb játékost látok. Tokent én 7k goldért vettem most azt hiszem 10k. Ha 80as az ember szerintem 1 hét alatt össze lehet kaparni ha sokat játszik.

más: gondolkoztam a sod-on, de most az is 25ig elmegyek és hónapokig annyi? Van egy raid és kész.

[ Szerkesztve ]

(#100977) savior


savior
őstag

Igazából 1 havi előfizut tudnék most megoldani, de arra nem is gondoltam, hogy a 80as szintet is elkell érni a farmolás előtt. Így meg lehet ki is futnék az 1 hónapból mielőtt lenne belőle valami.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#100978) BoneDragon válasza savior (#100975) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kihalt...emiatt sirt mindenki évekig, hogy jaj Lich king juppijééé végre jöööön úristeeeen...aztán senki nem játszik vele. :DDD

(#100979) Bencus88 válasza BoneDragon (#100978) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Minden játék így müködik, az elején megvan a varázs, leköti az embert aztán elfogy a tartalom.
Blizz meg jól csinálja kb minden érdeklődőt megfog ezzel a sok verzióval.

(#100980) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Szóval karácsonyi event nem kapott updatet... legalább azt a szerencsétlen fát cserélték volna le OG közepén, baromi gáz már.

(#100981) Plata válasza BoneDragon (#100980) üzenetére


Plata
félisten

Én kaptam valami vicces pepe-t.
Plusz raiden a 10 bossból semmit sem kaptam,kivéve valami új mikulás ruhát.

(#100982) sztivo válasza BoneDragon (#100980) üzenetére


sztivo
senior tag

Remélem az új kiegekben Silvermoon City is revampolva lesz, az a kartonpapír design is elavult már.

(#100983) BoneDragon válasza Plata (#100981) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az nálam nem update, hogy beraknak egy petet vagy hasonló baromságot.

(#100984) Plata válasza BoneDragon (#100983) üzenetére


Plata
félisten

Még is mit vártál,hogy a mikulás az idén majd ferrarin jön és az angyalkáit a nudibárból hozza? :DDD
Szerintem meg vicces az új Pepe.

#100982sztivo
Szerintem felesleges,a kuyta sem megy silvermoon citybe,mindenki úgyis az új kieg környékén dekkol,kis karik sem nagyon tobzódnak silvermoonban.

#100985BoneDragon
Háááát próbáld meg újévi kívánságnak. ;)
De szerintem nem jön össze,már öreg vagyok,abban a korban vagyok amikor már csak szenilisebb leszek max. ;]

[ Szerkesztve ]

(#100985) BoneDragon válasza Plata (#100984) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kevesebb hülye kommentet tőled...de hát...talán jövőre.

(#100986) sztivo válasza Plata (#100984) üzenetére


sztivo
senior tag

Ha egyszer visszatérünk Quel'Thalasba, akkor miért ne érdemelne meg ennyit a város?

BoneDragon
+1 :DDD

(#100987) Plata válasza sztivo (#100986) üzenetére


Plata
félisten

Hát végül is engem nem zavar ha felújítják.
De eddig azt hiszem csak Stormwind és orgrimmar vagy ogrimmar vagy mi a túró kapott felújítást.Meg Dalaran mikor elrepült.

(#100988) sztivo


sztivo
senior tag

Egy kérdés, valaki ismeri a Draenor és Tarren Mill realmeket? Melyikre érdemesebb menni casualabb szinten, ahol nem annyira hardcore a közösség, türelmesek magasabb szinteken? Igaz az, hogy a TM tele van hardcore playerekkel vagy teljesen egyforma a kettő? Igazából guildek miatt kérdezném, én a magyar közösséget úgy elengedném (sorry), horda oldal természetesen.
Kazzak azt tudjuk milyen, Turkish (Twisting) Nether nem jöhetnek számításba.

[ Szerkesztve ]

(#100989) BMS válasza sztivo (#100988) üzenetére


BMS
őstag

Casual szinten mind1 melyikre mész :) TM-ben általában több guild üti ki az összes boss-t az aktuális raid-ben.
Ha meg kulcsozni szeretnél akkor a cross realm miatt kb mind1 is melyiket választod.
De fórumokon inkább Draenort mondják casual barátnak révén,hogy TM anno pvp realm volt.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100990) sztivo válasza BMS (#100989) üzenetére


sztivo
senior tag

Nem kimondott dad guildet keresnék, de valami hasonlót. De akkor jól gondolom, hogy Draenoron több ilyen van :) köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#100991) kicsako válasza sztivo (#100990) üzenetére


kicsako
őstag

Következő kiegészítőtől cross-realm guildek lesznek, szóval kb. 1 évet kell csak kibírnod addig.

(#100992) sztivo válasza kicsako (#100991) üzenetére


sztivo
senior tag

Nincs bajom amúgy a magyarokkal, Ragnan mondjuk fárasztó a kisgyerekek oltásait olvasgatni, szimplán felvetettem, hogy kicsit nemzetközibe mennék, de amúgy jogos, Draenoron rengetegen vannak, nem tudom mennyire lehet stabil realm, főleg ha kint van egy új patch vagy kiegészítő :DDD

(#100993) kicsako válasza sztivo (#100992) üzenetére


kicsako
őstag

2x voltam magyar klánban, azt leszámítva kb. 4-5 nemzetközi, nekem aztán nem kell magyarázkodnod :D messziről kerülöm a magyar közösséget. magyar stream community is olyan mint egy latin szappanopera..

(#100994) BMS válasza sztivo (#100992) üzenetére


BMS
őstag

Mind2 oldalon játszok,TM és Silvermoon és nagyon kevés dc van.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100995) lakisoft válasza kicsako (#100993) üzenetére


lakisoft
veterán

:DDD :DD :D

(#100996) lakisoft


lakisoft
veterán

Druidának honnan esik a legszebb/népszerűbb raides transzmog set? :R

(#100997) sztivo válasza lakisoft (#100996) üzenetére


sztivo
senior tag

Hű, ez így elég nehéz kérdés. Most mi a menő vagy azt kéne tudnunk, hogy neked mi tetszik? :DDD

(#100998) BMS válasza lakisoft (#100996) üzenetére


BMS
őstag

A 3 DF-es Raid set nagyon jól néz ki,azon kívül nekem Dazar'alor bfa raid set a best :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100999) exoduss


exoduss
tag

Sziasztok!

Magyar/Alli oldalon még mindig az Arathor a legnépszerűbb szerver?
Hordánál pedig Ragnaros?
Feltöltöttem a játékot és kedvet kaptam karakter húzáshoz. Jelenleg elég furcsa most az egész, Legion óta sok minden megváltozott. Kb. 3 éve nem játszottam.

(#101000) kicsako


kicsako
őstag

Ne aggódj emiatt sokáig, cross-faction guildek vannak már, következő kieggel pedig érkeznek a cross-realm guildek is, semmit sem fog számítani a szerver és a frakció.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.