Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100751) Zοltta válasza sztivo (#100750) üzenetére


Zοltta
senior tag

és Pve-re ?

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#100752) kicsako válasza Zοltta (#100751) üzenetére


kicsako
őstag

Dworf. De egyébként kb. semmit nem számít PVE-re a különbség, Dwarfot használnak szinte az összes lehetséges classból a racial miatt, M+ra nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#100753) Léc


Léc
tag

"Crafting Order Creation failed. Please try again later" Valaki találkozott már ezzel a problémával? Van valami megoldás erre?

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#100754) Phoen|x válasza TBT (#100737) üzenetére


Phoen|x
őstag

De jó kis album is volt ez.
[link]

Go Gunners!

(#100755) lakisoft válasza Phoen|x (#100754) üzenetére


lakisoft
veterán

Mai napig hallgatom ezt az albumot. :). :R

(#100756) sztivo


sztivo
senior tag

Nem tudom nézte-e valaki a Great Vaultot mostanában, de a második sor módosult, most már nem csak M+ dungeonért jár majd cucc, hanem Timewalking instaért is :D

(#100757) Csapoati válasza sztivo (#100756) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg heroicért is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100758) Plata válasza sztivo (#100756) üzenetére


Plata
félisten

Mi a manó.
Akkor ránézek.
Köszi az infót,nem nagyon játszottam WoW-al a héten mert ahhoz túl pocsékul voltam.

[ Szerkesztve ]

(#100759) Plata


Plata
félisten

Nálam nem írja jóvá heroic vagy timewalking instát.
Vault szerint még egyet sem mentem.

(#100760) Plata válasza sztivo (#100756) üzenetére


Plata
félisten

Még nem jár,le toltam heti küldit palával meg toltam másik karival is TW-t,de nem számolja.
Továbbra is 0/1.
A TW heti küldetése pedig elavult felszerelést ad.

(#100761) kicsako válasza Plata (#100760) üzenetére


kicsako
őstag

Valószínűleg azért, mert jövőhéten kezdődik az új szezon.

(#100762) sztivo válasza kicsako (#100761) üzenetére


sztivo
senior tag

Így van.

(#100763) Plata válasza kicsako (#100761) üzenetére


Plata
félisten

Mindegy akkor már úgysem lesz TW.
Viszont új dolgot tanultam,Grimrail depot instában van egy vendor akinél nagyon vicces Elixír-t lehet kapni.
Négy instában használható.
Grimrail depot,maw of soul,blackrock foundry és dragon soul.

[ Szerkesztve ]

(#100764) echterion válasza mg1992mg (#100738) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne is mondd, én még valami más akcióban megvettem a kieget pár hónapja (talán fél éve), most meg már ott tartok, hogy mindjárt előfizetek, pedig időm nem igazán akad mostanság ilyesmire. Az mondjuk nem esett jól, hogy az új kieg előrendelői megkapják a mostanit is, így kb. kidobott pénz volt az, amiért én megvettem.

**********

(#100765) BoneDragon válasza echterion (#100764) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, én is nagyon morci vagyok emiatt, hogy tavaly megvettem. Lehetett volna idén is, ingyé.

(#100766) Csapoati válasza BoneDragon (#100765) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez minden játéknál így van, de te a "korai" hozzáférésért fizetsz többet. De nem csak a játékokra igaz, nézd meg a tévék nyitó árát, meg a kivezetés előttit. Egy oled tévé 2-300 ezerrel is olcsóbb lesz 1-2 év alatt. Amúgy régebben az új kieg előtt alapból ingyenes lett az előző (Panda és Warlordsnál biztos).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100767) BoneDragon válasza Csapoati (#100766) üzenetére


BoneDragon
veterán

Látom nem jött át... :D

(#100768) Csapoati válasza BoneDragon (#100767) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja így már oké, akkor Echterionnak címzem. :C

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100769) Hashvrad válasza sztivo (#100756) üzenetére


Hashvrad
tag

Ez is "ideiglenes", 11.0-tól ez lesz:

[ Szerkesztve ]

R7 5800X | RX 6900 XT | 32 GB@3200 | LG C2 42"

(#100770) Plata


Plata
félisten

Twitch-en megint van egy mount,egy teve amit véletlen ki hipóztak. :D
Négy óra kukkolás és tiétek a púpos pajti.
Vagy háttérben fut twitch amíg játszotok. ;)
Mivel ez tesco gazdaságos teve csak egy pupú.

[ Szerkesztve ]

(#100771) echterion válasza Csapoati (#100768) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, akkor kiegészíteném, amit írtam, hátha úgy jobban átmegy a mondanivalóm: azért esik szarul, mert én hülye megvettem, de egy percet se játszottam még vele, így ha akkor nem veszem meg (mert nem tudtam, hogy nincs rá szükségem), akkor most nem fognám a fejem. Sikerült beetetniük a két hetes próbaidőszakkal. :DDD

**********

(#100772) KTony válasza echterion (#100771) üzenetére


KTony
tag

Redditen volt aki pár nappal a Bizzcon előtt vette meg a Dragonflightot és tudot refundot kérni a supportnál. Ha tényleg nem játszottál még vele próbáld meg. Másrészt tudtuk hogy jön a Blizzcon tudtuk hogy jön az új kiegészítő nem értem hogy mit gondoltál.

(#100773) Ghoosty válasza KTony (#100772) üzenetére


Ghoosty
őstag

Azért korábban nem volt ilyen. Az utolsó pillanatig fizetős volt az aktuális kiegészítő és annak hiányában nem is rendelhetted elő az újat. Ingyenes csak a megjelenés előtti utolsó hónap körül lett, mikor megjött az új kieg prepatch-je.
Szóval hiba tudta az ember, ez nem jelentett semmit.

(#100774) sztivo válasza Ghoosty (#100773) üzenetére


sztivo
senior tag

Ehh, én pont a DF prepatchei alatt tudtam végig vinni a Memelands zónáit :DDD azért a kiegért nem adtam volna pénzt.

(#100775) echterion válasza KTony (#100772) üzenetére


echterion
nagyúr

Nos, cirja fél évvel ezelőtt nem gondoltam erre nyilván, játszani akartam, de az élet átírta a priókat. Nem egy big deal, nem kell ebbe többet belelátni, csak így, hogy mégse játszottam vele, várhattam is volna vele. Plusz ilyen még sosem volt korábban. Hát ezt gondoltam.
Refundot azért nem ér, annyira nem számít azért, szerencsére nem kell kenyérre az ára.

[ Szerkesztve ]

**********

(#100776) Csapoati válasza sztivo (#100774) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig magukkal a zónákkal volt a legkevesebb baj, a max szintre fejlődés szerintem emlékezetesebb volt, mint DF-ben. Na az endgame mondjuk helyette kétszer olyan rossz volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100777) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Kiesett bloomból a dreamsaber...ez még repülni sem tud. Semmire nem jó, még papirnehezéknek sem.

(#100778) kicsako válasza BoneDragon (#100777) üzenetére


kicsako
őstag

A múltkor voltam állatkertben, kiesett a barlangból a tigris, és b*sszameg nem repült :(((

;]

[ Szerkesztve ]

(#100779) Plata válasza kicsako (#100778) üzenetére


Plata
félisten

(#100780) BoneDragon válasza kicsako (#100778) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szomorú. Viccet félretéve, ezek az only ground mountok már semmire sem jók. Ráadásul az utóbbi időben az összes ilyen tigris már tud repülni, nem is értem...

(#100781) Ghoosty válasza BoneDragon (#100777) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ez valami ritkaság? Nekem is esett, de valószínűleg sose fog egyik karakterem se ülni rajta.

(#100782) sztivo válasza Csapoati (#100776) üzenetére


sztivo
senior tag

Nem is az elején szemezgettem a kieggel, de a sok visszajelzés meg amiket ovlastam róla meg a végtelen grindfest.. DF-et se mertem megvenni legelején, kicsit vártam, oké pozitív és megvettem.

(#100783) sztivo


sztivo
senior tag

Ez egyébként bug vagy feature? Más karaktereim, amik nemzetközi guildekben vannak, azoknál mindnél látok bannert :D

Szerk.: na most már másoknál sem :P

[ Szerkesztve ]

(#100784) Plata válasza sztivo (#100783) üzenetére


Plata
félisten

Kb egy hete ilyen.

(#100785) BMS válasza sztivo (#100782) üzenetére


BMS
őstag

Volt mit grindolni SL-ben főleg a mostani kieghez képest :) Ha csak azt vesszük,hogy DF-ben van kb 2 mount ami rare drop-ból jön,SL-ben meg volt vagy 50 és akkor még a petekről meg a toyokról nem is beszéltünk.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#100786) lakisoft válasza Csapoati (#100776) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem a Maw es Torghast volt a 'kedvencem' :Y :R

(#100787) BoneDragon


BoneDragon
veterán

19. évforduló...ezt is megéltük, durva.

(#100788) lakisoft válasza BoneDragon (#100787) üzenetére


lakisoft
veterán

Lehet mountot gyujteni az eventes bossnal. :R Sok sikert!

(#100789) TBT


TBT
addikt

A következő patch tartalmából:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#100790) Plata válasza TBT (#100789) üzenetére


Plata
félisten

Vagyis kb februárban jön?

(#100791) Csapoati válasza Plata (#100790) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Előtte kell neki mindenképp, a love is in the air február első hetében szokott indulni. Szóval lesz megint kontent.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#100792) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok!

A Dragon Isles zónákban nálatok is előfordulnak masszív FPS droppok, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? :)

(#100793) TBT


TBT
addikt

A kínai újévvel érkező mountok később is megvehetők igaz?
Jövőre a sárkány (fa sárkány) éve lesz, így valami ilyesmi tematikájú mount fog érkezni január végén.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#100794) Plata


Plata
félisten

Cseten láttam valami hülyeséget,lehet hogy kamu.
De tudtok valamit arról hogy lesz Warcraft 2 mozi?
Azt állították higy Chris Metzen is benne van.
Nekem az első film is be jött. :B
Moziban is láttuk.

(#100795) lakisoft válasza Plata (#100794) üzenetére


lakisoft
veterán

Igazad legyen. Nekem is bejött a film is :). Nagyon hozták a hangulatot. :K

(#100796) ripla válasza Plata (#100794) üzenetére


ripla
őstag

Nem tetszett a film, túl buta volt, és a karakterek lelógtak a zöld háttérről. Akkor már inkább sorozat legyen, és olyan rendezőnek adják aki ért is hozzá.

#100792Zedz
Órák óta játszom, nem tapasztaltam ilyet.

(#100797) Gerigame


Gerigame
újonc

Biztos lesz majd valami, sztem sorozat jól állna neki 1 évad 1 kiegészitő :)

(#100798) OgreImre


OgreImre
senior tag

Nekem tetszett a Warcraft film. Örülnék egy folytatásnak.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#100799) BoneDragon válasza OgreImre (#100798) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hirtelen azt hittem 6 évvel ezelőtti kommentet nézek, le kellett csekkolnom a dátumot. :DDD

(#100800) Phoen|x válasza BoneDragon (#100799) üzenetére


Phoen|x
őstag

:DDD
Am szerintem is lehetne folytatása.

Go Gunners!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.