Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73018) StLui válasza this is life (#73017) üzenetére


StLui
veterán

Maga a platform szvsz napjaink elvárásaihoz tökéletes, iOS-hez képest semmi hátrány, itt is ott is vannak kisebb gondok, de appok terén továbbra is katasztrófálisan mellőzött a platform, a fejlesztők egyszerűen semmibe veszik, végig kell nézni hány weboldalon olvasom: elérhető androidra és iOS-re, kész és ennyi, sehol a WP, egyszerűen nem éri meg nekik.

Aki kérdezte itt miért marad valaki ha szerinte kevés: én is leírtam már többször is, androiddal már nincs kedvem megismerkedni, túl sok rosszat hallottam róla, iOS-re meg nincs olcsó telefon újonnan, csak ezért.
Szerintem egyszerűen későn ébredt MS, egyszerűen ennyi a probléma, nem lehet a tömegeket már elcsábítani a másik két rendszerről, aki pedig azt írta van 6 féle platform :F ugyan már, kétféle van, és a WP, sajnos ez nem a harmadik még, és nem tudom lesz-e valaha harmadik. 22-es csapdája: amíg nem lesz legalább 15-20%-on a platform addig nem fejlesztenek rá appokat, ameddig nem fejlesztenek nem lesz 15-20%-on sem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.