Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73051) fritzke válasza confuser (#73046) üzenetére


fritzke
csendes tag

T-nél tényleg egész jó ajánlat van 950-re. Dokkolóval 150-160. Asszem megvan a következő telóm.

Youth hides the key to salvation

(#73052) confuser válasza fritzke (#73051) üzenetére


confuser
senior tag

Egészen pontosan 166 990, szóval inkább 167 az a 150-160. Ha esetleg elfelejtik függősíteni, akkor nekem is megvan :) ha meg nem, akkor türelem, tornaterem. :/

(#73053) fritzke válasza confuser (#73052) üzenetére


fritzke
csendes tag

Én várok még 4-5-6 hónapot, h az első szériás termékek kimenjenek, típushibák kiderüljenek, meg az ár is lejjebb menjen kicsit. Olyan 120-130 körülre. Az mindenképp pozitív, h dokkolóval adják.

Youth hides the key to salvation

(#73054) confuser válasza fritzke (#73053) üzenetére


confuser
senior tag

Szerintem ez ilyen megjelenési akció. Fél év múlva lehet, hogy megkapod 130-ért, de akkor már nem lesz az árban a dokkoló, és akkor már megint 160-nál vagy dokkolóval együtt. Mondjuk az lehet, hogy addigra lesz olcsóbb dokkoló, de szvsz ilyen minimális felárat megér, hogy ne várjak fél évet, csak az a fránya függőség...

(#73055) Gery15 válasza Zsoleszhun (#73048) üzenetére


Gery15
addikt

Biztosan tudja amire én gondolok? Nincsen kipróbálási lehetőség.

HyperX

(#73056) bszg@


bszg@
tag

Sziasztok!
A kislányom telefonja (8.1) úgy van beállítva, hogy semmilyen alkalmazást nem tölthet le. Néha ezt internetes felületen feloldom, ezt-azt letöltünk, aztán újra korlátozom.
A problémám az, hogy már vagy két órája keresem ezt a beállítást (a MS fiókomban), de nem találom. Ha számít, ma HR-t csináltunk a telefonján, illetve az ő MS fiókjának a jelszavát is megváltoztattuk.
(Az egész onnan kezdődött, hogy a sysapp pusher-t szerettem volna feltenni, hogy a here-cuccokat visszatehessük, ez már eleve nagyon bosszantó.)
A segítségeteket előre is köszönöm.
BSzG

(#73057) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

8.1 alatt a Quiet Hours manuálisan aktiválható és deaktiválható valami kapcsolóval tetszés szerint? Vagy csak előre megadott időpontokkal vezérelhető?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73058) Melack válasza St3ven (#73057) üzenetére


Melack
veterán

Cortana függő. Utána be tudod állítani manuálisan, hogy mikor kapcsolja be vagy ki.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#73059) spiderpig820 válasza Gery15 (#73045) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

serviimetro+small player a telefonra, illetve a serviio-t a gépre is telepíteni kell.

4B

(#73060) spiderpig820 válasza spiderpig820 (#73059) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Vagyis smart player.

4B

(#73061) St3ven válasza Melack (#73058) üzenetére


St3ven
addikt

Tehát akkor az is beállítható, hogy most legyen bekapcsolva, és reggel ébredés után, hogy na akkor most legyen kikapcsolva? Azaz nem ilyen szigorúan, hogy este 10 és reggel 6 között legyen bekapcsolva.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73062) Melack válasza St3ven (#73061) üzenetére


Melack
veterán

Igen. Angol - angol beállítások mellett.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#73063) St3ven válasza Melack (#73062) üzenetére


St3ven
addikt

Good news. Már attól féltem, hogy egy ilyen kétállású manuális kapcsoló jelleggel nem lehet ezt megoldani.

Ér valami hátrány, ha angolra állítom a telefon nyelvét? Kvázi elvesző funkciók, pl. magyar T9, ékezetek bevitele, vagy ilyesmi?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73064) confuser válasza St3ven (#73063) üzenetére


confuser
senior tag

Nem látod a storeban a magyar régió specifikus appokat (pl. okoslottó), de minden más lehetőséged megmarad. Az ilyen appok telepítéséhez meg vissza kell állítani magyar régióra, használni viszont bármelyik régión használhatod.

(#73065) Syl válasza confuser (#73064) üzenetére


Syl
nagyúr

A Microsoft meg ezek a régiós korlátozásai... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73066) cattus válasza Syl (#73065) üzenetére


cattus
őstag

Ez pl pont a fejlesztő gyökérsége, hogy nem kattint kettőt.

Do the thing!

(#73067) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok! Srácok, segítsetek légyszíves.
Ezer éve WP-s vagyok. Most a kölyök is kapott egy telefont, a kora miatt ugye be kellett állítanom a "Családi szolgáltatás"-t. Teljesen rendben is van, szerepel a fiókomban, mint gyermek. Ki van kapcsolva nála a "Nem megfelelő alkalmazások és játékok blokkolása" funkció, mégsem tudom frissíteni a gyári alkalmazásokat a telefonon. Folyamatosan az a hibaüzenet, hogy pl:
Játékok
Ez az alkalmazás, csak a Családi szolgáltatás beálítása után tölthető le.
Jelentkezzek be és állítsam be.
De be van állítva :s

(#73068) lugosi válasza cattus (#73066) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, a Cortana fejlesztőjéé.

(#73069) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Lumia 640-hez kapható érintőceruza vagy stylus, vagy minek hívják?

Let the Zone take me if I am.

(#73070) cattus válasza lugosi (#73068) üzenetére


cattus
őstag

A Cortanának nincs köze ahhoz, hogy a Store-ban mi érhető el és mi nem.

Do the thing!

(#73071) lugosi válasza cattus (#73070) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De ahhoz viszont igen, hogy azért kell angolra állítani a régiót, hogy működjön a cortana. De szerintem nagyon is értetted, hogy mit mondok.

(#73073) kutga válasza #40993792 (#73072) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi! Anyámban felmerült hogy egy ilyennel pontosabban tudna írni, szerintem meg nem nagyon, de örömteli hogy legalább van ilyen. :D

Let the Zone take me if I am.

(#73075) yootti


yootti
tag

Üdv!Feltettem a w10-et,eddig teljesen jól működik.Viszont ha kitúzöm mondjuk ezt az oldalt akkor kék csempét tesz ki.A kérdésem az lenne,hogy lehet-e ezen változtatni valahogy?

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#73076) Bogyó bá' válasza yootti (#73075) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Tudtommal nem, nekem sem sikerült. :( A tegnapi frissítés óta amúgy nem is laggol a rendszer, jó lesz ez!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#73077) yootti válasza Bogyó bá' (#73076) üzenetére


yootti
tag

Értem.
Nekem is tetszik.....

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#73078) St3ven válasza confuser (#73064) üzenetére


St3ven
addikt

Ez vállalható a hívásszűrés funkcióért cserébe.

Köszönöm mindenkinek.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73079) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

Lehet valahogy memóriát felszabadítani? Kezd kevés lenni az 512MB netezésnél.

(#73080) mike1334 válasza csƵ (#73079) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem is becsukogatja a böngészőt, pedig semmi nem megy a háttérben...esetleg másik böngésző? Volt vmi mókusosom, de nem sokáig használtam, ott voltak adatcsomag kímélő módok, gondolom a kevesebb megjelenített tartalom kevesebb memóriát is eszik.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#73081) Pikkolo^^ válasza confuser (#73054) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Milyen dokkoló van az árban?

(#73082) ZavaBalazs válasza Pikkolo^^ (#73081) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a continuumos display dock.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73083) csƵ válasza mike1334 (#73080) üzenetére


csƵ
őstag

Próbáltam a UC Browsert, de ugyanúgy kilépeget.

(#73084) mike1334 válasza csƵ (#73083) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor passz..én ezért (is) tervezem cserélni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#73085) lugosi válasza St3ven (#73078) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hívásszűrést (telefonszám blokkolása hívás és sms esetén) cortana nélkül is tud. Már amennyiben a hívásszűrést úgy érted, hogy állandó szűrés (megadod a számokat, és azokat blokkolja). Beállítások -» hívás+sms szűrő.

(#73086) lugosi válasza ZavaBalazs (#73082) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a Continuum minden wp10-es telefonnal elérhető lesz? Mert ha igen, akkor már csak ezért megtartom a 1520-at.

[ Szerkesztve ]

(#73087) ZavaBalazs válasza lugosi (#73086) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem, csak a 950-ek fogják tudni. talán a 930-1520 (illetve a HTC M8) hardvere valamilyen szinten tudná, mondjuk csökkentett módban csak 1 kijelzővel, de elvileg a type C is követelménye, úgyhogy én nem bízom abban se, hogy utólag, ha már eleget eladtak, az újakból megcsinálják rá.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73088) confuser válasza lugosi (#73086) üzenetére


confuser
senior tag

Nem. Egyelőre csak 950 és 950 XL. Aztán majd jövőre jön még az Acer Jade Primo, ami tudni fogja. Állítólag kell neki az erős SoC, hogy egyszerre két kijelzőt is meg tudjon hajtani. Aztán hogy egy 800-as SoC-ra lebutítják/optimalizálják-e később, azt majd meglátjuk, de nem hiszem. Kell legyen valami selling point az új készülékeknél...

@ZavaBalazs: megelőztél, de sebaj. Legalább 1 plusz infóval szolgáltam :D

[ Szerkesztve ]

(#73089) Pikkolo^^ válasza ZavaBalazs (#73082) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Akkor az korrekt árnak tűnik annyiért.

(#73090) lugosi válasza ZavaBalazs (#73087) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, hát ez van. Akkor nem hiszem hogy megtartom.

(#73091) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

egy ideje a lumia camera beta be van ragadva az áruházban, nem tud frissülni. más is találkozott ezzel?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73092) D1L1ZS válasza ZavaBalazs (#73091) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Nekem is egy alkalmazás be volt ragadva tegnap (mywebcam). Én azt csináltam, hogy hosszan rányomtam, majd "cancel download". Így hagytam; majd mikor ma néztem, már magától lefrissült rendesen.

Egyébként WP 8.1 alatt.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#73093) batai15


batai15
félisten

Udv , egy ev ido tartamra , jatekon kivul kb mindenre hasznalnam a telefont. Lumia 640 most meg jo lehet ? Sajnos kell egy sos okos telefon mostani nagyon rossz . win 10 normalis futasahoz eleg ?

(#73094) Gery1987 válasza batai15 (#73093) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Bőven. A sajátomon a legújabb build megy, hiba nélkül, rohadt gyorsan. Elég sokat javult már az előzőhöz képest is pedig az se piskóta volt.

Jó a Lumia 640. Én most azt venném.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#73095) No.93 válasza mike1334 (#73084) üzenetére


No.93
tag

mit tervezel cserélni?

(#73097) Melack válasza batai15 (#73093) üzenetére


Melack
veterán

820-hoz képest sokkal de sokkal jobb.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#73098) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Sziasztok!
Egy ismerősöm Lumia 930-a illetéktelen kezekbe került. Próbáltam a Microsoft fiókjából a zárolást és a törlést, de gondolom ez csak SMS alapú, mivel nem sikerült. Viszont látszik hogy online volt a készülék. A kérdés: van mód a távoli törlésre valahogy?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#73099) batai15


batai15
félisten

eredetileg nem terveztem a wpre váltást, de a mostani nagyon ramaty állapotba van már.
Mondhatni szükség megoldás most, meg lehet a munkámból adódóan jobb is lesz ha egy olcsóbb telefon lesz nálam. Amugy is érdekel a wp10 , és majd jövőre ha jobban állok valami jobbat veszek, viszont olcsóbb telefonból a wp tudja inkább nyujtani hogy ne szarakodjon annyit mint a mostani thl-em.
Kérdésem lenne , myfitnespal app van?
vagy olyan amivel vonalkódról be tudom vinni a termék adatokat? ( myfitnes pal tudta hogy a vonalkodot beolvasta, és nyomon tudtam követni a kajázásom)
Látom van myfitness pal.
Többi app (evernote stb ) meg van , ami droidról nem lesz meg el leszek nélküle 1 évig. Ki tudja lehet addig a wp is alakul jobban.

[ Szerkesztve ]

(#73100) batai15 válasza batai15 (#73099) üzenetére


batai15
félisten

Kifutottam a szerkesztésből, de már rögtön azon töröm a fejem hogy a w10 prev.-et felrakjam majd :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.