Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72951) hroberto válasza mrhitoshi (#72945) üzenetére


hroberto
veterán

Ha hosszabb távra tervezel, mindenképp a 950. Jóval erősebb hardveresen, időtállóság szempontjából ez lényeges. Meg hát a kamera... ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#72952) savoo válasza hroberto (#72951) üzenetére


savoo
addikt

Hosszú távra a WPM-(v)el? ;]

[ Szerkesztve ]

(#72953) hroberto válasza savoo (#72952) üzenetére


hroberto
veterán

Nem mindenki olyan szkeptikus, mint egyesek... :P

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#72954) savoo válasza hroberto (#72953) üzenetére


savoo
addikt

Sajnos túl régóta vagyok a platformon ahhoz, hogy ne legyek az, és továbbra sem tűnik jónak az irány... :(

(#72956) lugosi válasza savoo (#72952) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez ugrott be rögtön nekem is.
Két törperendszert kibekkeltem már (wp, bb), nem hiszem, hogy ha most vágnék bele az okostelefonvételbe, akkor bármelyiket is választanám. A személyes véleményem szerin a két nagy platform valamelyikét érdemes választani.

(#72957) nicu71 válasza lugosi (#72956) üzenetére


nicu71
addikt

ez lenne hát a sivár valóság? ej de lehangoló,komolyan... :(((

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#72958) spiderpig820 válasza #40993792 (#72955) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Csatlakozom!

Számomra sincs más alternatívája. Igaz, az almát még nem próbáltam, de azért, mert az nem is érdekel.

Még jó, hogy ebben a topikban ketten vagyunk, akinek jó a wp.

4B

(#72960) káen válasza spiderpig820 (#72958) üzenetére


káen
tag

Csatlakozom +2 fővel.

(#72961) StLui válasza spiderpig820 (#72958) üzenetére


StLui
veterán

Akkor lennél gondban ha próbáltad volna az almát, ugyanis nekem csak egyetlen gondom volt, van vele, hogy nincs olcsó telefonjuk. Technikailag pl 640XL nekem egy 100%-os telefon, de appok tekintetében továbbra is katasztrófa. Sajnos iPad és feleségem 5S-e miatt látom a különbséget folyamatosan.

Egyszerűen szerintem nem szabad megvenni egy olyan telefont ami akkora értékkel bír, hogy agyon féltsem, csomagoljam stb. Ezért lett a 640XL, nyilván nem örülnék neki, de nem is dőlnék a kardomba ha valami történne vele, de egy 300eFt-os telefonnal én már nem így lennék, de természetes vannak akiknek az is elfogadható ár, és nem problémáznának, de sajnos nem ez a jellemző. Ugyanezért nem vennék természetesen semmilyen csúcstelefont, se WP se android vonalon.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#72963) foxymaci válasza #40993792 (#72959) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nekem is megfelelő a wp legalábbis nem cserelélem le mert középkategóriába ilyen multimédiás képességekkel bíró telefonon nincs mint a 735.... 520-at imádtam de lecseréltem mert nagyobbra vágytam és mostanába vannak bosszantó hibák amiktől csalódott vagyok de már várom a win10-et hátha eltünnek az anomáliák.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#72964) savoo válasza foxymaci (#72963) üzenetére


savoo
addikt

Csak azzal lesznek igazán anomáliák... ;]

(#72965) Syl válasza savoo (#72964) üzenetére


Syl
nagyúr

Pedig én a Win10-től várom a nagy csodát :D Ha nem javul a rendszer, jövőre megy a telefon az apróra én meg vissza Androidra vagy iOS-re.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72966) lugosi válasza #40993792 (#72959) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Csiszolgatják, javítják" valahogy én ezt nem érzem. Meg azt se, hogy jó az összkép.
Mindegy, egy darabig még muszáj ezt használnom, hátha összejön a dolog.
Nem úgy állok hozzá, hogy nem akarom, hogy tetsszen. Sőt csomó megoldása kifejezetten bejön.

Syl: Bár nem beszéltünk össze, de én is valahogy így érzem, kb jövőre vagy kialakulunk a wp-vel vagy csere.

[ Szerkesztve ]

(#72968) Bogyó bá' válasza #05304832 (#72967) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Próbáld ki a W10 preview-t, és meglátod. :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#72971) foxymaci válasza savoo (#72964) üzenetére


foxymaci
senior tag

Hátha vannak még csodák :D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#72972) ZavaBalazs válasza #05304832 (#72970) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mert a preview az így működik, hogy boldog-boldogtalannak letölti és bedobja kérés nélkül a telefonfrissítést. :K

na jó, szóval először le kell szedni a windows insidert, és abban kell kérni a friss W10 build letöltését.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72974) ZavaBalazs válasza #05304832 (#72973) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nálam is 8.1 van a telefonon, csak leírtam, hogy miért nem láttál frissítést...

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72975) confuser válasza #05304832 (#72973) üzenetére


confuser
senior tag

Jól gondolom, hogy még életedben nem írtál 2 sor kódot sem, és fogalmad sincs a szoftverfejlesztésről?

(#72977) Morris válasza #40993792 (#72976) üzenetére


Morris
veterán

Érkezni érkeznek, csak baromi lassan. Ez pedig nem jó üzleti cél a mai világban. Az ios és a droid is rohamtempóban frissít és fejleszt. A microsoft hozzájuk képest éves lemaradásban van. Ez tény sajnos. Akkor is ha próbáljatok védeni a helyzetet vagy céget.

Még mielőtt... Továbbra is megvan a lumiám (925). :)
Céges telefonnak tökéletes. Hívni, esemesezni, netezni tökéletes. De tény ami tény, egy droid vagy alma jóval többet nyújt felhasználói élményben, mint a wp. :U
Semmi más előnye nincs a wp-nek, csak az, hogy egy stabil rendszert ad a konkurencia azonos alacsony árkategóriában lévő készülékeihez képest. Ez viszont már abszolút nem igaz a felső kategóriában. Én gyűlöltem a droidot, de a jelenlegi G4-et még pisztollyal a halántékomnál sem cserélném vissza wp-re.

[ Szerkesztve ]

(#72979) spiderpig820 válasza Morris (#72977) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nem a helyzetet vagy a céget próbáljuk védeni, arról volt szó, hogy nekünk megfelel ez a rendszer.

4B

(#72980) MrZidi válasza Morris (#72977) üzenetére


MrZidi
tag

Örüljön mindenki, hogy lassan fejlődik a wp legalább a Skynet világratörése is kicsit késik 😂 😂 😂 😂

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#72981) tomboy0013 válasza #05304832 (#72973) üzenetére


tomboy0013
veterán

Van jobb dolgod? Micsoda? a WP szakmai topikba kommentekkel tölteni az időt egy olyan témával kapcsolatban amiről nincs tapasztalatod? :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#72982) SOAD19 válasza Morris (#72977) üzenetére


SOAD19
addikt

Azért azzal vitatkoznék, hogy internetezésre tökéletes lenne. Webshoppokkal nehezen bírkózik meg, ill. a fhb ebankon is szoktam szenvedni a lenyitható menüvel, hogy megnyithassam a számlatörténetemet.

(#72986) bigsee válasza spiderpig820 (#72958) üzenetére


bigsee
addikt

+1 itt és még kettő a családban! :K
Nyugi, egy húzós snapszer már összejönne...! :D

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#72987) lugosi válasza Morris (#72977) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"A microsoft hozzájuk képest éves lemaradásban van"

Szerintem akkora lemaradásnak az ms is örülne meg mi userek is.

(#72988) hroberto válasza #40993792 (#72985) üzenetére


hroberto
veterán

És ott a pont! Ha valaki szerint ennyire szar, elmaradott a rendszer, akkor miért használ ilyen telefont?! Ezt képtelen vagyok megérteni. Ha nekem fele ennyi nyűgöm, bajom lenne a rendszerrel, telefonnal, már biztos nem ezt használnám.
És miért nem értik meg egyesek, hogy vagyunk jópáran akiket kielégít a rendszer, és örülünk, hogy stabil, biztonságos, nem kell rá víruskereső, amikre használjuk megtaláljuk a megfelelő alkalmazásokat.
Nem kell ez a mindennapos "térítő" duma, nem kívánunk áttérni más rendszerre. Megfelel ami van!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#72989) Morris válasza #40993792 (#72984) üzenetére


Morris
veterán

Így van, az elvárások azok amik nem egyeznek. :B
Mondom, céges telefonnak tökéletes. Jobbat nem tudnék elképzelni. Gyors, a hívások minden beállítása megvalósítható, szóval tényleg tökéletes.
Mindennapi készüléknek nekem ez már sajnos nem felel meg!
De mivel a maga módján tényleg jó a rendszer (arra mire kell), meg is tartottam. És szerintem meg is marad amíg szét nem esik. Mert a pl stabilitásra egy rossz szavam nem lehet. Soha nem indult újra, nem fagyott le stb...

[ Szerkesztve ]

(#72990) tomboy0013 válasza #05304832 (#72983) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én a Windows 10-ről beszéltem nem a programozásról...

(#72992) tomboy0013 válasza #05304832 (#72991) üzenetére


tomboy0013
veterán

? Az jó, látom megy a szövegértés :D

(#72994) tomboy0013 válasza #05304832 (#72993) üzenetére


tomboy0013
veterán

Arról ment a panasz, hogy nincs frissítés a rendszerhez 1 éve, mire mondták, hogy csinálják a 10-et és azon rengeteg a változás. Ezzel kapcsolatban javasolták neked az Insidert mert sokat javult 8.1 óta a rendszer. Erre mondtad, hogy errre neked nincs időd, amire én írtam amit írtam. Világos most már?
Leszokok a tudatmódosítóról, de csak utánad ;)

[ Szerkesztve ]

(#72995) lugosi válasza hroberto (#72988) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Ha valaki szerint ennyire szar, elmaradott a rendszer, akkor miért használ ilyen telefont?! Ezt képtelen vagyok megérteni."

Segítek: mert egyszer megvette hűségre, és x ideig nincs lehetősége lecserélni. Ennyike.

"És miért nem értik meg egyesek, hogy vagyunk jópáran akiket kielégít a rendszer, és örülünk"

Ki írta, hogy nem érti meg, hogy vannak jópáran akiket kielégít a rendszer, és örülnek? Na aki ilyet írt, az most jól megértette! ;)

(#72997) hroberto válasza lugosi (#72995) üzenetére


hroberto
veterán

Miért ne lehetne eladni egy hűségre vett telefont?! Hozzád van láncolva?! :U
Nyilván nehezebb, de eladható. Az árából meg veszel amit akarsz...
Ha meg szövegértési problémákkal is küzdesz, abban nem segíthetek...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#72998) @matthew@


@matthew@
őstag

Van olyan App vagy vmi h ha egy emlekeztetot beallitok akkor az folyamatosan jelezzen, egesen addig amig ki nem nyomom? Mert ha teendot beirok vagy a naptarba vmit akkor egyszer nyom egy hangjelzest es annyi de ha pl nem nezem meg a telot akkor szepen ott elvan es nem jelez ujra. Ezt h lehetne orvosolni?

Matthew 24:42

(#72999) chipesz válasza @matthew@ (#72998) üzenetére


chipesz
őstag

Próbáld ki az ébresztőt erre. Már ha az időpont egy hétre előre látható, mert az ugye többet nem tud.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#73000) ZavaBalazs válasza #05304832 (#72996) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

igaza van, neked állt feljebb, hogy nálad "nem jelzett frissítést a telefon, miről is beszélünk. :U ", amikor egyszerűen csak annyiról volt szó, hogy nem tudod, hogy hogy megy a 10-re való frissítés, ezért magyaráztam el neked röviden.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.