Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72851) pzstm válasza Bogyó bá' (#72850) üzenetére


pzstm
titán

jelenlegi felállás szerint igaza van, csak nem elsőkörös lesz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72852) tomboy0013 válasza pzstm (#72851) üzenetére


tomboy0013
veterán

Írta valahol a MS, hogy lesz PC frissítés 530-hoz? Mert ha nem akkor nincs jelenlegi felállás. A pletyka meg pletyka, semmit sem jelent.

(#72853) ZavaBalazs válasza tomboy0013 (#72852) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

elvileg ez lesz, bár megmondom őszintén, én nem tudom a forrását.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72854) busman válasza ZavaBalazs (#72853) üzenetére


busman
addikt

A 930-at februárra mondták...én örülnék neki,ha neked lenne igazad.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#72855) ZavaBalazs válasza busman (#72854) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

akkor n+1. alkalommal is: a lengyel orange szolgáltatónál. mit nem lehet ezen felfogni? :W

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72856) busman válasza ZavaBalazs (#72855) üzenetére


busman
addikt

Akkor minek linkelgetsz ilyen faszságokat...itt nincs semmi szó legyel verzióról.... :W

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#72857) ZavaBalazs válasza busman (#72856) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

itt persze hogy nincs szó lengyel verzióról, de februári frissülésről se.

a 930 csak februárban frissül hír, amitől mindenki be van fosva, a kiszivárgott lengyel orange szolgáltatói frissítés ütemezésben szerepel. a magyar telefonok frissítésére (pláne a függetlenekére) S E M M I ráhatása nincs!

(n+2., komolyan mondom, lassan aláírásba fogom tenni)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72858) donmackó válasza ZavaBalazs (#72857) üzenetére


donmackó
őstag

Ismerve a Telenyomor-t, az 535-re majd 2016 augusztusban lesz W10m. ;]

Release the cable hounds!

(#72859) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

sziasztok
segítséget kérnék:
lumia 625, T-Mobilos, hard reset után sem talál Denim frissítést, sem OTA, sem recovery tool-lal. Cyant jelzi legújabb verziónak. nem tudom, hogy PFD volt-e rajta, de gondolom, hard reset leszedi, nem? hogy tudnám frissíteni? köszi!

(#72860) szimi57 válasza No.93 (#72847) üzenetére


szimi57
őstag

Nekem az 532 a sarkai miatt nem tettszett, de lekerekitettem. :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#72861) Melack


Melack
veterán

FB frissült, legalábbis nálam vmi v5 verzió lett. Fura egyelőre W10-en.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72862) Zsoltika11


Zsoltika11
tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Egy 535-ös Lumián kell beállítani csengőhangot. Hozzá szeretne az illető rendelni csengőhangot a kapcsolatokban lévő egyes névjegyekhez. De a telefon nem látja. Azt mondtam neki hogy gépen a ringtones mappába húzza bele a használni kívánt zenét amit csengőhangként szeretne. De megcsináltam én. Behúztam. De a telefon nem látja. Node lehet hogy nem látja az egész számot, és a ringtones maker-el kellene csengőhangként megcsinálni és úgy látná. De van egy olyan mp3-as hang is benne ami nem ilyen egész zene, hanem egy "hajókűrt" nevű hang, azt sem látja.
SD kártyáról másoltam a telefon memóriájába, úgy sem látja. Azt mondja az ismerősöm hogy a családban lévő másik 535-nél nem volt ilyen probléma. Erre mi lehet a megoldás?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#72863) confuser válasza Zsoltika11 (#72862) üzenetére


confuser
senior tag

Hogy nem SD kártyáról, hanem a pc winchesteréről direkt másolod az mp3-at a ringtones mappába, kábelen keresztül. Vagy amit te is írtál, ringtone maker.

(#72864) Zsoltika11 válasza confuser (#72863) üzenetére


Zsoltika11
tag

Értem, köszönöm :)

(#72865) chipesz válasza Dr. Oid (#72859) üzenetére


chipesz
őstag

Szia! Lumia 625-ön teljesen mindegy, hogy Cyan, vagy Denim van kiírva, ugyanis az utóbbi frissítés újdonsága csak egyetlen egy dolog: a "Denim" felirat. Semmilyen új funkciót nem hozott.
Nekem a 625-ön HR-ek után teljesen random módon írta át Denimre a Cyan feliratot.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#72866) confuser válasza chipesz (#72865) üzenetére


confuser
senior tag

Elvileg a PfD program beállításától függ, hogy cyant vagy denimet ír. Tényleg nem hozott semmit erre a készülékre a denim, viszont gdr1-gyel együtt ment ki ota-n, amiben pl. ott vannak a live folderek új featureként.

(#72867) lugosi válasza ZavaBalazs (#72853) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tehát akkor jól értem-e, hogy ez egy ismeretlen forrásból származó kép, ami egy lengyel szolgáltatóra vonatkozik talán? Tehát a mi szempontunkból semmi támpontot vagy infót nem jelent?

(#72868) #16820480 válasza lugosi (#72867) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem. Ez a kép a hivatalos frissítési terv. A lengyen orange-os 930-ra lesz majd februárban csak frissítés, de az nem szerepel ebben a táblázatban, mert ez nem arra vonatkozik, hanem a független telefonokra.

(#72869) bluemirage válasza confuser (#72866) üzenetére


bluemirage
őstag

A Denim-et megváltóként vártam a VPN kapcsolat miatt ami céges környezetben szükséges volt. Addig nem tudtam hozzáférni vele az Exchange fiókomhoz. Tehát azért volt a motorháztető alatt újdonság.

Meliora sunt bono inimica

(#72870) Dr. Oid válasza chipesz (#72865) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Szia, köszi!

Akkor ha jól gondolom, egzaktabb lenne a pontos verziószámot nézni. Jelenleg ez van fent a telefon:

OS version: 8.10.14219.341

ami persze stimmel a MS oldalon szereplő legfrissebb verzióval...
Tanulság:

- láma vagyok, hogy ez nem jutott eszembe hamarabb
- ez annyira MS :D

(#72871) MrZidi


MrZidi
tag

Hali :) Valaki le írná aki emlékszik rá, hogy most akkor hogy van ez a one drivos csökkentés ? mert ha jól emlékszem mint, ha olvastam volna itt valahol olyat, hogy ha meghaladja majd az 5gigát a fent lévő anyag akkor felajánlják egy évre az office 365-öt plusz valamennyi tárhelyet vagy ez hogy is volt ? :D

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#72872) cigam válasza MrZidi (#72871) üzenetére


cigam
félisten

Persze. Megfelelő pénzmag letétele után.[link]

Azon felhasználók részére, akik az értesítéskor 5 gigabájtnál többet használnak az ingyenes OneDrive tárhelyből, a vállalat egy egyéves ingyenes Office 365 Personal előfizetést fog ajándékozni.

Aztán egy kis idő után rájön, hogy így senki nem veszi, ezért meggondolják magukat, és mégiscsak benyújtják a számlát (visszamenőleg ;] ). De cserébe kapsz egy dedikált fotót annak a hülyének az aláírásával aki ezt az egészet kitalálta

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#72873) Imi Csabi


Imi Csabi
tag

Sziasztok!

Lumia 635-nél tapasztalt már valaki hasonlót, hogy hiába van bekapcsolva a rezgő hívásjelzés a csengőhang melett az csak a csegnőhang elején rezeg párat aztán abbamarad és csak a csengőhang szól?

Köszi
Üdv, IMi

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#72874) Melack válasza Imi Csabi (#72873) üzenetére


Melack
veterán

Ez egy feature. Minél hosszabb a csengőhang, annál tovább várhatsz arra, hogy rezegjen. Megoldás: rövid csengőhang.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72875) chipesz válasza Melack (#72874) üzenetére


chipesz
őstag

Windows 10-zel szerencsére ez is megváltozik.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#72876) Imi Csabi válasza Melack (#72874) üzenetére


Imi Csabi
tag

Köszönöm :R

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#72877) Melack válasza chipesz (#72875) üzenetére


Melack
veterán

Mostmár ki fogom próbálni, nekem eddig mindig néma üzemmódban volt, amikor hívtak :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72878) lugosi válasza #16820480 (#72868) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, köszi. Egyelőre akkor nekem február (1520).
Csak ilyenkor mindig bosszús leszek, mert itt a fórumon egész végig azt szajkózták az emberek, hogy idén ősszel jön a wp10. :/

(#72879) MrZidi válasza lugosi (#72878) üzenetére


MrZidi
tag

Jaa bebeszélik maguknak mikor nemis mondott ilyet az ms...utána az ember meg reménykedik, hogy hátha :D

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#72880) Syl válasza MrZidi (#72879) üzenetére


Syl
nagyúr

És egyébként is. Qrva MS! Mi az már hogy nem enged a közakaratnak! ;] :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72881) MrZidi válasza Syl (#72880) üzenetére


MrZidi
tag

A prewievbe "figyelembe veszik" a közakaratot ezt a "jó" szívüket erre is kiterjeszthették volna :C

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#72882) confuser válasza bluemirage (#72869) üzenetére


confuser
senior tag

A vpn-t is a gdr1 hozta, nem a denim...

(#72883) PoganyPtR válasza PoganyPtR (#70553) üzenetére


PoganyPtR
tag

Sziasztok,

már kb a wechat is használhatatlanná vált. Újra rátértünk barátnőmmel a skype-ra, ami szintén hulladék kategóriába sorolandó még mindig, de legalább még működött. Most a 930 szervízben van, előkerült a 920, na itt skype-on nekem egyáltalán nincs kameraképem, wechaten pár percenként befagy a kép, gyakran csak telefon újraindítás segít. Szóval esetleg valami más alternatíva? Utálom az androidot, de az online kommunikációs hibák miatt a végén még muszáj leszek visszatérni rá :(

(#72884) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

WP telefonokhoz van olyan app, amivel a szövegbevitelt a régi 3x4 gombsorra át lehet állítani?

(#72885) Reinkz


Reinkz
senior tag

Ezt nem a vita kirobbantása miatt linekelem, párnapja itt problémáztam hogy nem fejlődik kellően a rendszer számomra hogy továbbra is ezt válasszam, pedig anno lelkes voltam vele kapcsolatban (nagyon is), szerintem ez alá támasztja az igazam, és ahogy látszik nem vagyok egyedül.

(#72886) confuser válasza tpeter77 (#72884) üzenetére


confuser
senior tag

Nem. Zárt rendszer, nem engedi a rendszer alapkomponenseit lecserélni. Tőled már nem az első ilyen kérdést olvasom, valahogy a zárt rendszer filozófiáját jó lenne ha elsajátítanád.

(#72887) matyi012345


matyi012345
őstag

Én sajnos visszatértem droidra, nem tudott meggyőzni ez az egész. Nem tudtam éjszakára lenémítani, mert az egyetlen program ami erre létezik az nem megy 8.1-et, gondolom 10-en sem fog. SS fiókot nem tudtam szinkronizálni sehogy sem. Majd egyszer sokára talán újra..pedig tetszett, jól néz ki, de a kinézet mögött nudli ez az egész. Nem írok hasonlatot, futó kalandnak jó volt ez a WP. :( :)

Ja és azért köszönöm aki próbált segíteni ezekben.

[ Szerkesztve ]

(#72888) tpeter77 válasza confuser (#72886) üzenetére


tpeter77
addikt

varj találtam 1$-ért T9 keyboard progit.
akkor csak létezik, igaz fizetős.
Ez a legnagyobb bajom a zárt rendszerrel, de asszony csak akkor vesz Lumiát ha van benne T9 (vagy 3x4 ki hogy hivja).

(#72889) confuser válasza tpeter77 (#72888) üzenetére


confuser
senior tag

Azt szinte garantálhatom, hogy amit találtál nem cseréli le a billentyűzetet, max adott appon belül. De linkeld, és bebizonyítom.

(#72890) tomboy0013 válasza matyi012345 (#72887) üzenetére


tomboy0013
veterán

Bonyolult dolog megnyomni a hangerő gombot és rányomni a harangra, hogy lenémuljon :U A szemem elkerekedik néha az emberi lustaság láttán. De amúgy ott van angol nyelven Cortana a Quiet hours funkcióval is ha ez ennyire lehetetlen feladat. :DD

(#72891) Ryoo


Ryoo
senior tag

Nálatok működik a Facebook Messenger? Nálam ma délután óta teljesen meghalt az értesítési rendszer, a csempen mutatja a számot, de hangot nem ad, újraindítás volt, app ujrarakas volt, azota viszont az értesítési központba se kerül be. Van valami ötletetek mi okozhatja ezt?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#72892) confuser válasza Ryoo (#72891) üzenetére


confuser
senior tag

Nekem csúszkálva jönnek az értesítések, szerintem szerveroldali gond.

(#72893) Melack válasza Ryoo (#72891) üzenetére


Melack
veterán

Nekem délután semmi, majd most este egymás után jöttek random a délutáni értesítések.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72894) Ryoo válasza Melack (#72893) üzenetére


Ryoo
senior tag

Köszi, akkor megnyugodtam, reggelre csak megjavul.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#72895) Syl válasza tomboy0013 (#72890) üzenetére


Syl
nagyúr

Az én szemem is néha kerekedik, amikor az emberek alapvető funkcióhiányokat megpróbálnak megmagyarázni. Ezzel az erővel címjegyzékre sincs szükség, mert olyan bonyolult dolog a regiszteres füzetbe felírt telefonszámokat kikeresni és bepötyögni a tárcsázóba :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72896) tomboy0013 válasza Syl (#72895) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mert teljesen ugyanaz a két dolog az biztos :C Egyébként tudja a funkciót ahogy említettem is de sebaj ;)

(#72897) tpeter77 válasza confuser (#72889) üzenetére


tpeter77
addikt

szia,
ez lenne az.
https://www.microsoft.com/hu-hu/store/apps/t9-keyboard/9nblggh0dbx1

(#72898) confuser válasza tpeter77 (#72897) üzenetére


confuser
senior tag

Ahogy írtam, csak az adott appnak ad t9-es billentyűzetet. Magyarul tudsz smss-t írni T9-cel, minden mást meg a csak a gyárival.

(#72899) flesh válasza tpeter77 (#72897) üzenetére


flesh
aktív tag

Nem cseréli le a billentyűzetet, ez egy üzenet író alkalmazás saját billentyűzettel, 2 forintot sem ér, szerintem.

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#72900) #16820480 válasza lugosi (#72878) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hoyg jobb is amúgy. Én tegnap feltettem a preview-t, és nem vagyok elájulva tőle :( Most attól eltekintek, hogy egy csomó dolog nem megy rendesen, mert oké, ez még preview (bár azért tegyük hozzá, hogy egy hónappal megjelenés előtt azért ettől illene jobbat gurítani).
Amiket eddig képen láttam csak, a design módosítások meg egyéb megvalósítások nem tetszenek, sajnos sok dolog kényelmetlenebb lett. Neked meg az 1520-on főleg szívás lesz a hamburger menü a bal felső sarokban, egy kézzel lehetetlenné teszik így a kezelést, ráadásul nem is következetes, mert egyes appokban továbbra is az alsó sávon van a menü, de néhányban meg bal felül.
Azt hiszem én is búcsút fogok mondani a WP-nek, pedig imádtam a 8.1-et, de ez az irány még nem igazán kiforrott, és nem szeretnék résztvenni a szívásban, amíg kialakítják a használható változatát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.