Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73851) bismillah


bismillah
csendes tag

Üdv

Tesóm Lumia 610- e lehet behalt, de azért megkérdezem lehet-e ezzel valamit kezdeni.

Szóval egyszer csak lekapcsolt és azóta nem lehet bekapcsolni. Ha rádugom töltőre párat villog windows logo de annyi.
Van valami ötlet házi megoldásra, szerzívbe nem viszem annyit nem ér, vagy kuka?

(#73852) Syl válasza bismillah (#73851) üzenetére


Syl
nagyúr

Ultimate Windows Phone megoldás: factory reset

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73853) iihorvath válasza StLui (#73840) üzenetére


iihorvath
tag

Nekem a Lumia 520-on egyszer kijött egy marha nagy :( jel a kijelzőre és semmi mást nem lehetett csinálni vele, mint ezt a jelet nézegetni. Akkor rajtam ez segített:
http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdlumia-mdupdate/how-can-i-get-rid-of-the-sad-face-on-my-nokia/c9c117a6-2d55-4f7a-a9c1-5f11b01b884f?auth=1
Vagyis próbáld meg azt, hogy amikor ki van kapcsolva, egyszerre megnyomod a bekapcsoló és a halkító gombot és folyamatosan nyomva tartod kb. 10 másodpercig, amíg megrezzen. Ekkor elengedheted.
Ha ez sem segít, akkor szerintem tuti hardveres a hiba, irány a szerviz, (vagy egy üzlet és venni vmi újat)!

(#73854) Bukk900 válasza aprokaroka87 (#73848) üzenetére


Bukk900
őstag

Az nem is tűnik soknak, nálam duplája. Az ideiglenes fájlok törlésével nálam csökkent a rendszerfájlok és az egyéb fájlok mérete is. Az explorerben is tudsz előzményeket törölni, valamint töröld a nem használt programokat. Én tegnap találtam vagy 20-at. :)

(#73851) bismillah: ha nagyon lemerült a 610 akkor villogtatta a win logót nálam, várni kell pár percet, hátha ez a baja ( ezt a villogós lehetőséget szívesen használnám a 920-nál is értesítésekre, ha már led nincs)

[ Szerkesztve ]

(#73855) StLui válasza iihorvath (#73853) üzenetére


StLui
veterán

Ennél a sima újraindításnál erősebb a gyári visszaállítás de egyik sem segített, már csak azt a PC-n keresztüli rendszer újrahúzást kéne megpróbálnom, de a nevét sem tudom, nemhogy hogyan kell csinálni :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73856) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Csodalkouom, hogy meg nem is volt, frissult a fb beta: [link]
Mar csak a hirfolyammal lene valamit kezdeni, mrg a messengerrel (csatlakozasi ido, lapozas beszelgetesek kozt swipe-pal, a hivas is johet, bar engem szemely szerint nem izgat)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73857) Bukk900 válasza StLui (#73855) üzenetére


Bukk900
őstag

[link] Már rég használtam, de szerintem egy kattintás volt az egész.

[ Szerkesztve ]

(#73858) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#73856) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

U, bocsi, rossz topic, a w10 preview topicba akartam :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73859) St3ven


St3ven
addikt

Múltkor beszéltük, hogy az akksiszázalékot kijelző csempe 42%-nál felugrik 50-re, majd 40-41 körül folytatja újra rendesen, és hogy ez egy ismert bug. :N

Talán még az is szóba került, hogy ez csak 1×1-es csempe esetén jelentkezik. :Y Ezt most megerősíthetem: ha az 50%-os kijelzésnél "kihúztam" 2×2-esre a csempét, már a jó értéket mutatta szerkesztés közben is, ha visszakicsinyítettem, akkor a rosszat, ami azért így elég döbbenetes! :W 8.1

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73860) Pttypang válasza StLui (#73840) üzenetére


Pttypang
veterán

Hr?

Everybody lies.

(#73861) St3ven válasza Syl (#73852) üzenetére


St3ven
addikt

Ezt a hsz-t le kell nyúlnom aláírásnak! :C :DD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73862) StLui válasza Pttypang (#73860) üzenetére


StLui
veterán

Már a Windows Device Recovery Tool -t próbálom, Bukk900 segítségével, de egyelőre gyanús, hogy már a kezdő, alap beállítások közben is kint van a repülő jel.

Lehet ez esetleg sim hiba? ja mindjárt kipróbálom másik telefonban

szerk: nem sim hiba, sajnos nem is szoftveres ezek szerint

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73863) bismillah válasza Syl (#73852) üzenetére


bismillah
csendes tag

De hogy ha be se kapcsol?

(#73864) lugosi válasza csabyka666 (#73847) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A wp-t az nagyon nem érdekli, hogy te akarsz-e factory resetet vagy sem. Ha azt dobta a gép, akkor sajnos azt dobta a gép, hr vagy problémák a továbbiakban sajnos. :((

(#73865) Syl válasza bismillah (#73863) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem tudom 610-en hogy megy, de 640-nél:
kikapcsolt állapotban power gomb tart
rezzen
- vol le megnyom
bejön egy felkiáltójel
- vol fel megnyom
- vol le megnyom
- power megnyom
- vol le megnyom
elindul a "formatcé"

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73866) iihorvath


iihorvath
tag

A WP10 frissítés mikor indul be az első körben jelzett telefonoknál? Idénre szólt az ígéret, és a korábban itt-ott jósolt dec. 14-i időpont sem jött be. Próbáltam keresgetni a neten, de nem találtam érdemi infót. Lehet, hogy ezt az ígéretet sem tudják tartani és átcsúsznak a frissítéssel jövőre? Költői kérdések, tudom... :F

(#73867) Bukk900 válasza Syl (#73865) üzenetére


Bukk900
őstag

610-nél a kamera gomb is játszik. [link]

(#73868) Syl válasza Bukk900 (#73867) üzenetére


Syl
nagyúr

:R

Juj, de ronda egy telefon ez a 610 :B Mint egy Galaxy Szappantartó

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73869) bismillah válasza Syl (#73865) üzenetére


bismillah
csendes tag

Első usb-re dugásnál párat villant win gomb de nem rezgett.
Most már nem is tölti vagyis nem jelez semmit, nemreagál, nemrezeg semmilyen kombóra.
Mindegy milyen usb-n töltöm? Nem gond hogy nem a sajátján?
Próbáltam vol le +power +cameragomb ugysejó
Próbáltam vol le +power ugyse,

Lehet akksi szar?

(#73870) tomboy0013 válasza iihorvath (#73866) üzenetére


tomboy0013
veterán

WP10 frissítés soha nem indul be mert a WP vonal a 8.1-gyel véget ér. ;) Ellenben a W10M-ról nincs információ és gyanítom nem is lesz. Majd jön ha jön akárcsak az eddigi Windows Phone frissítések is. A MS sosem mond konkrét időpontot.

(#73871) bismillah válasza Syl (#73868) üzenetére


bismillah
csendes tag

ez a telefon egy nagyon fos csak addig kell amig meg nem jön az új de ahogy látom be kell érjem egy butafonnal odáig.

(#73872) Zolly444 válasza iihorvath (#73866) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Nincsen hivatalos dátuma a win10 megjelenésének.

(#73873) Syl válasza bismillah (#73871) üzenetére


Syl
nagyúr

És az a videó amit Bukk900 linkelt? Az sem segít?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73874) StLui válasza bismillah (#73871) üzenetére


StLui
veterán

Azért nekem 3 év alatt nem kellett soha semmi extrát csinálnom, néha újraindítom, de ilyen iPhone-nál is volt, most is lehet csak a szétszedéssel nyírtam ki érintő csere miatt, vagy a kölyök vágta tönkre valahogy (az ő telefonja)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73875) Bukk900 válasza bismillah (#73869) üzenetére


Bukk900
őstag

Itt a hivatalos leírás, [link] nem elég a hármat egyszerre nyomni, a sorrend is lényeges, közben a középsőt el kell engedni, a két szélsőt meg tovább nyomni.

Esetleg másik kábel/töltő is megér egy próbát.

(#73876) bismillah


bismillah
csendes tag

nincs már meg a hivatalos töltőja de van pár másik azokkal sem tölt.
Simán bekapcsolni nem tudom
vol le+power semmi
vol le +cam+power és ha rezeg elenged
sztem hardver hiba vagy akksi szar.

(#73877) iihorvath válasza tomboy0013 (#73870) üzenetére


iihorvath
tag

Hát nekem aztán erőltetheti bárki, hogy Windows phone vagy nem phone, és csak simán 10, nekem mindaddig phone marad, amíg a telefonomon nem tudom elindítani parancssorból a sol.exe-t. Addig számomra soha nem lesz azonos az asztali verzióval. Max ha hozzáteszem a mobilt a végére... :-)

(#73878) Attix70 válasza StLui (#73840) üzenetére


Attix70
aktív tag

Szia,
Ha garis akkor szervíz, SW hiba.
Üdv, Atti

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#73879) tomboy0013 válasza iihorvath (#73877) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem mondta senki, hogy azonos az asztalival, de ettől még nem Windows Phone a neve hanem Windows 10 Mobile. ;) És ott is ott van a Mobile a nevében.

(#73880) StLui válasza Attix70 (#73878) üzenetére


StLui
veterán

Nem garis már, ha másért nem akkor a kijelző csere miatt, de ha újrahúztam a szoftvert akkor hogy lehet szoftverhiba?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73881) BURN28


BURN28
tag

Sziasztok!

Félig-meddig szakmai a kérdésem.

Sikerült pofára ejtenem a 640-esem. Létezik olyan módszer (cég, ph-s stb.), amivel az üveg cseréje (a kijelzőnek semmi baja eddig) nem kerül többe, mint a jövőre megjelenő ájfón 10-es?

Természetesen jöhet privátban, ne kapjon senki "hirdetésért" büntetést.

Üdv:
BURN28

[ Szerkesztve ]

http://kaphatoittkave.blogspot.hu/

(#73882) S73V3 válasza pzstm (#73731) üzenetére


S73V3
tag

Szia!

Mostmar használható a telefon, de amikor újra indul akkor megint meregad, kb 3x 4x látom a Vodafone + Nokia logót, mielott valoban be is kapcsolna. Ez kb. 10perc. Ez ellen lehet tenni? Vagy ujjabb HR? Szeretném megnézni a win10et, mert nagyon kivancsi vagyok rá. Ha lehet rajta normalis hatteret beállítani, nem ugy mint a 8.1be! Akkor nem váltanék androidra csak ezért. :)

(#73883) S73V3 válasza BURN28 (#73881) üzenetére


S73V3
tag

Biztos h létezik. Aliexpress+ youtube :)

(#73884) BURN28 válasza S73V3 (#73883) üzenetére


BURN28
tag

Életmentő vagy! Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

http://kaphatoittkave.blogspot.hu/

(#73885) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

Érdemes feltenni a WP10et L735re?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#73886) Cane


Cane
őstag

Hello!

Van egy olyan problémám, hogy amikor elmentem "Márta néni" nevet a telefonkönyvben akkor tök jónak tűnik, majd amikor hívni akarom így jeleníti meg (például): néni, Márta. Ezt nem lehet normális formátumban megjeleníteni?

A másik probléma pedig az, hogy van MS email címem, viszont ha az áruházban frissítem az app-okat, akkor manapság kéri a jelszót, meg valami ilyet ír ki: "Lehet hogy ez túl szigorúnak tünik..." majd kér aktiváló kódot, vagy telefonszámot kér hogy erősítsem meg a belépést, viszont telefonszámot már adtam meg oulookban, de ennek ellenére valami hülye gyári telefonszámot ad meg pl. 00123456789 hogy azzal erősítsem meg a belépést. Azt írja már csak a mai nap tudok így belépni, később már nem lesz lehetőségem erre (5 naptól számolt vissza.) Valaki tud erre valami megoldást?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#73887) zsoltzsolt válasza Cane (#73886) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Márta néni problémára. Ezt én úgy oldom meg, hogy egy helyre írom a teljes nevet. A vezetéknév helyére beírom így: Márta néni. 😁 Ennél egyszerűbb megoldás nincs

(#73888) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

OTA frissítés és factory reset után 0x000021a hibát kapok.... :U mit lehet ezzel kezdeni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73889) Cane válasza zsoltzsolt (#73887) üzenetére


Cane
őstag

Köszi, ezentúl így lesz.
:R

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#73890) zsoltzsolt válasza Cane (#73889) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szívesen 😊

(#73891) lugosi válasza Mr.Csizmás (#73888) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Próbáltam rákeresni a google-vel, de gondolom ezen már túl vagy, nem is ezért írok, hanem hogy ami találatot kiadott, azon eléggé elkerekedett a szemem, ugyanis erre azt írja, hogy ez egy asztali windows kékhalál error code. [link]

(#73892) Mr.Csizmás válasza lugosi (#73891) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, pár wp-s hozzászólás volt, azok se jutottak semmire. tényleg úgy néz ki, mint egy asztali bsod... :U

0xc000021a, lemaradt egy betű :o

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73893) Kera01


Kera01
újonc

Sziasztok! Egy elég furcsa problémát tapasztaltam a napokban.
A messengerrel lenne problémám. Ha küldök egy üzenetet, azt elküldi, de ha egy második üzenetet szeretnék küldeni, azt már nem. A végtelenségig fog tölteni. Ha viszont kilépek az alkalmazásból és vissza(ilyenkor megjelenik az az üzenet, hogy az üzenet elküldése sikertelen volt, kérjük próbáld újra), akkor már el tudom küldeni azt az üzenetet, de ha másodikat akarok írni, annál ugyanez a probléma jön elő. Eszméletlen zavaró a mindennapokban, hogy üzenetenként zárhatom be az alkalmazást. Hard reset volt már, de a probléma ez után is fennáll. Lumia 630-ról van szó, és csak a napokban jelentkezett ez a probléma.
Ha valaki tud segíteni, azt nagyon megköszönöm.

(#73894) csabyka666


csabyka666
addikt

...és a factory reset után ha beírom a hotmail-es mailcímem, akkor úgy visszaáll, hogy észre se veszem? Alkalmazások, beállítások, minden?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73895) nicu71 válasza csabyka666 (#73894) üzenetére


nicu71
addikt

ekkor az van ,hogy elkezd keresni,és ha talál akkor felkinálja a biztonsági mentést,rég csináltam már,de vsz el kell fogadni,és csak azután fogja megtenni ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#73896) StLui válasza nicu71 (#73895) üzenetére


StLui
veterán

Így van, én ma csináltam.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73897) ivógéptanács


ivógéptanács
tag

Üdv,
HR előtt állok (microsoft fiókhoz elfelejtettem a jelszót), viszont van egy játék ami eléggé előrehaladott állapotban van, ezt én a mostani állapotában át tudom pattintani a teló saját belső memóriájáról (mert ugye ott van) egy másik sd-re,
és ha igen, hogy ?
Nagyon köszi a válaszokat.

(#73898) btudos válasza ivógéptanács (#73897) üzenetére


btudos
Topikgazda

Úgy, hogy azt másik MS fiókkal aztán folytatni tudd, esélytelen. Password reset nem opció?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#73899) ivógéptanács válasza btudos (#73898) üzenetére


ivógéptanács
tag

Dehogynem, bárcsak tudnám hogy az mit jelent takar :)

[ Szerkesztve ]

(#73900) Bukk900 válasza ivógéptanács (#73899) üzenetére


Bukk900
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.