Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73301) confuser válasza csabyka666 (#73300) üzenetére


confuser
senior tag

Az alkalmazásoknak nem kell futniuk hogy értesítést kapj egy bejövő üzenetről/hívásról. A folyamat úgynevezett háttérügynökökön keresztül működik, lényegében ezeknek kell a háttérben futniuk ahhoz hogy végül eljusson hozzád az értesítés. Ezeknek a futását a beállításokban tudod engedélyezni/tiltani. Az tehát hogy az alkalmazás bezáródik vagy csak a háttérbe kerül, teljesen irreleváns az értesítések szempontjából, de ahogy írtad is, az app megnyitása háttérből általában gyorsabb.

(#73302) leslieke válasza leslieke (#73250) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre valaki?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#73303) kory24 válasza Reinkz (#73287) üzenetére


kory24
őstag

Ha eredetileg 8.0 volt rajta, akkor van.

(#73304) csabyka666 válasza confuser (#73301) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezeknek a futását a beállításokban tudod engedélyezni/tiltani.

Pontosan hol? Kerestem, de nem találtam. :F

###

Más. Olvasgattam a 820-ról, és sokan panaszkodnak az akksi üzemidejére. Én egy használt, 2 éves telefont vettem, de az akksija valóban elég gyenge, intenzív használat mellett nagyon gyorsan esik a "%". Arra gondoltam, veszek bele egy nagyobb kapacitásút. Erről mi a véleményetek?

Hallottam egy olyat is, hogy a régi, nagy SIM-kártyát ajánlott lecserélni mikroSIM-re. Nekem régi klasszikus kártyám volt, annak a közepe ki lett roppantva, azt használom most, és a boltban mondta a srác, hogy cseréltessem le a szolgáltatóval, mert ezzel előbb lemerül a teló. Erről van infója valakinek?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73305) SOAD19 válasza csabyka666 (#73304) üzenetére


SOAD19
addikt

Hali!

Beállítások/takarékos üzemmód/akkumulátorhasználat fülre lapozva, majd az adott app-ra kattintva.

(#73306) csabyka666 válasza SOAD19 (#73305) üzenetére


csabyka666
addikt

Óh, köszi, sose találtam volna meg. :B :R

Az automatikus indítással mi a helyzet? Valahol be lehet állítani, hogy bekapcsoláskor induljon automatikusan pár app?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73307) confuser válasza csabyka666 (#73306) üzenetére


confuser
senior tag

Ami itt engedélyezve van, az indul automatikusan.

(#73308) csabyka666 válasza confuser (#73307) üzenetére


csabyka666
addikt

Az sirály akkor, köszi! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73309) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Múlt szombat este óta boldog tulajdonosa vagyok egy Lumia 640 LTE -nek :DD

Azt lehet tudni hogy a gyárilag telepített Facebook app. miért csak 10óránál régebbi posztokat jelenít meg?

Amúgy nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel, a legkisebb nehézségeknélkül ment az átköltözés a zöldrobotról. :R (kistúlzásal :B )

[ Szerkesztve ]

(#73310) csabyka666 válasza Mustármag (#73309) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezzel nekem is gondom van a 820-on, de nálam asztali gépen se tökéletes, össze-vissza dobálja be. Van, hogy 2 nappal korábbi poszt van a lista tetején. Szerintem központi probléma, nem a nokiás klienssel van baj.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73311) ZavaBalazs válasza csabyka666 (#73310) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

asztalin tudod választani, hogy top bejegyzések, vagy legfrissebbek legyenek felül. ha a link végére teszed, hogy " /?sk=h_chr ", és úgy látogatod, akkor fixen a frisseket teszi be, amúgy hiába állítgatod át, vissza szokta dobálni top bejegyzésekre.
sajnos a WP-s kliensen ez nem játszik. :( na nem baj, majd 2016 a WP-s facebookozás éve lesz! ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73312) csabyka666 válasza ZavaBalazs (#73311) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja, persze, biztos működik ez, de hadd ne írogassam már át. :D

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73313) ZavaBalazs válasza csabyka666 (#73312) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nekem így van elrakva könyvjelzőkbe, sose írogatom én sem. ;)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73314) csabyka666 válasza ZavaBalazs (#73313) üzenetére


csabyka666
addikt

Na az se hülyeség, nekem eszembe se jutott. :D Kár, hogy a kliens nem ilyen. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73315) this is life válasza csabyka666 (#73300) üzenetére


this is life
Ármester

Az insideres frissites teljesen legalis , felelosseget az ms nem vallal azesetleges felmerulo karokert , a programmal lenyegeben kiterjesztett beta tesztelove valsz . Visszaallitas a windows device recory toolal lehetn, a legutolso publikus , hivatalos sw teszi fel.
Az hogy melyik alkalmazas marad bent a hatterben , szerintem az app keszitojetol fugg , de futo alkalmazas lista nem teljesen valos, inkabb amolyan elozmenyek lista.
Ezt eszre lehet venni a viber,facebook , edge .... stb mikor elozmenybol elore hozod van amikor ujra tolt...amugy ha nem latod hogy fut attol meg servicekent fut a hatterben jo nehany app, persze ezt korlatozhatod a beallitasokban.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#73316) Mustármag válasza csabyka666 (#73310) üzenetére


Mustármag
őstag

Facebook-on belül beállításikban van egy olyan opció hogy "Csatlakozás a telefonommal" azt bekapcsoltam és azóta nagyjából ugyan az van az asztalin és a telefonon is.

(#73317) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A segítségeteket szeretném kérni, hogy az alábbiak megoldhatók-e WP esetén (konkrétan nokia 1520-am van, de gondolom wp-függő a kérdés).

Blackberryn volt arra lehetőségem, hogy feltelepítettem egy programot a számítógépre, és ezzel, ha a gép csatlakozott a telefonhoz (az, hogy kábel vagy vezetékmentes, lényegtelen lenne), akkor a telefonon beállított mail fiókokat lehetett kezelni anélkül, hogy a pc-n egy mail kliensben be lett volna állítva az emailcím. Tehát tulajdonképpen a telefon emailklienseit használja, mint levelezőprogram, és ez egy nagyon nagy segítség itthon, ahol nem állítottam be a céges email címet, csak így telefonon keresztül használom.

Van valami ehhez hasonló WP esetén? A BB-s megoldás Blend volt, ha esetleg ez így segítség a beazonosításban.

(#73318) chipesz válasza lugosi (#73317) üzenetére


chipesz
őstag

Kétlem, hogy lenne. A Project my Screen appot kipróbálhatod, mondjuk akkor a telefont használod a gépen keresztül, de jobb ötletem nincs.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#73319) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A szülőknek akarok venni egy telefont a régi "butafon" helyett. Ezért mindenképpen WP-ben gondolkodom, mert egyszerűbbnek tartom, mint az Androidot.

Mit érdemes venni: Lumia 435-öt 25ezerért vagy dobozában álló, nem használt (1,5 gari van még rá) 630-at 20ezerért?

(Természetesen abból indulok ki, hogy a 630-as tényleg hibátlan, bolti állapotú.)

(#73320) hroberto válasza NoOne1976 (#73319) üzenetére


hroberto
veterán

Ha 1Giga a RAM a 630-ban akkor azt. Ha 512-es verzió, felejtsd el!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#73322) NoOne1976 válasza hroberto (#73320) üzenetére


NoOne1976
őstag

És azt honnan tudom, hogy mennyi van benne? Annyit tudok róla, hogy 03.28-án vásárolták függetlenül.

(#73324) csabyka666 válasza this is life (#73315) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor hagyom ezt a nagyokra, én teljesen meg vagyok elégedve a 8.1-essel. Hadd tapossák ki előttem az utat, aztán ha eljön az idő, frissítek majd W10-re. :)

Ez az alkalmazásos téma még mindig nem teljesen tiszta. Ma nézegettem őket, és van olyan, pl. Viber, Skype, aminél be lehet állítani, hogy fusson-e a háttérben, de van olyan is, pl. Messenger, e-mail kliens, aminél ezek hiányoznak. Akkor utóbbiak el sem indulnak maguktól?

Amúgy igen, amikor ismét rányomok, először a régi állapotot adja be, aztán szinkronizál. Van egy kicsi csúszás az értesítés meg a programok között, de annyi baj legyen, ettől még nagyon dinamikus az oprendszer.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73325) csabyka666 válasza Mustármag (#73316) üzenetére


csabyka666
addikt

Úgyérted ugyanúgy 2 napos posztokat ad be újként?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73326) this is life válasza csabyka666 (#73324) üzenetére


this is life
Ármester

Attol , hogy nincs allitasi lehetoseged , attol meg futnak a hatterben , pl emailnel , bekapcsolhato az azonnali letoltes , viber a pusht hasznalja, az ertesitesi savban elobb latod mint az alkalmazasban , messenger passz, nem hasznalom, nekem a sima facebook app is kuldi az ertesitest ha irnak , skype-al eddig nem volt gondom .. az hogy csevego vagy egyebb alkalmazasoknal eloszor a regi uzenetet allapotot latod az amiatt van , mert jon pushba az ertesites , de letolteni csak akkor fogja mikor megnyitod az alakalmazast . Erre a viber a legjobb pelda.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#73327) csabyka666 válasza this is life (#73326) üzenetére


csabyka666
addikt

Persze, csak Windows-felhasználóként elvárnám, hogy ha rányomok az alkalmazásra, legyen olyan lehetőség, hogy "automatikus indítás". Így honnan tudjam, hogy indul-e? Persze, kipróbálom, de akkor is...

Igen, úgy ahogy mondod, a Messenger is így csinálja. Főleg mobilnetnél lehet észrevenni, ott egy kicsit többet szöszöl, mint WiFi-vel.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73328) confuser válasza csabyka666 (#73327) üzenetére


confuser
senior tag

A probléma ott van, hogy te a win32 appok viselkedését várod el silverlight (illetve majd win10-en uwp) appoktól. Ahogy már fentebb írtam, itt nem akkor kapod meg az üzeneted ha fut az alkalmazás, hanem ha fut az alkalmazás háttérügynöke (de persze háttérügynök nélkül előtérben futó alkalmazásnál is megjön). Ha egy appot úgy írnak meg, hogy legyen háttérügynőke (vagyis a működéséhez futnia kell a háttérben), akkor az telepítést követően futni is fog amíg le nem tiltod. De mégegyszer, nem az app, hanem a háttérügynöke!

(#73329) Mustármag válasza csabyka666 (#73325) üzenetére


Mustármag
őstag

Hát ha neked PC-n 2 napos posztokat add be újként akkor igen :U

Most komolyan, bekapcsoltam és azokat a posztokat látom telefonon amiket PC-n. (kb 80-85%-ban megegyezik, de mondjuk droidnál is volt eltérés)

(#73330) mike1334


mike1334
veterán

Be lehet állítani az explorerben, hogy ha megnyitom ne az utolsó megnyitott oldalt hozza be, hanem mondjuk a google.com-ot? Szóval rövidebben: Explorerben van kezdő lap beállítása? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#73331) csabyka666 válasza confuser (#73328) üzenetére


csabyka666
addikt

Jogos, még szoknom kell a filozófiáját.

Ha egy appot úgy írnak meg... igen, pont ezzel van a bajom, illetve nem ehhez szoktam. Lehetne egyértelműbb, hogy akarja-e a paraszt, hogy fusson-e vagy sem. Oké, háttérügynöke van, de honnan tudjam, melyiknek van?! Vagy alapból azt feltételezik, hogy a hardver elbírja (és amúgy tényleg, mert az említett alkalmazások nálam mind egyszerre futnak, és meg se röccen a telefon), akkor hadd menjen állandóan? Vagy mivel úgyis gyorsan indulnak, a háttérügynökök állandóan futhatnak kis hardverigénnyel, aztán majd ha gondolom, elindítom a programot? Vagy vagy vagy...nézzétek el nekem, most ismerkedem a WP-vel. :)

De tényleg nagyon egyszerűen ki fogom tudni deríteni, melyik indul automatikusan: kikapcsolom a telót, bekapcsolom, nem indítok el semmit, és megkérek valakit, üzenjen nekem. De ez nagyon körülményes, hogy "nekem kell kitalálnom".

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73332) csabyka666 válasza Mustármag (#73329) üzenetére


csabyka666
addikt

Sajna előfordul, pl belike-oltam a Boxutcát, és gyakran van, hogy vasárnap este dobja ki, hogy ki nyerte a szombati időmérőt...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73333) confuser válasza csabyka666 (#73331) üzenetére


confuser
senior tag

Nem kell találgatnod, segítek: mind működik, amelyiknek a háttérben kell kommunikálnia :) Nyilván egy chat appnak kell tudnia, de egy számológépnek pl. nem feltétlenül... és egyébként nagyjából úgy van, ahogy írod: a háttérügynökök nem sok cpu-t reggeliznek, de azért minél több frissítés történik a háttérben, annál jobban merűl az akksi. Aztán igen, majd elindítod az appot, ha gondolod :) Egyébként ez nem valami WP csodafegyver, ezt hívják push értesítésnek, és minden mobilplatformon megtalálható.

(#73334) csabyka666 válasza confuser (#73333) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor az igazsághoz elég annyi, hogy ami netet használ és online kapcsolatban van mindig, az elindul, ha kell, ha nem - mármint a háttérügynökük. :) Valahogy aztán biztos le lehet tiltani, de mindegy is, nekem pont az a lényeg (azért tértem át WP-re), hogy ezek állandóan fenn lógjanak a neten. :B

Korábban N8-am volt, azon teljesen máshogy működött. Amit bezártam, az nem futott sehol sem. Ha kiléptem a Viber-ből vagy a WhatsApp-ból, vagy újraindítottam a telót, nem jelzett, ha írt valaki. Gyakran akkor sem jelzett, ha beléptem - az addigi üzenetek nálam meg se jelentek. Újra el kellett indítanom manuálisan az alkalmazásokat. De ott már éreztem, hogy rendesen fut, mert meglassította a telefont már ez a két app is, ha még futott egy böngésző meg egy Facebook chat, az már nagyon durva volt. :(

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73335) cattus válasza mike1334 (#73330) üzenetére


cattus
őstag

Nincs. Max annyit lehet tenni, hogy ha csempéről indítod, akkor nem az IE, hanem az adott oldal csempéjét rakod ki.

Do the thing!

(#73336) Mustármag válasza csabyka666 (#73332) üzenetére


Mustármag
őstag

Pedig miután bekapcsoltam a fent említettet, szépen kikoptak a régi posztok és most már tele van frissekkel. Majd meglátjuk mi lesz hosszútávon....

(#73337) mike1334 válasza cattus (#73335) üzenetére


mike1334
veterán

Azt a módszert ismerem, de akkor nem lesz átlátszó a csempe..no mindegy, azért köszi :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#73338) Akron99 válasza csabyka666 (#73334) üzenetére


Akron99
aktív tag

Az alkalmazást ahol erre szükség van természetesen úgy írják meg. Szerintem úgy jó, ha nem a felhasználónak kel ezzel foglalkoznia.

Egyébként a beállításoknál az értesítések+műveletek menüpont alatt láthatod, hogy melyik programoknak van ilyen ügynöke. Amiket ha úgy gondolsz ki is kapcsolhatsz és akkor spórolsz valamennyit az aksival (talán a memóriával is).

(#73339) csabyka666 válasza Mustármag (#73336) üzenetére


csabyka666
addikt

Néztem én is, de nem teljesen értem, mire való ez a beállítás. Nálam ki van kapcsolva (gondolom alapból ki van, mert én nem állítgattam), de nem tudom mire vélni. :F

Asztalin is néztem a beállításokat, ott nincs ilyen. Nem lehet, hogy GPS alapján betájol, hogy merre vagyok, és úgy adja az infókat? Pl ha Pesten vagyok, akkor a pesti ismerőseim posztjait rakja előre, vagy az ottani eseményeket? Csak tipp.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73340) csabyka666 válasza Akron99 (#73338) üzenetére


csabyka666
addikt

Na így már érthetőbb. Csak azt nem értem, WhatsApp miért nincs ott, amikor az is olyan, mint a Viber, csak másik "cég". :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73341) zzz03 válasza csabyka666 (#73340) üzenetére


zzz03
őstag

Amint megjon az elso uzeneted whatsappon megjelenik ott. :)

(#73342) St3ven válasza mike1334 (#73330) üzenetére


St3ven
addikt

Ez nem megoldható, ellenben ha a böngészés végeztével kilépés előtt külön be is zárod a megnyitott lapot, a következő indításnál legalább üres lappal indul az Explorer.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73343) csabyka666 válasza zzz03 (#73341) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, valóban így van, kipróbáltuk. :) :R
Jajj, de fura ez nekem, hogy fut, de mégse, valamelyiknek van ügynöke, és látom is, valamelyiknek szintén van, de nem látom... :O

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73344) csabyka666


csabyka666
addikt

Hú, annyi de annyi kérdésem van, ne haragudjatok érte, de nagyon rápörögtem erre a WP-témára.

Használ valaki közületek Opera Mini-t WP-n? Én a symbianos N8-on ezt használtam, nagyon szerettem, mert EDGE mellett is használható volt. WP-n már van LTE, de a havi 1 gigás keretemet hamar lecsapnám az Explorerrel, ezért feltelepítettem az Opera Mini-t. Írták az áruházban, hogy vannak nyűgjei a proginak, és sajnos tényleg.
Mivel én jobbára fórumozásra használom, így 90% fölötti tömörítési arányt el tudok érni vele, az adatkeret miatt ez nagyon jó lenne. Nincs rajta flash, AJAX-ot se tudja, de annyi baj legyen, N8-on már megszoktam. Kerestem az Opera Mobile-t, de WP-re tudtommal nincs is.

A problémák a Mini-vel: kilép, lefagy, lassú, PH-s üzeneteket gyakran hibával eldobja, amikor írok a fórumba, nem követi az írást, nekem kell utánamennem a képernyőt húzogatva... Az üzenetek eldobása N8-on is jelentkezett az utóbbi 1 hónapban, gondoltam kevés a hardver, de nehogy már a 820 se legyen elég egy fórumhoz. :F

Nem mellékes, hogy mivel nincs flash, a sok izgő mozgó reklám (amit persze WP-n nem lehet blokkolni :W ) nem olyan zavaró, mint Explorerrel.

Erre tudtok valami megoldást? Nem ragaszkodok ehhez a programhoz, szóval ha van alternatíva, ami tömörít, és stabilabb, minden megoldás érdekel. :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73345) Bukk900 válasza csabyka666 (#73344) üzenetére


Bukk900
őstag

Használd az explorert, abban is be lehet állítani az adatforgalom csökkentést, az adatforgalmi segéddel meg ellenőrizheted.

(#73346) spider80 válasza csabyka666 (#73344) üzenetére


spider80
őstag

Explorerben sincs flash.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#73347) csabyka666


csabyka666
addikt

@ Bukk900: No, beállítottam "magas"-ra, kíváncsi vagyok, mit hoz. Írja, hogy blokkolni fog néhány hirdetést, hát kíváncsi leszek.
Vicc az egész, mert az AdBlock készít saját böngészőt, iOS-re és Androidra persze elérhető, WP-re nem. :W

@ spider80: Lehet, hogy nem a flash csinálja, hanem az AJAX, vagy valami számomra ismeretlen technológia, de arra céloztam, hogy pl itt kattintok egy emotion-re, és beteszi a szövegbe, na ez nincs Opera Mini-ben, és nem is mozognak ezek.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73348) savoo válasza csabyka666 (#73347) üzenetére


savoo
addikt

"iOS-re és Androidra persze elérhető, WP-re nem"

Szokj hozzá. ;]

(#73349) csabyka666 válasza savoo (#73348) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem lesz nehéz, eddig Symbian-t használtam, ahhoz képest a WP maga a paradicsom. ;] :K

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#73350) MrChef válasza csabyka666 (#73344) üzenetére


MrChef
aktív tag

A sokadik böngészőt próbálom én is, de eddig egyik se vált be igazán. (fagyás, akadás, reklámok özöne, mobil lap betöltésének képtelensége stb.)
A UC Browser talán a legjobb.

Ahogy rendes, ékezeteket is megjelenítő magyar billentyűzet sincs WP-re. (nem olyan, ahol gombnyomásra legördül a többi karakter)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.