Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72151) Melack válasza maglew (#72150) üzenetére


Melack
veterán

Szakszervizben mindent lehet. Lehetőleg gyári garisat vegyél, az a tuti. Bolti gari nem biztos, hogy segít.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72152) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

hozzánk ezt nem postázzák ki, mi?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72153) foxymaci válasza maglew (#72150) üzenetére


foxymaci
senior tag

Szerintem jobban jársz 735-el újabb és első körbe kap win10et, tavaly én is eközött a két teló között dilemmáztam de szerintem jobb választás a 735

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#72154) D1L1ZS válasza maglew (#72143) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Lumia 735! Minden elfogultság nélkül!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#72156) tomboy0013 válasza ZavaBalazs (#72152) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ez mitől ilyen olcsó?

(#72157) StLui válasza boncser (#72135) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, meg is rendeltem mindkettőhöz, meg rendeltem egy guriga kétoldalast is

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#72158) MrZidi


MrZidi
tag

Üdv Tisztelt nagyérdemű :)
Valaki tudna segíteni, hogy a naptárba, ha belépek akkor ne csak az utolsó 20 nap (kb) eseményét lássam, hanem vissza menőleg is ? ( a naptár a Google naptáral van össze kötve onnan szedi az infót)

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#72159) maglew


maglew
aktív tag

köszönöm, mától egy 735-ös tulajdonosa lettem, most hoztam el a boltból (és meggyőztetek! :)

Na akkor pár kérdéssel bombázlak majd titeket.
Pl Simkártyán vannak a telefonszámok, névvel együtt.
Hogy tudom megoldani hogy ne a telefon memóriájába szinkronizálja hanem hagyja a Sim kártyáról töltse be a telefonszámokat? (ha szinkronizálnám valamiért felcserélni a vezeték és keresztneveket, meg amúgysem szeretem szinkronizálni) van erre valami opció?

köszi

(#72161) Melack válasza tomboy0013 (#72156) üzenetére


Melack
veterán

Az USAban állami szinten eltérő az áfa. Ott nettó árat látsz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72162) maglew válasza #40993792 (#72160) üzenetére


maglew
aktív tag

Húha, és azt hogy kell? :)
Picit át kell szokni az Androidról.
Valami jó billentyűzet (mint a Swiftkey) létezik itt is?

(#72164) ZavaBalazs válasza Melack (#72161) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mondjuk ez még nettónak is brutál alacsony, pláne hogy lte verzió.
de most megnéztem a specifikációt, és AT&T függő. a címben levő no contractot valamiért úgy értelmeztem, hogy akkor független is. :B mentségemre szóljon, itthon nem szokás függő telefonokat árulni a szolgáltató üzletein kívül.
pedig ennyiért ajándék lenne, gondolkodás nélkül berendeltem volna, még akkor is ha amúgy nincs rá szükségem. :D

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72165) maglew válasza #40993792 (#72163) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi, fellőttem a felhőbe, most próbálom átalakítani de a telefon menüjében nem látszi amit átneveztem. Ez majd frissíti a névjegyeket idővel, vagy újra kell valahogy szinkronizáltatni a felhővel?

Munkahelyi exchange outlook fiókot hogy célszerű beállítani vagy azt hogy tudom?

(#72167) SOAD19 válasza maglew (#72162) üzenetére


SOAD19
addikt

A w10m-ben már lesz swipe, én már, ezért is nagyon várom a megjelenését. Bár, nekem valószínűleg jó pár hónapot kell még rá várnom, a 8.1-et is az utolsók között kaptuk meg mi, 1020-asok.

(#72168) ZavaBalazs válasza SOAD19 (#72167) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Rakd fel a 10-et, lesz word flow, csinálj biztonsági mentést, állj vissza 8.1-re, mentést töltsd vissza.
Én is így használok WF-t kb a 10080 build megjelenése óta :) igaz nem olyan profi, mint az angol, de lehet használni.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72169) Clemi


Clemi
veterán

Már túl vagyok a második HR-en de a Microsoft fiók szinkronizálás továbbra is be van ragadva. Még a kapcsolatoknál is csak fut folyamatosan a szinkronizálás felirat ahogy az email+kapcsolatoknál a Microsoft fióknál. :W :W :W :F :F :F
Nincs valakinek ötlete, hogy ezt miért csinálja és hogy lehet ezt leállítani? Már próbáltam, hogy HR után később adtam meg a bejelentkezési adatokat és most a visszaállítást választva azonnal, de az eredmény ugyanaz. Tegnap kezdte ezt, a W10M 10572 build telepítésekor. Ma reggel kábelen visszaállítottam a 8.1-et de a szinkronizálás így is be van ragadva.

(#72170) SOAD19 válasza ZavaBalazs (#72168) üzenetére


SOAD19
addikt

Hmm... Köszi! Lehet zargatnálak ez ügyben kicsit privátban. :B Vagy van valahol pontos leírás, ezen művelet végrehajtásáról?

[ Szerkesztve ]

(#72171) ZavaBalazs válasza SOAD19 (#72170) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Nyugodtan írj, de kb tényleg ennyi a művelet. :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72172) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérésem van, hogy valaki szájbarágós verzióban le tudná írni hogyan lehet egy WP-s telefon szoftverét teljesen újrahúzni? Csinál egy-két lükeséget. HR nem oldotta meg mindent. Ezért gondoltam, hogy újrahúznám. Nem kell itt a fórumot terhelni vele ha privátban kapnék segítséget annak is nagyon örülnék, gondolom nem egyszer le lett írva, de akkor legalább lementem a folyamatot.

Egyébként az FM rádióval és néha magával a felülettel vannak bajok, néha furán reagál.

Minden segítséget nagyon megköszönnék!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#72173) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok. Szerintetek megéri még használtan venni egy lumia 920-at? A 925 jobban tetszik, de nem bővíthető, a 930 meg nagyon drága.
Ha a 920 nem éri meg, mit ajánlanátok? Valami középkategóiás kellene, 30-40k körül, min 4.5 de max 5 col kijelzővel, és valami tűrhető hardverrel, hogy a windows 10-es frissítések rendesen fussanak rajta, ne maradjak ki semmiből:)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#72174) Melack válasza Gery1987 (#72172) üzenetére


Melack
veterán

Microsoft Lumia Revovery Toolt letöltöd, telepíted, elinditod. Kiválasztod, hogy a telefon nem kapcsol be, majd ekkor dugod rá a gépre USB-vel a telefont, és a többit megoldja a rendszer.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72175) Gery1987 válasza Melack (#72174) üzenetére


Gery1987
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :D

Biztos marha kérdés de akkor gondolom kikapcsolva tegyem rá. Akksi legyen rendesen feltöltve, stb.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#72176) Melack válasza Gery1987 (#72175) üzenetére


Melack
veterán

Feltöltve igen, kikapcsolva passz. Én már rég toltam ilyen HR-t, azt is a 920-on.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72177) Zsoleszhun válasza oszi666 (#72173) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szerintem vegyél egy 735-öt nem fogod megbánni.

¯\_(ツ)_/¯

(#72178) ZavaBalazs válasza Zsoleszhun (#72177) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szerintem is érdemes inkább valami kisebb, de újabbat venni a régi csúcsok helyett, már csak a w10m preview topicból kiindulva is (1020 és 735 tulaj ismerős is azt mondta, hogy ég és föld a kettőn a preview, pedig az 1020-ban ugye van ram is bőven), 735 és 640 is jó vétel lehet. ezek amúgy is egy szinten vannak az 1020-szal antutuban! :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72179) oszi666 válasza ZavaBalazs (#72178) üzenetére


oszi666
őstag

oké köszi a válaszokat
akkor lehet 735 lesz belőle

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#72180) tomboy0013 válasza oszi666 (#72179) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem is azzal jársz a legjobban. Ha a 735-öt kézbe veszed minőségibbnek is érzed mint egy 640-et meg szerintem szebb is.

(#72181) Narakh


Narakh
senior tag

Asszony 520-a valamilyen 'error' üzenettel megállt, és azóta nem kapcsol be, és nem reagál HR billentyűkombóra sem. A Recovery Tool nem ismerte fel, és a listában sem szerepelt, szóval manuálisan sem tudtam kiválasztani. Valami ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#72182) cattus válasza Narakh (#72181) üzenetére


cattus
őstag

Jó lenne tudni, milyen az a "valamilyen" error, ugyanis - minő meglepő - az írja le, hogy mi a baja. Nagy valószínűséggel ez az "Error: cannot find bootable option" lesz, ez esetben szervizben tudnak rajta segíteni.

Do the thing!

(#72183) Narakh válasza cattus (#72182) üzenetére


Narakh
senior tag

Beguglizott képek alapján ő is arra voksolt, de nem volt benne biztos (én meg nem voltam jelen az incidensnél).

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#72184) Zsoleszhun válasza Narakh (#72181) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Rakd fel töltőre egy pár órára, egy próbát megér.

¯\_(ツ)_/¯

(#72185) No.93 válasza starr (#72077) üzenetére


No.93
tag

Lumia "Saana" (650?)

- 5-inch HD (720) AMOLED
- Glance
- quad-core Qualcomm Snapdragon 410
- 5-megapixel előlapi, 8-megapixel hátlapi kamera
- 1 GB RAM
- 8 vagy 16 GB
- microSD
- 2000 mAh-nél nagyobb akku
- fém keret (a képen is látható)
- bejelentés ideje: Mobile World Congress 2016 (februárban)

ezek kezdtek terjengeni az interneten pár napja

(#72186) Clemi


Clemi
veterán

Arra jöttem rá, hogy a W10M 10572 a Microsoft fiókba bejelentkezéskor megadott outlook címet valamiért exchange fióknak állítja be (a fiók ikonjáról legalábbis ez derül ki). Na de miért? Az, hogy én nem választottam az tuti. Köze lenne az Office365-höz?
Csak azért, mert megint feltoltam a 10572-t a 8.1-re és megint kezdi a végtelenített szinkronizálást...

(#72187) confuser válasza No.93 (#72185) üzenetére


confuser
senior tag

Némi kiegészítés:
- A bemutatása esélyesebb január 4-én (CES). A renderen a naptár 4-e, hétfőt mutat, ami januárban lesz, és a CES is akkorra esik.
- Előlapi hangszóróról susmognak, tekintve hogy a hátlapon nincs hangszóró-nyílás.

(#72188) consono válasza Clemi (#72186) üzenetére


consono
nagyúr

Az Outlook fiókot eddig is Exchange-ként kezelte, nincs ebben semmi új. Nincs köze az Office365-höz.

"In God we trust. All others must bring data"

(#72189) mike1334 válasza No.93 (#72185) üzenetére


mike1334
veterán

4.7-tel jobban érdekelne, de gondolom az 750 sajátossága lesz...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72190) cellpeti


cellpeti
veterán

hozzá tudok férni wifin a gépen tárolt adataimhoz?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#72191) maglew


maglew
aktív tag

Van olyan menü valahol hogy profilok?:
- Tárgyalás
- Alvás
- normál (pl a hangot le lehetne venni rezgőre meg a hívást némítani stb.)

Geocaching vagy a turistautak.hu oldalt hogy tudnám elérni, nincs ilyen alkalmazás?

(#72192) Clemi válasza consono (#72188) üzenetére


Clemi
veterán

Visszamentem 8.1-re de sajna semmi változás :W :W :W A Microsoft fiókom csak szinkronizál szinkronizál szinkronizál. Nem lehet lelőni és csak pörgeti a procit. Olyan mintha nálam lenne valami gáz a fiókkal, de képtelen vagyok rájönni, mi okozza ezt. A fiókhoz egy outlook mail van párosítva, és azt megnyitva is csak szinkronizál szinkronizál folyamatosan már nagyon régen. A kapcsolat él a fiókkal, mert amint más eszközön törlök egy emailt, a telefonon rögtön látszik. De vajon mit szinkronizál :F :F :F Ebben az állapotban használhatatlan a telefon, mert majdnem gyorsabban merül, mint ahogy tölteni tudom a hálózati töltővel. :((

[ Szerkesztve ]

(#72193) Melack válasza maglew (#72191) üzenetére


Melack
veterán

Nincsenek profilok. Vagy van hangja vagy nincs.
Volt vmi geos progi, de már nem tudom a nevét.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72194) m1lan válasza No.93 (#72185) üzenetére


m1lan
őstag

Ez nagyon sovány, alig van változás a 640-hez képest...

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#72195) consono válasza Clemi (#72192) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, nagyon utolsó megoldásként megpróbálhatod letörölni a telefon teljest mentését az OneDrive-on keresztül, de ezzel sok mindent buksz... (Itt van : https://onedrive.live.com/Options/DeviceBackups )

"In God we trust. All others must bring data"

(#72196) zsoltzsolt válasza Clemi (#72192) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Csinálj egy új Outlook fiókot, s nézd meg, hogy ha azzal lépsz be főfuókként akkor is ezt csinálj -e. Bár lehet, hogy ez hülye ötlet

(#72197) mirci18 válasza m1lan (#72194) üzenetére


mirci18
addikt

Semmi változás max a jobb előlapi kamera.
Ezért kár egy új telefont kiadni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72198) mike1334 válasza mirci18 (#72197) üzenetére


mike1334
veterán

Amoled, natív win10, fém keret...nekem tetszene, ha nem lenne ekkora...meg gondolom nehéz is lesz...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72199) Clemi válasza consono (#72195) üzenetére


Clemi
veterán

Nos köszi, de a mentéseknek szerintem semmi köze hozzá, mert direkt visszaállítás nélkül kezdtem el belakni, mert a visszaállítást választva is szinkronizált ezerrel. Azóta csinálja ezt, mióta a visszamentem 8.1-re és feltettem a 10572 buildot. Bár az eggyel korábbinál is volt ilyen, de nem ennyire szívta az akkut, de azt egy HR megoldotta. Most hiába minden HR vagy újratelepítés, mindegy W10 vagy 8.1, nem áll le a szinkronizálás. Olyan mintha a névjegyzéknél akadna el, mert azt megnyitva is fut felül a szinkronizálás szöveg és nem hagyja abba.

(#72196) zsoltzsolt
Ezt a másik emailt holnap du. kipróbálom, addig sajna nincs már rá időm.

Mindezek mellett most bekapcsoltam az 520-at, amin a 8.1 Denim van az én fiókommal (csak nem tettem bele SIM kártyát) azon is beléptem a fiók beállításokhoz, átállítottam "elemek érkezésekor"-ra a frissítést és azon is beakadt a szinkronizálás.

(#72200) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hali!

Miért van az, hogy ha erre a fostalicska WP-re felpakolok kábelen keresztül csengőhangot (a megfelelő mappába), akkor a beállítások menüpontnál a választható csengőhangok között nem jelenik meg?

Sőt! Ha feltöltöm Onedrive-ra a csengőhangot, és a telefonra a lementéskor a csengőhangok mappába mentem le, akkor se látom a telón a cuccot? Moderálva. :W :U

Arra kérlek, hogy kulturáltan, vulgaritás, káromkodás nélkül fórumozz. Köszönöm.

[ Módosította: CoolMan ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.