Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72052) maroskah válasza #40993792 (#72051) üzenetére


maroskah
aktív tag

SMS-eket és a hívásnaplót valahogy lehet menteni? :)

(#72053) maroskah


maroskah
aktív tag

Na volt reset. Nem lehet Outlooknál semmi fiókot beállítani, így nem tudom beállítani hozzá a gmail fiókot.:( Az időjárás továbbra sem működik, ahogy az Xbox app sem. Képernyőzáron még mindig nincs óra.:(

[ Szerkesztve ]

(#72054) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak. Tegnap vasaroltam egy vaduj lumia 532-t. Az a gondom hogy neha amikor lezarom a kepernyot, olyan mintha lefagyna. Se kep se hang. Csak az ujra inditas segit. Lehet hogy gibas? Alkalmazasokat mindig bezarom. Anno mintha lett volna a lumia 520-ra valami ilyen rendszer frissites a veletlenszeru leallas ellen... Ezen rakerestem, de szt irja hogy nsprakesz. Mi lehet sz oka? Esetleg tippek, otletek bocsi a hibakert, mobilrol irok. ...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72055) confuser válasza tpeter77 (#72034) üzenetére


confuser
senior tag

Nem kell ehhez videó. Egy helyen kell a beállításokhoz nyúlni:

All settings > backup > apps+settings
All settings > backup > text messages
All settings > backup > photos+videos

Itt aztán vannak külön on-off kapcsolók, és ennyi.

(#72056) Воланд válasza #50751744 (#72048) üzenetére


Воланд
titán

8 db hsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#72057) tpeter77 válasza confuser (#72055) üzenetére


tpeter77
addikt

köszi szépen!
tudod Anna-ról Belle-re frissitettem a Nokia 700-asomat, aztán nemsokára lecseréltem egy androidosra.
Azóta nem volt nálam win platformos telefon, s fogalmam sincs mit hol kell rajta keresni, de igy már könnyű lesz!
üdv.

(#72059) maroskah válasza #40993792 (#72058) üzenetére


maroskah
aktív tag

Én sem nagyon értem. :( Amúgy az Áruház sem remekel nálam, tele vagyok hibával, miközben frissítené/letöltené az alkalmazásokat. :(
Amúgy nem nagyon érdekelnének ezek a dolgok, de hogy az órát nem látom, az azért idegesítő. :O

Ja és a kereső gombom sem reagál a lenyomásra. :O

[ Szerkesztve ]

(#72060) Mr. Nimbus válasza Lacielvtárs (#72054) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Ha a HR sem segít én élnék a 3 napos csere lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

(#72061) HaZse


HaZse
őstag

Tudok valahogyan az SMS-ekből valamiféle olvasható formátumot csinálni, amit a PC-n meg tudok nézni?

A letíltott hívások/SMS-eket is le tudom így menteni?

A letíltott hívás/SMS-ek is mennek mentésben a felhőbe, ha valamiért kell csinálnom egy HR-t?

Köszönöm.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#72062) Pttypang válasza tomboy0013 (#72047) üzenetére


Pttypang
veterán

Lens pakkba lett beteve.

Everybody lies.

(#72065) Lacielvtárs válasza Mr. Nimbus (#72060) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia, a HR-t még nem próbáltam, de lehet ma meg fogom próbálni, mindenképpen és utána élek ezzel a lehetőséggel.
köszönöm a válaszod :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72066) tomboy0013 válasza Pttypang (#72062) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hogy hová? Ilyet sem látok sehol.

(#72067) Lacielvtárs válasza Mr. Nimbus (#72060) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

amúgy egy vadiúj telefonnál is előfordulhat hogy élni kell a hard reset lehetőséggel, még akkor is ha én vagyok az első aki végig csinál minden beállítást? :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72068) bluemirage válasza Lacielvtárs (#72067) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez is csak egy szoftver... még ha nem is olyan rémisztően szeszélyes, mint a skynetes droid.

Ha jól értem, akkor még nem laktad be a rendszert, így mindenképpen megér egy próbát a HR...mintsem további küzdelmet.

Az olyan biztosra menő beszarik, mint én... vagy gépről telepítik az OS-t, vagy OS váltás előtt csinálnak egy HR-t. Pl. ha lesz 10-es akkor is így fogok eljárni. HR, majd 10-es telepít...

Meliora sunt bono inimica

(#72069) Lacielvtárs válasza bluemirage (#72068) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igazatok lehet, meg fogom próbálni mert még erősen benne vagyok a 3 napban...
hát kíváncsi leszek rá, mert ma például egyszer sem fagyott meg (kopp-kopp) :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72070) maroskah


maroskah
aktív tag

Windows 10-et használóknál előjött ilyenfajta hiba?

Konkrétan üres a zárképernyőm.. :O Óra sincs ott, próbáltam beállítani, de nem nagyon tudtam.

A másik meg, hogy normális, hogy 2 órája nem kezdte el leszedni az update-et?
Csak áll 0%-on..

[ Szerkesztve ]

(#72071) ZavaBalazs válasza maroskah (#72070) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

egy tipp: szerintem itt inkább fognak tudni segíteni.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72072) Titi76


Titi76
aktív tag

Sziasztok. Két Lumia között (625->735) hogy érdemes átköltözni? A 625 rendszermentését át lehet vinni az újra vagy az az átköltözést segítő rendszer alkalmazás (Adatátvitel) és azzal egyszerűbb?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#72073) Melack válasza Titi76 (#72072) üzenetére


Melack
veterán

Belogolsz az új telefonba az e-mail cimeddel, és kiválasztod, hogy a biztonsági mentést állítsa vissza.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72074) Titi76 válasza Melack (#72073) üzenetére


Titi76
aktív tag

Köszi. Pont erre voltam kiváncsi hogy működik-e ez a variáció!

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#72075) Melack válasza Titi76 (#72074) üzenetére


Melack
veterán

Persze. 920-520-930 vonalon is így csináltam.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72076) hroberto


hroberto
veterán

Az Expansysnál előrendelhető a 950. Annyira nem is drága.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#72077) starr


starr
őstag

Sok földhözvágás közeli élmény után úgy döntöttem lecserélem az 520-asomat egy gyorsabbra. :)
Mit gondoltok, lesz 650 vagy 750 belátható időn belül, vagy vegyem meg inkább a kiszemelt 640-et?

(#72078) hroberto válasza starr (#72077) üzenetére


hroberto
veterán

Szvsz inkább vedd meg! Mert az említett készülékekről még szó sincs.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#72079) Bukk900 válasza hroberto (#72076) üzenetére


Bukk900
őstag

Mennyi volt az annyi, mert már nincs ott semmi.

(#72080) hroberto válasza Bukk900 (#72079) üzenetére


hroberto
veterán

Én látom most is. 185 a 950, 216 az XL.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#72081) Bukk900 válasza hroberto (#72080) üzenetére


Bukk900
őstag

Ok, megvan, be volt kapcsolva a készlet pipa.

(#72082) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Üdv! Konkrét megjelenés van a telefonos win10 re?

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#72083) bluemirage válasza Doomgiver (#72082) üzenetére


bluemirage
őstag

Szerintem csak annyi a hihető hivatalos lista, hogy ha megjelenik, akkor 'első hullámban' mely telefonok kapják meg. Egyébként a mostani állás szerint állítólag december. :F

Meliora sunt bono inimica

(#72084) bluemirage válasza hroberto (#72076) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez normál, gyári garisként értendő majd náluk?

Meliora sunt bono inimica

(#72085) hroberto válasza bluemirage (#72084) üzenetére


hroberto
veterán

Tudtommal az Expansys gyári garival árulja a termékeit.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#72086) chipesz válasza hroberto (#72085) üzenetére


chipesz
őstag

Így igaz! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#72087) zsoltzsolt válasza hroberto (#72076) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Most nézem, ezekbe lehet sd kártyát tenni?
Akkor nem ez lesz a következő telóm, nem szeretem ezeket az sd-vel bővíthetőket

(#72088) tomboy0013 válasza zsoltzsolt (#72087) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem kötelező ám SD kártyát tenni bele... :U

(#72089) chipesz válasza zsoltzsolt (#72087) üzenetére


chipesz
őstag

lol

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#72090) ZavaBalazs válasza tomboy0013 (#72088) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

engem az NFC riasztott el majdnem a 930-tól, mert nem használom, szóval minek, de végül lenyeltem ezt a békát.
;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72091) zsoltzsolt válasza tomboy0013 (#72088) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát nem, az biztos :)
Ezek az sd-k mindig megbolondítják a rendszert :D

(#72092) Ádám16 válasza hroberto (#72076) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez valóban nem olyan sok érte.
Na majd ha lesz rendszer alatta. ;]

(#72094) zsoltzsolt : nem. csúcs lumiát, mint már máshová is írtam, egy ideig tilos.

[ Szerkesztve ]

(#72094) zsoltzsolt válasza Ádám16 (#72092) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, van egy jó erős hw, de kérdem, ettől jobb lesz valami? Szóval megér-e ennyivel többet ez az erős hw? Nem fél, hanem 0,3 másodpercet kell várnom egyes gyári alkalmazások megnyitására? Tök jó, két év alatt megspórolok vele öt percet az életemből :DDD Ér-e ez ennyi felárat?

[ Szerkesztve ]

(#72095) bluemirage válasza zsoltzsolt (#72094) üzenetére


bluemirage
őstag

A Flagshipek birtoklása másról szól. Ne áltassuk magunkat, hogy -bármely plattformon is- a tulajdonosaik kihasználják a hardveres vagy akár szoftveres képességeit. A gyártási költség és az ár közötti olló sokáig az Iphone-nál volt irgalmatlanul széles. De volt aki helyettem is leírta, hogy mi, miért kerül annyiba.

"De ahogy megnyíltak a lehetőségek és fejlődött a világ, a vágyak tárgyai is sokasodtak. Gondoljunk csak a mobiltelefonokra. A kilencvenes években csak a nagyon fontos, vagy magukat nagyon fontosnak tartó emberek engedhették meg maguknak a mai szemmel hatalmas gépeket, ma pedig teljesen normális, hogy már egy általános iskolás gyereknek is van mobilja. Ennek megfelelően komoly státusszimbólum szerepe lett a mobiloknak, nem véletlenül szerepelnek az árlistákon 2-300 ezer forintos készülékek. És az mindig ott van a zsebben, bármikor lehet villantani vele. Sőt, a lány a bárpultnál is előbb tud elhelyezni a koordináta-rendszerében egy farzsebből kivillanó Iphone 6S-t, mint egy megkopott BMW-kulcsot."
Forrás Totalcar.hu

Ui... attól félek, hogy anyaghasználatában sajnos nem lesz prémium a L950-es telefon... messze nem flagship lesz így kinézetre. A Marketing és az Ár próbálja majd azzá tenni, annak bemagyarázni... pedig számtalan igényesebb droidos telefon van.
És igen, most mindenki gondoljon az üveg és fém kompozíciós flagship-ekre... Huawei P8, HTC One sorozat, Sony... de még az egykor gagyi Samsung is letért már a műanyag szappantartós útról. Minden gyártó legdrágább modellje igényes anyaghasználatúak. Nem pedig olyan műanyag aminek más megjelenésű változataiból esőbeállók teteje vagy épp medencék készülnek. Műanyag... lehet ezt szépíteni... de ez attól még műanyag.

Meliora sunt bono inimica

(#72096) foxymaci válasza bluemirage (#72095) üzenetére


foxymaci
senior tag

Hát mondjuk én nem szeretem az üveg hátú telefonokat elég ocsmányúl néz ki 30 másodperc fogdosás után meg milyen jó már amikor elöl hátul törik.... De egy fém hátlapnak tudnék örülni

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#72097) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

A mai nap vásároltam egy lumia 535-ös készüléket, de a Nokia-fiók nem enged belépni,ha beírom a jelszót emailt kilép az alkalmazásból.. :( . Ez miért van ?

[ Szerkesztve ]

(#72098) lugosi válasza bluemirage (#72095) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze nem általános jelenség amit mondok (sajnos), de valójában vannak emberek, akiknek különböző okok miatt kvázi mindegy, hogy egy mobil 100, 200 vagy 300 ezer Ft-ba kerül. Egyszerűen egy számára létező fájdalomküszöb alatt neki teljesen mindegy, hogy melyiket veszi meg. Ha érzelmileg az egyik mellett döntött, mert az fogta meg, akkor egyáltalán nem érdekli, hogy 100 ezerrel drágább, mint a másik, mert ha kiadna 200 ezret egy olyanra, ami mellett hiányérzete van, akkor inkább megveszi a másikat 300-ért, ami mellett nincs. Én ezt el tudom fogadni, hogy így logikus is.

Hozzáteszem, hogy sajnálom, hogy az emberek nagy többsége nem hogy 300, de 100 ezer ft-os telefont sem tud/akar magának megengedni, de nem kell feltétlenül sznobnak vagy villogónak nevezni olyanokat, akiket egy akár 200 ezer ft-os árdifferencia egy telefonnál nem érdekel különösebben.

(#72099) akos3


akos3
addikt

Sziasztok!
Lenne a telefonkönyvvel egy kis problémám.
Néhány nevet törölni szeretnék, de sehogy sem tűnik el. Először a telefonon töröltem, rányomok h törlés ok, és nem tűnik el. Újra rámennék, h törlés, de már nem él az a szöveg, nem lehet rákattintani, holott a név még ott van. Gondoltam kicselezem és a gépről belépve az outlook-ban törlöm öket. nah ott törlődtek is, de a telefonon még mindig ott csücsülnek.
Egy, miért nem lehet kitörölni ezeket a neveket már a fenébe??
Kettő, ha a gépen töröltem az outlookból akkor miért nem szinkronizálja már magát és törli úgy ki őket??

Légyszi segitsetek mert kezdek ideges lenni ;]

(#72100) moleculez válasza bluemirage (#72095) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem egy igényes műanyag ház azért sokkal előnyösebb mint egy üveg. Itt a kezemben egy 930, és a szilikon tokot fogom, hiába fém házas. Azert az S3-S4 tejfölös doboz műanyagját nem,lehet osszehasonliatani a 920-al például.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.