Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72201) flesh válasza D4rkm4n (#72200) üzenetére


flesh
aktív tag

Másold be a music könyvtárba és szerkezd ezzel: Ringtonemaker Ez a helyére menti. Egy próbát megér.

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#72202) D4rkm4n válasza flesh (#72201) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Igazából a szóban forgó mp3-ból legalább tíz másolatot helyeztem el a telefonon. A Zene mappában láthatóvá vált, de se áthelyezni nem tudtam a telefonnal a telefonon belül, se egy menüben kiválasztani, hogy csengőhangként szeretném használni. Undorító ez egy olyan telefontól, amit több Szent Istvánért sóznak az emberre, a régi szputnyik telefonom nagyjából ezerszer volt ennél okosabb. Meg agyvérzést sem okozott...

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#72203) tomboy0013 válasza D4rkm4n (#72202) üzenetére


tomboy0013
veterán

Milyen érdekes, hogy nekem eddig kivétel nélkül működött az összes gépről másolt és alkalmazásból mentett csengő hang.

(#72204) consono válasza D4rkm4n (#72202) üzenetére


consono
nagyúr

Be van állítva az mp3 műfaja RINGTONE-nak?

"In God we trust. All others must bring data"

(#72205) mirci18 válasza D4rkm4n (#72202) üzenetére


mirci18
addikt

Nem akarlak megsérteni de ez a módszer androidon sem működik így hiába vagy flusztrált.
Marha egyszerű zene felmásolás a telefonra ringtone maker programban megvágod.
Helyén ott lessz.
Ezért nem a windows a hibás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72206) chipesz válasza consono (#72204) üzenetére


chipesz
őstag

Legjobb tudomásom szerint már ez sem kell hozzá. Az még WP7-nél volt. Én sosem állítom a műfajt, simán bepakolom a Ringtones mappába.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#72207) confuser válasza D4rkm4n (#72200) üzenetére


confuser
senior tag

Nem kell a műfajt állítgatni. Kicsit kényes arra a wp, hogy hogyan másolod fel a csengőhangot... Csak úgy működik, ha gépről usb-n keresztül egyenesen a Ringtones mappába másolod. Áthelyezések egyebek nem fognak működni, szóról szóra így kell csinálni, különben nem fogja látni a telefon.

A másik opció a korábban említett Ringtone Maker.

A stílusodat meg csiszold még kicsit. Ha használtad volna a keresőt, magadtól is megtaláltad volna a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#72208) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok. Van valami program a turistautak.hu /turista térképek megjelenitésére valamint a geochaching app elérhető e Windows phoneon?

(#72209) Bukk900 válasza maglew (#72208) üzenetére


Bukk900
őstag

Turistautakhoz a navicomputer, egy kis átalakítás után, még mindig a legjobb. [link]
A geochaching pro használható, de csak a geochaching.com-on regisztrált magyar ládákat ismeri.

[ Szerkesztve ]

(#72210) muzli1963 válasza MrZidi (#72158) üzenetére


muzli1963
csendes tag

Nálam is az a gond, hogy telefonon csak az elmúlt 20 napot mutatja, a többit nem. A különbség, hogy az outlook naptárral van szinkronizálva. :(((

[ Szerkesztve ]

(#72211) D4rkm4n válasza confuser (#72207) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ha egyenesen a Ringtones mappába másoltam a fájlt, akkor sem jelent meg a választható csengőhangok között. Az mp3 formátummal biztosan nincs baja, mivel korábban már tettem fel ilyen fájlokat csengőhangnak, amelyek remekül működnek is.

Utána olvastam, mindenkinek működik a sima bemásolás, az én telefonomnál miért nem? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#72212) mike1334


mike1334
veterán

Meddig szoktak általában a wp-k megmaradni a forgalmazói (edigital, mm, ipon stb., sufni gsm nem) kínálatban? Mert a szolgáltatómnál már nincs 735, és igaz, hogy edigitalnál most csak 55 a 735, de jövő év első negyedéig nem tervezem lecserélni a telóm. Csak félek, hogy a 750 már 5 col lesz...

D4rkm4n: Az mp3 file nevében nincs ékezet? Nekem nem mindig szereti a telóm, volt, hogy a zenelejátszóban se jelent meg, de ez se általános, volt, hogy igen. Sztem nevezd át, és biztos, ami tuti konverterrel készíts mp3-ból mp3-at..más esetben volt, hogy ez használt.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72213) hülyegyerek válasza D4rkm4n (#72211) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Csináld meg a Ringtone makerrel. Nem kell másolgatnod sehova, meg átnevezned.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#72214) maglew válasza Bukk900 (#72209) üzenetére


maglew
aktív tag

köszi.
Milyen hülyeség már hogy ezt a két programot meg a Swiftkey billentyűt nem lehet winesre megcsinálni :(
Egyre többen térnek át az androidról a stabilabb, több szolgáltatást nyújtó winphone-ra és pont ezek a hasznos dolgok nem használhatók :(

Amúgy a normál keyboard az tanítható? (olyan lesz mint a swiftkey) vagy nem fogja tudni a gyakran használt szavakat egymás mögé párosítani?

(#72215) maglew válasza Bukk900 (#72209) üzenetére


maglew
aktív tag

Valahogy ezt nem értem.

1. a telefonra ez kell: NaviComputer
2. PC-re töltsd le és telepítsd a navimapper programot [link]
3. PC-n a C:\Program Files\NaviMapper\ mappában írd felül a MapSources.xml-t ezzel.
4. a telefonos programban update MapSources.xml-t pipáld ki és indítsd el a desktop sync-et. [link]
5. egy újraindítás után elérhető a telefonon a turistautak.hu és a térképek a telefonmemóriába menthetőek offline használatra is.

3-as PC-ről hogy kerül át a cucc a 4-es telefonba? Ha a PC-n bütykölök és nincs semmi semmihez csatlakoztatva akkor abból semmi nem lesz, nem? :(

(#72216) ZavaBalazs válasza maglew (#72214) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha swiftkey alatt a gesztusvezérelt bevitelt érted, akkor ezt tudom javasolni neked is, amúgy meg igen, ha beírsz egy neki addig ismeretlen szót, azt el tudod menteni, illetve elég jól javasolja a következő szavakat is, van hogy egész mondatokat be lehet írni pár betű leírásával.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72217) Bukk900 válasza maglew (#72215) üzenetére


Bukk900
őstag

Hát a neten keresztül, ezért írja ki a pc-s program az ip címed, amit a telefonon megadva és .xml-t bejelölve átmásolja a telefonra.

(#72218) maglew válasza Bukk900 (#72217) üzenetére


maglew
aktív tag

Írd le légyszi mit kell tennem, mert nem értem. 😒 Köszi

(#72219) no1r válasza D4rkm4n (#72200) üzenetére


no1r
őstag

csak DRM free zene használható csengőhangként és más egyéb helyeken

(#72209) Bukk900: ez jobb, mint a maaloo?

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#72220) Bukk900 válasza maglew (#72218) üzenetére


Bukk900
őstag

Ez a video bemutatja a folyamatot, [link]

no1r: nálam régi vason folyamatos a térkép görgetés közben, a maaloo akadozik, töltöget.

[ Szerkesztve ]

(#72221) busman válasza ZavaBalazs (#72216) üzenetére


busman
addikt

8.1 re hogyan állítod vissza a flow-t? Mert nem találtam sehol.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#72222) confuser válasza busman (#72221) üzenetére


confuser
senior tag

Felrakod a 10-et, csinálsz biztonsági másolatot, visszarakod a 8.1-et, visszaállítod a 10-es biztonsági mentést.

A régióknak/nyelveknek egyezniük kell! Csak a ROM alapnyelvével működik. Pl. nekem lengyel a telefonom, így a normál visszaállítás során lengyel ROM-ot kap, úgyhogy csak magyar ROM flashelésével tudtam megoldani a dolgot.

(#72223) Melack


Melack
veterán

Az mitől lehet, hogy reggel még jól mutatta az időt, ergo sikerült az óraátállítás, de most megint a nyári időszámítás szerint mutatja?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72224) ZavaBalazs válasza confuser (#72222) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Ez utóbbiban biztos vagy? Nekem német 1020-on is ment a magyar wf 8.1-en, ügyeskedés nélkül (meg most a preview is szépen viszi)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72225) mike1334 válasza Melack (#72223) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem meg fel kellett kelni korán, ezért beállítottam az ébresztőt 3.15-re. E helyett 3.59-kor csörgött, és ahogy benyomtam a wifit visszaállt 3 órára, de már nem csörgött újból...ki ért ezt :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72226) busman válasza confuser (#72222) üzenetére


busman
addikt

Nah ez érdekelne...w10 mentés w8.1 re Sehol nem látom a biztonsági mentés menüben...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#72227) tomboy0013 válasza busman (#72226) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem is fogod a menüben látni. Miután felraktad a 8.1-et a készülék beállításainál tudod csak visszaállítani a biztonsági mentést, vagy HR után szintén a készülék kezdeti beállításainál. Menüből nem tudsz biztonsági mentést visszaállítani.

(#72228) no1r válasza Bukk900 (#72220) üzenetére


no1r
őstag

na majd hazaértem kipróbálom.
útvonalat lehet tervezni benne ugyanúgy?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#72229) cigam


cigam
félisten

Éppen az értesítések között nézelődtem, mikor láttam, hogy beesett egy SMS, de nem játszotta le a hozzá tartozó hangot. Ez hiba vagy szolgáltatás?
Én egyértelmű hibának mondanám. Hol lehet bejelenteni az ilyen jellegü problémákat?
(Lumia735, W8.1Update2)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#72230) skroy


skroy
senior tag

Még csak most tűnt fel, hogy már van folyamatos rezgés a csengőhang mellett is. W10M 10572. Az akksi viszont gyorsabban merül, mint 8.1-en egyelőre. És a zárképernyőn nem jelennek meg az értesítések. Üzenet, e-mail, stb. Hiába állítom be. Bár a műveletközpontban látszik. Alakul ez a rendszer. :K

(#72231) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Nem tudja valaki, hogy ilyen formavilágú Lumia (Microsoft) készülék már nem is lesz?

(#72232) mike1334 válasza skroy (#72230) üzenetére


mike1334
veterán

Hajaj..a 8.1-nél azt mondták (és be is jött), hogy csökkent az üzemidő a 8.0-hoz képest. Most a 8.1-hez képest a 10-nél megint csökken...szegény telóm már így is gyengus akksi téren...sztem nem adom meg neki majd ezt a kegyelemdöfést, 8.1 marad, majd úgyis lecserélem...
Mennyivel csökkent kb?

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72233) MrZidi válasza skroy (#72230) üzenetére


MrZidi
tag

A sokak által áhított rezgés, végre egy értékelhető pozitívum :C

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#72234) Bogyó bá' válasza mike1334 (#72232) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam (Lumia 920, mindössze napi 5-10 perc tényleges használattal): 3-3,5 napról 2 napra. Szóval sokat... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#72235) mike1334 válasza Bogyó bá' (#72234) üzenetére


mike1334
veterán

Jajj a szívem...a kis 620 egy napot is döcögve bír ki, igaz az akksi se mai darab..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72236) spider23 válasza Bukk900 (#72217) üzenetére


spider23
aktív tag

Nekem megjelenik a navimapperben a turistautak, de semmilyen térképet nem lehet kijelölni. Totál szürke az egész. Hogyan tovább?

(#72237) ZavaBalazs válasza zsoltzsolt (#72231) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha megmondod, hogy honnan kéne tudnunk... :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72238) confuser válasza ZavaBalazs (#72224) üzenetére


confuser
senior tag

Nekem legalábbis így volt, még az első néhány build idején. Azóta változhatott, vagy csak engem szivatott, ki tudja :D De amúgy emlékezz rá, pont veled beszéltem, talán még privátban is, hogy emiatt vagy ötször raktam fel a 10-et meg vissza :D

A 10 akku ideje miatt panaszkodóknak: gyakorlatilag most kezdték el optimalizálni, mit vártok tőle? Egy preview build akku ideje miatt dobjátok el az egészet? Mond nektek valamit az a szó, hogy preview? Ha nem, akkor az Insider se mondjon, és ne telepítgessétek.

(#72239) skroy válasza mike1334 (#72232) üzenetére


skroy
senior tag

Látványosan jobban merül. De ez talán betudható annak az új build-eknél, hogy többet is van eleinte piszkálva, persze, hogy lemerül. Majd kiderül, ha rendesen belaktam a rendszert. Vagy majd a véglegesnél.
Viszont már ismét lehet SD-re menteni a térképeket. :)

(#72240) ZavaBalazs válasza confuser (#72238) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

emlékszem, persze :) csak mondom, hogy nekem most a német 1020 probléma nélkül vitte, 8.1-en a 930 mentéséből is, meg tiszta w10 telepítésből is.

más: felbukkant egy új windowsos készülék, az irány jó lenne, csak 2 giga ram, egy jobb előlapi kamera, meg több szenzor kéne bele.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72241) mike1334 válasza ZavaBalazs (#72240) üzenetére


mike1334
veterán

Ez lehet a 750, ha nem kamu.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72242) maglew válasza spider23 (#72236) üzenetére


maglew
aktív tag

Nekem is ugyanez a szitu.
Valami infó? :)

(#72243) zsoltzsolt válasza ZavaBalazs (#72237) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hátha valaki tervez is az Ms-nak :D
AZ általad linkelt meg az újfent ez az almás kerekített nemszeretem randa forma :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72245) #16820480 válasza ZavaBalazs (#72240) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, ebből jöhetne egy 2GB-ramos Lumia 850 is :K

(#72246) zsoltzsolt válasza mike1334 (#72241) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ha ez a formavilág jön, keresnem kell új platformot. Bár azt látom már sehol nincs igazán számomra tetsző, szögletesebb formavilágú telefon, talán a BB Priv, na de az is horribilis áron fog jönni és szerintem az ára sem fog jelentőset esni.

(#72247) ZavaBalazs válasza #40993792 (#72244) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na, ez jogos észrevétel! azt hiszem az aida64 is valami 800-900 mb köztit írt ki appoknak felhasználható memóriaként 930-on (most 1020 van kéznél, azon konkrétan kerek 900 mb), jár a keksz :)
szerintem alsó kategóriásnál simán jöhet még 1 gigás, de ide már tényleg illik a két giga. akkor már csak a szenzorok legyenek benne (meg glance, és mikroSD), és akkor pöpec kis teló lesz. (lássátok, hogy nem vagyok mohó, a jobb front kameráról hajlandó vagyok lemondani. :D )

zsoltzsolt: most azért, mert a cikkhez ezt a képet rakták be, nem jelenti azt, hogy az konkrétan a cikkben szereplő új készülék, ezt remélem tudod te is. képzeld oda alá, hogy "képünk illusztráció", mert nyilván az.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72248) mike1334 válasza zsoltzsolt (#72246) üzenetére


mike1334
veterán

Még a belső is lehet kamu, a külsőről még semmi hír. Ez lesz a következő telóm, ha normális áron lesz és a flotta ajánlatába is bekerül. Ha nem, akkor tojom le, veszek egy Redmi 2 Pro-t, vagy egy Mi 4c-t...hogy az milyen szép :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72249) Bukk900 válasza spider23 (#72236) üzenetére


Bukk900
őstag

A turistautak csak Magyarországot tartalmazza, a többi fehér folt, meg kell keresni és belenagyítani. Szerintem ez lehet a gond, alapból valahol Afrika melletti területet mutat.

(#72250) maglew válasza Bukk900 (#72249) üzenetére


maglew
aktív tag

Nagyítgatok én bárhova, semmit nem csinál, de még a többi térképet is eltüntette amióta módosítottam a map-filet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.