Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72701) tpeter77 válasza cigam (#72692) üzenetére


tpeter77
addikt

és ez hogy jön elő?

(#72702) Assdak


Assdak
őstag

Kicsit le vagyok maradva. Képes már a rendszer arra, hogy NFC utasításként ne csak annyit tudjon kezelni, hogy open app/settings, hanem mondjuk beállítás profilokat is?

(#72703) Unlimited


Unlimited
aktív tag

Aziasztok!

Fent van a WP10 a telómon. Nagyon elegedett vagyok vele. Egy apró gond van vele. A Here Drive+ navigáción elment a hang. Nem beszél menet közben. Valaki tapasztalta ezt? Van rá valami megoldás?

(#72704) btudos válasza Assdak (#72702) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nincs ilyesmire lehetoseg.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#72705) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget és információt szeretnék kérni tőletek. Jelenleg WP 8.1 van a telefonomon és eddig nem tudtam rájönni, hogy a számítógépen használt játszáslistáimat hogyan tudnám a telefonra tenni úgy, hogy használni is tudjam. Hiába másolom a Playlist mappába vagy a zenék közé semmi. A zenelejátszó a játszáslisták között nem látja. m3u formátumról van szó.

Illetve még azt szeretném megtudni, hogy valahol utána tudok nézni, hogy megkapja-e a telefonom a WP10-et és kb. mikor?

Előre is köszönöm!
Szép estét!

(#72706) TommyX_ válasza djstavross (#72705) üzenetére


TommyX_
őstag

Amelyik mappában vannak a zenék, nyomsz egy összes kijelölést, majd jobb egérgomb lejátszási lista készítése.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#72707) djstavross válasza TommyX_ (#72706) üzenetére


djstavross
tag

Én nem új listát akarok létrehozni, hanem egy meglévőt akarok telefonra tenni, mivel számít a már beállított sorrend és az adott mappából nem mindegyik zenét tartalmazza.

(#72708) TommyX_ válasza djstavross (#72707) üzenetére


TommyX_
őstag

Akkor csináld meg a listát ahogy mondtam, majd az elkészült lista tulajdonságainál tudod a sorrendet is változtatni.
Amúgy én is "érdekesnek" találtam, hogy nem lehet m3u listát használni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#72709) chipesz válasza djstavross (#72705) üzenetére


chipesz
őstag

Meg fogja kapni a Windows 10-et, a tiéd a pletykák szerint február környékén, a Microsoft Lumiák és néhány Nokia idén decemberben. Nemsokára lesz RTM verzió, úgyhogy ha nem bírsz várni ott lesz az Insider program. Természetesen az a verzió nem feltétlenül lesz optimalizálva 1020-ra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#72710) cigam válasza tpeter77 (#72701) üzenetére


cigam
félisten

Program kel hozzá.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#72711) Gömbike


Gömbike
senior tag

Sziasztok!

Segítséget kérek! Furcsa problémám van.

Két kártyás telefont használok, de sajna az usb kikopott, ezért szervízbe került. Előtte biztonsági mentés.

Vettem egy 435 dualt addig is kiváltani a szervizben lévő masinát. Biztonsági mentés rá.

Visszakaptam a készülékemet, megtörténtek a biztonsági mentések, visszapakolás, belakás stb.

A 435-höz nem nyúltam, ahogy kivettem belőlük a 70-es vodafonos kártyáimat, azzal a mozdulattal tettem is bele a 435-be egy 30-as westeles kártyát, amit tartaléknak van itthon. Eddig semmi furcsa.

Az otp-nél vagyok eladósodva, ott a számlámhoz az egyik 70-es számom van megadva. Jött is mindig a kártyahasználatról/vásárlásról az sms.

De most mindkettő telefonra megkapom az egyenleginfót/vásárlási értesítőt sms-ben, a 70-esre is, és a 30-as számomra is. A 30-ra csak azóta, hogy megcseréltem a kártyákat, s belekerült a 30-as. Korábban ezt a kártyát egy nyomógombosban tartottam-használtam. Nem e-mailt, ami google fiók függő, hanem független sms-t. A 30-as kártyám létezéséről nem is tud az otp, nekik a rendszerben nem is látszik.

Hogy a búbánatba kerül rá az illetéktelen számra az sms? MELYIK ALKALMAZÁS LOPHATJA AZ ADATOKAT?

Köszönöm előre is a válaszaitokat.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#72712) Zsoleszhun válasza Gömbike (#72711) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ilyet még nem hallottam, nem email értesítőt kaptál? Mert most párhuzamosan fut 2 telefonon is a fiókod. Azt próbáld ki, hogy a 435-re nyomsz egy HR-t.

¯\_(ツ)_/¯

(#72714) Godfather válasza Gömbike (#72711) üzenetére


Godfather
aktív tag

Valószínűleg be van kapcsolva az sms-biztonsági mentése, ezért jön meg mindkét telefonra. Vagyis csak arra jön meg, amelyikben a kártya van, de mivel szinkronizál neten keresztül, a másikon is megjelenik.
Aztán hogy miért keveri össze, az már más kérdés.
Szerintem...

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#72715) tpeter77 válasza cigam (#72710) üzenetére


tpeter77
addikt

köszi szépen!

(#72716) lugosi válasza chipesz (#72709) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én már ebben nem hiszek. Másik platform amit használok, szintén ezzel az örökös frissítésvárással telik. Majd ez, majd az... Az ms őszre ígérte, most már ott tartunk, hogy jó ha február lesz belőle?

(#72717) StLui válasza Gömbike (#72711) üzenetére


StLui
veterán

Mindkettő telefonon ugyan az a profil, ezért felhőn keresztül szinkronizál

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#72718) chipesz válasza lugosi (#72716) üzenetére


chipesz
őstag

Az MS soha nem mondott dátumot.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#72719) Bogyó bá' válasza chipesz (#72718) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

...gebednének meg.... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#72720) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok. Legutóbbi frissítés óta a here transit nevű program alatt azt írja , hogy beavatkozás szükséges. Rákattintok utána katt a mindet újrára és elkezdi frissíteni , majd hibával leáll. Restart nem segít . lehet ez valahogy törölni?
Válaszotokat köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#72722) bluemirage válasza lugosi (#72716) üzenetére


bluemirage
őstag

Látom téged is elkapott a hype.
Pontosan mi az ami miatt a 8.1 a mai nap rossz és csak a W10 oldja majd meg napi rendszeres bosszúságodat? :)

Nekem egy ilyen feature van. A Wifi Analyzer kellene, de az csak W10 alatt elérhető és emiatt erre a célra droidos telefont használok. Más nekem nem hiányzik és ez is megoldott.
Hát neked? :R ;]

Meliora sunt bono inimica

(#72723) #16820480 válasza bluemirage (#72722) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egy hibája van a rendszernek, amit átmenetileg megold a W10: kezd unalmas lenni, kicsit fel kell dobni valamivel :)

(#72724) Syl válasza #16820480 (#72723) üzenetére


Syl
nagyúr

>Egy hibája van a rendszernek

Cöcöcö... Én többet is fel tudnék sorolni :B amiket ha a WIn10 nem javít, akkor búcsút intek a platformtól.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72725) #16820480 válasza Syl (#72724) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, van több is, de azért kezd unalmas lenni az utóbbi időben, hogy kb minden csak működik. Pár év droidozás után már kezd túlságosan ingerszegény környezet lenni :P

(#72726) Syl válasza #16820480 (#72725) üzenetére


Syl
nagyúr

Az én tapasztalatom pont ellentétes. A Sony Z2-őt hónapokig nem kellett újraindítanom (működött megbízhatóan), az L640-et meg hetente kétszer. Rájön a bolondóra és a Whatsapp üzenetek nem jönnek meg (másnál offline-nak mutatja az állapotomat), Skype üzenetek soha nem jönnek meg, a vissza gomb nem visszalép egy appon belül, hanem kilép belőle stb., stb. Nagyon nagyot csalódtam a WP-ben.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72727) foxymaci válasza Syl (#72726) üzenetére


foxymaci
senior tag

sajnos nem vagy vele egyedül 4 éve használok wp telót eleinte semmi bajom nem volt de mostanság amit a 735-nél tapasztalok kezdi elvenni a szám ízét...... :( a 10-et mindenképpen megvárom hátha pozitív irányba lendülnek a dolgok

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#72729) #16820480 válasza Syl (#72726) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom, nekem droid alatt volt rossz tapasztalat, például olyasmi, hogy hoppá, a Gmaps elfelejtett leállni a háttérben, és 1-2 óra alatt lemeríti csutkára az akksit. Vagy hogy a telefon egy éjjel alatt repülőgép módban 10%-ot merül, és a legnagyobb fogyasztó a Google Frameworks, amivel semmit nem lehet kezdeni az égvilágon. És ezek mind Nexus telefonok/tabletek voltak. Ha meg más gyártótól vásárol az ember, akkor frissítések nem jönnek, és lehetne még sorolni sajnos.
Egyébként én adnék egy esélyt még a droidnak simán, ha lenne rá egy csempés launcher, ami a WP funkcionalitását hozza, és nem VGA képernyőre optimalizálták a grafikáját, de ilyen ugye nincs. Meg mostmár normális áron elérhető Nexus sem nagyon.

Még reménykedek a W10p-ben, hogy jó lesz, meg hogy majd jön valami sd615-ös telefon a középkategóriába, aminek elfogadható kamerája lesz, megeszik SD kártyát, és tud OTG-t.

(#72730) Syl válasza #16820480 (#72729) üzenetére


Syl
nagyúr

Én anno a Z2-re megvettem a Launcher8-at, nagyon jól sikerült darab.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72731) djstavross válasza chipesz (#72709) üzenetére


djstavross
tag

Köszönöm szépen a válaszokat. Esetleg a playlist-es problémára más megoldás nincs?

(#72732) viewdetails válasza Syl (#72730) üzenetére


viewdetails
addikt

Az ingyenes változatára az ESET bejelez Spy.Agent.PI-re. Bíztató... ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#72733) ZavaBalazs válasza viewdetails (#72732) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a windows kémkedik, így egy az igazihoz hű utánzatnak is muszáj!!4
;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72734) Ádám16 válasza Syl (#72730) üzenetére


Ádám16
addikt

Én is felraktam a droidos telómra, de egy borzalom.
Igazi WP érzethez közelében sincs.

(#72735) Ryoo válasza djstavross (#72731) üzenetére


Ryoo
senior tag

Van rá egy nagyon egyszerű megoldás, windows media playerrel szinkronizálod a telefonra a zenét, akkor ezt a lejátszási listát fogja felmásolni. Én is így használom.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#72736) lugosi válasza chipesz (#72718) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor honnan vették azok a kollégák akik itt mindig írogatták, hogy idén ősz? Ezek ilyen wishful thinking kategóriás dolgok voltak? Mert akkor frankón dezinformáltak engem. 😩

(#72737) lugosi válasza Syl (#72726) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ugyanez a tapasztalatom a Z3-mal. Úgy tűnik hogy a nagyon lenézett android tök stabil, ellenben wp és bb telefon úgy igényli nálam a restartot, mint egy falat kenyeret.

(#72739) Syl válasza #40993792 (#72738) üzenetére


Syl
nagyúr

A héten még nekem is csak egyszer kellett újraindítanom :DDD

(#72737) lugosi

Tudod hogy mondta Munkás Pityu? Biztos rosszul tartjuk... ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72740) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy mennyire illik ide de a lumia 800-as topik eléggé kihalt, hátha itt van megoldás.
Adott egy Lumia 800, ami a PIN-kód megváltoztatása és újbóli bekapcsolás után a főmenü helyett egy bazinagy feketeséggel üdvözöl. Mi lehet a gond és hogyan lehet orvosolni? A töltöttségi szint és az időn kívül totál fekete minden.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#72741) lugosi válasza #40993792 (#72738) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nincs hát. Pár topikban viszont sajnos ennek komoly hagyományai vannak. 😐

Syl: jaja minden ilyesmi "user error" 😉 Mindig az a legkönnyebb hogy a felhasználóra fogjuk.

(#72742) MrZidi válasza lugosi (#72736) üzenetére


MrZidi
tag

A microsoft nem tett olyan kijelentést, hogy az ősszel fog jönni az új rendszer csak eggyesek bebeszélték maguknak így átb..szva sok embert :R

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#72743) lugosi válasza MrZidi (#72742) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt nem tudtam, köszi. Én készpénznek vettem.

(#72744) donmackó


donmackó
őstag

Másnál milyen az sd kártyára másolás? Filmet tennék a telefonra, és kikapcsol egy idő után a telefon, plusz a még másol addig sem acélos a sebesség. USB 2.0-ás portba dugom, és a kártya egy 8 Gb (Class 6-os) Kingston + egy Lumia 535 (nem duál simes). Ötlet?

Release the cable hounds!

(#72745) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!

A fiam el örökölte a telefonom, Lumia 530. Kicsi még a gyerek, szeretnék kimenő hívás tiltást csinálni a telón. Lenne vagy 3-4 szám amit hívhatna és ennyi. Az összes többit tiltani kellene.
Hogy oldható ez meg? Akár valami áruházbeli alkalmazással is jó lenne...
Amúgy vodafone-os a kártya, ha ez jelent valamit...

(#72746) cigam válasza v.attis (#72745) üzenetére


cigam
félisten

Tárcsázóban van egy olyan pont, hogy fix hívószámok használata. Nem tudom kipróbálni, mert nemtudom mijaza SIM PIN2 :F

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#72747) yootti


yootti
tag

Üdv!
A 640-esnek gorilla üvege van?

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#72748) zsoltzsolt válasza yootti (#72747) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem, hanem majom 🐵😁

(#72749) yootti válasza zsoltzsolt (#72748) üzenetére


yootti
tag

Maaaajoom?

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#72750) zsoltzsolt válasza yootti (#72749) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A gorilla rokona 😁

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.