Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72751) yootti válasza zsoltzsolt (#72750) üzenetére


yootti
tag

Köszi, megnyugodtam...akkor a tízéves kisfiam nyúzhatja majd ha megkapja.Hátha jól lesz árasítva pénteken.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#72752) zsoltzsolt válasza yootti (#72751) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egyébként a gorilla üvegek is tudnak rendesen karcolódni. Kulcs, kés ilyesmi nem árt neki, de a homokstb, apró kristályos anyagok simán nyomot hagynak rajta.

(#72753) ferenc1973 válasza yootti (#72747) üzenetére


ferenc1973
újonc

https://nokiaworldhun.wordpress.com/2015/06/22/microsoft-lumia-640-kinotte-a-formajat/2/

(#72754) yootti válasza zsoltzsolt (#72752) üzenetére


yootti
tag

Igen tudom, mondjuk a 735-ösöm eléggé jól bírja,még nincs rajta karcolás.Most egy éves és nincs fóliázva.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#72755) ferenc1973 válasza yootti (#72754) üzenetére


ferenc1973
újonc

Az előlapot egy üveglap uralja – Gorilla Glass 3, mely jó karállósággal rendelkezik – míg a többi oldalát a levehető műanyag hátlap.

(#72757) StLui válasza cigam (#72746) üzenetére


StLui
veterán

Sim Pin 2 amiből a simkártyát kitörted azon van, ahogy a PUK1 és 2 is

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#72758) mirci18 válasza ferenc1973 (#72755) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt azért ennyire eggyértelműen nem jelenteném ki.
Többen köztük én is panaszkodunk a lumia 830 éa a windows topikokban hogy hiába a gorilla glass védelem karcos lessz a telefon még mindíg a kulcsoktól és az aprópénztől.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#72759) Gömbike


Gömbike
senior tag

Köszönm mindenkinek a választ az sms problémámra.

A megoldás az lett, hogy ki kellett kapcsolnom az sms-es mentését.

Köszönöm mégegyszer!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#72760) Godfather válasza Gömbike (#72759) üzenetére


Godfather
aktív tag

Elég csak az egyiken kikapcsolni. Amelyikre nem akarod megkapni. Egy hr után jól jöhet, ha megvannak.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#72761) matyi012345


matyi012345
őstag

Sziasztok!

A store topikban nem kapok választ, talán itt tud valakit segíteni..

Szóval nem találok olyan appot természetesen a fent megnevezett oprendszerre amivel tudom követni a Shutterstock képügynökségnél lévő contributori fiókomat. Droidra IOS-ra van, de erre nem találok. Van megoldás? Olyan is jó ami több ügynökséget követ és van benne Shutterstock. Van valakinek ötlete?

Köszi előre is. :R

(#72762) Bukk900 válasza matyi012345 (#72761) üzenetére


Bukk900
őstag

Én is néha belefutok ilyenbe: [link] :(((
Azt a kettőt, amit kiad az áruház nem próbáltad?

(#72763) hukli21


hukli21
tag

Sziasztok!

Lumia 640-en bekapcs gomb megnyomása után sokszor nem a zárképernyő jelenik meg, hanem fekete képernyő folytatás felirattal, és másodpercekig töltődik. Máson még nem láttam ilyet, ötlet, hogy mitől lehet? :)

Z3c-->LG G2-->Nexus 5--> Huawei P8 --> Iphone 4s --> LG G3

(#72764) matyi012345 válasza Bukk900 (#72762) üzenetére


matyi012345
őstag

Mindkettőt próbáltam, kamu mindegyik. Betölti az SS sima kezdőlapját az app, plusz reklámos. :( SS-nek kéne kiadni őket de nem akarnak. Viszont azt tudom, hogy pl. droidra van olyan ami több ügynökséget gyűjt össze, az is jó lenne de nem tudom melyik az.

(#72765) matyi012345 válasza matyi012345 (#72764) üzenetére


matyi012345
őstag

Lumia 640-em van és baromi jó teló, gyors meg pörgős jobban tetszik minden más droidosnál egyelőre de ha sok ilyenbe futok akkor mennie kell. Nem tudom mikor szedi magát össze az MS ezen a téren.

(#72766) Bukk900 válasza matyi012345 (#72764) üzenetére


Bukk900
őstag

Az áruház keresője a programok részletes leírásában is keres, ott pedig szerepelnie kellene, ha azt is ismeri.

(#72767) Syl válasza Syl (#72739) üzenetére


Syl
nagyúr

>A héten még nekem is csak egyszer kellett újraindítanom

Nos, itt az ideje az e heti második újraindításnak.
Ugyanis most azt játssza a 640, hogy nem csörög. Mármint a csengetés hang nem szó. A telefon nincs lenémítva, ha elindítok egy zenét, akkor a szépen szó. De a csengetés és az üzenet (e-mail) hangját elvitte a kiscica... :W
Mondanom se kell, hozzá se lett nyúlva a hangbeállításokhoz. A hangok pedig anno a telefon alapkészletéből lettek kiválasztva.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72768) RMZ250 válasza Syl (#72767) üzenetére


RMZ250
senior tag

Bakker én is így jártam a múlt héten. Újraindítás nem segített. Aztán nézem a beállításokat és a csengőhang ablakból eltűnt a beállított hang, egyszerűen üres volt az ablak.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#72769) lugosi válasza Syl (#72767) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha lenne egy teljesítményre 640 kaliberű androidos telefon 640 árban, azonnal váltanék rá.

(#72771) Syl válasza #40993792 (#72770) üzenetére


Syl
nagyúr

Valóban nincs. Mert ennyi pénzért, amiért a 640-et mérték (nem XL), csak hulladék droidok vannak, amik ettől jóval sz*rabbak.
2x sőt 3x ennyi pénzért van csak minőségi Android telefon.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72772) matyi012345 válasza #40993792 (#72770) üzenetére


matyi012345
őstag

Én is SGS III-at használtam a 640 előtt. Borzalmas milyen akadozásokat művelt néha, a 640 meg teljesen smooth mindenhol. Milyen vas kéne droid alá ami ezt hozná? SGS 6? Talán még az sem elég.

(#72773) Syl válasza matyi012345 (#72772) üzenetére


Syl
nagyúr

Nincs olyan erős hardver amit a Samsung szoftver ki nem fektet :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72774) StLui válasza Syl (#72767) üzenetére


StLui
veterán

"Nos, itt az ideje az e heti második újraindításnak.
Ugyanis most azt játssza a 640, hogy nem csörög. Mármint a csengetés hang nem szó. A telefon nincs lenémítva, ha elindítok egy zenét, akkor a szépen szó. De a csengetés és az üzenet (e-mail) hangját elvitte a kiscica..."

Nekem is előjön ez a hiba többször, már a 920-at is ez miatt (is) cseréltem le a 640XL-re, mert azt hittem a javítás miatt lett rossz hardveresen.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#72775) laccczka


laccczka
tag

Várható pár hónapon belül olyan win10-es telefon amivel a Vodafone Wallet menni fog?

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#72776) Pano


Pano
addikt

A Facebook hónapokkal ezelőtt bejelentette, hogy már úton van az univerzális keretrendszert használó, Windows 10 és Windows 10 Mobile rendszereken futó natív alkalmazása. Most nagy csendben felbukkant az Áruházban szoftver béta változata

(#72777) lugosi válasza #40993792 (#72770) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valahogy így. Ez a kategória (megfizethető, gyors) valahogy androidban hiányzik.

(#72778) confuser válasza hukli21 (#72763) üzenetére


confuser
senior tag

Nincs / nem volt valamilyen lockscreen app (pl. Live Lockscreen beta, vagy Tetra Lockscreen, stb.) feltelepítve? Ha igen, nyisd meg a Kids Cornert, az fel fogja ajánlani a tényleges kikapcsolását.

(#72779) tomboy0013 válasza Pano (#72776) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hónapokkal ez előtt? Én Október 6-án láttam először a MS prezentáción, hogy készülnek a jövőben Univerzális Facebook, Messenger illetve Instagram alkalmazásokkal. Az kicsit több mint 1 hónapja volt ;)
Egyelőre működésképtelen a jelenlegi verzió, nem lehet bejelentkezni.

(#72780) Pano válasza tomboy0013 (#72779) üzenetére


Pano
addikt

De legalább van mozgolódás :)
Az már jó jel app szinten, hogy már most elkezdtek foglalkozni az univerzális appokkal. A Microsoft facebook kliense az valami bődületesen katasztrofális (mai napig nem értem, hogy pl a csoportokat miért böngészőben nyitja meg, de ez még csak a kisebbik gond).

(#72781) glutamin válasza Syl (#72767) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem ma a Viber nem volt hajlandó üzeneteket fogadni, amíg be nem léptem. Jó lenne ha ezeket a hibákat javítanák...

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#72782) Gömbike válasza Godfather (#72760) üzenetére


Gömbike
senior tag

Így tettem, jó is lett.

Köszönöm!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#72783) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

UPC Wifreet használ valaki? Én beállítottam (L730, 8.1 Denim), így csak arra kapcsolódik a telefon, semmi másra, csak ha állandóan újraindítom.

Let the Zone take me if I am.

(#72784) Reinkz


Reinkz
senior tag

Mérges vagyok a microsoftra: link

Egyáltalán nem látom annak a jelét hogy bármivel is több lesz a w10m a wp8.1nél, egy kicsit feldobja a már unalmas rendszert az az új 1-2 animáció de ennél többet már nem várok tőle.

ígérgetés az nagyon megy hogy lesz alkalmazás, minden tájékoztatón meghallgatjuk hogy "hey developers!", talán fizetni is kéne nekik mert az 2,5% piaci részesdésért valamiért nem mozdulnak meg.

(#72785) BobTail válasza Reinkz (#72784) üzenetére


BobTail
őstag

Szerintem nem is baj, ha felégetik ezt a hidat, iOS-en amúgy is minőségibb az appok, és jobban illenek a Windowshoz.

És azért nem csak a kinézet és az animációk változtak W10-ben, nagyon sok apró de hasznos dolog lett beépítve a rendszerbe, és folyamatosan bővül funkcionalitásban.

(#72787) Воланд válasza Reinkz (#72784) üzenetére


Воланд
titán

csak szolok, hogy a project astorianak egyaltalan nem orultek a fejlesztok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#72788) Reinkz válasza #40993792 (#72786) üzenetére


Reinkz
senior tag

én is 8.0-val kezdtem, valóban történt előre lépés de pl a régi music appot vissza sírom.

valamint mindig is lemaradásban voltak valamilyen szinten, az ember azt várná a microsoftol hogy roham tempóban fejleszt, ez lehet hogy így is van de én nem ezt érzem.

kb 1,5 éve jelent meg a wp8.1 a wp8 meg valamikor 2012!?-ben, ezzel szemben az apple évenként kiad egy ios-t szóval én nem érezem azt a roham tempót.

Elvárnám hogy a jelenlegi userekért tegyenek is ha már használják a rendszerüket ilyen állapotban a meglévő hibáival is, sőt nem kevesen insidereznek is.

Amíg nem éri fel a nagyokat addig csak az alsó kategóriában lesznek jelen, mert ott legalább smooth a rendszer nem úgy mint a konkurencián.

(#72790) tomboy0013 válasza Reinkz (#72788) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ne mondd már nekem, hogy az univerzális alkalmazásokkal nem léptek előre egy nagyot. Már most csorognak a hivatalos meg nem hivatalos univerzális alkalmazások és még kész sincs a rendszer. Ezzel az android vonallal az egészet tönkretették volna. Én örülök, hogy nem lesz belőle egyelőre semmi. Ne is legyen, igényes Windows univerzális alkalmazásokat szeretnék, nem undorító hardverigényes optimalizálatlan portok tömkelegét... Ráadásul a normális WP fejlesztőket is tönkretették volna ezzel a húzással. Össze-vissza katyvasz rendszert képezve a W10-ből hosszú távon. Az iOS-es alkalmazások legalább nem állnak messze WUP dizájntól annyira.

(#72791) Reinkz válasza #40993792 (#72789) üzenetére


Reinkz
senior tag

Igen igazad van, ez a kicsi enrage ki kívánkozott belőlem.

Anno nagyon lelkes voltam,terveztem hogy majd felső kategóriás wpre váltok de mivel nem látom azt amit szeretnék látni, kénytelen vagyok vissza menni droidra.

(#72792) cigam válasza StLui (#72757) üzenetére


cigam
félisten

Azon nekem csak 1 pin, és 1 puk van.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#72794) confuser válasza Reinkz (#72788) üzenetére


confuser
senior tag

Azért kicsit leegyszerűsítetted a WP verziókat...

2012 04 -> WP8.0
2012 12 -> WP8.0 GDR1 (Portico)
2013 07 -> WP8.0 GDR2 (Amber)
2013 10 -> WP8.0 GDR3 (Black)
2014 04 -> WP8.1 (Cyan)
2014 08 -> WP8.1 GDR1 (Denim)
2015 03 -> WP8.1 GDR2

És akkor ehhez még hozzájön az idei év, febuárban jött az első W10M Insider Preview, és azóta is jönnek.
Az, hogy más operációs rendszernél egy fél fingás is új főverziót jelent (amit ráadásul csak 3 telefonra kell összesen megírni), az ne jelentse már azt, hogy a WP-t nem fejlesztik. Ennyi erőből akkor már WP14-nél tartanánk, de nem az számít hogy hogy hívják, hanem hogy miben/hogyan fejlődik.

(#72795) Syl válasza confuser (#72794) üzenetére


Syl
nagyúr

És akkor még nem beszéltünk olyan apróságról, hogy két 8.1 GDR Denim se egyforma. Tök más a beállítások menü :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#72796) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül egy olyan fájlkezelőt wp-ra (Lumia 630), amihez fel tudok venni hálózati meghajtót? :U

Köszi a segítséget előre is!

We were here

(#72797) donmackó válasza Tuomas (#72796) üzenetére


donmackó
őstag

Total Commander (igen wp-re is van)

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#72798) Reinkz válasza confuser (#72794) üzenetére


Reinkz
senior tag

Nincs mit leegyszerűsíteni, azt megnézted esetleg mit jelentenek ezek a frissítések?

itt vannak

Nekem ez is félfingás 3év alatt.

(#72799) Tuomas válasza donmackó (#72797) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, megtaláltam, viszont az a baj, hogy nem tudom hozzáadni :(
Az eszköz, egy külső vinyó, ami egy routerre van rákötve, ami samba fájlmegosztást használ. Bár ez lehet, hogy off, de valaki tud segíteni ebben?

We were here

(#72800) Syl válasza Tuomas (#72799) üzenetére


Syl
nagyúr

A OneDrive, Dropbox, Google Drive után van egy olyan hogy LAN. Abba simán fel tudtam venni a NAS-t.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.