Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72101) confuser válasza akos3 (#72099) üzenetére


confuser
senior tag

Próbálj meg manuálisan ráfrissíteni (szinkronizálni).

(#72102) hülyegyerek válasza lugosi (#72098) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Régi szép idők....akkoriban vga-ra költött az ember 100-150 e forintokat, és még villogni se lehetett vele, max. a haverok előtt. Elég hülyén is nézett volna ki, ha mondjuk a buszon mutogatom a 8800GTX-et.... :D

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#72103) akos3 válasza confuser (#72101) üzenetére


akos3
addikt

azt hol kell?

Amugy most el akarnék menteni egy számot a telefonkönyvben és vhogy nem mentődik el....Felül folyamatosan megy az az 5 kis zöld pötty mint amikor betöltéskor szokott, de nem menti el vmiért :S Tiszta szar ez

(#72104) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Kinéztem ezt a két telefont: Lumia 640 és Lumia 730. MIndkettő dual simes. Melyik ajánlott inkább ? Nehéz dönteni.

(#72105) confuser válasza akos3 (#72103) üzenetére


confuser
senior tag

Settings > emails+accounts > hosszan nyomsz a MS fiókodra > sync

@RaPiDsHaRe
Szubjektív kérdés. CPU, GPU, RAM ugyanaz. 640 5" IPS Glance Screen-nel, 730 4,7" AMOLED Glance nélkül. Mindkettő jó választás.

(#72106) RaPiDsHaRe válasza confuser (#72105) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Azt láttam, a fő paraméterek azonosak.
Ezek mit jelentenek: Glance Screen vs AMOLED Glance nélkül ?

(#72107) akos3 válasza confuser (#72105) üzenetére


akos3
addikt

Köszönöm!
Azt hiszem rájöttem, hogy mért csinálja ezt cska még midnig nem tudom kitörölni őket.

Valahogy átkerültek az Outlook-ból a skype-ba. Illetve ez nem is pontos megfogalmazás mert a skype partnereknél nincs fenn, viszont még is mikor rámeygek a részletekre a profil adatoknál az van h skype és nem az h outlook. (holott oda menti mindig, ugy h tuti h valahogy a "törlés"-nél zavarodott meg..)
Ötlet valakinek? :F

Szerk: Ideiglenesen azt csináltam most, hogy kiszedtem a pipát a névjegyablak megjelnitése opciónál a skype mellől, de ez mégsem jó megoldás mert igy viszont eltűntek azok akik valóban skype-ként voltak elmentve? Komolyan nem lehet kötörölni? nem hiszem el. A gépen megnéztem ott nicnsenek a skype-nál fenn...nem is értem

[ Szerkesztve ]

(#72108) Pikkolo^^ válasza RaPiDsHaRe (#72104) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

640 a glance miatt.

(#72109) confuser válasza RaPiDsHaRe (#72106) üzenetére


confuser
senior tag

Az IPS LCD és az AMOLED kijelző technológiák, olvass utána, ha érdekel. Röviden az AMOLED a fekete színt úgy éri el, hogy kikapcsolja az adott pixelt (valódi fekete színt kapsz), de a többi szín "túl" van színezve, kicsit valótlannak hat. Az IPS valós(abb) színekkel operál, de nincs igazi fekete színe, az adott pixel sötétszürke színű helyette. Lauikus szem nem tudja, mi a különbség, amíg nem látja a kettőt egymás mellett. Szubjektív, hogy ki melyiket preferálja.

A Glance Screen egy másik történet. Kikapcsolt kijelző esetén is megjeleníti az órát, értesítéseket anélkül, hogy akksit fogyasztana (legalábbis észrevehetetlenül keveset). Ezt a kijelzőnek külön támogatnia kell (kijelzőmemória), pont azért, hogy ne fogyasszon sokat. A 640 képes erre, a 730 nem.

@akos3
Másoknak is volt már ilyen gondjuk, de nem emlékszem mi volt/lett-e megoldás. Keress rá itt / google / bing-en.

[ Szerkesztve ]

(#72110) akos3 válasza confuser (#72109) üzenetére


akos3
addikt

Csak egy embert találtam itt akinek összeakadta z outlook a skype-pal, de megoldást ő sem kapott :(
ne máár h ekkora fos legyen ez a rendszer :(

azért is furcsa mert a telo skype-jában valamiért az összes telefonszámot beraktam a pc-n meg csak a valodi partnereket!

szerk
jé most ujra betettem a pipát a névjegyalbum szűrésénél majd ki szedtem a skype mellől majd újra be ( :D ) és most mintha jól mutatná. Eltűntek a "törölt" nevek. hm..jo lenne ha igy maradna, de ugyanakkor aggodalommal tölt el, hogy bármikor összekavarhatja az outlookot a skype-pal.. :U

[ Szerkesztve ]

(#72111) chipesz válasza akos3 (#72110) üzenetére


chipesz
őstag

Esetleg tedd át a számaidat Google fiókba, s add hozzá az accountokhoz. Azzal tuti nem lesz gebasz. Szerintem az új univerzális Skype miatt bolondult meg.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#72112) akos3 válasza chipesz (#72111) üzenetére


akos3
addikt

Igen lehet h amiatt...
de amint lentebb írtam most épp jó, kiváncsi leszek meddig... :U

(#72113) Hínár929


Hínár929
tag

Tiszteletem!

Tudja valaki, az euronics-ben eladott Nokiákra gyárigari van?

(#72114) confuser válasza Hínár929 (#72113) üzenetére


confuser
senior tag

Én úgy tudom igen.

(#72115) zzz03 válasza Hínár929 (#72113) üzenetére


zzz03
őstag

normal, gyari garancia van.

(#72116) Hínár929


Hínár929
tag

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

(#72117) Lacielvtárs válasza Mr. Nimbus (#72060) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát jelentem alássan, megcsináltam a HR-t és azóta nem jött elő a jelenség, pedig ugyanúgy használom, mint szoktam :K
köszönöm a tippet, nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki ez megoldotta a problémát :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72118) ViktorHUN79 válasza Lacielvtárs (#72117) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

És a HR-t hogyan kell csinálni?
(me nekemis pont azok voltak a problémáim mint neked)THX

[ Szerkesztve ]

(#72120) Lacielvtárs válasza ViktorHUN79 (#72118) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 Zsolt_72-.nek :K

én ez alapján csináltam
amúgy az első pont az istennek nem ment, de ahogy Zsolt is írta, a második verzió alapján ment tökéletesen minden ahogy kellett :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72121) BobTail válasza jenei1994 (#72097) üzenetére


BobTail
őstag

Már nincs Nokia-fiók.

(#72122) spider23


spider23
aktív tag

Üdv!

Régebben megvettem a Sygic navigációt. Miután szervizből visszajött a teló és HR után a mentést vissza rakva a Sygic 7 nap próbaidőt ír. Mit lehet ezzel kezdeni? Köszönöm a segítséget.

(#72124) Narakh


Narakh
senior tag

Hard resettel kikerülhető a képernyőzár?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#72125) Melack válasza Narakh (#72124) üzenetére


Melack
veterán

Ki. Akkor alapjail rakja újra a rendszert. Vagy Recovery toollal, az is ugyanide vezet.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72126) Narakh válasza Melack (#72125) üzenetére


Narakh
senior tag

Értem, köszi. Az volt lényeges, hogy engedi-e egyáltalán a hard resetet, ha le van zárva. :)

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#72127) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Amit a telefonhoz adtak +15GB ondrive tárhelyet az örökre megmarad?
Akkoris ha eladom a telefont vagy droidosleszek vagy eltüzlelem vagy ilyesmi!

(#72128) Melack válasza ViktorHUN79 (#72127) üzenetére


Melack
veterán

Igen, az megmarad, e-mail címhez/auto uploadhoz adták.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72129) spider23 válasza #40993792 (#72123) üzenetére


spider23
aktív tag

Igen már a paypal-os tranzakciót megtaláltam róla. Akkor írnom kell nekik hogy legyen kedvesek utána nézni a dolognak. Köszi! :)

(#72130) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

most kezdtem el használni a OneDrive-ot.
Azt be tudom állítani, hogy minden éjjel pl. 3 órakor a fényképeimet és a videóimat
áthelyezze a felhőbe automatikusan?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#72131) consono válasza spider23 (#72129) üzenetére


consono
nagyúr

Programon belül nincs vásárlások visszaállítása? Mintha droidon lenne, de már rég láttam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#72132) Narakh válasza kovacsroli (#72130) üzenetére


Narakh
senior tag

Azt tudod beállítani, hogy automatikusan feltöltse felhőbe, de a telefonról nem fogja törölni. Konkrét időpontot sem tudsz megadni, amint wifi-közelbe ér, elkezdi a feltöltést.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#72133) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nem tudjátok véletlenül, hogy ez a Nokia Fast USB töltő amit a T-nél lehet kapni(illetve most éppen nem) ez pontosan melyik fajta töltő? Egy AC-60-asra lenne szükségem mert az a 930 gyári töltője és sikerült elhagynom pár hónapja. Pont úgy néz ki egyébként képek alapján ez mint az AC-60, de sehol sem látom a konkrét típust.

(#72134) StLui


StLui
veterán

Tud valaki ajánlani 520 és 920-hoz digitizert? Sikerült mindkettőt szétszedni, ragasztást leválasztani, melegíteni sem kellett. Viszont most rendelnék így mindkettőhöz, de annyi féle van, nem igazán tudom mi alapján döntsek. Természetesen a rendelés az én felelőségem, nem mutogatok utólag senkire, nyilván tudom, hogy melléfoghatok.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#72135) boncser válasza StLui (#72134) üzenetére


boncser
aktív tag

Én ebayről szoktam rendelni, oda szokták írni a termékhez hogy hányat adott el belőle,én ez alapján választottam mert gondoltam hogy nem lehet nagy baj a termékkel ha már 800 db-ot eladott. Persze azt is figyeld hogy ne a legolcsóbb legyen. Én 520-hoz kb 3000-ért vettem kerettel együtt így nem kellett ragasztgatni. Tökéletes az érzékenysége, nem gagyi.

[ Szerkesztve ]

(#72136) bluemirage válasza tomboy0013 (#72133) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez elég off... :D A telekom hyperlink-je szerint az AC 50E, ami 1,3 Amperos. Míg sok helyen kapható, de kicsit drágább AC60-as 1,5A-os.... tekintve az akksi 'fejlődés', az azért jövőbe mutatóbb. Tehát ez utóbbit venném. Speedshop, extremdigital vagy más megbízható helyről, hogy ne legyen sem hamis és a gari is OK legyen. ~ 5 tHUF

Meliora sunt bono inimica

(#72137) Bootsyka


Bootsyka
tag

Szerintetek elképzelhető, hogy ennek a floridai BLU cégnek a telefonjai itthon is kaphatóak lesznek??
Valahogy sokkal szebbnek gondolom őket mint az MS-eket, és hardwaresen is rendben vannak.
http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/BLU-Win-HD-LTE--Unlocked/productID.316711500

Lumia 530 DS

(#72138) tomboy0013 válasza bluemirage (#72136) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igazad van most vettem észre :D Köszönöm.

(#72139) Bukk900 válasza Bootsyka (#72137) üzenetére


Bukk900
őstag

Az angol amazonról szállítanak Magyarországra. [link]

(#72140) consono válasza Bukk900 (#72139) üzenetére


consono
nagyúr

Ennyiért meg is éri, szerintem.

"In God we trust. All others must bring data"

(#72141) spider23 válasza consono (#72131) üzenetére


spider23
aktív tag

De van, és az az ami nem működik. Nem állít vissza semmit csak az instrukciót dobja fel hogy hogyan lehet visszaállítani. Bejelentkezés stb, de nem működik utána. :W

(#72142) zsoltzsolt válasza Bootsyka (#72137) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Már én is néztem, elsőre azt hittem, hogy HTC 😁

(#72143) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék egy új telót venni mert a Huawei y300-asomtól tele van a törpöm, állandóan akad, lefagy, kikapcsol. 3 évig bírta de már unom.
Lumiában gondolkodom mert azt mondják hogy gyors, stabil, megbízható.
Melyik újfajtát javasoljátok (annyira nem értek hozzá)
520, 640, 730, 735, 820, 830 (lehet keverem a számokat, szóval 600-as, 700-as és 800-as közül melyik a jobb ami megéri?)

Ami kell: nagy aksi, gyors net, GPS, iránytű (geocaching keresés), normális fotót, videót lehessen készíteni vele.
Milyet javasoltok max 80 ezerig?

[ Szerkesztve ]

(#72145) maglew válasza #40993792 (#72144) üzenetére


maglew
aktív tag

Normál 5-ös kijelző elég.
És a 735? Sokan azt mondják hogy tudásban több, és egy árban van a 640-essel.

(#72146) boncser válasza maglew (#72145) üzenetére


boncser
aktív tag

Hardver ugyanaz, kijelző kissebb (4,7) és amoled, kamera elvileg jobb (Zeiss lencsék). Ja és szerintem sokkal jobban néz ki :)

(#72147) maglew válasza boncser (#72146) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi.
Na most Normál SIM kártyám van, ebbe meg valami nano SIM kell.
(de a cégnél 1 hét múlva lesz benn valaki aki a kontakt a telenornál)
A normál SIM kártyát ha körbevágom olyan kis méretre mint a Nano mérete akkor az belemegy, vagy teljesen már elvű a nano sim (nem csak a méretében kisebb más?)

Ezen már van Win 10-es? vagy a 8-as van fenn? (vagy frissíthető?)
Extreme digitalban venném, mennyire megbízható bolt garanciális probléma esetén?

[ Szerkesztve ]

(#72148) boncser válasza maglew (#72147) üzenetére


boncser
aktív tag

Elvileg elég ha körbevágod, én netről letöltött sablon alapján már vágtam, jó lett :)
8.1-el jött ki a 735. 10 várható rá valamikor év vége felé vagy inkább jövő év elején.
Extreme Digitalban vásároltam már elég sokszor, garanciáztatnom még nem kellett.

(#72149) maglew válasza boncser (#72148) üzenetére


maglew
aktív tag

köszi

(#72150) maglew válasza boncser (#72148) üzenetére


maglew
aktív tag

Vagy egy 925-ös jobb választás már ugyanannyiért?
http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/nokia/lumia-925-16gb-p164060696/
(de annak az aksiját úgy tudom nem lehet cserélni ha bedöglni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.