Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72251) spider23 válasza Bukk900 (#72249) üzenetére


spider23
aktív tag

Már mindenhova próbáltam mozgatni zoomolni de semmi. Valami nem okés...

(#72252) Bukk900 válasza maglew (#72250) üzenetére


Bukk900
őstag

A héten raktam fel egy ismerősnél 925-re, pc-re is, minden rendben ment, így nem értem mi lehet a gond.
Az .xml-nél csak jobb klikk, mentés másként és felül kell írni az eredetit.

(#72253) spider23 válasza Bukk900 (#72252) üzenetére


spider23
aktív tag

Így csináltam, ezért én sem értem. De tényleg nem működik. Már 1 órája ezzel kínlódok, de azt hiszem most jött el az ideje hogy feladjam...

(#72254) Bukk900 válasza spider23 (#72253) üzenetére


Bukk900
őstag

Van másik módszer is!:) [link]
A mobac is ismeri a turistautakat, letöltöd a térképrészletet .nmap formátumban, felrakod onedrive-ra és a navicomputerrel szinkronizálod a telefonra.

(#72255) kircsa1


kircsa1
újonc

Hello,nekem olyan gondom van,hogy jelzi a töltést csatlakozik is a géphez stb de nem tölt.tudnátok esetleg segíteni már kikészültem most vettem az alaplapot:-(lumia 830.elóre is köszi.

kircsa

(#72256) maglew válasza Bukk900 (#72254) üzenetére


maglew
aktív tag

Mindjárt kipróbálom, bár ha bemegyek a turistautak térképre ott megint csak ürességet látok weben :(

Úgy látom az opensteetmapot minden alap program kezeli.
Ez nekik a turistajelzés programjuk, valahogy nem lehet összeszinkronizálni hogy online menjen
http://turistautak.openstreetmap.hu/

[ Szerkesztve ]

(#72257) Bukk900 válasza maglew (#72256) üzenetére


Bukk900
őstag

Nekem bejön a webes, [link]
Viszont lehet, hogy volt valami a szerverrel egy órája, mert a navicomputer online nekem sem hozott be mindent, most jó.

(#72258) KunEmber válasza maglew (#72256) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ma raktam fel a leírás alapján a navicomputert. Tökéletes.
Felraktam a gépre az xml-fájt, szinkronizáltam, újraindítottam a telót, a kívánt részletet letöltöttem a telóval. ennyi.

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#72260) maglew válasza KunEmber (#72258) üzenetére


maglew
aktív tag

Na megpróbáltam, és tényleg működik.
Viszont a turistautak szerverével lehetett a gond, mert most a weboldaluk is már megy, eddig akadozott, lehet azért nem jött be.

köszönöm mindenkinek.

Akkor hogy ne legyünk elégetetlenek, a geocaching.hu -t hogy lehetne rábütykölni winphone-ra?
Mert a .com az sok hülyeséget kijelez (meg nem is tudom miért van kétféle geocahing oldal) de a .hu oldalon nagyon könnyű bejelenteni a ládamegtalálást, és már azt használtam egy jó ideje.

(#72261) kircsa1 válasza #40993792 (#72259) üzenetére


kircsa1
újonc

már mindent próbáltam,vezeték nélkül is azt csinálja.az a baj,hogy át lettem cseszve mert ezt a lapot aki nekem eladta tudta,hogy ilyen de csak van valami mód a javításra?

kircsa

(#72262) Pttypang válasza kircsa1 (#72261) üzenetére


Pttypang
veterán

Masik kabel volt probalva a halozati toltesnel, vagy ugyanaz, mint a geppel?

Everybody lies.

(#72263) bara17


bara17
tag

sziasztok!

van egy outlook/microsoft-os e-mail címem azonban valamiért nem akarja szinkronizálni a névjegyeket? mi lehet a gond vagy hol lehet ezt pontosan beállítani? (sima gmailes címet rendesen szinkronizál)

Köszönöm. (lumia 735 win 8.1)

(#72264) cigam válasza bara17 (#72263) üzenetére


cigam
félisten

A kapcsolatok -» Beállítások alatt nézd meg a Névjegyalbum szűrése alatt be van pipálva a hiányzó fiókod?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#72265) gabeunit


gabeunit
tag

Sziasztok eltudnátok mondani, hogyan lehet vásárolni az árúházból?
Megakarom venni a halot ami rajta van és megy wp10-en (tudom nem ez a neve,de na! ).
Valamint amit telefonra megveszek, azt géppel is játszhatom ?
Valamint az a kérdésem, hogy hogy lehet bankkártyát hozzá kötni?

(#72266) kircsa1 válasza Pttypang (#72262) üzenetére


kircsa1
újonc

már mindent próbáltam töltőket is vezeték nélkülivel is ezt csinálja:-(

kircsa

(#72267) mike1334


mike1334
veterán

Mekkora termékelhelyezés/reklám volt a Sztárban sztár-ban :D Varga Győző (IHM) egy lumián telefonált, így ránézésre talán egy narancs lumia 640 volt, itthon is nyomul végre a Microsoft? Mert eddig ebben a műsorban a Yoga tabletet tolták ezerrel az arcunkba...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72269) glutamin válasza #40993792 (#72268) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem is feltűnt. Tetszik az a naracsszínű hátlap.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#72270) flesh válasza cigam (#72229) üzenetére


flesh
aktív tag

(#72229) cigam

" Éppen az értesítések között nézelődtem, mikor láttam, hogy beesett egy SMS, de nem játszotta le a hozzá tartozó hangot. Ez hiba vagy szolgáltatás?
Én egyértelmű hibának mondanám. Hol lehet bejelenteni az ilyen jellegü problémákat?
(Lumia735, W8.1Update2) "

Nálam is így működik, de szerintem mindenkinél! (Lumia 930 / Lumia 640LTE)
Ha épp nézed az SMS-eket és pont akkor jön egy üzi csak pittyen egyet.
Én nem gondolom hibának, sőt!!

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#72271) spider23 válasza Bukk900 (#72252) üzenetére


spider23
aktív tag

Most reggel már nekem is tökéletesen ment. Ezek szerint a Turistautak szerverével lehetett a gond. :Y

(#72272) cigam válasza flesh (#72270) üzenetére


cigam
félisten

Köszi! Mondjuk én prüttyenést se hallottam, se rezgést nem éreztem. De akkor ez ilyen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#72273) maglew


maglew
aktív tag

Nokia 735-re szeretném a céges exchange levelezést beállítani, de egy istennek sem megy, mert a tanúsítvánnyal van valami gond (céges informatikus se tudja beállítani)

Van valami ötlet, hogy lejárt vagy rossz tanúsítványt ne ellenőrizze a rendszer, esetleg másik email program amivel a céges dolgokat lekezeli?

(#72274) #16695808 válasza maglew (#72273) üzenetére


#16695808
törölt tag

ha OWA akkor nem fog menni, de ha autómatikusan továbbítod mondjuk egy gmailre akkor azt láthatod mobilon :)

(#72275) bluemirage válasza maglew (#72273) üzenetére


bluemirage
őstag

Nálam gond nélkül megy. Ez az erőssége az egységes platformnak, jelen esetben itt az MS-nek, hogy az office és pl. az exchange részek jól mennek. Ha cégeteknek saját exchange szervere van, akkor azt meg kell, hogy oldja az IT-s,.... ha ért hozzá. Még külső IP cím sem kell hozzá... ha bent vagy, akkor tartományon belül úgyis elérhető a benti WiFi-vel. Ha kint vagy, akkor pedig a VPN is lehet megoldás. // Ha mégsem megy elsőre, akkor tudnia kell, hogy hol nézzen utána. :D Ez egy ilyen szakma... :D Szóval nem a Te gondod.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#72276) maglew válasza bluemirage (#72275) üzenetére


maglew
aktív tag

https://posta.**** .hu/OWA rendszerrel kell belépnem, de valami hitelesítő certifikát biszbasz le van járva. (webesen is folyton hibának jelzi, de webesen be tudok lépni)
Manuálisan feltelepítettem a certit, de továbbra sem működik, és az IT-s sem tudja megcsinálni (nem olyan nagy multicég ez....állami :)

(#72277) celka5 válasza bluemirage (#72275) üzenetére


celka5
tag

üdv
nálam is megy gond nélkiül (lumia 535,wp10)
képek

[ Szerkesztve ]

[-CeLkA-]

(#72278) consono válasza maglew (#72276) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, ha lejárt a cert, akkor lehet, hogy azért nem megy... Nem is szabad neki.

"In God we trust. All others must bring data"

(#72279) maglew válasza consono (#72278) üzenetére


maglew
aktív tag

Elvileg lejárt. Androidon ment valahogy lejárttal is.

(#72280) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sziasztok!

Segítség kellene! Egy jóbarátom akinek szintén Nokia 625 telója van felrakta a Win10-et, nos azóta a Store elérhetetlen neki mind weboldalról és az alkalmazásai között sem szerepel - fényképet tudok mellékelni hogy mely verziója van.

Valamint van egy másik fénykép is, ott csak kijelöltük a másik két opciót majd visszaraktuk a tiltásra, de azóta újraindítás után, sem csörög, rezeg a teló és nem hall senkit sem vele.

Hogy tudna visszaállni 8.1-re? Ha lehet valami részletesebb leírás kellene neki.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#72281) busman válasza Bogyi007 (#72280) üzenetére


busman
addikt

Szia ez kell hozzá.Telepít,rádug örül.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#72282) Bogyi007 válasza busman (#72281) üzenetére


Bogyi007
veterán

:R :R :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#72283) Mustármag


Mustármag
őstag

Üdv.
WP tervezek magamnak karácsonyra, haver küldött egy ilyet , mennyi az igazság tartalma ennek a cikknek?

(#72284) Narakh válasza Mustármag (#72283) üzenetére


Narakh
senior tag

Igazán nem akarok kukacoskodni, de a MS eladásai pontosan hogyan érintik a vásárlási döntésedet? :U

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#72285) junior11 válasza Mustármag (#72283) üzenetére


junior11
veterán

Szerintem nyugodtan vehetsz WP-t, milyen modellt néztél ki?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#72286) mike1334 válasza Narakh (#72284) üzenetére


mike1334
veterán

Mert jogosan fél, hogy a Microsoft pont a win 10 bevezetésével, és az egységesítés kezdetén kiszáll az egyik leggyorsabban fejlődő, egyik legjövedelmezőbb iparágból ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72287) maglew


maglew
aktív tag

Létezik hangvezérlésre magyar nyelvű dolog?
Hiába mondom neki hogy Kis Péter vagy Horváth Béláné, egyszerűen nem éri :(

(#72288) Bogyó bá' válasza mike1334 (#72286) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ne mond ilyet, már majdnem győztünk! ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#72289) mike1334 válasza Bogyó bá' (#72288) üzenetére


mike1334
veterán

Amúgy, ha nem hisz benne, ne is vegyen, több marad nekünk :D amúgy szívesen kipróbálgatnám mindet, de drága mulatság lenne. Volt egy ismerős, aki a motorolákat gyűjtötte volt egy csomó neki, igaz a butatelefonokból, bár akkor az is drága volt nem is kicsit. Még az a ronda kulcslyuk formájú is.. :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72290) Mustármag válasza Narakh (#72284) üzenetére


Mustármag
őstag

Mindig hosszútávon tervezek, folyamatosan csökkenő eladások meg rosszul szoktak elsülni...

(#72285) junior11 : Még nem döntöttem el, a 735 és a 930 között vacillálok. Sok a pró és a kontra. Egy SGS3-at cserélek mert elhalálozott (jó hogy van tartalék telom.)

Ja az összefüggés amúgy csak annyi hogy haver le akar róla beszélni. Almát nem veszek a zöld droiddal meg tele van a répám. Amúgy csak a cikk igazság tartalma érdekelt hogy valóban vissza estek a WP-telefonok eladása??

[ Szerkesztve ]

(#72291) tomboy0013 válasza Mustármag (#72290) üzenetére


tomboy0013
veterán

Stagnál, egyelőre de növekedés várható. Vegyük azt is számításba, hogy a fél világ a távol kelet meg Amerika (jó picit túloztam) Ott nem mennek az eladások, de az öreg kontinensen viszont egész szépen teljesített eddig is, néhol alázva az Apple-t.

[ Szerkesztve ]

(#72292) mike1334 válasza Mustármag (#72290) üzenetére


mike1334
veterán

A tények makacs dolgok. Viszont egy lassan 3 éves telefont használok nagyjából még mindig teljes megelégedéssel (akksi halódik sztem, meg az 512 RAM-ot néha érzem, hogy kevés, és már szeretnék LTE-t is). Viszont használtam kevesebbet adtam érte majd' két éve, mint 30e és még mudig telefon. Ja és megkapja a win10et is...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72293) Melack válasza Mustármag (#72290) üzenetére


Melack
veterán

Lassan fél éve nem jött ki semmilyen új WPs telefon, így nem nehéz lassuló eladásokat produkálni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72294) tomboy0013 válasza mike1334 (#72292) üzenetére


tomboy0013
veterán

És már két éve is temették a platformot azért azt is tegyük hozzá. Erre tessék csak egyre jobban fejlődik.

(#72295) mike1334 válasza Mustármag (#72290) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk az 550 szvsz néptelefon lesz, mint az 520 volt anno...így növekedni fog az eladás tuti.
Amúgy, ha iPhone, droid nem játszik mi marad a wp-n kívül? A méregdrága "hattyúhalála" BB, vagy a mozzila, tizen?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#72296) Mustármag válasza tomboy0013 (#72291) üzenetére


Mustármag
őstag

Ez egy jó hír, kíváncsi leszek hogy mit fog produkálni a 950-950xl és a 550

(#72292) mike1334 : SGS3-am nem rég múlt 3 éves több mint 100 volt amikor megvettem 4.0.3-al nagyon jól működött de bugos volt a 4.1.2-vel megszűntek a bugok, de romlott a felhasználói élmény. Majd jött a 4.3 talán 2014 január 1-én már éreztem hogy nem erre a hardverre szánták. szépen jöttek a program frissítések és a vége az lett hogy 0 widget 1 oldalon az összes ikon. Nem lett használhatatlan, de azért nem ezt várnám egy csúcstól még ha 3éves akkor sem...
Az LG ennél még rosszabb L9 a tartalék telefonom, néha annyira laggol hogy a képernyő mintát 3x berajzolom mire kioldja, 3-4 szava lemaradás gépelés közben. 2013-nyarán vettem 60E
Majd kezembe fogtam haver Sony Z3 Compact telefonját 2-3hetesen, addigra redndesen belakta és konkrétan nem volt jelentős eltérés sebességre az S3 hoz képest. Terméktámogatás S3 Android 4.3-nál kifújt LG Optimus L9 4.1.2 kifújt
Ezek után döntöttem el hogy zárt OS lesz a következő

(#72295): nem tudom... értelmes választás nem igen úgy hiszem.
Én szinte már eldöntöttem hogy WP-lesz

(#72293) Melack : Logikus

(#72297) Narakh válasza Mustármag (#72296) üzenetére


Narakh
senior tag

Ha ennyire csalódást okozott az Android, szvsz. nem nagyon nyúlhatsz mellé a WP-vel. Nekem speciel ez (735) a második okostelefonom egy droidos HTC után, és bár az az általad írtakhoz képest csak mérsékelten haldoklott, egyedül a Google Instantot hiányolom. :)

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#72298) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ezekkel az a gond, hogy még mindig nem látok semmi olyat wp vonalon, amire cserélném a 1520-amat.

(#72299) Melack válasza lugosi (#72298) üzenetére


Melack
veterán

A paletta sajnos nem túl széles. Remélem a WP10-zel más gyártók is beszállnak a buliba, és valamelyest több választási lehetőség lesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#72300) junior11 válasza Melack (#72299) üzenetére


junior11
veterán

830-at nem nézted?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.