Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53437) #10234880


#10234880
törölt tag

Sziasztok ! Lehet,vagy ezek szerint HZoli87-nek igaza van, és nemhogy felesleges, de lehet hibás a frissítés, mer ugye tagnap ujratettem a gépet,és minden frisitést leszedtem,amennyi lejött a WU-ról, és rá pár óra mulva, nemtöltöttek be bizonyos oldalak,. pl. az fb bejött,de rosszul volt minden megjelenitve, utana mikor ráfrissitettem,akkor azt irta,hogy a weboldal nem elérhető,,ez nálam akkor van,mikor netem nincs. de netem mindvégig volt,és mégis ezt irta,. akkor ez a fórum oldal rendesen bejött,utána pár másik oldalt is megnéztem azok sem jöttek be. És a steam kezdőoldala,az áruház ott is kiirta, hogy hibakód 105, és ott is irta,hogy nem elérhető a steam szerver,.vagy jelenleg nem üzemel,vagy pedig nemkapcsolódsz a hálózathoz. És mikor ezt a frissitést töröltem,akkor kb. fél órán belül,betöltött minden oldal rendesen,ahogy kell,azóta semmi oldal betöltési ,és megjelenitési probléma nincs. Ugyhogy akinél ez előjönne,akkor az elején mutatott h.sz-ben lévő frissitést keresse ki,és törölje. Ha netán tévednék akkor sorry mindenkitől.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.