Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26401) Tuninger válasza Teasüti (#26396) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

(#26402) Tuninger válasza vond (#26399) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Vagyis akkor rádszakadt a bank :P

Egyébként fontos gondolatot fogalmaztál meg, amire ráfűznék:
- ha ismered a cuccodat, sokkal többet ki tudsz hozni belőle mint gondolnád
- a jobb cucc nem jelent automatikudan jobb felvételeket
- a képminőség csak az egyik faktor kameraválasztásnál
- Vond piszkosul tele van lovettával
- ha pénzt keresel a cuccal, nem csak hobbi szinten tolod teljesen más tényezők is elkezdenek fontosak lenni

_q: sajnos nem jós vagyok, februárban már beszélgettem Vonddal privátban a sony témáról, és az Eredet c. Film óta tudjuk hogy csak el kell ültetni a gondolatot.

Egypicit sajnálom hogy ennyira sony dominancia van, szivesen megnéznék 1-2 felvételt canon usertől is pl.

Volt itt egy lelkes kolega aki vett Sigma FP-t, volt itt Nikon Z6 user, aztán eltűntek még mielőtt postoltak volna felvételeket, amit nagyon sajnálok, érdekesek lettek volna a tapasztalataik

Szerk: nozs23 sem túl aktív pedig megnézném mit lő a fullframe panával

[ Szerkesztve ]

(#26403) vond válasza Tuninger (#26402) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Rám, ja. :D Alig látok ki a pénzkötegek alól. ;]

Nem kellett azt a gondolatot nagyon elültetni, megvolt az már a buksimban a G9 vásárlásakor is. :B De azért köszi! ;)

Én is szívesen néznék S5, Z6, Canon R(akármi) videókat, de tényleg nem nagyon posztol senki. A cégben van egy Z6 (24-70 f/2.8-cal és 70-200 f/4-gyel), de a kedves fotós kolléga teljesen kisajátította magának. Még nyaralni is ezzel jár, mi meg saját cuccal fotózunk, videózunk, ha kell. Azért ez így elég, khm... :((( Inkább nem kommentálom.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#26404) nozs23 válasza Tuninger (#26402) üzenetére


nozs23
addikt

Sajnos, nem sajnos tok sok fotos felkeres jott a nyarra semmi idom nem volt videozni, mert nekem azert sajna meg nem fizetnek ellentetben a fotoval. Most ugy nez ki lesz partnerem jovore, hogy tudjunk nagyobb munkakat vallalni es en fokuszalhatok a videozasra. Ja es ez a hetkoznapi office melo mellett természetesen. :D

(#26405) MrChris válasza Teasüti (#26396) üzenetére


MrChris
nagyúr

A gimbal rángat ennyire? ;] Ez az ami G9-el (hogy jót is írjunk mft-ről) kézből kb mozdulatlan.

Kukcaman: Ja, 4k-ban elég túlzás. Ez akkor croppos váz? Mert annyira kicsi az éles kör, hogy ehhez kivételesen jobb így a kisebb szenzor.

(#26406) Kukcaman válasza MrChris (#26405) üzenetére


Kukcaman
senior tag

4k a youtube miatt szükséges csak. Egy sima G80-as gép, 1080p/60fps. kb így nézne ki nagy látókörrel, de nem mondtam újat szerintem. Így azért menne a majomkodás :))
Pont a lényegi részt takarja el az obiból.

[ Szerkesztve ]

(#26407) kovsol válasza Kukcaman (#26406) üzenetére


kovsol
titán

Nagyon érdekes. Te fordítottad meg a front lencsét?
[link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26408) Kukcaman válasza kovsol (#26407) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Így módosítva kaptam fordított lencsével már.
A videó majdnem teljes egésze azzal forgott, meg Jupiter 135mm-el.
Sony A7II-vel szépen kirajzolta, majd kérek teszt képeket.

[ Szerkesztve ]

(#26409) Tuninger válasza nozs23 (#26404) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Na és fotóra milyen? Milyen obijaid vannak hozzá? A7 után.

(#26410) _q válasza vond (#26399) üzenetére


_q
addikt

Szerintem ugyan arra gondolunk, ugyan én munkákat nem vállaltam még csak ismerősi körben videóztam/fotóztam, de a sony-ra váltásnál úgy éreztem, hogy megkönnyebbültem, egy kő esett le és azóta is tök jó, már el is felejtettem az árát :D

(#26411) _q válasza Teasüti (#26398) üzenetére


_q
addikt

Nekem Crane 2 van, ha rendszeresen használnám lehet én is inkább DJI irányba váltanék. Főleg hogy már annyi rosszat írtál a Zhiyun-ról, el is megy lassan a kedvem tőle :D

Melyiket választanád RS2, RSC2?

(#26412) Teasüti válasza Tuninger (#26401) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Szerintem vmivel jobb, mint az én VGA-m. :K
Előrefelé simán játssza, ami örvendetes. Visszafelé is folyamatos? Abból a három másodpercből nem tudom leszűrni igazán, de ha a teljes klippet elkezded visszafelé játszani, vagy oda-vissza játszol a JKL gombokkal mondjuk Media Pool-ban az eredeti fájlon, akkor is folyamatos oda-vissza? VGA nálam azt csak úgy tudja, hogy a hang az megy, a teljesítmény mutató is elvileg zöldben van (ha nincs átbillentve arra, hogy mutasson minden képkockát), de mégis beszaggat rövidesen és ütemesen.

Arra megkérhetlek még, hogy a Speed Warp-ra ránézel? Kíváncsi vagyok mit tud az M1. Vmi közös tesztvideóval érdekelne, hogy mennyire marad el a GTX. Erre nem találtam tesztet sem és nem is értekeznek még arról mások sem, hogy mondjuk a neurális magok be vannak-e fogva már az ilyen AI fícsőrökben. De ha csak az iGPU-n fut, úgy is érdekes lehet az eredmény. :R

(#26413) narumon válasza Teasüti (#26398) üzenetére


narumon
őstag

Hogy érted, h külön-külön minden? Összevágod azért egy videóba, vagy csak úgy elaprózva adod át, mint Vond?

Nem tudom Vond hogy adja át. Nem rakom össze egy videóba. Külön fájlok vannak. Nincs most előttem ilyen pendrive (fa pendriveon kapják meg), de kb így kell elképzelni:

1. Highlights.mp4
2. Lánykikérés.mp4
3. Templomi ceremonia.mp4
4. Polgári ceremonia.mp4
5. Buli vágatlanul.mp4 (Ettől ez még vágott, de saját hangos, hosszabb terjedelmű valami)
6. Kocsis játék.mp4
7. Torta.mp4

stb.... nyilván ha valami 1 perc akkor azt hozzácsapom a hozzáillőhöz de ami már ilyen 8-10 perc feletti esemény azt külön fájlba rakom.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#26414) nozs23 válasza Tuninger (#26409) üzenetére


nozs23
addikt

Igazából nem rossz, de egyáltalán nem is jobb, mint egy A7III volt. Pont a videó miatt vettem, amire a legkevesebb alkalmam volt használni. Amikor videóztam, az mindig manuál fókuszban volt, de mindig letettem a hajam a minőségtől, igazi felüdülés a 10bit 4:2:2 utómunkához. Itt egy pici szösszenet, amit korábban csináltam még log-ban, aztán szarrá gyúrtam nyilván a színeket (sajna nem hozza 4k-ban, nem tudom miért): [link]
Lehet beoffolom a Pana vonalat, ha következő szériával sem ülnek fel a PDAF vonalra, főleg, ha az A7IV tudni fogja az 10bitet. Bár őszintén meguntam már felszerelés cserélgetését és elég nehéz racionalizálni, de ez van, mindig valami bitang akcióban veszem a cuccaimat, aztán sosem bukok rajta igazán.

(#26415) Tuninger válasza Teasüti (#26412) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Igen, oda-vissza folyamatos 2x-es sebességig, de csak grade nélkül! Amint pl a kontrasztot 1.00-rol 1.01-re állítom, beesik a teljesítmény, szóval azért van még mit optimalizálni.

A speedwarpot megnézem délután/este, de az teljesítmény igényes feladat, biztosra veszem hogy alul fox teljesíteni, egy kicsivel a 1060ad teljesítménye alatt.

(#26416) _q


_q
addikt

Lehetséges Gopro Hero 10 specifikáció, ha igazak a pletykák: [link] 1 éve azt mondtam, hogy szerintem majd a 10-el hoznak valami hú de nagyot, mert sok gyártó szereti ilyenkor kicsit jobban megugrani amit lehet. Hát ennek ellenére én nem látom azt a hú de rohanni kellene megvenni specifikációt. Talán egy olcsóbb 9 jobb vétel. Szenzor méreten nem nagyon akarnak növelni úgy tűnik, vagy csak fizikailag nem férne bele a házba.

Ezek alapján én úgy látom innentől évről évre a felbontás/fps menetelés lesz, talán kicsit javul ez-az, de világmegváltás nem lesz egy darabig. Szerintetek?

(#26417) Teasüti válasza _q (#26411) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én azt vinném, amelyikkel Mckinnon a DJI reklámot forgatta Youtube-ra. Amelyiket már a telefon giroszkópjával lehet irányítani. "Buta" gimbalt nem vennék, vagy max olcsón. Zhiyun drága volt így, h egyetlen smart fícsört nem tudok használni belőle. :U Gyakorlatilag jó app nélkül semmivel nem ért többet, mint mondjuk egy Moza Air.

[ Szerkesztve ]

(#26418) Tuninger válasza _q (#26416) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Nekem van egy eladó Hero 9-em olcsón ha érdekel :P

A Hero 10 az aminek a Hero 9-nek kellett volna lennie. Bár ugyanaz a szenzor a két kamerában (IMX677), a 9-es az 5K módok kivételével minden beállításon 2799x2111-es 2x2-es pixel bininges kiolvasási módban megy, így lágyabb a képe mint a Hero6-7-8-nak a 4K módokban.

A Hero 10-nél viszont (feltételezvén a leakeket látva) full szenzor readout van, vagyis 4k 120-ban is 5k-ban olvas ki. Ez két dolgot eredményez:
- szignifikáns képminőség ugrás szinte minden módban
- a 4k 120 jobb minőség lesz mint bármely más akciókamerán akár a 4k 30
- végre lesz az általam (és Márton által) annyira vágyott 5k 4:3 60 fps (vagyis 23Mp 60 fps) Nekem ez a mód önmagában megérné az upgradet. A goprok történetében eddig 4:3 max felbontásban max 30 fpst tudtak a szenzor limitje miatt.

Szóval én valszeg előrendelem amint lehet, aztán szívok fél évet a szokásos kuka betás firmwarekkel, de ez az élmény része :P

(#26419) _q válasza Tuninger (#26418) üzenetére


_q
addikt

Nee, pont megmagyaráztam magamnak, hogy nem jó a 10 :D A 6-os képét említettem korábban, hogy nem valami jó 2.7k esetén, az meg kell lassítás miatt, 4k-ban nem tud többet 30-nál. Emellett a stabija se smooth még, 7-nel jött a váltás. Ezek szerint a 10-re váltás jobban megérné, mint a 9 még is. Mennyi lesz az ára, 160k körül+tartalék aksi? Ahogy nézem a 9 se olcsósodott túlzottan.

(#26420) narumon válasza _q (#26416) üzenetére


narumon
őstag

Szerintem nem csak gopronál van ez, a "nagy" kamerák világában is ezt látom. Nincs miért váltani. Évek óta ugyanazzal a setuppal dolgozom mert nincs mire cserélni értelmesen. Gopronál is mindig picit csiszolnak itt-ott de akinek van 1-2 generációval korábbi annak felesleges váltani.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#26421) Kukcaman válasza _q (#26419) üzenetére


Kukcaman
senior tag

insta 360 x2 ;]

(#26422) _q válasza Kukcaman (#26421) üzenetére


_q
addikt

Ez Teasütinek való, ebben aztán mindenféle szoftveres támogatás is van :D Ehhez nem vagyok elég youtuber/instagrammer/influencer, de amúgy nagyon komoly miket tud.

(#26423) plejik


plejik
addikt

Sziasztok!

segítséget szeretnék kérni. Cégünk raktárcsanokot épít és ezt szeretnénk az épület építésének kezdetétől a beburkolásig felvenni és egy timelaps videót szeretnénk belőle. Ebbe kérném a segítségeteket, hogy milyen eszközzel, hogyan lehetne ezt megvalósítani. Az eszköz külterületen lenne, internet kapcsolat nincs. Az épület felállításának ideje kb. 2 hónap.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26424) Teasüti válasza plejik (#26423) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az olcsó megoldás egy akciókamera, amit USB hálózati adapterről működtet az ember. Ha nem tévedek, akkor tudnak timelapse fotót készíteni, bár fogalmam sincs milyen intervallumokkal. Esőtől védeni kell a hálózati adapter miatt.

Aztán vannak a profibb megoldások.

(#26425) plejik válasza Teasüti (#26424) üzenetére


plejik
addikt

Akció kamera elég lenne. Közbe olvasgatok Én is. Ez amit linkeltél nem rossz, de sajnos nekem olyan kellen akik magyarországon vannak. :D Mivel ennek jövőhét hétfőn üzemelnie kellene. Főnök is jókor találja ki.. :))

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#26426) Tuninger válasza plejik (#26425) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

GoPro Hero 8 powerbankra kötve, GoPro Labs firmwarel, extra long timelapsel. Olvass utána a gopro labsnak.

(#26427) Tuninger válasza _q (#26419) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

135ert tudod venni gopro.comrol a Hero9cet, valszeg a 10 is ennyi lesz. En 130ert rakom fel a H9cet mert sokan csak a mediamarktos arakat ismerik.

Tovabbra is a Hero 8 talan a legjobb gopro altalanos felhasznalasra.

(#26428) kovsol válasza Tuninger (#26427) üzenetére


kovsol
titán

Én a 7-t nyúzom továbbra is.

May the Force be with you!

(#26429) _q válasza Tuninger (#26427) üzenetére


_q
addikt

Gopro.com-ról 135-ért megy a 9. A 9 lesz hirtelen sokkal olcsóbb vagy a 10 lesz drágább? Hogy volt 8->9 esetén vagy 7->9-nél emlékszek?

Akkor kb 0 ráfizetéssel ki is tudsz szállni/váltani?

Hero 8 aksija se a korábbi se a régiekkel nem passzol, már ha ez zavar valakit. Ahogy látom a 9-nél jár hozzá pót aksi gyárilag, 2-vel jól ki lehet jönni üzemidőben?

[ Szerkesztve ]

(#26430) Tuninger válasza _q (#26429) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Jo esellyel lejön a H9 ára a mostani H8 árra, a H10 meg H9 árban jön.
Jó lenne 0-ban váltani, de a realitás hogy 120ért fogják elvinni ha még a h10 megjelenése előtt el tudom adni, és lassan forog a high end akciókamera piac.

A Hero 5-6-7-8 aksija egyforma, csak a 8ashoz jobb hőtűréssel rendelkező aksit pakoltak.
A 9 üzemideje kifejezetten jó, 2 aksi mindenképp elég egy egész napos használathoz, a korábbi goprokkal ez inkább 3 aksi.

De ennek a beszélgetésnek inkább a gopro topicban a helye

(#26431) Kukcaman válasza _q (#26422) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Nyaralásra is jó, nagyon nem futsz ki a látótérből :D

(#26432) MrChris válasza Tuninger (#26430) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ha már gopro, ez nekem új, hogy DR-hoz pluginnel is van/lesz gyro szenzoros post stabilizálás és majd lesz adobe-hoz is. Ha jól látom csak előfizetős...

(#26433) DAMM válasza Tuninger (#26402) üzenetére


DAMM
csendes tag

Nekem van Sigma Fp, hamarosan küldök linket (CinemaDNG 12 bit és Prores Raw).

(#26434) Tuninger válasza MrChris (#26432) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Korábban jött a karácsony? :D
Hát ez istenkirályság, végignéztem a tutorialt, ingyenes a program, csak van Patreon ha támogatni akarod az embert.

Arról beszélünk ami már volt téma kb fél éve BetaFPV / Blackbox gyro témában.
Vagyis fogod a GoPro Hero 5-6-7-8-9-ed, felrakod a MILC/DSLR-ed vakupapucsába, elindítod együtt a két kamerát és utólag ezzel a programmal amit linkelt MrChris, a Gyroflow-val megcsinálod a GoPro Metadata alapján a gyro stabilizációt a MILC felvételére.

Nekem ez egy nagyon régóta vágyott feature és a tutorialt végignézve minden benne van amit a SteadXP tud, csak itt a GoPro a capture device. Illetve emberünk elég univerzálisra csinálja, nem tartom kizártnak hogy tényleg Davinci beépülő plugin lesz úgy hogy a gyrot tartalmazó Sony felvételeket is fogja tudni stabilizálni.

Még nem tudtam kipróbálni, mert nem vagyok otthon és holnap elutazom, de megpróbálok csinálni délelőtt egy gyors tesztet.

DAMM: hú de örülök hogy még olvasod a topicot! Mi a tapasztalat egyébként milyen a Sigma Fp, hogy tetszik?

(#26435) MrChris válasza Tuninger (#26434) üzenetére


MrChris
nagyúr

Akkor nem voltam elég figyelmes. Viszont valami elhangzott a szinkronizálásról, a gyro adat nem csak képkockánként van, hanem annál gyakoribb?
Ha az ibis-es képszenzor gyro adatát beletennék a gyártók a videófájlba az nagyon ütős lenne.

(#26436) Teasüti válasza Tuninger (#26434) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Akkor csak idő kérdése mikor jön az első gyro adatrögzítő feketedoboz is olcsóbban. Vakupapucsba vmi Arduino alapú kütyü, vmi jelre indul és leáll, vagy mikrofonos szikronizációval TC-szerűen.

(#26437) Tuninger válasza MrChris (#26435) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

A gyro adat egy folytonos hang az audio sávon a nem hallható tartományban.

Ha az ibis-es képszenzor gyro adatát beletennék a gyártók a videófájlba az nagyon ütős lenne.
Az A7s III, A7C, ZV1, ZV-E10-en már így van. És ebből csak az első kettőben van IBIS. Vagyis elég egy kis szenzor.

Teasüti: már van, 130 eur környéke. De onnantól hogy elkezdik a gyártók maguktól berakni a fileba az adatot okafogyottá válik. A Fujitól, Sonytól már láttunk ilyet.
nozs23 is felhívta rá a figyelmet hogy az Pana S5 is már használ gyro adatot E stabira.

(#26438) Teasüti válasza Tuninger (#26437) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nagyon niche, egy-egy kamera tudja csak, nem is úgy tűnik, h egyhamar sztenderd lesz, nem is tervezem lecserélni a meglévő kamerákat jó pár évig, de a fícsör meg kéne. :K
Ha csak annyin múlik, h mikrofonon fel kell venni, akkor technikai akadálya nincs. Külső miki és a kamera közé kell egy ilyen. El tudnám képzelni, h vmelyik mikrofon gyártó, mondjuk Zoom kijöhetne egy ilyennel. Esetleg betehetnének egy gyorsulásmérőt a Rode wireless go 3-ba. Instant get lenne. Bilibe lóg a kezem. :D

[ Szerkesztve ]

(#26439) Tuninger válasza Teasüti (#26438) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Rosszul értelmezted, a hangsávot lehet szinkronizálásra használni. A SteadXP működik hasonlóan mint leírtad.
A mikrofon gyártóknak nincs értelme ilyesmit használni, hiszen számukra ez egy nem kívánt zaj, előnyük pedig nem származik belőle.
Bár nem lesz sztenderd, a Sony az összes új kamerába belerakja, ergo a Sonynál ez egy alap dolog lesz a következő időszakban. Én csak emiatt a feature miatt gondolkodtam az A7C-re váltáson.

(#26440) MrChris válasza Tuninger (#26437) üzenetére


MrChris
nagyúr

Vagyis az ibises videóra még rá lehet küldeni a gyrodata stabit? Az nagyon jó!
Ezt a funkciót a bemozdult fotók korrigálására is fel lehetne használni.

(#26441) Tuninger válasza MrChris (#26440) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Nem, nem lehet stackelni, itt ertelmeztem rosszul amit irtal.
Habar az A7sIII, Pana S5-nel in kamera az IBIS-re még rá jön gyro, csak utolagosan nem.

(#26442) Tuninger


Tuninger
Topikgazda

Jelentem működik a gyroflow! Felraktam a vakupapucsba a goprot, felvettem egy 15 másodperces felvételt összesynceltem a sonyval és gyönyörűen stabilizálta!

A baj hogy Mac-re még nincs app, így a céges laptopot kellett erre használnom ami még 1080p forrás ellenére is eszméletlen lassú :D

(#26443) Teasüti válasza Tuninger (#26439) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Gondolom a GoPro veszi ezt fel a saját hangsávjába, de a lényeg, hogy hangsávban van a gyro adat, nem metadata. Szóval bármilyen kamerával lehet rögzíteni akár ADC-n keresztül is, ha belekevered a jelbe. Ezek után már csak egy sztenderd kell, vagy reverse engineering és mehetne a protokoll emulációja. Így gondoltam.
Mondjuk nem értem miért jobb ez, mintha elkezdene írni egy sima text fájlt a videó mellé, amolyan felirat fájl jellegűen. Abban ugye van időbélyegző, meg hát annyi text, amennyit nem sajnálsz és minden létező filléres SoC létre tud hozni ilyet, ami tud flash-re írni.

[ Szerkesztve ]

(#26444) hibavissza válasza Tuninger (#26442) üzenetére


hibavissza
veterán

Vàzstabival vagy nélküle? Gondolom a vàzstabi összezavarja

(#26445) Tuninger válasza Teasüti (#26443) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Jó az ötlet! Egyébként ki lehet venni CSV fileként utólag a telemetria adatokat az mp4 fileból.

Hibavissza: inkább csak az ugyanabba az irányba történő dupla korrekció a probléma. Majd csinálok rá tesztet. Ha lehetne tudni hogy az IBIS korrekciónak mik a határai, az afeletti elmozdulási tartományt elég lenne kompenzálni. De ezt csak a gyártó tudhatja

(#26446) _q


_q
addikt

Retro kiállítás: [link] , szerintetek mennyire adja át a hangulatot, nem unalmas és zavaró a régi TV, vhs effekt?

(#26447) hibavissza válasza Teasüti (#26443) üzenetére


hibavissza
veterán

Mondjuk nem értem miért jobb ez, mintha elkezdene írni egy sima text fájlt a videó mellé,

Elképzelhető, hogy formátumon belül beágyazni egy külön xml-t problémásabb, mivel ezek rendszerint szabványos formátumok. Átlag usernek is egyszerűbb, hogy nem kell külön fájlokkal zsonglőrködni. Bemásolja a videót és kész.

(#26448) vond válasza _q (#26446) üzenetére


vond
MODERÁTOR

És hol a 4:3? ;] :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#26449) Kukcaman válasza _q (#26446) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Nem adja át a retró felvételt, túl jó minőségű az anyagod. A VHS az sokkal ratyibb :D több blur meg noise.

(#26450) MrChris válasza hibavissza (#26447) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ha már van többcsatornás audió ennek is lehetne egy, vagy ezt a metadatát lehetne oda tenni, ne a frontra kerüljön... Persze mi már a saját érdekünket keressük ebben, míg a gyártók meg a pénzt. :D A Pana videóm első képkockájánál ott van az xyz elfordulás mértéke az öszes expó adattal, gondolom a többiét is beleírhatná. Persze akkor már legyen ott külön a vázé és külön a szenzoré is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.