Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) taranis válasza vond (#23984) üzenetére


taranis
addikt

Én alapvetően nem szeretem az esküvői videókat, dögunalom mind, nem is értek hozzá, de ízlésesnek tartom a tiéd, a párnak is biztosan bejön majd. A többiek által talált dolgok fel sem tűntek.

colorizer.net

(#24002) Kukcaman válasza vond (#23984) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Nekem már nincs mit hozzáfűzni :D
- A gyűrű homály és a kapu átmenete mintha egy emlékbe menne át, olyan hidegrázós(jó értelemben, nem a horror megközelítéssel :D ).
- A csók jelenetnél legközelebb parallax csináld, mint a filmekben ;] ;]
- 2:22-nél baromi erős kép a kis srác.

(#24003) MrChris válasza vond (#23999) üzenetére


MrChris
nagyúr

Kibicként beleszólva... szerintem jó lett, ha meg első videó száz pénzért akkor teljesen jó. Gondolom ezekkel ők is tisztában vannak.
A kollégáknak akkor nem sok haszna volt?

(#24004) narumon válasza vond (#23984) üzenetére


narumon
őstag

Szerintem szép munka, nyilván kicsit más a stílus mint amit én nyomnék, de számomra 1 zavaró dolog van benne de az nagyon (főleg az elején), soha nem rád (a kamerádra) néznek. Okés, hogy fotósra néznek gondolom, de ilyenkor legyél olyan erőszakos, hogy szólsz, hogy maradjanak még, feléd is tegyék meg a mozdulatot, vagy legalább azt, hogy rád néznek. (Lehet benne pár snitt amikor nem így van, de szerintem az, hogy szinte soha nem néznek a kamerába az zavaró). A többi szerintem teljesen jó. Érdemes egyébként megkérdni a párt, hogy készülődés is kerüljün bele, attól szerintem komplexebb a videó.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#24005) hibavissza válasza Teasüti (#23951) üzenetére


hibavissza
veterán

Egy Fuji DR400-as dinamikát mikor fog hozni egy telefon?

Sajnos nem ment át amit akartam. Kit érdekel mekkora dinamika, zaj stb. van a felvételen, ha minden egyéb szempontból egy f@s? Nem az alapján fogok élvezni egy videót, hogy mennyi dinamika, zaj és milyen profi grédelés volt rajta. Az egy kis plusz fűszer. A konkrét esetben nem volt témavezetés, béna volt a kamera mozgatása, pocsék volt a vágás, nem volt homogén a látványvilág.
Egy filléres gimballal és jó telefonnal jobb eredményt lehetett volna elérni. Még ha ki is ég vagy bebukik esetleg itt-ott zajos.

(#24006) narumon válasza hibavissza (#24005) üzenetére


narumon
őstag

Ebben teljesen egyetértek. Sokszor belemegyünk (én már növök ki belőle :D) technácizásba, ami itt néhányunkon kívül soha senkit nem fog érdekelni. Telefon + jó téma, akárhogy összerakva ezerszer sikeresebb videó mint egy minden részletre odafigyelő, technikailag hibátlan dögunalom.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#24007) hibavissza válasza Kukcaman (#23947) üzenetére


hibavissza
veterán

Nem így értem.
Azt nem értettem miért linkelted a klipet? Mi volt benne a különleges? Mi volt az a csuda látványvilág ami ott kihozta, hogy mekkora király a GH5? Ha ugyan ezt egy gimbalos mobillal, goproval rögzíti emberünk és az utómunkát rábízza valakire aki már látott ilyet, sokkal élvezetesebb lett volna az eredmény. Még akkor is, ha itt-ott kisebb a dinamika vagy picit több a zaj.

Nem támadásilag. Tényleg érdekel. :R Mert miután végignéztem én elsirattam a kerozint amivel elrepültek odáig és vissza.

[ Szerkesztve ]

(#24008) vond válasza MrChris (#24003) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:R Ja, szerintem tisztában is vannak vele. :) A kollégák főleg a szertartáshoz kellettek, mert azt 1:1-ben kellett tolnunk. És a könnyebb vágás miatt három kamerát + külön hangot terveztem.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24009) hibavissza válasza narumon (#24006) üzenetére


hibavissza
veterán

A GH5 sétádhoz viszonyítva főleg érdekes volt a klipben, hogy a GH5 stabival csak erre voltak képesek az alkotók. Majdnem leesett a monitorom az asztalról, úgy billegett a csóka.

(#24010) vond válasza taranis (#24001) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszönöm! ;) Igen, szerencsére a párnak is tetszik. :K Örülök is neki. Meg annak is, hogy alapvetően sem voltak egy problémázós csapat.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24011) vond válasza Kukcaman (#24002) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! ;) Ja, a kissrác atom jópofa volt, ahogy nyomta. ;] De képileg erősebb szerintem a kiscsaj. Csak ugye nem tudtam hosszabban betenni, mert ott épp pörgött a vágás, máshova meg nem illett. De itt van hosszabban. :) Kár, hogy ilyen sötét volt, meg kár, hogy ott van a háttérben a kolléga. :(

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24012) vond válasza Tuninger (#24000) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:R

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24013) vond válasza hibavissza (#24007) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerintem sem ezzel a videóval lehet eladni a GH5-öt. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24014) optikart


optikart
csendes újonc

helló
a webkamerák árra nagyon felment
nem lehetne helyettesíteni más kamerával ?
vagy hogy tudnám kihozni olcsóban?

(#24015) vond válasza narumon (#24004) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi Neked is! ;)

Nem olyan jó ám az, ha állandóan a kamerába bámulnak. Sőt. Dramaturgiailag sem mindig jó, meg olyankor jobban feszélyezve is érzik magukat, mint amikor csak a fotósnak pózolnak, és mellesleg "le is vannak videózva". :)

Volt készülődés itt is (meg minden más is, több óra válogatott nyerset adtam át), de nem éreztem olyan erősnek, hogy ebbe a rövid klipbe tegyek még abból is. Valahogy így jött ki jól, hogy egyből a találkozással nyitok. Így is rengeteg frankó snittet kukáznom kellett a kreatív fotózásról. 3-4-szer hosszabb szekvenciát is fel lehetett volna tölteni velük, de az meg már túl sok lenne szerintem. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24016) Kukcaman válasza hibavissza (#24007) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Nem emlékszem, hogy írtam volna, hogy király lesz a GH5, ha ezt megnézed és vedd meg. Ezt csak hozzá tetted :D
Az első 50sec nagyon tetszik a képe is és az emberek is akiket felvettek (ezek az emberek nem játszották meg magukat, mert kamera elött állnak), ezek adják a tetszésem egészét.
A többi résznél lehet mobilozni is, mert az úgy néz ki.

Alapvetően doku filmesek, szóval nem biztos, hogy értenek a szín részéhez, és igen, szólhattak volna valakinek.
Nézd meg a teljes filmet. Hagyományos TV-s formátum.
Moziban mondjuk érdemes lett volna megnézni, már csak azért is, mert LAMAX akciókamerával is forgattak (a képminőség).

Mondanám, hogy hülyeség telefonnal forgatni, de az "on the spot" című doku is megállta a helyét (igaz az kamera volt, csak gyenge minőséggel) mégis a tartalmon nem változtatott.

#24011vond
Többször is megnéztem, olyan mintha megjátszott jelenet lett volna (tudom, nem az).
Szóval nagyon Epic, ha ilyen felvételekkel csináltad volna az egész esküvőt...na az...

(#24017) MrChris válasza optikart (#24014) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ha a meglévő cuccodból kilegózhetó akkor lehet olcsóbb. Máskülönben valamit venni kell és akkor egyszerűbb egy céleszközt beszerezni.

(#24018) taranis


taranis
addikt

Ahogy a matchelés során egyre többet nézegetem a gyári Panasonic VLog LUT-ot, annál inkább világosabb, hogy azt nem szabad használni, szerintem hulladék. Egy sima color space transform és bármilyen gamma is sokkal szebb eredményt hoz, mint az.

colorizer.net

(#24019) MrChris válasza taranis (#24018) üzenetére


MrChris
nagyúr


Hogy állsz a Panás LUTokkal?

(#24020) taranis válasza MrChris (#24019) üzenetére


taranis
addikt

Egy apróság miatt újra kellett csinálnom mindent, de tegnap kész lett, épp csomagolom a vázat vondnak.

colorizer.net

(#24021) narumon válasza vond (#24015) üzenetére


narumon
őstag

"Nem olyan jó ám az, ha állandóan a kamerába bámulnak. Sőt. Dramaturgiailag sem mindig jó, meg olyankor jobban feszélyezve is érzik magukat, mint amikor csak a fotósnak pózolnak, és mellesleg "le is vannak videózva""

Félre értesz, nem azt akartam mondani, hogy bámuljanak a kamerába, nekem van olyan videóm ahol szerintem max 1x néznek bele, de akkor közben NE bámuljanak bele a fényképezőbe, ez az ami természetellenes hogy az első jónéhány snittben látszik, hogy mereven néznek valamit és az nem te vagy :) Akkor már jobb ha téged néznek (vagy a legjobb ha senkit - vagy méginkább egymást).

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#24022) Teasüti válasza vond (#23993) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem csak MO. Gyakorlatilag szerintem mindenhol Európában alul van értékelve. US egyedül, ahol nem ritka a 10k dollár feletti fotós/videós büdzsé. És hát azért az ipari etalon az még mindig onnan kerül ki. Ilyen büdzsé mellett meg már megteheti az ember, hogy két kameraman ipari kamerákkal teljes felszerelésben, meg két-három asszisztens és forgatókönyv.
Amit én eskü videózásként ismerek (GB és HU viszonylatban) az csak zenés dokumentumfilm néhol egy-egy hatásosan elkapott snittel vagy néhol még azzal sem. De alapjában véve a fotósé a kreatív kontroll és a videós próbál nem útban lenni. :(
Én nem is tudom hogy lehetne csinálni egy igazi cinematic eskü videót ezekkel a feltételekkel. Sehogy. Cinematic azt tudjuk, hogy nem spontán keletkezik. Úgy már próbáltunk mindannyian videózni és sose lett véletlenül cinematic. :DDD

0:41-nél látom a fotós jól leszívatta magát azzal az alsó fénnyel és color cast-tal. :C

[ Szerkesztve ]

(#24023) hibavissza


hibavissza
veterán

[link] Ezt a rövid klipet ki hogy színezné? Igazából az elejét használnám tehát a bőrszínek nem annyira relevánsak. Most sikerült valami emészthetőt kihoznom. Kíváncsi lennék koppra érkeztem vagy esetleg van még benne tartalék csak nem leltem rá?

(#24024) Teasüti válasza vond (#23997) üzenetére


Teasüti
nagyúr

- A két speedramp-es rész nem üt el nagyon a straight cut-októl?
De igen. Speed ramp engem kizökkent. Nem való hyperlapse egy slowmo esküvőbe. Főleg ha nem sínen mozog a dolly. :P
Inkább jump cut. Nem megtörve a ritmust. :K

- A két maszkolt csokros felirat nem gáz? Kicsit mást akartam, mint simán kiírni. :D
Nekem tetszik. Viszont a céges logó szerintem annyira felesleges egy személyes használatú videóba. Videó aláírásba vagy metaadatba esetleg mehet a link, de beleégetni a videóba? Így utólag visszanézve a saját videóimban is gáznak érzem. :B

A "lagzis" részben azok a poénosabb snittek (facepalm, menekülés, vedelés) nem túl erősek, főleg a videó többi részéhez képest?
Magyar esküvőn szerintem nem. Itt hagyománya van ezeknek. :DDD
Illetve függ a pártól. Milyen személyiségek? Milyen elképzeléseket vázoltak fel neked eskü előtti konzultáción?

- Az a pár (kézi) White Dissolve mennyire van rendben?
Nekem tetszik. Esküvőn én is fehérbe való áttűnést használnék.

(#24025) hibavissza válasza vond (#23984) üzenetére


hibavissza
veterán

Alapvetően tetszett, pedig nem szeretem az esküvős videókat.

Ilyen mértékű black liftnél jobban kell figyelni a konzisztens színezésre, kontrasztra. Nekem kicsit döglött. (Nem kellene broadcast safe-re gyártani.) Kicsit filmesebbre és színesebbre vettem volna, ha már blacklift. Beltér zajos.

A lényeges dolgok: 0.52 körül a furunkulust kiszedtem volna. Nekem kicsit uncsi volt a sok forgás a fejek körül. Ráadásul sok volt az erőltetett pozitúra. (Inkább legyen rövidebb az anyag). Figyelni kéne arra is, honnan előnyös a pár kinézete. Dagikat inkább fentről kellene "lőni". A menyasszonyon ritka előnytelen ruha volt.

(#24026) Teasüti válasza optikart (#24014) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Használj telefont! :)
Vagy épp ami van képfelvételre alkalmas eszköz (akció kamera, fényképezőgép, stb.), amit gépre lehet kötni.
Kb mindent lehet már webkamerának használni, ami tud képet közvetíteni a gépre bármilyen kapcsolaton.

(#24027) Teasüti válasza hibavissza (#24023) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Legalább +1EV és jó sok kontraszt.
(Meg kellett néznem nem-e az én monitorom van túlságosan lesötétítve, de nem.)

(#24028) Tuninger válasza hibavissza (#24023) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Ez egy 4K-ban felvett, 1080 proresre konvertált klipp? döbbenet részletes, de a highlight recoverynél egy "rendes" 10 bites file nem szokott így blokkosodni..

Itt egy festmény a falra:

Vagy egy természetesebb hatású:

[ Szerkesztve ]

(#24029) Teasüti válasza Teasüti (#24027) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Jah le is kéne tölteni, hogy azt lássam amit kell? Fentebbi hsz akkor törölhető ezzel együtt.

(#24030) Tuninger válasza Teasüti (#24029) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Kapott +1EV-t, meg durván kontrasztot, szóval teljesen helytálló amit írtál fent :D

(#24031) kovsol válasza Tuninger (#24028) üzenetére


kovsol
titán

Második jobb szerintem. Az elsőről már zavaróan hiányoznak a highlightok nekem.

Valahogy nekem még mindig nincs meg az a pop, olyan fakó, egyhangú az egész. Nincs meg benne az a plusz amitől érdekessé válik.

Ilyesmire gondolok:

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24032) Kukcaman válasza hibavissza (#24023) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Az égboltot még kicsit kontrasztosabbra szerettem volna, de vitte a többit :D ezért hagytam.
A levendulás részt nagyon ne nézd, mert szemcsésedik.
Igazából egyszerű turistás szinezés jött össze. [link]

(#24033) taranis válasza kovsol (#24031) üzenetére


taranis
addikt

Ilyesmire gondoltál?

colorizer.net

(#24034) kovsol válasza taranis (#24033) üzenetére


kovsol
titán

Ez nekem tetszik. :K

May the Force be with you!

(#24035) Teasüti válasza taranis (#24033) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ez hozza szerintem a legjobban "a rec709 look"-ot. :D
Insta filtert dobtál rá vagy Velvia LUT-ot? ;]

(#24036) taranis válasza Teasüti (#24035) üzenetére


taranis
addikt

Eterna az alapja.

colorizer.net

(#24037) Joao


Joao
tag

Sziasztok!

Először az MFT topicban kértem segítséget, mivel csak azzal van tapasztalatom (bár elég régi), de nem szeretném csak arra rendszerre korlátozni a lehetőségeket.
Tehát, heti rendszerességgel kellene 2-3 órás előadásokat élőben streamelnem youtubeon, ehhez keresek most kamerát/vázat+obit hozzávetőlegesen 300k kerettel. A termekben a fényviszonyok kielégítőek, az előadó tőlem kb 8-10 méter táolságban van. Nem teljesen statikus előadás, tehát nem csak egy asztal mögött ül az előadó, de túl nagy mozgás sincs, csak 'pulpitusnál' áll, ott mozog valamennyire. Hangot külön keverjük, ezt szeretném bemenetként használni a kamerán is.
Ehhez a felhasználáshoz mit tudnátok ajánlani?

Köszönöm a segítséget!

(#24038) Tuninger válasza Joao (#24037) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

Szerintem erre egy camcoder a legalkalmasabb, viszont azokkal nem vagyok képben.
A milcek nem erre vannak tervezve, melegszenek, nem tudod konnektorrol hajtani őket, draga a nagy átfogású zoom vagy a fényerő
300k-ért kapsz jó minőségű 4K képes camcodert ami tud all day dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#24039) hibavissza válasza Tuninger (#24028) üzenetére


hibavissza
veterán

Gx80 UHD felvétel. FHD-nak tényleg részletes. :) Az vele a gondom, hogy előző nap szórakoztam a gép beállításokkal és sajnos élesben is úgy maradt. Eredetileg egy CinelikeD profil volt, csak letekerve maradt a kontraszt. Így elég macerás. Én ennél sokkal "popupabra" pöcköltem. Este feltöltöm. :R

(#24040) vond válasza Tuninger (#24038) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egyetértek. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24041) vond válasza Teasüti (#24022) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jól látod, sajnos ez a helyzet. :( Nagyon mostoha egy terület ez. Pedig nem szabadna annak lennie. :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24042) vond válasza Teasüti (#24024) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi a véleményeket, ötleteket Neked is! :R

A két speedramp-es részt féltem, hogy ilyennek fogja más is látni. Egyelőre nem rótta fel senki (csak Te). :P :D De jegyzem. ;)

Szerintem nem annyira gáz, hogy a végén egy pillanatra felvillantom a logót, ráadásul a maszkolt csokros formában, és elég kicsiben is. Azon mondjuk lehetne elmélkedni, hogy mennyi értelme van. Itt most így éreztem jónak. Illik is bele szerintem. De lehet, hogy idővel engem is inkább zavarni fog, mint most Téged a sajátod. :D

Szerintem is jópofák azok a képek, csak mondom, rákérdezek Nálatok is. ;) Nem volt nagy bulis sem a pár, sem a násznép, de amúgy tök jó fejek. Mindennnel abszolút elégedettek voltak. És ebből a videóból sem akartak semmi kivágni. :) Örülök is neki nagyon.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24043) vond válasza hibavissza (#24025) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, hát ez nálam (jó nagyképűen) ilyen signature look. ;] :D Szeretem egy kicsit kivasalni a feketét, és nem túlzásba vinni a kontrasztot sem.

A beltéri snittek tényleg nagyon elütnek, de sajnos kegyetlen kevés fény volt, és az is szar. Meg is szenvedtem vele, hogy még valamennyire értékelhetőre kihozzam. De messze nem vagyok elégedett vele, zavar is. :( Előbb-utóbb nem úszom meg azt a FullFrame-re váltást. Csak mit, baszki? :F

Nekem tetszett a menya. Szerintem illett hozzá ez a ruha. :) Az erőltetett pozitúrákat meg már kibeszéltük. Sajnos ez ilyen. Azóta már volt pár másik esküvőm (teljes, meg bedolgozós is), ahol próbáltunk egy kicsit többet foglalkozni a mozgóképekkel is, az állóképek kárára. Meg ugye az sem mindegy, hogy milyen a fotós kolléga. Ennél a párnál elég katasztrófa volt a csávó. :O A többinél meg elég sokszor az egyik legjobb kollégámmal voltam. Az hatékonyabb és bulisabb is volt. :D

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24044) hibavissza


hibavissza
veterán

Eredeti

Színezett

Videó
[link]

Sajnos a beillesztett képet PS-ben kicsinyítettem, persze nem jó színprofillal mentettem. Természetesen a zsizsgéssel, blokkosodásal nem tudtam érdem ben mit kezdeni. TV-n azért elmegy. Valaki nekifeküdhetne egy NEAT-tel. Nekem nincs. Kíváncsi vagyok javítana vajon?

[ Szerkesztve ]

(#24045) hibavissza válasza hibavissza (#24044) üzenetére


hibavissza
veterán

Ami kimaradt. Saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem jó levenni a kontrasztot. Van némi nyereség csúcsfényben, de borzalmas zajtenger, artifact, blokkosodás az ára. Nem éri meg.

(#24046) vond válasza hibavissza (#24045) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Meg a színek se az igaziak, amikor vissza igazítod.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24047) Joao válasza Tuninger (#24038) üzenetére


Joao
tag

Köszi!
És átlagosan mi az max felételi/stream idő, amit a mirrorlessek még ki tudnak szolgálni?

(#24048) vond válasza Joao (#24047) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Amit tudsz hálózatról, vagy powerbank-ről üzemeltetni, és rendben kiadja a képet+hangot HDMI-n, vagy USB-n, ott akár "végtelen". Én a G9-et próbáltam. Az több óráig ment, és tolta ki a jelet HDMI-n gond nélkül.

A belső felvétel viszont a legtöbb gépben még mindig le van korlátozva 30 percre. De most már egyre több olyan váz jön ki, amiben van lehetőség korlátlan* rögzítésre.

Én mondjuk nem csak emiatt ajánlok camcorder-t, handycam-et erre a felhasználásra, hanem például a belső, finom, motoros zoom miatt is (amit akár ki is vezethetsz külön karra). Így azért jóval egyszerűbb, kényelmesebb és szebb is nyitni/zárni a képen, mintha az obin tekergetnéd a zoom gyűrűt.

* Ameddig a memóriakártya be nem telik.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24049) Tuninger válasza Joao (#24047) üzenetére


Tuninger
Topikgazda

raksz bele egy dummy batteryt, amit hálózatra kötsz, a HDMI-n keresztül meg korlátlanul tolja ki a feedet akkor mehetnek elvileg egész nap.
De 300 ezer forintért régebbi vázat kapsz csak, ott szinte minden esetben probléma a melegedés egy idő után és a megbízhatóság fontos prioritás. Illetve még kell optika is.

Egy camcoder szimplán megfelelőbb erre az igényre

(#24050) vond


vond
MODERÁTOR

No, rendeltem egy ilyen Vijim VL196-ot is, amit ma már át is vettem a postán. Akcióban sikerült 40 pár dollárért megcsípni. :)

Nagyon szuper kis cucc ez is. Kb. olyan erős a fénye, mint két Ulanzi VL49-nek. Ennek a "fehérjét" is 2500 és 9000 kelvin között lehet változtatni, és az RGB skála is ugyanolyan, 360 fokos. Pluszban tud egy rakás villogó, meg átmenetes módot, amikkel el lehet szórakozni, ha igényli valaki. :D

Alul van rajta szabvány állványmenet. Adnak hozzá dönthető állvány- és vakupapucs tartót, ráhúzható méhsejtrácsot, meg egy brutál jó, vastag, szilikon diffúzort, amivel méretéhez képest elég szép, szórt fényt lehet adni, és így a ledek sem látszódnak. Tölteni USB-C-n lehet, érkezik mellé egy elég hosszú kábel is.

Maga a lámpatest kb. akkora, mint egy mai átlagos, 5.5-6" körüli telefon, csak annál pár milliméterrel vastagabb. Nadrágzsebbe még így is bőven becsúsztatható. :K

3000 mAh-s akksi van benne. Majd letesztelem ezt is, hogy meddig bírja minimum és maximum fényerőn. 0 és 100% között lehet vezérelni az erősségét, 1%-on azért jóval világosabb, mint a VL49, de nem bántóan erős.

Részemről abszolút ajánlott szerkezet, főleg ilyen áron. :K

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.